LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

poruka: 65
|
čitano: 12.006
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele".
13 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

S obzirom na vrlo lose poslovne odluke, poput ne prodavanja trazenih modela skoro nigdje, nije ni cudo.

 

Steta, imao sam G2, G3 i V30 jos uvijek...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 14:18 (Mad Ant).
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Steta.

Prosle godine uzeo Thinq G8s.

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Imao si ih ili ih imaš još uvijek?
Life is meant to die. Accept your fates.
13 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Šteta, LG ode, HTC tu i tamo nešt izabci al nije više to to ko unazad par godina, Sony isto se nimalo ne bori. 

LP
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Jos uvijek ih imam sve, a V30 jos uvijek koristimo i ja i draga, nadam se da ce jos potrajat, za sada rade super, Android 9 gore.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 15:53 (Mad Ant).
15 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

"valja znati zasvirati ali i sviralu za pas zadjenuti." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Na kraju ce ostati Samsung, Ajfon i Kinezi...

 
8 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

A na kraju samo kinezi 

Pis on ju :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
"A na kraju samo kinezi"

Bljuv kako god okrenes...
14 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
zašto se tome čudimo,kad velik dio čovječanstva želi što jeftinije i jeftinije,pa s vremenom propadaju brandovi elektroničke industrije,počelo je sa japanskim brandovima pa korejskim itd,koji ne mogu konkurirati jeftinijim kinezima,na kraju kad kinezi izguraju svu konkurenciju dignuti će cijene
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
5 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Jos uvijek imam G6, šteta.

ode nokia, ode htc, ode sad lg,

sony je sa svojim promasajima tu

kao da i nije. Huawei je tu di je. Banana

Ostaje ni šaomi i samsungovo smece

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
"na kraju kad kinezi izguraju svu konkurenciju dignuti će cijene"

Pa naravno, tko je radio s kinezima zna da su oni velikom vecinom brutalci kao Klingonci, nema zezancije niti premisljanja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 17:00 (Mad Ant).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Resistance is futile.
morrisoN
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Neka, bilo je tužno gledati kako masakriraju brend koji je prije samo 5-6 godina bio među liderima.

Sad samo čekam Sony, mislim da neće kompletno prestati ali će se sigurno s vremenom ograničiti na Aziju ili čak samo Japan.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
zabbax21 kaže...

Šteta, LG ode, HTC tu i tamo nešt izabci al nije više to to ko unazad par godina, Sony isto se nimalo ne bori. 

Sony mobovi uvijek su bili posebni dakle dizajn, i to vrjedi samo za stare modele mobova.Sony-u je več dosta godina Smartphone tržište ionako manje više nebitno.

 

Home tipka+lampica za obavjesti, u ovakvom vrlo elegantnom dizajnu to je nudio samo SE.Danas mobovi izgledaju kao klonovi, jedan te isti dizajn sa malo sitnih različitosti.

 

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Stari, novi iphone i samsung kostaju po 1K eura... koja jeftinoca?

Vecina kupuje kineze zato sta im ne treba 800 piksela kamera i procesor koji nemaju niti u laptopu.

LG kao ni sony i htc nisu mogli prodrijeti u premium trziste a ostali mobiteli nisu dovoljno jeftini da konkuriraju kinezima.



13 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Abomb kaže...


Vecina kupuje kineze zato sta im ne treba 800 piksela kamera i procesor koji nemaju niti u laptopu.




Ovakav komentar bi dala i moja baba 83god koja ima blaupunkt preklopni mob sa tipkom sos 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 17:58 (16OR).
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

to se dešava maltene sad

Svaka akcija ima svoju reakciju.
13 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Dal mi je žao? Pa baš i ne, zadnjih pet-šest godina nisu izbacili pošteni mob, praktički od LG G4.

 
4 1 hvala 0
10 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

šteta za LG...

evo još uvijek imam G2 na kojem se vrti Lineage 18.1, stanje skoro kao novi dan danas :) (istinabog, nije mi daily driver više, ali kao polu daily za surfanje je super)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Imali su pri izlasku modela flagship cijenu da bi isti nakon 2 mjeseca bio 30% jeftiniji, a nakon pola godine više od 50% jeftiniji.
Pa naravno da ih nitko neće kupiti onda.
Ali LG nikad nije bio jak po prodaji u premium segmentu. Prodaja im je uglavnom bila u midrange i low segmentu, ali došao je Xiaomi i malo po malo bilo je game over za njih.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Da li je LG sada Lenovo (odjel telefona) ili je to Motorola.. nešto sam zaboravio?

Uređivano: Što se mene tiče neka samo štancaju OLED panele i to što veće da konačno stolariju zamjenim 75" televizorima, pa kad poželim Hawaje onda sam na Hawajima a kad poželim u Mongoliju onda sam u Mongoliji :-D

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 20:13 (Envy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Moj prvi pravi android smartphone bio je LG Optimus 4X. Čak je izdržao 4 godine ali sam ga na kraju zamrzio zbog sporosti i loše baterije, a u 4 godine samo 1. software update. To je bilo još doba kad se do baterije moglo skinuvši poklopac.

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Ne znam za vas, ali moj prvi smartfon bio je LG Optimus L9 (P760); po kvaliteti daleko najlošiji mobitel koji sam imao. Brat imao identičan, njegov je ne zna ni sam koliko puta bio na servisu dok nije kompletno krepao i kupio si drugi. Neću reći da mi je drago što odlaze (svaki odlazak proizvođača mobitela je gubitak za sve nas), ali da bih opet kupio LG mobitel, sigurno ne bih.

 

S druge strane, imam doma nekoliko kućanskih aparata od LG-ja (televizor, pametna perilica rublja, mikrovalna pećnica, klima uređaj) i prezadovoljan sam s istima; nikad ni najmanjih problema. Kvaliteta između kućanskih aparata i mobitela—razlika nebo i zemlja. Imam dojam kao da im mobitele proizvodi neka druga firma koja samo naljepi LG logo i to je sve.

 

Uz propalog HTC-a, jadnog Huaweija, oglašavačkog Xiaomija, flagship Sonyja gotovo da nemamo više nekog normalnog proizvođača mobitela koji bi zadovoljio tržište mid-range uređajima. Don't get me wrong; Xiaomi izdaje hrpu mobitela i dostupni su po prihvatljivim cijenama (mid-range), ali oni oglasi koji se ne mogu isključiti na službeni način su previše i za mobitel koji košta i više od 2.500 kn.

 

Samsung i Nokia su ostali valjda jedini igrači na Android tržištu. I dok se ne brinem za Samsung, nekako mislim da će i Nokia krenuti prema provaliji ukoliko ne misle zapesti i proizvoditi kvalitetne mobilne uređaje.

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Marko :D kaže...

* * *

 

* * *  (1) Kvaliteta između kućanskih aparata i mobitela—razlika nebo i zemlja. Imam dojam kao da im mobitele proizvodi neka druga firma koja samo naljepi LG logo i to je sve.

 

(2) Uz propalog HTC-a, jadnog Huaweija, oglašavačkog Xiaomija, flagship Sonyja gotovo da nemamo više nekog normalnog proizvođača mobitela koji bi zadovoljio tržište mid-range uređajima. Don't get me wrong; Xiaomi izdaje hrpu mobitela i dostupni su po prihvatljivim cijenama (mid-range), ali oni oglasi koji se ne mogu isključiti na službeni način su previše i za mobitel koji košta i više od 2.500 kn.

 

* * *

Vjeruj mi, ovo ti govorim iz prve ruke. Zafalilo je LG-u nekoliko tisuća ili desetine tisuća Klima. Arčelik (krovna kompanija Beko-a) na završno produktu odljepljivala je naljepnice BEKO i lijepila LG. Prepoznat ćeš te modele od prije 5-7 godina po istom daljinskom. Za ostale aparte ne zna, Im mislim LG ili nešto slično BluRay Pržač, i pored njega jedan LG-ov DVD pržač, koji nisu nikada krepali za razliku od Samsugovi koji su redoviti njih svih 209 tisuća imalo problema sa izbacivanjem ladica.

A pod ovo dva.. da u pravu si, ali gore nabrojane tvrtke ne trebe gledati kroz prizmo mobitela (iako je to tema ove vijesti). Sony je u svemu ostalom to-dog, HTC u VR setovima itd itd.

14 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Jednom GoldStar, uvijek GoldStar ;-)

 
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Cro0707 kaže...

Dal mi je žao? Pa baš i ne, zadnjih pet-šest godina nisu izbacili pošteni mob, praktički od LG G4.

 Lg g6, g8, v40, v50 ? Jesu, ali su zbog problema

 na g3, g4 i v10 izgubili povjerenje kupaca.

 I bas taj g4 koji si naveo je bio daleko od postenog moba

 uzasno pregrijavanje, jos gora baterija i popularni bootloop.

 dobro i necemo se prisjecati onog promasaja od g5.

 Ali da su imali dobrih modela jesu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
7 godina
protjeran
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Zapravo Luckys Goldstar
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
11 godina
neaktivan
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Niti im valjaju kucanski aparati a ista stvar je bila sa mobitelima. Ovdje sad neki naricaju za "kvalitetom" LG-ija a ono corak od mobitela jedini koji je bio dobar je g2 i v10 a to je bilo ima 5 godina... Tako da neka kinezi gaze jbg da je po lg i samsungu jos bi placali 2000 kn mobitele sa dualcore proc i 8gb interne... Sad samo da smrdljivi samsung padne jer je isti ako ne i gori kos od lgija i savrseno... 

Btw u g3 i g4 vise se maticnih zaminilo nego se tih mob prodalo... Toliko o kvaliteti kosookih..

Moj PC  
3 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
Horatio_Hornblower kaže...

Niti im valjaju kucanski aparati a ista stvar je bila sa mobitelima. Ovdje sad neki naricaju za "kvalitetom" LG-ija a ono corak od mobitela jedini koji je bio dobar je g2 i v10 a to je bilo ima 5 godina... Tako da neka kinezi gaze jbg da je po lg i samsungu jos bi placali 2000 kn mobitele sa dualcore proc i 8gb interne... Sad samo da smrdljivi samsung padne jer je isti ako ne i gori kos od lgija i savrseno... 

Btw u g3 i g4 vise se maticnih zaminilo nego se tih mob prodalo... Toliko o kvaliteti kosookih..

 puno znas a ne znas da je v10 imao identicnih problema kao g3,g4.
 imali su dobrih modela, imao je i htc jebiga.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice