Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

poruka: 131
|
čitano: 20.444
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o".
12 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

"Ludilo stiglo u Bibinje" zvuči kao "Špageti stigli u Italiju".

 
47 0 hvala 3
15 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Ali, zato HDZ podružnica i spomenik Krivoustom Mirogojku, stoji na mjestu.  

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
5 5 hvala 0
9 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Majketimile, pa netko bi se potrgao da ima takvu opremu i besplatan WIFi u svom susjedstvu a vidi ove... 

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

To me podsjeća Bušmane u onom filmu.

Baciš im samo bocu Cole, i skoro se pobili time jer nisu znali što raditi s njom.

 

Tako i ovdje. Daš budalama internet i čitaju/rade gluposti.

 

Sad lijepo cijelo to mjesto iskopčati sa doticajem interneta pa nek žive bez zračenja. Eh da i televizor i mikrovalna zrače, pa nek onda ugase i stuju kad su tolko protiv zračenja.

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Kao da nisu znali sto se smije stavljait po kucama u Bibinju!

 

Bio sam dolje oko prosle Oluje sa prijateljima iz USA, koje se nije dalo premjestiti sa te plaze, krasan je i onaj dvorac do odbojkaskih terena :D :D

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Ono kad se budale po svijetu natječu tko je gluplji s razbijanjem 5G odašiljača, a naši pobijede jer razbiju WiFi. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
26 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
Visak kaže...

Ono kad se budale po svijetu natječu tko je gluplji s razbijanjem 5G odašiljača, a naši pobijede jer razbiju WiFi. 

 Pobjednik ce bit onaj koji pogine kad pokusa sjebat dalekovod. Nesto mi govori da bi to, nazalost, moglo biti uskoro

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
Ako budu htjeli optiku cak-cak onda nek traže oko pruge, tamo je vjerojatno ukopan kabel
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

A zato ne naše komapanije ne pribjegnu najboljem lijeku. Naka ugase 5G i svaku drugu mrežu u Bibinju, pa neka onda jauču kad ne mogu dobiti signal na mobiltel. Možda bi im tako došlo od dupeta u glavu. Jer primitivac ništa ne razumije dok ne osjeti na svojoj koži.  Pa onda neka protestiraju: "Hoćemo antene! Dajte nam antene!" Hoćemo, hoćemo, ali kad se popravite, kad budete dobri. 

 
13 0 hvala 0
10 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Znali su oni da je to wifi ali je najpametniji među njima rekao da je podešen na 5GHz.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
Dokazano područje(Bibinje), sa najviše brakova među rođacima, šta očekivati od takve bolesne sredine...užas!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
texas.bug kaže...

Vidis ti to kako su u Bibinjama informirani u vezi 5G.

Ocekivao bi da vecina ljudi u Hrvatskoj nije ni cula za 5G kad ono 

Malo prije sam nakon, mogu reći nekoliko godina, intezivno koristio Browser bez AddBlocekra na jednoj mašini i mogu reći da je strašljivo kakvo sve smeće, kakvih viejsti, dezinformacija, i portala sa legitimnom .hr ili .ba ili .com domenom postoje da se čovjek zapita kako običan (čitaj: nije informatičar) mali čovjek uopće koristi internet.

Stvar je još gora na mobitelu stoga me ništa više ne čudi a nije zgoreg ni spomenuti da mi informatičari vrlo lako možemo postati "most wanted peoples" ali u negativnom kontekstu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
danen kaže...

A zato ne naše komapanije ne pribjegnu najboljem lijeku. Naka ugase 5G i svaku drugu mrežu u Bibinju, pa neka onda jauču kad ne mogu dobiti signal na mobiltel. Možda bi im tako došlo od dupeta u glavu. Jer primitivac ništa ne razumije dok ne osjeti na svojoj koži.  Pa onda neka protestiraju: "Hoćemo antene! Dajte nam antene!" Hoćemo, hoćemo, ali kad se popravite, kad budete dobri. 

 

Svako tko zaziva takvo rješenje bi se trebao zapitati ima li luđaka u njegovom susjedstvu - tek kad promisliš da bi mogao ostati bez svih blagodati današnjeg društva zato što ti je treći susjed debil, shvatiš koliko taj lijek ne bi bio najbolji.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 20:18 (MrBlc).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
danen kaže...

A zato ne naše komapanije ne pribjegnu najboljem lijeku. Naka ugase 5G i svaku drugu mrežu u Bibinju, pa neka onda jauču kad ne mogu dobiti signal na mobiltel. Možda bi im tako došlo od dupeta u glavu. Jer primitivac ništa ne razumije dok ne osjeti na svojoj koži.  Pa onda neka protestiraju: "Hoćemo antene! Dajte nam antene!" Hoćemo, hoćemo, ali kad se popravite, kad budete dobri. 

Nije razbijen "kompanijski" odasiljac, nego 1 od 3 opcinska odasiljaca, kupljena putem EU financiranja. 

Zbunjuje me zasto su ostala 2 posteđena

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
To su ovi Pernarovi glasači.. Glup i gluplji
 
5 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
Envy kaže...

Malo prije sam nakon, mogu reći nekoliko godina, intezivno koristio Browser bez AddBlocekra na jednoj mašini i mogu reći da je strašljivo kakvo sve smeće, kakvih viejsti, dezinformacija, i portala sa legitimnom .hr ili .ba ili .com domenom postoje da se čovjek zapita kako običan (čitaj: nije informatičar) mali čovjek uopće koristi internet.

Stvar je još gora na mobitelu stoga me ništa više ne čudi a nije zgoreg ni spomenuti da mi informatičari vrlo lako možemo postati "most wanted peoples" ali u negativnom kontekstu.

 Jest, priznajem zastrasujuce je surfati bez add blockera. Doduse smeca ima i inace, ali bez add blockera odjednom se kvadrira kolicina smeca na ekranu.

Iskreno mi je zao onih obicnih ljudi (koji nemaju znanja u pogledu tehnologije) i koji surfaju preko svojih pametnih telefona, a ne znaju stavit preglednik koji ima add blocker. Trebalo bi pokrenuti nekakvu građansku inicijativu da se tim nesretnicima pomogne (i uopce se ne salim).

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
wyks kaže...
Visak kaže...

Ono kad se budale po svijetu natječu tko je gluplji s razbijanjem 5G odašiljača, a naši pobijede jer razbiju WiFi. 

 Pobjednik ce bit onaj koji pogine kad pokusa sjebat dalekovod. Nesto mi govori da bi to, nazalost, moglo biti uskoro

 Islanđani su snimili film na tu temu

Nadajmo se da u Bibinjama ne prate alternativnu filmsku scenu

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "

pogodna optika prije za samoubistvo neg za pecanje

Svaka akcija ima svoju reakciju.
6 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
Nisu, to su hadezeovi birači, još gluplji...
15 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Razjebali bi i oni i svjetlovodne kabele, ali se boje po danu jugomilicije, a po mraku i budala zna da se ti kabeli nevide!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
texas.bug kaže...
danen kaže...

A zato ne naše komapanije ne pribjegnu najboljem lijeku. Naka ugase 5G i svaku drugu mrežu u Bibinju, pa neka onda jauču kad ne mogu dobiti signal na mobiltel. Možda bi im tako došlo od dupeta u glavu. Jer primitivac ništa ne razumije dok ne osjeti na svojoj koži.  Pa onda neka protestiraju: "Hoćemo antene! Dajte nam antene!" Hoćemo, hoćemo, ali kad se popravite, kad budete dobri. 

Nije razbijen "kompanijski" odasiljac, nego 1 od 3 opcinska odasiljaca, kupljena putem EU financiranja. 

Zbunjuje me zasto su ostala 2 posteđena

 

PlayMaker10 kaže...
To su ovi Pernarovi glasači.. Glup i gluplji

-pokriće.. tj za razbijanje bilo čega potrebno j eneko formalno pokriće.. npr 'znamo' kako su poljaci napali njemačku .. ostalo je povijest :)

-dok post iznad u quotu skriva ono 'zašto', interesi-novac, ne zračenje nego netko je dobio, netko drugi nije, fondovi-interesi i kao kad bbboysi naprave 'navijačku feštu' pa nakon tog klub-dinamo dobije kaznu, pitanje za koji interes je to organizirano a 'spontano' ili barem 'glupo' je super ogdovor koji ne taži daljnju istragu, kao kad su krivi neki hakeri-virus ili kao kad ubiješ kennedyja. Interesi, u nogometu, u telekomunikacijama ili lokalno kako se neki novac-fond dijeli, reket. Klasičan reket kad imaš kafić i plaćaš mafijozi zaštitu, ili će ti doći neki 'spontani razbijač'.. odnosno, zato služe pervani-pokriće, jer tad se ne traži (pravi) razlog.

 

-nema spontanosti, nema slučajnosti, postoje interesi. Glup i gluplji su samo kad to rade kao volonteri, bez interesa ili iz vjere/uvjerenja (kao i bbboysi ili tko već..), ako je iz interesa tad su djelatnici-zaposlenici i tad nisu glupi nego plaćeni jednako kao što je to kostolomac-utjerivač zaštitarine u sopranosima .. no ono je film, ovo je RL. Nema slučajnosti, interesi, pratiti novac .. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
KMrBlc kaže...
danen kaže...

A zato ne naše komapanije ne pribjegnu najboljem lijeku. Naka ugase 5G i svaku drugu mrežu u Bibinju, pa neka onda jauču kad ne mogu dobiti signal na mobiltel. Možda bi im tako došlo od dupeta u glavu. Jer primitivac ništa ne razumije dok ne osjeti na svojoj koži.  Pa onda neka protestiraju: "Hoćemo antene! Dajte nam antene!" Hoćemo, hoćemo, ali kad se popravite, kad budete dobri. 

 

Svako tko zaziva takvo rješenje bi se trebao zapitati ima li luđaka u njegovom susjedstvu - tek kad promisliš da bi mogao ostati bez svih blagodati današnjeg društva zato što ti je treći susjed debil, shvatiš koliko taj lijek ne bi bio najbolji.

 

Da bas bi im trebalo ugasiti sve antene za mobitel, i klasicni telefon, internet na jedno mjesec, dva, totalna karantena, i reci im da je to dobro za njih,,,

a buduci da vjerovatno govore da su ljudi prije 100 godina bolje zivjeli.. onda bi im i struju i vodovod trebalo ugasiti, pa nek skupljaju kisnicu, ili u kantama nose doma, opskrbe se svijecama ili kako su ljudi pred 100 godina zivjeli, u krevet kad se smraci ... ne treba vise od mjesec, dva.. ili dok sami ne zatraze da im se vrati sve nazad

15 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Puno ismijavanja na ovu temu, a nitko nije dao konkretan odgovor zašto 5g nije štetan?

Ja nisam neki stručnjak, ali znam da puno toga zrači na svijetu, čak i sami ljudi, ali to je zanemarivo. S druge strane neka zračenja su toliko jaka da i kratko izlaganje može biti smrtonosno. 

3. skupina je ona vrsta zračenja gdje se posljedice vide tek kroz nekoliko godina ili desetljeća a 5G nije prošao taj test da bi se znalo je li štetan ili ne?

Čak ida samo 5G zračenje nije štetno, ima neke štetne posljedice po prirodu, recimo u Osijeku sam čuo da je posječena hrpa stabala zbog 5G, a u Engleskom gradu Sheffield Cityu izbili su i provijedi zbog sječnje drveta : 

Bilo bi lijepo da netko napiše konkretne i jasne dokaze po kojima zračenje od 5G mreže nije štetno.

Moj PC  
0 13 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
U ne spominji prugu. To im je bio trn u oku do nedavno.
https://www.zadarskilist.hr/clanci/23102019/projekt-stoljeca-ostvaruje-se-bibinjski-san-ozivio-projekt-premjestanja-pruge-iz

Ja bi ih fakat sad odsjekao od svijeta, pa nek žive u mraku!
Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
7 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
walentkane kaže...

Puno ismijavanja na ovu temu...

 "pa šta to znači? da istrčim na ulicu, zgrabim prvog prolaznika da ga nabijem na antenu samo da bi se ti odobrovoljio..."

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 1:11 (Louis Pluto).
10 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
neznalica90 kaže...

Ali da je procurila vijest kako je recimo načelnik sa svojim pajdašima drpio lovu iz proračuna namijenjenu izgradnji vrtića ili za subvenciju udžbenika, onda bi sve ostalo na par komentara u birtiji i idemo dalje do novih izbora. nebi sigurno nekom palo na pamet da zvekne ciglu u prozor općine 

 Odličan komentar..

Jednako kao i kad se u Splitu skupi 30 tisuća ljudi na prosvjedu za ajduka..Radi nogometa..

 

Sulud narod ima vlast i državu kakvu zaslužuje..

 

Doduše, u bibinjama je i bilo načelnika koji su pronevjerili pare..Mislim da nema općine na tom području gdje nisu krali..Ravni kotari su to, bukovica..Nepismeno i neobrazovano, ali vrlo lukavo..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 1:38 (boatenga).
13 godina
odjavljen
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Ono kad uložiš više milijardi dolara u tehnologiju koja ubija korisnike tvojih usluga i koji plaćaju račune svaki mjesec.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 1:38 (footballer).
 
5 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
walentkane kaže...

Puno ismijavanja na ovu temu, a nitko nije dao konkretan odgovor zašto 5g nije štetan?

Ja nisam neki stručnjak, ali znam da puno toga zrači na svijetu, čak i sami ljudi, ali to je zanemarivo. 

 Ne mogu vjerovat da se slažem s ludim i zlim, ali teret dokaza je na tebi.

 

Da ne bi bilo da je to izbjegavanje odgovora, i da nema studija, kolega je u postu dao listu njih preko 50. Baci pogled možda na jednu ili dvije. Nažalost nisu Youtube videi. Jebiga, bit će da se znanstvenici ne bave tim sranjem od mreže. 

LINK

12 godina
odjavljen
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
+ koja ubija i tebe, "izumitelja"

Ima logike 🙄
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 2:46 (Dex.pwn).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
Dex.pwn kaže...
+ koja ubija i tebe, "izumitelja"

Ima logike 🙄

 Izumitelji i korporativni trutovi su već cijepljeni antialuminjskim hiper-nano cijepivom koje svojim rezoniranjem prirodnih frekvencija tijela poništava 5G signale 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice