Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže sredi

poruka: 9
|
čitano: 8.657
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže sredi".
13 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže sredi

Huh? Prve dvije ne treba uopce dirati, tj. ne vidim sto ce tu drasticno "popraviti" u dizajnerskom izricaju... Nadam se da nece dirati previse jedinicu koja je RPG, ostale su ionako third-person shooteri...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže s
Mad Ant kaže...

Huh? Prve dvije ne treba uopce dirati, tj. ne vidim sto ce tu drasticno "popraviti" u dizajnerskom izricaju... Nadam se da nece dirati previse jedinicu koja je RPG, ostale su ionako third-person shooteri...

 Ja cekam da ovo izade da konacno mogu odigrati ME. Probao sam prvi ME i kontrole su toliko uzasne da sam obrisao nakon pola sata. Nadam se da ce i UI popraviti jer je prekompliciran.

samo nešto struže..
12 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže sredi

U jedinici ima nesto posla za napraviti. Ima bug na Therumu da zemljane teksutre jednostavno nestanu, posto je stara igra zna imati problema i ne koristi vise od 4GB RAMa, kontrole bi se mogle malo vise unificirati sa ME2 i ME3... Najveci UI problem kad ides s ME na ME2 je to sto su tipke za Sprint/Action i ulazak u meni izmijenjene pa to zna stvarati probleme prvih 20-ak min gameplaya dok se ne naviknes

 

U dvojci bi mogli napraviti recruitment kako je originalno zamisljen, a to je da dobijes odjednom sve dosjee, pa ih onda kupis redoslijedom kakvim hoces. To nije napravljeno jer se igra morala podijeliti na DVD-e za konzolase.

 

U trojci nema bas nesto puno posla, imam srece pa nisam naletio ne neke vece bugove da ih se sad odmah sjecam.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže sredi

na jedinici meni osobno samo fali nativna xbox kontroler podrška i tih nekih par grafičkih bugova (koji se daju riješiti sa brisanjem cachea igre). samo nek ne diraju film grain 

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže s
Vrlo dobro se sjecam kod izlaska jedinice kako nam nije najbolje sjelo "poglupljivanje" cijele RPG spike zbog konzola, a kamoli da je pretesko, hahahahaha!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže s
Apachy kaže...

na jedinici meni osobno samo fali nativna xbox kontroler podrška i tih nekih par grafičkih bugova (koji se daju riješiti sa brisanjem cachea igre). samo nek ne diraju film grain 

Ako sam dobro vidio, jedinica ima podršku za kontrolere, samo zbog vremenskih ograničenja nije omogućena (može se aktivirati modovima s NexusMods).

 

U svakom slučaju, očekuje se s nestrpljenjem. Svi DLC-ovi (osim Pinnacle Stationa za kojeg su - pazi sad - izgubili source kod), upgrade-ane teksture... još ako poprave neke sitne bugove (prikaz, misije, itd)... ne treba mi ništa drugo, iako sam trilogiju prošao na PC, idem još nekoliko puta na PS4 :)

15 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže s
Grozni_Zabac kaže...

 

U trojci nema bas nesto puno posla, imam srece pa nisam naletio ne neke vece bugove da ih se sad odmah sjecam.

 

 Ima. Da srede kraj igre da ima smisla i da završni cut-scene se ne razlikuje samo po bojama "laserske zrake".

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže s

Hahahaha, samo sam cekao da netko spomene kraj.

 

Po meni, kraj je savrsen iz jednostavnog razloga. Kraj se svodi na to da odaberes jednu od 3 filozofije koje se vuku kroz cijelu trilogiju.

 

1. Control. Tu je Illusive Man najveci zagovornik, on se cijelo vrijeme borio za to da nade nacin kako da ovlada Reaperima i koristi ih za "mir u svijetu".

2. Synthesis. Ovo nije bilo toliko ocito, no npr. Saren se zagovarao za to, kroz odnos Tali i Legiona se dalo naslutiti da bi se mogao naci neki nacin za suradnju sintetickih i organskih ogranizama bez da to rezultira sa time da jedan nastrada.

3. Destroy. Ovo se pokusalo nametnuti kao neki defaultni izbor jer ono, Reaperi su prijetnja i treba ih unistiti. Tek kroz radnju sve tri igre se vidjelo da nije sve tako crno i bijelo, pogotovo u Leviathan DLC-u.

 

Takoder, koji god odabir da odaberes, nisu sve cut-scene iste vec se razlikuju o tome u kakvom je stanju ostala cijela galaksija. Hoce li svima trebati opet puno vremena da nadu nacin kako putovati galaksijom brze nego FTL travelom, je li galaksija ostala vise manje "crippled" nakon sto je vecina VI, AI i ostalih high-tech igracki prestala raditi... Takoder, svaki od odabira koje si vukao kroz trilogiju imaju nekog utjecaja makar se mozda nije prikazalo zavrsnih 10 minuta. Jesu li se Gethi i Quariani pomirili ili je jedna rasa nestala, kakav je odnos izmedu Krogana i Turiana/Salariana i samim time, koja je sudbina Krogana, misle li Asari da su i dalje najpametnija bica u svemiru ili su se ipak malo "spustili na zemlju"...

 

Cijela trilogija ima puno vise dubine i price te je nerealno ocekivati da se sve zivo prikaze u zadnjih 10-30 min koliko traje "ending" jer bi onda sami ending trajao 7+ sati.

12 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition navodno stiže s
Da, našao sam sinoć ME1 kontrolier mod, zapravo je sve u igri već, samo trebao uključiti modom, kao hot coffee za san andreas...
Osim toga imao sam i problem sa low grafikom i stutteringom na jedinici.
Riješe se tak se ugasi origin overlay u igri i 11 linija koda u cfg fajlu treba promjeniti.
Zanimljivo sa ovo nisam imao probleme sa piratskom igrom, a jučer sa org na originu sam imao...

Pinnacle station je ionak samo poligon za testiranje oružja i nabijanje high scorea koliko sam vidio.

Ugl, nisam mogao izdrzati. Za 15 eura uzeo trilogiju i kompletne dlc-ove za sve igre na g2a za 15 eura. Kad dodje legendary, onda ću opet peglat.
yippee ki-yay
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice