Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju lase

poruka: 60
|
čitano: 12.663
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju lase".
6 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
nekinik napiše surovu istinu i onda dođe veliki pero i da mu TD...i onda se čudimo zašto ljudi ljude gledaju preko ciljnika.

“Potrebno je biti mudar da bi se razumjela mudrost. Muzika ne znači ništa, ako je publika gluha.” V. Lipman

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
nekinik kaže...
Ne može nitko nikoga potaknuti na mržnju nekim govorom, ako te mržnje već nema u zraku. U slobodi govora postoji mnoštvo raznih ideja, pa biraj. Nema prisile. 

 Naravno da može, ratovi uglavnom tako počinju. Ne jednim govorom, nego sustavnim širenjem mržnje. Kako mržnja dospijeva u taj 'zrak'? Pa jedino tako da ju netko širi. Ljudi se ne rode s mržnjom prema Srbima, Hrvatima, crncima ili pederima, potrebni su drugi ljudi da ih tome nauče. Govorom mržnje.

 

To kako se u našoj obitelji ili široj sredini redovito govori o nekim skupinama ljudi stvara plodno tlo da kad neki šešelj urlikne prihvatimo poziv i krenemo u klanje i kamenovanje. Zato se govor mržnje ne odnosi samo na Šešelja, nego na cijelo društvo koje desetljećima podgrijava tu mržnju i zato se govor mržnje treba suzbijati i kod naoko benignih izjava, jer upravo to što ih doživljavamo benignima govori da smo već postali neosjetljivi na mržnju koju sadrže i da samo čekamo šešelje.

 

nekinik kaže...
Čak mi je smiješno gledati kako je raskrinkao i ismijao uštogljene sudije u Haagu. Jesam sad već prešao slobodu govora ili su sudije svete krave koje se ne smije komentirati, 

 To što ti je u sukobu moralne nakaze i ljudi koji pokušavaju zaštititi civilizaciju simpatičnija nakaza, govori dosta o tebi.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
3 godine
protjeran
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Visak kaže...
nekinik kaže...
Ne može nitko nikoga potaknuti na mržnju nekim govorom, ako te mržnje već nema u zraku. U slobodi govora postoji mnoštvo raznih ideja, pa biraj. Nema prisile. 

 Naravno da može, ratovi uglavnom tako počinju. Ne jednim govorom, nego sustavnim širenjem mržnje. Kako mržnja dospijeva u taj 'zrak'? Pa jedino tako da ju netko širi. Ljudi se ne rode s mržnjom prema Srbima, Hrvatima, crncima ili pederima, potrebni su drugi ljudi da ih tome nauče. Govorom mržnje.

 

To kako se u našoj obitelji ili široj sredini redovito govori o nekim skupinama ljudi stvara plodno tlo da kad neki šešelj urlikne prihvatimo poziv i krenemo u klanje i kamenovanje. Zato se govor mržnje ne odnosi samo na Šešelja, nego na cijelo društvo koje desetljećima podgrijava tu mržnju i zato se govor mržnje treba suzbijati i kod naoko benignih izjava, jer upravo to što ih doživljavamo benignima govori da smo već postali neosjetljivi na mržnju koju sadrže i da samo čekamo šešelje.

 

nekinik kaže...
Čak mi je smiješno gledati kako je raskrinkao i ismijao uštogljene sudije u Haagu. Jesam sad već prešao slobodu govora ili su sudije svete krave koje se ne smije komentirati, 

 To što ti je u sukobu moralne nakaze i ljudi koji pokušavaju zaštititi civilizaciju simpatičnija nakaza, govori dosta o tebi.

 

 Tebi se uopće nisam obraćao, nego sam napisao jedan post prikladan na današnji dan. Kome se ne sviđa i smatra da širim mržnju, nek ga ne čita. Ja mislim da ne širim nikakvu mržnju, nego baš obrnuto. Budući da se obraćaš meni i sudiš mene kao osobu, samo bih te zamolio da mi ne stavljaš riječi u usta jer ja nigdje nisam napisao da mi je netko simpatičan. Niti on niti suci "koji pokušavaju zaštititi civilizaciju" niti bilo kakvi strani diktatori koji za 30tak tisuća mjesečno uvode red i "štite civilizaciju". Možda istim takvima i smeta pomirujući ton u mom tekstu, jer bi onda ostali bez silnih primanja dok nam "uvode demokraciju". Jadna je svaka država u kojoj stranac vlada. Ja sam mislio da oni svi rade za novac, kako na sudu za bivšu Yu tako i na onom koji riješava spor Hrvatske i Slovenije. Sad sam naučio nešto novo. Možda je Hrvatska trebala jednostavno šutiti i prihvatiti odluke onih koji pokušavaju zaštiti civilizaciju u nesporazumu sa Slovenijom. Ipak je glupo posumnjati u dobre namjere tako uzvišene gospode.

7 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Visak kaže...
MadDogMattis kaže...

 Kamo sreće da u Hrvatskoj imamo slobodu govora i pravo na oružje.

Nažalost toga nema, a slobodu govora ima samo ljevica.

Europljani su budale koje se toliko boje riječi pa su izmislile "govor mržnje" kako njihove jadne osjetljive uši nebi morale slušati ono što ne žele.

 Je, Bujica je poznata po tome da dvojica sjede u studiju i sat vremena šute.

 

Govor mržnje je izmišljen kad se vidjelo što bolesni umovi poput Šešelja mogu napraviti potičući ljude na mržnju. Problem je što ti Šešelje dijeliš na naše i njihove. I još bi im dijelio oružje.

 Bujica je boomerska emisija i to na lokalnim televizijama, definitivno nema veze sa govorom mržnje, čak je onaj boomer bujanec previše politički korektan.

Problem je upravo u vama kojima je sve što ne želite čuti - govor mržnje.

Jer ste toliko zadrti da niste u stanju prihvatiti drugačije mišljenje pa onda urličete "govor mržnje" i "država de uradi nesto".

16 godina
neaktivan
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...

Problem je upravo u vama kojima je sve što ne želite čuti - govor mržnje.

 Pa nema većih sniwflakesa od desničara. Reci nešti protiv države, nacije, Crkve, Vukovara, branitelja i slično, oni se odmah tresu jer ne mogu čuti različito mišljenje.

 

Evo Dead ti je najbolji primjer desničara koji tobože kuka nad slobodom, a zapravo vapi za zabranama:

Dead kaže...

 Kao što si rekao slobodu govora ima samo "ljevica". Nevjerojatno je da se ono što možeš naći npr. u Indexu ili Novostima ne tretira kao govor mržnje. 

 Niste vi za slobodu, vi ste samo za svoju slobodu, a tuđu neslobodu, što je i definicija nacionalizma.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju lase

Ista stvar, ja sa našom "desnicom" ne dijelim puno stvari, osim nacionalizma, odnosno ljubavi prema svojoj državi i svom narodu.

Sve ostalo kod njih smatram promašenim. Općenito desnica u Europi je promašena, ima nekih svijetlih točaka ali ne previše.

Moj desni uzor je više nekakva Republikanska stranka i vrijednosti iz Amerike, sloboda govora, sloboda tržišta te pravo na oružje.

To budale u Europi ne poznaju, ni lijeve ni desne.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju lase

Pojedine postove treba uokviriti i postaviti uz clanak Dunning Krugerov efekt na wikipediji kao skolski primjer. Zaista, "Rvatine" su za vas renomirani profesori atomske fizike. Ljudi poput Seselja uspjevaju upravo u rezimima gdje slobode govora nema, a ne obratno, kako je uopce moguce da netko ne razumije tu uzrocno posljedicnu vezu a zivi u Hrvatskoj, zemlji koja je i nastala bas zbog toga?! Fascinanto je koliko je u stvari uskoumna pseudoliberalna vecina koja se smatra elitom i na konzervativce gleda s visoka. Mislim da nema nas pravih liberala ni 1%

 

 

Sto se tice teme, jako sam skeptican. Cak i na nosacima aviona koji nisu ograniceni velicinom, tezinom i potrebnom energijom, te imaju vise vremena za protumjere u slucaju suocavanja sa raketom. S druge strane poznato mi je da su amerikanci razvijali elektromagnetski top skoro 20 godina i da su se izgleda u potpunosti okrenuli laserima. Vjerojatno ne znamo ni 20% stvarnih mogucnosti tih sistema ako i razmazraju uvodjenje na tako malen avion poput f16

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Dead kaže...

 pa se pitaš što ti ljudi rade u zemlji koju ne podnose.

 To je više pitanje za tebe i bijesnog psa. Ti si se žalio na neslobodu u Hrvatskoj, a on se oduševljava američkim slobodama. Pa slobodno odite tamo ako vam je Hrvatska toliko mrska a trava drugdje zelenija.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...

Moj desni uzor je više nekakva Republikanska stranka i vrijednosti iz Amerike, sloboda govora, sloboda tržišta te pravo na oružje.

To budale u Europi ne poznaju, ni lijeve ni desne.

 E, ajde mi odgovori zasto si si stavio ovaj nadimak, kad je de facto celnik Republikanske stranke - Trump, nazvao tvog đenerala imenjaka kukavicom i nesposobnom budalom?

 

A ako mislis da Trump nije vođa te tvoje idealne stranke, kako to da se de jure čelnici stranke učmaruju Trumpu oko ove katastrofično imbecilne šarade oko izbora?

 

Ili bi mi, budale Europljani, trebali gutati onaj Giulianijev cirkus otapanja jebene farbe za kosu pred firmom za sisanje zivice pored krematorija i trgovina dilda?

 

Jel to ideal u kojem bi mi budale trebale zivjeti?

 

GOP, da se razumijemo, takodje objerucke pusi taj Trumpov kurac, pa su po tome jos jadniji od samog Trumpa - Trump je bar precjednik, a ovi su stakori. Al eto, bitno da ti imas dvije sacme i dva kalasa i da znas rec leftard.

 

Jebote karakternih picaka, farbaju si kosicu, siluju zene i boje se pedera i zele imat pusku. Muskarcine, Maskulinity, Švarceneger, pička sisa puške.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...

Moj desni uzor je više nekakva Republikanska stranka i vrijednosti iz Amerike, sloboda govora, sloboda tržišta te pravo na oružje.

 Mislis li na slobodu trzista u kojoj dva Republikanska senatora prodaju dionice nakon sastanka o Korona krizi - bas par dana prije najveceg pada burze od depresije?

 

Ili o slobodi trzista u kojoj to dvoje senatora kupi dionice proizvodjaca medicinsko zastitne opreme?

 

Sen. Kelly Loeffler’s (R-Ga.)’s financial disclosure form reveals that her husband Jeff Sprecher, who is the chairman of the New York Stock Exchange, purchased stock in a company that is a major supplier of personal protective equipment (PPE)–the kind worn by first responders and medical practitioners which has become dangerously scarce amid the COVID-19 pandemic. All of the moves occurred before the public became aware on March 20 of multiple senators’ highly controversial stock dumps.

 

https://lawandcrime.com/high-profile/sen-loefflers-financial-disclosure-shows-stock-purchase-in-company-making-protective-equipment/

 

Jebote vi "americki patrioti" govorite o nekoj eliti - a koja je to visa elita od toga da celnik burze kupuje dionice med. opreme prije objave krize?

I on je muz senatorice o cijoj guzici u fotelji ovisi cijela buducnost zemlje, pa tako i Amerike i jebene Republikanske stranke.

 

Ali AOC i neka klaunska radnicka fronta su neprijatelji. Naime i oni su direktori u NYSE? Ili nisu?

Eto Chavez mrtvi kupuje izbore po americi, tako ce i nama Tito ako ne kupimo puske i ne silujeme zene kao pravi muskarcine. Odma svi ofarbat kosu kupit pusku i pazit da se Tito ne ustane iz groba da nam ukrade izbore!

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju

Gle, neću potezati nazivlje, ali...

 

idi na oib.oib.hr i upiši svoj OIB, i provjeri imaš li porezni dug prema voljenoj RH...

 

zajebite MP Schmeissra i revanje, mahanje zastavama uz reklame pivarske industrije kad se 11 u kratkim hlačicama dodaju loptom...

 

kako veli jedna točna HDZova floskula (floskula jer dobar dio vrlih HDZenjara ima BiH kao rezervnu domovinu) - porez se plaća državi koju voliš...

 

ja svoj porez plaćam, a ti izvedi logički zaključak (osim onoga očiglednog - da sam budala jer plaćam porez - prave Rvat'ne češu jajca u Tomislav gradu i inim lokalitetima mitskog rvactva)...

 

 

P.S. domoljublje je zadnje utočište hulja...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 14:01 (Stric_Jura).
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Trebali bi napraviti studiju pa vidjeti tko je u najvećem postotku dužan proračunu, jesu li to 'Rvati, Srbi, Romi, Muslimani, Hrvati, estradni umjetnici, nogometna mafija ili možda Njemci nikad se ne zna. Kad je već nacionalnost i regionalna pripadnost toliko bitna. Pa ćemo onda optuživati sve XY da su lopovi. Ja mislim da su estradnjaci koji se hvale svadbenim, novogodišnjim i sličnim skupim gažama u samom vrhu i ne plate ništa ili vrlo malo od tih gaža. Dapače, država njima daje poticaje i plaća socijalno. Tu je negdje i nogometna mafija, koja mlati milijune a onda plače da im sirotinja gradi stadione i grad Zg godinama isplaćuje poticaje kao "udrugama". E sad ako netko krade, prilično je svejedno jeli Rvat ili Srbin. Za one koji uplaćuju je efekat potpuno isti. Samo kakve veze to ima s laserima na avionima...
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 14:31 (nekinik).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju

sve stoji...

 

ali meni nije svejedno jel krade Hrvat ili Srbin - meni smeta kad to radi Hrvat (osobito "vel'ki" ) jer nisam Srbin...

 

ta logika - krade, 'al je naš - mi nikako ne ide u glavu...

 

seronja je - 'al je naš...

 

pedofilčina je - 'al je naš....

 

gdje je kraj tome "našijenstvu"?

Ju je je? Je ju je!
3 godine
protjeran
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Ako krade "naš" treba ga duplo kazniti, ali pošto ta diskrimknacija zakonski nije moguća dovoljne su jednake oštre kazne za sve. Dok toga ne bude, korupcija će se isplatiti, a mi onda možemo raspravljati jel više krade ovaj ili onaj. Mislim da nitko na forumu nije opravdvao korupciju "naših" ili "vaših", ali možda sam promašio neku temu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Dead kaže...
Visak kaže...
Dead kaže...

 pa se pitaš što ti ljudi rade u zemlji koju ne podnose.

 To je više pitanje za tebe i bijesnog psa. Ti si se žalio na neslobodu u Hrvatskoj, a on se oduševljava američkim slobodama. Pa slobodno odite tamo ako vam je Hrvatska toliko mrska a trava drugdje zelenija.

 Tipično. Uvaljuješ mi svoje riči u moja usta, zbog čega...nedostatka argumenata? End of story.

 Ajde udovolji.

 

Kažeš gore da si Republikanac tj. Slazes se u riječ sa tipom koji kaže da mu je ideal Republikanska stranka.

 

Pa ako GOP podržava Trumpa a danas Trump širi videa Rona Watkinsa koji je moderator pedofilske 8Chan/8Kun stranice, sa cime se ti slažeš?

 

Ili.

 

Zašto je u centru Splita i centru Beograda isti grafit Konfederacijske zastave?

 

Kako to da desničari, četnici iz Beograda, delije, krvnici Vukovara imaju isti grafit kao bili tići Torca AjdukŽiviVječno?

 

Možda jer ste popušili istu spiku, ista vas je baza preveslala?

 

Ja, kao ponosni Hrvat baš ne bi htio da ja i četnik koji mi je ubio djeda crtamo iste grafite. Al eto, moj djed je branio svoje selo od četnika i danas ima svoju ulicu, pa ja nisam desničar.

 

Ali ti, republikanac iz Amerike, Torca Ajduk i četnik iz Beograda vješate Konfederacijske zastave.

https://www.bellingcat.com/news/2020/11/18/an-american-white-supremacists-new-home-in-serbia/

 

 

 

Zanimljivo.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju lase

Pa covjek je republikanac a oni su se borili i uspjesno porazili konfederaciju

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Dead kaže...
wyks kaže...
Dead kaže...
Visak kaže...
Dead kaže...

 pa se pitaš što ti ljudi rade u zemlji koju ne podnose.

 To je više pitanje za tebe i bijesnog psa. Ti si se žalio na neslobodu u Hrvatskoj, a on se oduševljava američkim slobodama. Pa slobodno odite tamo ako vam je Hrvatska toliko mrska a trava drugdje zelenija.

 Tipično. Uvaljuješ mi svoje riči u moja usta, zbog čega...nedostatka argumenata? End of story.

 Ajde udovolji.

 

Kažeš gore da si Republikanac tj. Slazes se u riječ sa tipom koji kaže da mu je ideal Republikanska stranka.

 

Pa ako GOP podržava Trumpa a danas Trump širi videa Rona Watkinsa koji je moderator pedofilske 8Chan/8Kun stranice, sa cime se ti slažeš?

 

Ili.

 

Zašto je u centru Splita i centru Beograda isti grafit Konfederacijske zastave?

 

Kako to da desničari, četnici iz Beograda, delije, krvnici Vukovara imaju isti grafit kao bili tići Torca AjdukŽiviVječno?

 

Možda jer ste popušili istu spiku, ista vas je baza preveslala?

 

Ja, kao ponosni Hrvat baš ne bi htio da ja i četnik koji mi je ubio djeda crtamo iste grafite. Al eto, moj djed je branio svoje selo od četnika i danas ima svoju ulicu, pa ja nisam desničar.

 

Ali ti, republikanac iz Amerike, Torca Ajduk i četnik iz Beograda vješate Konfederacijske zastave.

https://www.bellingcat.com/news/2020/11/18/an-american-white-supremacists-new-home-in-serbia/

 

 

 

Zanimljivo.

 Braco ovo je komedija od posta. 

 LOL

 

Ne zagovaram ja zastave koje crtaju i cetnici i ne zagovaram ja dvije republikanske picke koje farbaju kosicu da bi se osjecale ko muskarcine.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Dead kaže...
Stric_Jura kaže...

Gle, neću potezati nazivlje, ali...

 

idi na oib.oib.hr i upiši svoj OIB, i provjeri imaš li porezni dug prema voljenoj RH...

 

zajebite MP Schmeissra i revanje, mahanje zastavama uz reklame pivarske industrije kad se 11 u kratkim hlačicama dodaju loptom...

 

kako veli jedna točna HDZova floskula (floskula jer dobar dio vrlih HDZenjara ima BiH kao rezervnu domovinu) - porez se plaća državi koju voliš...

 

ja svoj porez plaćam, a ti izvedi logički zaključak (osim onoga očiglednog - da sam budala jer plaćam porez - prave Rvat'ne češu jajca u Tomislav gradu i inim lokalitetima mitskog rvactva)...

 

 

P.S. domoljublje je zadnje utočište hulja...

 Razočarat ću te kazavši da je moje porezno stanje uredno, od prvog dana mog zaposlenja. Isto tako ću te razočarati time da nisam član HDZ-a, niti ijedne druge stranke, a pogotovo ovih lijevih pizdarija. A neću te razočarati time da sam "hulja" koja njeguje ono normalno domoljublje bez revanja i mahanja zastavama. A taj post scriptum...koji ti je očigledno neka referenca meni ne znači ništa i poserem se po tome. Tu vidim jedino...moja riječ protiv tvoje. 

 Patriotism is last refuge of scoundrel

 

evo, nauči

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...


Moj desni uzor je više nekakva Republikanska stranka i vrijednosti iz Amerike, sloboda govora, sloboda tržišta te pravo na oružje.

 Sloboda da kad izgubiš izbore uzmeš to oružje i nametneš svog diktatora?

 

In an interview with Reuters, Texas-based chiropractor Brett Fryar says he has joined a militia group called the South Plains Patriots who are conducting firearms training sessions in case they need to stage an armed revolt against the American government.

“If President Trump comes out and says: ‘Guys, I have irrefutable proof of fraud, the courts won’t listen, and I’m now calling on Americans to take up arms,’ we would go,” he explained.

 

Trump cijelo vrijeme govori žuti dio, pitanje je trenutka kad će izreći i zeleni. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Visak kaže...
MadDogMattis kaže...


Moj desni uzor je više nekakva Republikanska stranka i vrijednosti iz Amerike, sloboda govora, sloboda tržišta te pravo na oružje.

 Sloboda da kad izgubiš izbore uzmeš to oružje i nametneš svog diktatora?

 

In an interview with Reuters, Texas-based chiropractor Brett Fryar says he has joined a militia group called the South Plains Patriots who are conducting firearms training sessions in case they need to stage an armed revolt against the American government.

“If President Trump comes out and says: ‘Guys, I have irrefutable proof of fraud, the courts won’t listen, and I’m now calling on Americans to take up arms,’ we would go,” he explained.

 

Trump cijelo vrijeme govori žuti dio, pitanje je trenutka kad će izreći i zeleni. 

 Da, sloboda da makneš Predsjednika kojeg nije narod izabrao.

Narod je jasno izabrao Trumpa.


16 godina
online
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...

 Da, sloboda da makneš Predsjednika kojeg nije narod izabrao.

Narod je jasno izabrao Trumpa.


Pa i nije baš, kao ni prvi put.

Sustav ga je prvi put izabrao, drugi put mu je malo falilo...

15 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...
Narod je jasno izabrao Trumpa.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...

 

 Da, sloboda da makneš Predsjednika kojeg nije narod izabrao.

Narod je jasno izabrao Trumpa.

 Kako je to 'jasno', kad biden ima 306 elektorskih glasova i 6 milijuna glasača više? Kojom to logikom je narod izabrao Trumpa?

 

Ili se stvarno pozivaš na izjave dokazanog lažova, koji već pet godina uporno laže o svemu? Niti jedan dokaz o prevari nisu pokazali, pred sudovima su sami priznali da ih nemaju, jer je cijelo parničenje samo predstava za takve kao ti. Desničarski suci su ih istjerali iz sudnica zbog nedostatka dokaza, republikanski guverneri su priznali Bidena, njegova vlastita administracija je priznala da su izbori bili korektni. 

Pojedinačne neregularnosti su bile uglavnom od strane njegovih birača.

 

Znači nema nikakve sumnje tko je izabrani predsjednik, ali eto, mi imamo oružje pa ćemo ukinuti demokraciju i napraviti diktaturu po svome ćefu. Upravo si dao najjači argumeng protiv slobode držanja oružja.

 

Edit:

Kao što si se ti razgolitio ovim stavom, tako su se i republikanci podržavajući Trumpa razgolitili i pokazali da ne drže ni do Ustava, ni do zakona, demokracije, fiskalne odgovornosti, obitelji, morala, istine, sve su to samo floskule, a ono što stvarno žele je isključivo nadmoć.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 21:13 (Visak).
14 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...
Visak kaže...
MadDogMattis kaže...


Moj desni uzor je više nekakva Republikanska stranka i vrijednosti iz Amerike, sloboda govora, sloboda tržišta te pravo na oružje.

 Sloboda da kad izgubiš izbore uzmeš to oružje i nametneš svog diktatora?

 

In an interview with Reuters, Texas-based chiropractor Brett Fryar says he has joined a militia group called the South Plains Patriots who are conducting firearms training sessions in case they need to stage an armed revolt against the American government.

“If President Trump comes out and says: ‘Guys, I have irrefutable proof of fraud, the courts won’t listen, and I’m now calling on Americans to take up arms,’ we would go,” he explained.

 

Trump cijelo vrijeme govori žuti dio, pitanje je trenutka kad će izreći i zeleni. 

 Da, sloboda da makneš Predsjednika kojeg nije narod izabrao.

Narod je jasno izabrao Trumpa.


 

Ju je je? Je ju je!
3 godine
protjeran
offline
Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju lase

A da otvorite temu američki izbori ili republikanci protiv demokrata u HR. Koja glupost grčevito se boriti za jedne ili druge iz Hrvatske. Ja ne znam da su nam i jedni i drugi bilo što dobro donjeli kao narodu, a loše jesu i jedni i drugi. Podjednako su licemjeri u 'širenju demokracije'.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Old Iggy kaže...
MadDogMattis kaže...

 Da, sloboda da makneš Predsjednika kojeg nije narod izabrao.

Narod je jasno izabrao Trumpa.


Pa i nije baš, kao ni prvi put.

Sustav ga je prvi put izabrao, drugi put mu je malo falilo...

 ...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...

 Evo, opet si dokazao da nemate apsolutno nikakvih dokaza za prevaru. Ovo je nekakva dječja nakupina misli, dobrim djelom isfantaziranih, koje ne govore ništa konkretno.

 

Na prošlim izborima je iscurila snimka gdje Trump kao zadnji ološ govori da je hvatao žene mimo njihove volje za picu, pa nitko nije negirao rezultate 'jer je nemoguće da ljudi za takvog čovjeka glasaju'. Prebrojeni su glasovi i Trump je pobijedio, kraj priče. No kad se dogodi obrnuto, onda je 'nemoguće' da je Biden dobio glasove. I to što vi ne vjerujete vam je jedini argument i isključivo na temelju te ničim potkrijepljene vjere tražite promjenu pobjednika. To je ono što se dobije kad se u društvu uvažava i njeguje osobno vjerovanje, umjesto da se u javnom djelovanju inzistira na uvažavanju činjenica, a vjerovanje ograniči na osobnu sferu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
online
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...
Old Iggy kaže...
MadDogMattis kaže...

 Da, sloboda da makneš Predsjednika kojeg nije narod izabrao.

Narod je jasno izabrao Trumpa.


Pa i nije baš, kao ni prvi put.

Sustav ga je prvi put izabrao, drugi put mu je malo falilo...

 ...

Yup, of course.

Biden vs Trump - 80026721 vs 73890295

Trump vs Clinton - 62984828 vs 65853514

Bush vs Gore - 50456002 vs 50999897

"Demokracija" na djelu.

7 godina
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
Visak kaže...
MadDogMattis kaže...

 Evo, opet si dokazao da nemate apsolutno nikakvih dokaza za prevaru. Ovo je nekakva dječja nakupina misli, dobrim djelom isfantaziranih, koje ne govore ništa konkretno.

 

Na prošlim izborima je iscurila snimka gdje Trump kao zadnji ološ govori da je hvatao žene mimo njihove volje za picu, pa nitko nije negirao rezultate 'jer je nemoguće da ljudi za takvog čovjeka glasaju'. Prebrojeni su glasovi i Trump je pobijedio, kraj priče. No kad se dogodi obrnuto, onda je 'nemoguće' da je Biden dobio glasove. I to što vi ne vjerujete vam je jedini argument i isključivo na temelju te ničim potkrijepljene vjere tražite promjenu pobjednika. To je ono što se dobije kad se u društvu uvažava i njeguje osobno vjerovanje, umjesto da se u javnom djelovanju inzistira na uvažavanju činjenica, a vjerovanje ograniči na osobnu sferu.

 Jel ti nas zajebavaš ?

Pa ti demokrati su četiri godine urlali po svim medijima da je Trump ukrao izbore uz pomoć rusa, a da nisu imali ni jedan jedini dokaz.

Ovdje je dokaza i više nego dovoljno, samo čekaj.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Lockheed Martinovi borbeni mlažnjaci dobivaju
MadDogMattis kaže...
Visak kaže...
MadDogMattis kaže...

 Evo, opet si dokazao da nemate apsolutno nikakvih dokaza za prevaru. Ovo je nekakva dječja nakupina misli, dobrim djelom isfantaziranih, koje ne govore ništa konkretno.

 

Na prošlim izborima je iscurila snimka gdje Trump kao zadnji ološ govori da je hvatao žene mimo njihove volje za picu, pa nitko nije negirao rezultate 'jer je nemoguće da ljudi za takvog čovjeka glasaju'. Prebrojeni su glasovi i Trump je pobijedio, kraj priče. No kad se dogodi obrnuto, onda je 'nemoguće' da je Biden dobio glasove. I to što vi ne vjerujete vam je jedini argument i isključivo na temelju te ničim potkrijepljene vjere tražite promjenu pobjednika. To je ono što se dobije kad se u društvu uvažava i njeguje osobno vjerovanje, umjesto da se u javnom djelovanju inzistira na uvažavanju činjenica, a vjerovanje ograniči na osobnu sferu.

 Jel ti nas zajebavaš ?

Pa ti demokrati su četiri godine urlali po svim medijima da je Trump ukrao izbore uz pomoć rusa, a da nisu imali ni jedan jedini dokaz.

 Brkaš argumente, ja sam rekao da demokrati nisu izvlačili ovako blsave ideje da Tump ne može biti predsjednik jer sigurno ljudi ne bi za njega glasali, a to je ono što je tvoj jedini argument protiv Bidenove pobjede.

 

Trumpu ni zbog suradnje s Rusijom nije formalno osporavana pobjeda, dakle i tu pričaš gluposti.

 

A da je suradnje bilo i da postoje dokazi, to svi znaju, tebi samo ostaje da ponavljaš laži.

 

Između ostalog imaš sastanak u Trump Toweru, koji je njegov sin priznao i objavio mailove iz kojih se vidi da su mu bile po nuđene informacije o Hillary. Dakle tri top čovjeka njegove kampanje, od kojih je jedan sin, a drugi zet se idu dastajati s ruskom odvjetnicom koja ima prljavštinu o Hillary. Ako to nije suradnja ne znam što je.

https://en.wikipedia.org/wiki/Trump_Tower_meeting

 

Pa imaš njegov javni poziv Rusiji da objavi Hillaryne mailove, što Wikileaks nakon par dana i radi, a Roger Stone je sve to koordinirao.

 

Dokaza napretek.

 

MadDogMattis kaže...

Ovdje je dokaza i više nego dovoljno, samo čekaj.

 Što da čekam? Ako imaš dokaze prezentiraj ih. Ako nisi u stanju znači da ih nemaš, nego samo vjeruješ onima koji te pet godina lažu toliko očito da je sada jako neugodno to sebi priznati.

 

Sudovi su im odbili sve prijave, a za većinu nisu uopće bili u stanju prezentirati ikakav dokaz. U medijima možeš pričati što hoćeš, ali na sudu moraš nešto i pokazati. A oni nemju ništa za pokazati, imaju samo laži za svoje vjerne naivce.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice