Live Transcribe - odlična aplikacija za transkripc

poruka: 5
|
čitano: 2.350
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Live Transcribe - odlična aplikacija za transkripc".
Live Transcribe - odlična aplikacija za transkripc

Super je aplikacija za ono čemu služi, i vjerujem da je od velike pomoći osobama koje imaju probleme sa sluhom.

 

Ja sam ju ipak instalirao jer sam htio da mi dok slušam "Audible" audio knjige on automatski prevađa (teško mi je slušati bez "prijevoda"), nažalost za tako nešto nije dobro, jer ima latenciju od cca 3 sekunde ili slično, pa se skroz pogubiš.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Live Transcribe - odlična aplikacija za transkripc

Tesko ti je slusati jer ne znas engleski ili ide prebrzo? Mnoge aplikacije (Audible), ali i na Play storeu, podrzavaju usporavanje reprodukcije

 
0 0 hvala 0
Re: Live Transcribe - odlična aplikacija za transk
encoding kaže...

Tesko ti je slusati jer ne znas engleski ili ide prebrzo? Mnoge aplikacije (Audible), ali i na Play storeu, podrzavaju usporavanje reprodukcije

 

znam izvrsno engleski, s klijentima iskljucivo na engleski pricam godinama, svaki dan. Problem je sto njih vidim dok pricaju, pa mi to pomaze. Ili su jasniji u pricanju, tesko je opisati ali ovo preko audiblea (ili kad gledam film) kao da mumljaju, ne pricaju toliko razgovjetno engleski da bih se mogao usredotociti na ono sto pricaju.

3 godine
odjavljen
offline
Re: Live Transcribe - odlična aplikacija za transk
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
encoding kaže...

Tesko ti je slusati jer ne znas engleski ili ide prebrzo? Mnoge aplikacije (Audible), ali i na Play storeu, podrzavaju usporavanje reprodukcije

 

znam izvrsno engleski, s klijentima iskljucivo na engleski pricam godinama, svaki dan. Problem je sto njih vidim dok pricaju, pa mi to pomaze. Ili su jasniji u pricanju, tesko je opisati ali ovo preko audiblea (ili kad gledam film) kao da mumljaju, ne pricaju toliko razgovjetno engleski da bih se mogao usredotociti na ono sto pricaju.

 Sve je to praksa, ako trebas vjezbati engleski bez da vidis usta javi se na PP. Cijena je povoljna 40$ po satu + PDV.

5 godina
offline
Re: Live Transcribe - odlična aplikacija za transk
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
encoding kaže...

Tesko ti je slusati jer ne znas engleski ili ide prebrzo? Mnoge aplikacije (Audible), ali i na Play storeu, podrzavaju usporavanje reprodukcije

 

znam izvrsno engleski, s klijentima iskljucivo na engleski pricam godinama, svaki dan. Problem je sto njih vidim dok pricaju, pa mi to pomaze. Ili su jasniji u pricanju, tesko je opisati ali ovo preko audiblea (ili kad gledam film) kao da mumljaju, ne pricaju toliko razgovjetno engleski da bih se mogao usredotociti na ono sto pricaju.

Ne znam onda sto da ti kazem. Meni je vecina audio knjiga prespora pa ih slusam na cca 1.5x, dok yt videe i brze.

 

Sumnjam da su klijenti (random ljudi od kojih mozda neki i nisu nativni govornici) imaju bolji izgovor od glumaca koji pripovijedaju audio knjige.

 

Mozda je stvar navike: recimo otkad filmove gledam bez titlova, bolje razumijem sto se dogada, kad pogledam par njih s titlovima opet mi treba par filmova da se "ufuram" nazad u to da ih razumijem bez titlova. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice