M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila izlaz

poruka: 10
|
čitano: 5.228
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila izlaz".
14 godina
offline
M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila izlaz

kad po web trgovinama naletim na računala od m san grupe dođe mi muka,ne bi ih kupio ni u najluđoj noćnoj mori

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila izlaz

StipoMatic strikes again. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila i
blackalbum kaže...

kad po web trgovinama naletim na računala od m san grupe dođe mi muka,ne bi ih kupio ni u najluđoj noćnoj mori

 Ne postoje nikakva računala od m san grupe, to su složene konfiguracije često od budget komponenata koje na sebi imaju m san logo.

Koliko vrijede toliko i koštaju pa ne vidim šta je problem...

4 godine
offline
M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila izlaz

Kad ide, onda ide, a jalnici nek pate.

 

https://www.portalnovosti.com/ostvaren-m-san

 

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila izlaz

Svi su veliki poduzetnici a 95% njih bi bez državnih ugovora ključ u bravu stavili...  Ali valjda je to normalno da su poduzetnici sprega države i politike... 

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila i
Pogle samo Ameriku zemlju obećanu...
16 godina
online
Re: M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila i
Taj M San je toliko loš, da je čudo. Da nema HDZ-ovskih lopina, nikad ne bi ni opstao. Nadam se da će izgubiti sve ugovore sa gradom Zagrebom
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila i
ZaliazniMacan kaže...

Svi su veliki poduzetnici a 95% njih bi bez državnih ugovora ključ u bravu stavili...  Ali valjda je to normalno da su poduzetnici sprega države i politike... 

 

M San, King ICT, .... 

2 godine
neaktivan
offline
M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila izlaz

Ma svugdje je tako nije to samo Zagreb...  U sva 4 kutka lijepe naše uspješni poduzetnici su oni koji putem korupcije ili nekih sumnjivih natječaja dobiju poslove sa državom... 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
M SAN Grupa izdala nove obveznice i najavila izlaz

Ma iskreno nije bitno zagreb Split Dubrovnik Osijek... 

Uvik je isti uzorak uspješnog poduzetnika...  Tu poduzetnici uopće niti su uspješni niti su poduzetnici niti imaju poduzetnički duh nego samo iskorištavaju državne jasle...  

Na pamet mi pada članak o onome mislim cvetojevicu ili kako god se zove di uvijek iskače iz paštete...  On kao brani poduzetnike a 95% posla ide preko države šokirao me članak kad sam ga negdi pročitao...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice