"Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa

poruka: 14
|
čitano: 9.636
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa".
15 godina
online
"Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa

Sjećam se prezentacija i dokumentaraca iz '90.-'00. o "licu s Marsa" u kojima su "znanstvenici" tvrdili s puno entuzijazma, uvjerenja i odlučnosti da je to jasan dokaz kako je tamo postojala napredna civilizacija. Bilo je i to vrijeme Nibiru-a, čipiranja, kraja vremena/civilizacije/svijesti u 2012. prema "Majanskom" kalendaru...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
"Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa

a tek kad gataš iz zoca s dna šalice, poslije srkotine ... leleee 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 11:26 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
"Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa

Kad će lice Isusa na Mars? Dosad je samo na tosteve i stare krpe dolazio, vrijeme je da se i gore ukaže...

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa

još su žive voodoo ženturače sa fundačima od kafe.

to se smatralo sasvim normalnim ritualom, dok ti lijepiš slije životinjskog carstva, susjeda dođe na kafu i prorekne budućnost.

 

sav taj praznovjerni shit je i danas prisutan, no digitalizacija olakšava da iz dubine kauča brusiš svoja vjerovanja do ravnozemljaštva.

nema tu razlike od progona vještica na lomačama, do komentatora na indexu.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primje
Ja ne znam sto se čeka - treba samo još malo “istrimati” medu i dodati bradicu i eto štanda sa krunicama “in no time”…
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
8 godina
offline
Re: "Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primje
Ne lici to meni na medvjeda... Ali ok...

Na sta god da lici, ovo usporedjivati s onim licem je besmisleno, ovdje se jasno vidi o cemu se radi, onda, na onoj slici....ne bas.

Uostalom, zasto to nemoze biti umjetna tvorevina koja je tijekom stoljeca, tisucljeca erodirala.....

Mislim, znamo da neznamo, realnost je, ako je prirodna tvorevina, igra svjetlosti i sjena, govorit ce - to je igra svjetlosti i sjena.

Ako je stvarno gore lice nekog njihovog elvisa, pogadjamo, opet ce vikati - ma to je igra svjetlosti i sjena.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa

Lice, cice, pi**

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primje

Damir22 

 

sve to stoji ali...

 

samo jedna mega-građevina erodirana eonima vremena?

 

koji bi bio smisao podizanja samo jedne?

 

Neka super-duper mega civilizacija napravi ju samo da se bezdlaki majmuni s Zemlje čude kad ju ugledaju teleskopima?

 

Ionako, sve "stare" iskopine tipa Troja (Hisarlik), Knossos su iskopane kao nakupine kamenja i onda polagano i mukotrpno rekontruirane s tim originalnim materijalima...

 

njih nitko nije vidio i prepoznao kao građevine kakve su bile nego isprva, nego su na osnovu građevnog materijala, lokacije i nešto šturih zapisa su arheolozi ih "izgradili" in situ najbolje kako su mogli...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 12:20 (Stric_Jura).
12 godina
offline
"Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa

Kad okrenem sliku naopačke, onda mi djeluje kao da je na slici napušeni crv s frizurom iz sedamdesetih što bi značilo da je njihova civilizacija propala negdje 1975 taman nešto prije slijetanja Vikinga.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primje

ljepota je u oku promatrača... i njegovu mozgu na teškim drogama 😁

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
"Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primjer pa

Može bit pareidolija a i ne mora. Npr. meni se na stropu od rigipsa oljuštio kreč što mi je izgledalo baš kao 2 oka vanzemaljca, ja sam potom bojama nacrtao nos, usta i zaokružio to u glavu. Slično su vjerojatno nastale i neke umjetnosti na Zemlji, pa zašto ne i na Marsu? 

Čak i ono lice od prije, ne znam o kakvoj se stijeni radi, ali nije li moguće da nanosi pijeska stvarno prekrivaju nekakvo lice jer i dalje se vide obrisi. Uzmimo za primjer Sfingu - da nije restaurirana i da je tijelo zatrpano pijeskom možda bi i to proglasili pareidolijom.

Amenoum
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primje
Stric Jura

Naravno, sve to stoji, nista ne tvrdim, osim da ni kakica nije kakica sve dok nekome ne odgovara da je to kakica. Do tada je..... Igra sjena i svjetla :)

Da, sfinga.... Koliko je nama poznato, samo je jedna na cijeloj planeti. Tko zna, mozda ce netko jednog dana raspravljati o tome dali je rijec o prirodnoj tvorevini, ili su nekad davno tu bili neki koji su je napravili......

S druge strane, tesko je izdrzati da se covjek ne zapita, tko zna sto i koliko toga je i danas zakopano, izgubljeno... Sto ce nekakva buduca oluja, milionima godina u buducnosti, kad nas vise ne bude, izbaciti, otkriti..... Na dnu kojeg nekadasnjeg (danasnjeg) mora ce sto biti otkriveno..... Vidljivo, ne nama, nekom drugom.....

Malo filozofije petkom popodne...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primje

znaš, malo je teže ne vidjeti one 3 piramidice uz sfingu a i ostatak kompleksa...

 

zato opet pitanje čemu jedna mega građevina onak, opižđena usred pustoši Marsa ?

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: "Lice medvjedića" na Marsu kao izvrstan primje
Teze danas, no..... Sto mislis, bez ljudskog utjecaja, dali bi cijeli taj kompleks bio toliko vidljiv kao danas.

Isto pitanje nazad - a cemu piramide i sfinga u pol pustinje......

Cemu raznorazne gradjevine u srcu amazone, nedostupne, danas.

Mozda nekad nije bilo tako?

Doduse, mene samo strah bilo da ne nadju brkove na tom licu.... (Aluzija na brkicu koji je pobjegao u letecem tanjuru na mjesec, mars, ili vec negdje)...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 16:59 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice