LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

poruka: 28
|
čitano: 6.091
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart".
14 godina
offline
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

Svasta za S4 je tu ali za s7 nema

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s

Vjerovatno zato kaj nije službeno objavljen source kod kernela, pa bi to bilo kršenje ugovora.

Ali bez brige, bude netko portao neslužbeno.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2020 13:45 (fer-de-lance).
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

A moze neka prakticna primjena instalacije Androida 10 umjesto recimo osmice ili devetke? Ima li ista konkretno bolje?

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

Dark mode, novi permission system su neke od glavnih značajki. Ono što već ostali OEM imaju poduže 

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

Vrijedi li ovo šta. Imam HTC One (onaj prvi M7) pa da zamjenim Androdi 5.1 sa ovim novim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

Da nema LineageOs-a ova moja Moto G1 bi davno bila reciklirana. Ovako i nakon skoro 7 godina updatana ...  Ima neki lik što za hobi napravi ROM na xda :) Probat ću da izdrži barem 10 godina

 

 

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 21:05 (hrvooje).
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

imam skoro 4 godine LG G5 SE nougat i radi perfektno, fluidno.... ovo mi ne treba.

 

kad sam 2010 krenuo sa samsung Galaxy S odn jedinica , pa dvojka, pa trojka stalno sam flešao, mijenjao rutao a nikakve specijalne koristi od toga.

samo dobra zabava za znatiželjne.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Cromaki kaže...

Dark mode, novi permission system su neke od glavnih značajki. Ono što već ostali OEM imaju poduže 

 Zar android 9  nema dark mode?????

12 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Envy kaže...

Vrijedi li ovo šta. Imam HTC One (onaj prvi M7) pa da zamjenim Androdi 5.1 sa ovim novim?

 Stavi. Ja sam stavio na bivši m8 i preporodio se mobitel

12 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Posmatrač kaže...

 Zar android 9  nema dark mode?????

 Android 9 ima polupolovični dark mode, samo u notification shade i app drawer ako me pamet još služi.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
5 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Cromaki kaže...
Posmatrač kaže...

 Zar android 9  nema dark mode?????

 Android 9 ima polupolovični dark mode, samo u notification shade i app drawer ako me pamet još služi.

Hm. Imam note 8 sa devetkom i sad gledam i sve je dark....Doduse ja koristim NOVA louncher pa je mozda i do toga...

12 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Posmatrač kaže...

Hm. Imam note 8 sa devetkom i sad gledam i sve je dark....Doduse ja koristim NOVA louncher pa je mozda i do toga...

 Odnosi se na stock Android, zato sam i napisao da ostali OEM skinovi to već imaju odavno.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
14 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Nasao sam neku verziju lineage 17.1 za s7 edge.Sad jedini problem je root ovog telefona neznam hoce li raditi taj root kako treba posto mi je sigurnosna zakrpa od 2020.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Cromaki kaže...
Posmatrač kaže...

Hm. Imam note 8 sa devetkom i sad gledam i sve je dark....Doduse ja koristim NOVA louncher pa je mozda i do toga...

 Odnosi se na stock Android, zato sam i napisao da ostali OEM skinovi to već imaju odavno.

 Znam da ti pricas o stock androidu ali sam bio siguran da je devtka to imala na sistemskom nivo a onda sam skontao da ja ne koristim stock louncher pa sam posumnjao u svoje misljenje ;)

15 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Tony1999 kaže...
Envy kaže...

Vrijedi li ovo šta. Imam HTC One (onaj prvi M7) pa da zamjenim Androdi 5.1 sa ovim novim?

 Stavi. Ja sam stavio na bivši m8 i preporodio se mobitel

Imaju li gdje kakve upute ono "laganini"? 

14 godina
offline
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

Instalirao sam ovaj 17.1 dobar je, mada sam naletio trenutno samo na jednu gresku sto se tice samsunga s7 edge kod kamere je problem moze samo snimati u 1080p 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

Instalirao sam nekoliko verzija LineageOS-a na dva nexusa 4, na oba je trajanje baterije bilo osjetno kraće neko na stock fw tako da sam odustao od daljnjeg eksperimentiranja.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Anđeo bez falinge kaže...

imam skoro 4 godine LG G5 SE nougat i radi perfektno, fluidno.... ovo mi ne treba.

 

kad sam 2010 krenuo sa samsung Galaxy S odn jedinica , pa dvojka, pa trojka stalno sam flešao, mijenjao rutao a nikakve specijalne koristi od toga.

samo dobra zabava za znatiželjne.

 

 Pa nije baš zabava. Ne bih mogao pokrenuti aplikacije npr. banke na androidu iz 2013. 

Mislim, dakle half adder
12 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Envy kaže...
Tony1999 kaže...
Envy kaže...

Vrijedi li ovo šta. Imam HTC One (onaj prvi M7) pa da zamjenim Androdi 5.1 sa ovim novim?

 Stavi. Ja sam stavio na bivši m8 i preporodio se mobitel

Imaju li gdje kakve upute ono "laganini"? 

 Ja ti uvijek isto za svaki mob, pogledaj na xda kak ide root/bootloader unlock, zatim pogledam kako recovery flashat i onda samo rom po želji

9 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Tony1999 kaže...
Envy kaže...

Vrijedi li ovo šta. Imam HTC One (onaj prvi M7) pa da zamjenim Androdi 5.1 sa ovim novim?

 Stavi. Ja sam stavio na bivši m8 i preporodio se mobitel

 imam unutar obitelji htc m8 pa me zanima ima li kakvih bugova i radi li sve normalno?

6 godina
protjeran
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
hrvooje kaže...

  Pa nije baš zabava. Ne bih mogao pokrenuti aplikacije npr. banke na androidu iz 2013. 

subjektivan dojam jer svaki mobitel promijenim nakon tri godine, tako da npr Nougat odn android 7 još uvijek sve radi besprijekorno...

nisam mislio baš da Gingerbread ne bi trebalo promijeniti... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
marsovac zemaljski kaže...
Tony1999 kaže...
Envy kaže...

Vrijedi li ovo šta. Imam HTC One (onaj prvi M7) pa da zamjenim Androdi 5.1 sa ovim novim?

 Stavi. Ja sam stavio na bivši m8 i preporodio se mobitel

 imam unutar obitelji htc m8 pa me zanima ima li kakvih bugova i radi li sve normalno?

 ne sjecam se bas da je bilo, ja sam se preporodio sto se tice brzine moba kad sam stavio custom rom

14 godina
offline
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

Prije instalacije obavezno provjerite da li postoje određene stvari koje ne rade (poput FM radia, itd).

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Nemam radio FM ali znam da kamera i njezine postavke su bezveze.Ma meni je baterija najveći problem inače ovo je samo testiranje onako usput dosada u izolaciji.
5 godina
protjeran
offline
LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 smart

Ne vidim bas pretjeranu korist od ovoga, najvise zbog specijalizirane aplikacije za kameru  i razne druge stvari koje uredjaji dobiju s tvornickim operativnim sistemom. Primjerice stariji uredjaji poput galaxy s6 i s7 i dalje imaju odlicne kamere, i tvornicka aplikacija je optimizirana za tu vrstu kamere pa prelaskom na neki sirovi OS poput ovog gubis takve stvari.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Tony1999 kaže...
Envy kaže...
Tony1999 kaže...
Envy kaže...

Vrijedi li ovo šta. Imam HTC One (onaj prvi M7) pa da zamjenim Androdi 5.1 sa ovim novim?

 Stavi. Ja sam stavio na bivši m8 i preporodio se mobitel

Imaju li gdje kakve upute ono "laganini"? 

 Ja ti uvijek isto za svaki mob, pogledaj na xda kak ide root/bootloader unlock, zatim pogledam kako recovery flashat i onda samo rom po želji

Ima li to gdje ovdje na Foprumu? 

12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: LineageOS 17.1 donosi Android 10 na preko 50 s
Pozdrav, da li neko zna jel moguće instalirati LineageOS 17.1 na NOA N10?!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice