Mala utjeha - iPhone 12 možda bez punjača, ali s o

poruka: 33
|
čitano: 5.703
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mala utjeha - iPhone 12 možda bez punjača, ali s o".
8 godina
Re: Mala utjeha - iPhone 12 možda bez punjača, ali
mmmm, tanja i ELEGANTNIJA kutija...

konačno, stvarno više ne mogu gledat te abominacije od kutijetina, a i poštaru će biti lakše :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 mjeseci
neaktivan
Mala utjeha - iPhone 12 možda bez punjača, ali s o

Prije 2 godine sam kupio Aukey auto punjač koji ima 2 usb-a  i 1 usb type C a i jos uvjek se moze nači na ebayu usb type c punjači tako da to nije problem.

No jasno je da je to Apple uradio samo zato da na neki način izbjegne ono što je EU propisala i to na podmukli način. A sa druge strane, ne dira me uopče. zašto jer postoji konkurencija koja ima smartphoneove boljih specifikacija, razne dimenzije, raznih boja i ne moram skupo platiti. To me drži na životu.

Onako tko voli iphone, nek kupuje. Nitko nikog ne prisiljava da kupuje iphone. Nakon onog drastičnog dizanja cijene, ja nisam uopče izmenađen, iphoneovci će i dalje kupovati iphone i ostati vjerni iphoneovci a  onaj tko ne želi će kupiti android i prepoznati prednosti Android smartphoea. Nitko ništa nije u gubitku, samo su iphoneovci tanjeg novčanika, bez 1 bubrega, možda i drugog. Bez jednog dijela plučnog krila, bez neke slezene, ili su sudjelovali u nekom ekperimentalnom liječenju kao pokusni kunić, kao što kažem, nitko nije u gubitku, svi su sretni .

0 1 hvala 0
10 godina
Re: Mala utjeha - iPhone 12 možda bez punjača, ali
Preserverance kaže...

Prije 2 godine sam kupio Aukey auto punjač koji ima 2 usb-a  i 1 usb type C a i jos uvjek se moze nači na ebayu usb type c punjači tako da to nije problem.

No jasno je da je to Apple uradio samo zato da na neki način izbjegne ono što je EU propisala i to na podmukli način. A sa druge strane, ne dira me uopče. zašto jer postoji konkurencija koja ima smartphoneove boljih specifikacija, razne dimenzije, raznih boja i ne moram skupo platiti. To me drži na životu.

Onako tko voli iphone, nek kupuje. Nitko nikog ne prisiljava da kupuje iphone. Nakon onog drastičnog dizanja cijene, ja nisam uopče izmenađen, iphoneovci će i dalje kupovati iphone i ostati vjerni iphoneovci a  onaj tko ne želi će kupiti android i prepoznati prednosti Android smartphoea. Nitko ništa nije u gubitku, samo su iphoneovci tanjeg novčanika, bez 1 bubrega, možda i drugog. Bez jednog dijela plučnog krila, bez neke slezene, ili su sudjelovali u nekom ekperimentalnom liječenju kao pokusni kunić, kao što kažem, nitko nije u gubitku, svi su sretni .

Bitno da ste nam vi kolega sve objasnili, taksativno pobrojali bez čega smo ostali a još smo živi zaćudo , i neka ste vi zadovoljni sa svojim izborom, služio vas decenijama! 

Vi prepoznaje vašu preferenciju, ja prepoznajem svoju, ali ja vama NE NAMEĆEM svoju preferanciju, a vi pokušavate uvaliti nama svoju?! 

Hvala, ne trebam 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice