LastQuake – korisna aplikacija koju ćete poželjeti

poruka: 11
|
čitano: 4.718
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LastQuake – korisna aplikacija koju ćete poželjeti".
12 godina
offline
LastQuake – korisna aplikacija koju ćete poželjeti

kad se samo sjetim komentara koje sam tamo čitao 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LastQuake – korisna aplikacija koju ćete poželjeti

app je postao jako dobar s obzirom na početke.

no i dalje mi je ostala stara navika čim zaljulja pristupit preko weba ..Full list latest.

 

https://www.emsc-csem.org/Earthquake/europe/

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LastQuake – korisna aplikacija koju ćete poželjeti

Dobra i korisna app preko koje su Zagrepčani, na žalost, osramotili Zagreb i Hrvatsku!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
LastQuake – korisna aplikacija koju ćete poželjeti

ok, još stavim jednu za predviđanje tornada u Zagrebu, još jednu za predviđanje vulkana, još jednu za meteore i ova za potrese i idućih 100 godina će jedna od njih biti u pravu

 

to, što sam u međuvremenu potrošio svoju godišnju potrošnju električne energije na bespotrebne aplikacije nije niti bitno 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LastQuake – korisna aplikacija koju ćete poželjeti

Aplikacija je dobra, ali često ne funkcionira kada se dogodi potres čime gubi svoju svrhu. Mislim da je bolja solucija pratiti Twitter profil EMSC-a @LastQuake. Tamo ekipa objavljuje informacije pa čak i ako web stranica/aplikacija ne radi.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: LastQuake – korisna aplikacija koju ćete požel
Samo vi zovite vraga, nije vam dovoljno?!😄😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LastQuake – korisna aplikacija koju ćete požel
Marko :D kaže...

Aplikacija je dobra, ali često ne funkcionira kada se dogodi potres čime gubi svoju svrhu. Mislim da je bolja solucija pratiti Twitter profil EMSC-a @LastQuake. Tamo ekipa objavljuje informacije pa čak i ako web stranica/aplikacija ne radi.

 Ne funkcionira obično kad Zagreb "prodrma" 0.5-1 stupanj Richtera pa uslijedi jedno 600 komentara, od toga 480-500 na smrt preplašenih Zagrepčanki...prije čitanja vaših komentara obično pripremim sok i kokice...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
10 godina
offline
Re: LastQuake – korisna aplikacija koju ćete požel
BlackMoon kaže...

 Ne funkcionira obično kad Zagreb "prodrma" 0.5-1 stupanj Richtera pa uslijedi jedno 600 komentara, od toga 480-500 na smrt preplašenih Zagrepčanki...prije čitanja vaših komentara obično pripremim sok i kokice...

 Još je bolje kad bude potres u okolici Zagreba, pa nahrupe genijalci sa 1000 komentara u kojima psuju da aplikacija ne valja jer nije bilo nikakvog potresa u Zagrebu. Jer kak može bit potres od 1.5 ili 2 stupnja, 25km of Zagreba a da njihove super senzitivne guzice to ne osjete. To kaj se mi već godinama uz granicu sa SLO malo malo pa zadrmuckamo a da oni pojma nemaju to nema veze.

Bilo je ljepše prije potresa dok nitko nije znao za aplikaciju, sad se načitaš pyzdarija samo takvih. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
offline
Re: LastQuake – korisna aplikacija koju ćete požel
BlackMoon kaže...
Marko :D kaže...

Aplikacija je dobra, ali često ne funkcionira kada se dogodi potres čime gubi svoju svrhu. Mislim da je bolja solucija pratiti Twitter profil EMSC-a @LastQuake. Tamo ekipa objavljuje informacije pa čak i ako web stranica/aplikacija ne radi.

 Ne funkcionira obično kad Zagreb "prodrma" 0.5-1 stupanj Richtera pa uslijedi jedno 600 komentara, od toga 480-500 na smrt preplašenih Zagrepčanki...prije čitanja vaših komentara obično pripremim sok i kokice...

Ne znam, navodno ljudi s područja Markuševca to osjete. Imam poznanika koji živi gore i kad sam ga pitao za to, kaže da mu se prozori tresu na M1.0.

ddarknessfairyy kaže...
BlackMoon kaže...

 Ne funkcionira obično kad Zagreb "prodrma" 0.5-1 stupanj Richtera pa uslijedi jedno 600 komentara, od toga 480-500 na smrt preplašenih Zagrepčanki...prije čitanja vaših komentara obično pripremim sok i kokice...

 Još je bolje kad bude potres u okolici Zagreba, pa nahrupe genijalci sa 1000 komentara u kojima psuju da aplikacija ne valja jer nije bilo nikakvog potresa u Zagrebu. Jer kak može bit potres od 1.5 ili 2 stupnja, 25km of Zagreba a da njihove super senzitivne guzice to ne osjete. To kaj se mi već godinama uz granicu sa SLO malo malo pa zadrmuckamo a da oni pojma nemaju to nema veze.

Bilo je ljepše prije potresa dok nitko nije znao za aplikaciju, sad se načitaš pyzdarija samo takvih. 

Meni je bilo najbolje ono kad je bio potres u Srbiji. Ne znam koliko, ali pri dnu liste je bilo hrpa komentara iz Zagreba kako je, citiram, "dobro protreslo". 😆

10 godina
offline
Re: LastQuake – korisna aplikacija koju ćete požel
Marko :D kaže...

Meni je bilo najbolje ono kad je bio potres u Srbiji. Ne znam koliko, ali pri dnu liste je bilo hrpa komentara iz Zagreba kako je, citiram, "dobro protreslo". 😆

Ma to se ljudi šokirali kad su tramvaji provozili ponovno pa je svakih pol sata potres 

 

U epicentru se M1.0 osjeti ako je plitko, al samo ako u tom trenutku mirno sjediš inače nisi siguran jel potres il je prošao kamion po cesti  Al se dobro čuje svaki put. Ko grmljavina.

 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
offline
LastQuake – korisna aplikacija koju ćete poželjeti

Kužim ja koliko je to neugodno. Primjera radi, mene je na jesen pretprošle godine prodrmalo 4.2 Richtera s epicentrom u mjestu Zaton, 6-7 km od centra Šibenika. Bilo je 5 sati ujutro i totalna tišina oko mene. Moram priznati, skoro sam se usrao u gaće, nisam ni legao taj dan i bio sam ko na iglama. Sljedeća dva dana odlazio sam ranije spavati, samo da ga ne doživim opet za računalom i u totalnoj tišini dnevne sobe. Prejezivo je! Ali, za par dana se stanje normaliziralo, vratio sam se svakodnevnom životu i zaboravio na to. Tako da mi nije jasno, zašto u Zagrebu paničare od 22.03, na mini ili micro udare, koji su normalna posljedica smirivanja tla nakon jakog potresa? Pa neće vam sad svakih par mjeseci udarati 5.5 Richtera!? Potres je bio i prošao, sad ste možda 150-200 godina mirni, mada ste na jako trusnom području!

Btw: Imam mačka kojemu se par sekundi prije glavnog udara rep pretvorio u četku za čišćenje wc školjke iza velike nužde!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 18:34 (BlackMoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice