Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

poruka: 16
|
čitano: 5.028
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija".
15 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

Odličan miš, imam ga već skoro pola godine. Za gaming super, a i za posao mi je zamjenio MX Mastera u potpunosti. Meni osobno AA baterija nije minus, ona Duracellka koja je došla s njim mi se prije cca. mjesec dana dana ispraznila. Kad se isprazni stavim drugu i ne moram razmisljati o kabelima i punjenju.

Ako je nekome preteška, lako se stavi AAA sa "adapterom" za par kuna. Meni i težina miša odgovara, ne shvaćam to smanjivanje težine koje čak ide to toga da se rade rupe u kučištu miša samo kako bi bio što lakši.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 10:37 (mind_challenge).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

Sve super ako su popravili double click, koji je Logitechu glavna boljka danas.

 
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija
mind_challenge kaže...

Odličan miš, imam ga već skoro pola godine. Za gaming super, a i za posao mi je zamjenio MX Mastera u potpunosti. Meni osobno AA baterija nije minus, ona Duracellka koja je došla s njim mi se prije cca. mjesec dana dana ispraznila. Kad se isprazni stavim drugu i ne moram razmisljati o kabelima i punjenju.

Ako je nekome preteška, lako se stavi AAA sa "adapterom" za par kuna. Meni i težina miša odgovara, ne shvaćam to smanjivanje težine koje čak ide to toga da se rade rupe u kučištu miša samo kako bi bio što lakši.

 Kakav je USB receiver, kad pomaknem MX Master pola metra dalje ima grozan lag.

16 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija
Gledam si zamjeniti svog Mx Mastera s MxM3 ili ovim. Kakav je kotačić u usporedbi? Da li je isti princip da ima auto switch na free spin kad se jače zavrti jer mi je to nezamjenjivo.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija
O_O_O kaže...
mind_challenge kaže...

Odličan miš, imam ga već skoro pola godine. Za gaming super, a i za posao mi je zamjenio MX Mastera u potpunosti. Meni osobno AA baterija nije minus, ona Duracellka koja je došla s njim mi se prije cca. mjesec dana dana ispraznila. Kad se isprazni stavim drugu i ne moram razmisljati o kabelima i punjenju.

Ako je nekome preteška, lako se stavi AAA sa "adapterom" za par kuna. Meni i težina miša odgovara, ne shvaćam to smanjivanje težine koje čak ide to toga da se rade rupe u kučištu miša samo kako bi bio što lakši.

 Kakav je USB receiver, kad pomaknem MX Master pola metra dalje ima grozan lag.

 Meni stoji na stolu, 15-ak cm ispred misa. Preporuka je da je sto blize, zato i daju produzni USB s njim. Tako radi odlicno.

Mar kaže...
Gledam si zamjeniti svog Mx Mastera s MxM3 ili ovim. Kakav je kotačić u usporedbi? Da li je isti princip da ima auto switch na free spin kad se jače zavrti jer mi je to nezamjenjivo.

 Kotacic mi je bolji nego onaj na Masteru, nema one gume koja se samo prlja bezveze skroz je metalni. Nema auto switch, samo rucno na "tipku". Jos jedna razlika je sto ovaj ima klik u lijevo i desno, sto Master 1 i 2s nisu imali.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
9 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija
iMik kaže...

Sve super ako su popravili double click, koji je Logitechu glavna boljka danas.

 Ti vidim nisi zadnjih 5 godina imao novi logitech miš,ima boljka ali nije ta.

13 godina
online
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija
ZGamer kaže...
iMik kaže...

Sve super ako su popravili double click, koji je Logitechu glavna boljka danas.

 Ti vidim nisi zadnjih 5 godina imao novi logitech miš,ima boljka ali nije ta.

 Ja imam Logitech zadnjih 20 godina i nikad nisam imao problema, ali samo upiši u google Logitech double click i vidjet

ćeš da imaju hrpu problema s određenim miševima i manje s nekim drugim.

Druga boljka je g(arbage) bug.

15 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija
Double click je feature a ne boljka, jel ima to ovaj novi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

taj Logitech ili Razer Basilisk X Hyperspeed?

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija
Horned Reaer kaže...

taj Logitech ili Razer Basilisk X Hyperspeed?

Nisam imao prilike isprobati tog Razera, ali samo na temelju činjenice da Razer ima bežično punjenje i ugrađenu bateriju naginjem na njegovu stranu. Senzori su im srodni, pa bi i performanse trebale biti identične.
Ipak, ta su dva miša potpuno drugačijih namjena.

 

Basilisk X Hyperspeed mi više djeluje kao konkurent Logiju 502 Lightspeed.

16 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

Samo da je baterija punjiva preko usb kabela, odmah bi ga uzeo umjesto mx master 2 u uredu i g502 doma...

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

Posjedujem ovaj miš već 2 mjeseca i ultra je precizan (nakon korištenja RX250) i odličan za moju veliku ruku. Baterija definitivno nije mana, koristim ga 2 mjeseca i  baterija i dalje pokaziva 3 od 3 crtice. Svakako bi preporučio koristiti njegov usb priključak za bežičnu vezu nasprem bluetooth-a jer nekad ima problema povezivanja sa bluetooth-om, barem na mom laptopu. Glavna mana je ako imate veliki palac onda ćete konstanto dodirivati jednu od 6 tipki na mišu koje se nalaze sastrane. Ostalo je TOP TOP ako imate 600kn :)

josipmatic
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

Kupio ga prije 2 mjeseca i samo mogu reći, ODLIČAN.

Spojen prek BT na matičnoj i ni najmanjeg problema a baterija još prikazuje 100%.

Preporuka

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

Mis je super!

Neki dan sam nakon 6 mjeseci prvi puta mijenao bateriju... za neke ruke je mozda velik, nekom tezak ali meni pase.

 

Koristim ga uz MX Master 2 i to na vise racunala i super mi je sto torbica od mx mastera odgovara i njemu. A Logitech flow radi besprijekorno - posebno copy/paste s jednog racunala na drugo

 

 

and the heavens shall tremble
3 godine
neaktivan
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija
Postovani

zanima me jel mu se moze namjestiti opcija na kotacicu za lijevo i desno te da preko tih opcija se moze "scroll-ati"po pdf i excelu.
Ako to ima kupujem ga svakako
13 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed - Teška artiljerija

Da, normalno se scrolla lijevo i desno pomoću kotačića a moguće je i te dvije tipke isprogramirati po želji, npr. lijevo za copy a desno za paste.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice