Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra videoig

poruka: 10
|
čitano: 1.601
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra videoig".
9 godina

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje? Ali kada bi i to moglo biti moguce, onda bi sigurno neki iste koristili i za drogiranje? :D :D

Shower thoughts 

Darko
Moj PC  
0 1 hvala 0

Meni je fascinantno da je majmun naučio igrati računalnu igru, posve nevezano za implantant u mozgu. Da li ovo znači da bi uz dovoljno truda majmun uspio igrati i Atari 2600 igre??? Jebote...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
Re: Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra vid
DarkoKwon kaže...

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje? Ali kada bi i to moglo biti moguce, onda bi sigurno neki iste koristili i za drogiranje? :D :D

Shower thoughts 

To nije ništa novo.

t.ly/Ih8t

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 22:17 (Mandor).
2 godine
Uskoro Elon Majmun pokreće svoj startap ;)
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 22:32 (Antiseptik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina

jedwa čekam "gejmerske geđite" u liku i djelu banane, po nebuloznim cijenama i s rgb-uresima od ove dubrave, posebito hladila razvodne kutije. linija "kingdom of my moon™" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 8:53 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Meni je fascinantno da je majmun naučio igrati računalnu igru, posve nevezano za implantant u mozgu. Da li ovo znači da bi uz dovoljno truda majmun uspio igrati i Atari 2600 igre??? Jebote...

Još fascinantnije je koliko je dobar u tom.

Svemir.
13 godina
sad jos samo da ga spoje na Teslu tako da im auto ima barem nekakvu inteligenciju...

2 1 hvala 0
13 godina
DarkoKwon kaže...

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje?

Odlična ideja, u rangu liječenja lobotomijom

6 godina

Ne vidim šta je tu čudno, ako sam mogao ja naučiti igrati igre može i majmun

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
Ako se mogu baviti politikom zašto nebi mogli igrati video igre???
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.

3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice