Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

poruka: 186
|
čitano: 34.596
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat".
16 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

Ono 10000+ instalacija na 4 milijuna. Koliko ih je izbrisalo nakon 5 minuta bogte pitaj. Izgleda da ViliBeru niko živ ne j*be ni pet posto. ViliBero očemo sad obavezno morat imat aplikaciji?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
ministar kaže...
Bitanga kaže...
ministar kaže...

pa sigurno sam jednako dobar znanstvenik kao i vecina ovih koji nam kroje sudbinu, iako nemam onu iskaznicu koju oni imaju.. samo sam realan i vidim sto se dogada oko nas

 

Sure :-)

Daj još malo činjenica pliz.

 ajmo ovako.. kad sam ja vec toliko glup, da mi objasnis.. zasto su maske obavezne u trgovinama ako se korona siri bliskim kontaktom duzim od 15 minuta (osim ako si clan odredene stranke)? kada se to dogada u trgovini?

 

Imaš jednu finu usporedbu španjolske gripe i korone, usporedba je 50 milijuna ljudi i 0,6 mil ljudi koji su od tih pandemija umrli. Zdravstveno, tehnološki i edukacijski smo narasli u tih 100 godina izuzetno no jedna je činjenica neupitna - i španjolska je gripa savladana kada su svi krenuli nositi maske, a kad su rekli da su je pobijedili svi su izašli na ulice bez maski i tada je krenuo drugi val koji je bio još smrtonosniji.

 

E sad, svi bi računali da smo postali nadljudi i tehnološki da smo sada Star Trek u odnosu na ljude iz 1918 no na kraju ipak smo tehnološki na razini najjeftinije maske pa ajmo je koristiti 

 

I zaboraviti na ovo bacanje novaca na tehnološke pizdarije koje ne funkcioniraju

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
16 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

Dobro jesi ti normalan !?

 

Tvrdiš da smo pobjedili 'španjolicu', jer su u to vrijeme nosili maske !????

 

Jel ti znaš kako su opće izgledale i od kojeg su materijala bile maske u to doba !!?

 

I onda imate obraza ismijavati one što slušaju vračeve ili pričaju o ravnoj Zemlji.

 

Bogte

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
online
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
memulica kaže...

Dobro jesi ti normalan !?

 

Tvrdiš da smo pobjedili 'španjolicu', jer su u to vrijeme nosili maske !????

 

Jel ti znaš kako su opće izgledale i od kojeg su materijala bile maske u to doba !!?

 

I onda imate obraza ismijavati one što slušaju vračeve ili pričaju o ravnoj Zemlji.

 

Bogte

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

Pet slojeva j*bene pamučne gaze za medicinsko osoblje, a obični građani još i manje slojeva. Nije bila obavezna, osim u nekim gradovima ili područjima.

 

https://elemental.medium.com/why-gauze-masks-failed-in-1918-and-what-we-can-do-better-e735406f0e36

 

At first, Kellogg thought gauze masks failed because most people were idiots but that masks could still protect the “intelligent individual.”However, during the 1918 pandemic, 78% of San Francisco nurses contracted the flu even while wearing proper gauze face masks. After a series of experiments, Kellogg concluded that gauze was not a very effective barrier against respiratory droplets. And in order to make gauze a better barrier, so many layers of fabric were required that it became unbreathable.

 

Danas nakon 102 godine, opet idioti savjetuju pamučne maske. Ono trebalo bi ih početi ozbiljno kazneno goniti za svaku krivu izjavu ili preporuku napaćenom narodu.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 0:00 (memulica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
memulica kaže...

Pet slojeva j*bene pamučne gaze za medicinsko osoblje, a obični građani još i manje slojeva. Nije bila obavezna, osim u nekim gradovima ili područjima.

 

https://elemental.medium.com/why-gauze-masks-failed-in-1918-and-what-we-can-do-better-e735406f0e36

 

At first, Kellogg thought gauze masks failed because most people were idiots but that masks could still protect the “intelligent individual.”However, during the 1918 pandemic, 78% of San Francisco nurses contracted the flu even while wearing proper gauze face masks. After a series of experiments, Kellogg concluded that gauze was not a very effective barrier against respiratory droplets. And in order to make gauze a better barrier, so many layers of fabric were required that it became unbreathable.

 

Danas nakon 102 godine, opet idioti savjetuju pamučne maske. Ono trebalo bi ih početi ozbiljno kazneno goniti za svaku krivu izjavu ili preporuku napaćenom narodu.

 

Što misliš, da nisu nosili gaze, jel bi bilo 100% zaraženih sestara? I da su sestre cijeli dan izlozene virusu sa svih strana ako lijece oboljele.

Također, jasno ti je da se virusi i preko očiju mogu "infiltrirati".


Danas maska više služi da spriječi širenje kapljica od strane onih koji su potencijalno asimptomatski (jer nećeš kihati i pljuckati iz očiju), a manje da tebe zaštiti.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 1:36 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Ni onda, a ni sad maske ne sprečavaju širenje virusa. To se zna već 102 godine i to je empirijska činjenica. U tih 100 godina su pandemije/epidemije virusa
gripe (SARS CoV-2 se širi na potpuno isti način) pobile debelo preko 100 miliona ljudi sa maskama i bez ili sa cijepivom i bez. Ekipa vi nemate pojma u kakvom svijetu živite.

Samo kompletni idiot misli da će ga maska spasit ili spriječiti virusnu zarazu. Pogotovo potpuno beskorisna pamučna.

I najmanje 9 mjeseci se ovaj virus širio po svijetu. Nekoliko mjeseci se širio potpuno neometano bez ikakvih mjera i sad vam prodaju ove bajke za malu djecu.






You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Maske ne isključuju ali umanjuju mogućnost zaraze. Vjerojatnost nije binarna kategorija.

Kombiniranjem više mjera, od kojih svaka nešto doprinosi, postiže se efekt značajnog smanjenja širenja virusa. Ali to se uči u petom razredu osnovne, do kojeg neki još nisu stigli.

Zato je glupo pljuvati pojedinačne mjere.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 8:56 (Visak).
 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
memulica kaže...

Dobro jesi ti normalan !?

 

Tvrdiš da smo pobjedili 'španjolicu', jer su u to vrijeme nosili maske !????

 

Jel ti znaš kako su opće izgledale i od kojeg su materijala bile maske u to doba !!?

 

I onda imate obraza ismijavati one što slušaju vračeve ili pričaju o ravnoj Zemlji.

 

Bogte

 

 Ne, nisam tvrdio da smo je zbog toga pobijedili već da je ista "tehnologija" maski bila tada i danas. Ok, isti princip tehnologije, a ovo sa gazenim maskama je bilo u početku zbog njihove jednostavnosti i dobavljivosti. Ovakvim protivljenjem nošenja maski samo potvrđujemo da se povijest ponavlja jer je ista bila logika i prije 100 godina. Dugo su se i tada borili protiv nošenja maski, a gaza je bila dostupni materijal i nije se htjelo uložiti  u bolje maske. Ovo je ista logika kao i danas kada se kupuju ova smeća od jednokratnih umjesto neke bolje koje bolje štite zbog ekonomskih razloga. 

 

Ovdje možeš pročitati da je gaza kao materijal čak i zabranjena u 2019. samo zato da se svi odluče na neku sigurniju opciju. Nemoj misliti da si u svojim reakcijama i psihi drugačiji od ljudi koji su živjeli prije par desetaka ili stotina godina, imaš samo šire opće znanje no i dalje si jednakih gena kojima treba puno više da se prilagode nego što traje tehnološki razvoj. Dakle, svi ovi tvoji strahovi su opravdani i s njima su se susretali ljudi prije pa ti niti činjenica da je svijet selo ne pomaže protiv tvojih vlastitih reakcija i primatskih gena.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
online
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
genije_čudo_prirode kaže...

 Ne, nisam tvrdio da smo je zbog toga pobijedili već da je ista "tehnologija" maski bila tada i danas. Ok, isti princip tehnologije, a ovo sa gazenim maskama je bilo u početku zbog njihove jednostavnosti i dobavljivosti. Ovakvim protivljenjem nošenja maski samo potvrđujemo da se povijest ponavlja jer je ista bila logika i prije 100 godina. Dugo su se i tada borili protiv nošenja maski, a gaza je bila dostupni materijal i nije se htjelo uložiti  u bolje maske. Ovo je ista logika kao i danas kada se kupuju ova smeća od jednokratnih umjesto neke bolje koje bolje štite zbog ekonomskih razloga. 

 

Ovdje možeš pročitati da je gaza kao materijal čak i zabranjena u 2019. samo zato da se svi odluče na neku sigurniju opciju. Nemoj misliti da si u svojim reakcijama i psihi drugačiji od ljudi koji su živjeli prije par desetaka ili stotina godina, imaš samo šire opće znanje no i dalje si jednakih gena kojima treba puno više da se prilagode nego što traje tehnološki razvoj. Dakle, svi ovi tvoji strahovi su opravdani i s njima su se susretali ljudi prije pa ti niti činjenica da je svijet selo ne pomaže protiv tvojih vlastitih reakcija i primatskih gena.

 

Pa da, u doba kuge su ljudi mislili da će steći imunitet posjećujući javne WCe, makar su čistači javnih WCa prvi poumirali od kuge. Naravno da to nije dobro završilo.

Nije na običnom čovjeku da pametuje o onome što ne razumije nego treba nekad i poslušati pametnije od sebe (barem u području kojim se bave).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
genije_čudo_prirode kaže...

 Ne, nisam tvrdio da smo je zbog toga pobijedili već da je ista "tehnologija" maski bila tada i danas. Ok, isti princip tehnologije, a ovo sa gazenim maskama je bilo u početku zbog njihove jednostavnosti i dobavljivosti. Ovakvim protivljenjem nošenja maski samo potvrđujemo da se povijest ponavlja jer je ista bila logika i prije 100 godina. Dugo su se i tada borili protiv nošenja maski, a gaza je bila dostupni materijal i nije se htjelo uložiti  u bolje maske. Ovo je ista logika kao i danas kada se kupuju ova smeća od jednokratnih umjesto neke bolje koje bolje štite zbog ekonomskih razloga. 

 

Ovdje možeš pročitati da je gaza kao materijal čak i zabranjena u 2019. samo zato da se svi odluče na neku sigurniju opciju. Nemoj misliti da si u svojim reakcijama i psihi drugačiji od ljudi koji su živjeli prije par desetaka ili stotina godina, imaš samo šire opće znanje no i dalje si jednakih gena kojima treba puno više da se prilagode nego što traje tehnološki razvoj. Dakle, svi ovi tvoji strahovi su opravdani i s njima su se susretali ljudi prije pa ti niti činjenica da je svijet selo ne pomaže protiv tvojih vlastitih reakcija i primatskih gena.

Nisi tvrdio? A šta je ovo:

 

no jedna je činjenica neupitna - i španjolska je gripa savladana kada su svi krenuli nositi maske, a kad su rekli da su je pobijedili svi su izašli na ulice bez maski i tada je krenuo drugi val koji je bio još smrtonosniji.

 

Da ti olakšam. Ovo je hrpa gluposti i neznanja, kao i ostali tvoji postovi.

 

 

BTW

Nikakve maske NE MORAJU nositi asimptomatski ili zdravi ljudi. Simptomatski trebaju ostati doma ili u izolaciji, dok im simptomi ne prođu. Ako baš moraju, onda im je preporučeno nositi malo bolje maske od onih iz kućne radinosti. Svi moraju raditi pojačanu higijenu ruku i ne dirati oči ili nos. Distanca i ne igra neku ulogu, osim kad se ste sa zaraženom osobom duže vrijeme u zatvorenom prostoru.

 

Te mjere potvrđeno usporavaju virusne zaraze ovog tipa.

 

Opća karantena, zatvaranje granica, nošenje bikokakva brnjica za sve žive od 3 do 103 godine ne preporučaju se ni u kojem slučaju . Tko vam govori suprotno taj nema pojma ili je epidemiolog najnižeg ranga i znanja. Ovi naši su sve to i još gore, jer uopće nemaju svoje ja ili jasnu strategiju. Kako im koji @mail dođe iz EU, oni bez ikakvog razmišljanja provode to što im piše. Da im piše u @mailu ubij se, oni bi se ubili bez zadrške. To su zapravo i napravili kad su sj*bali ekonomiju i zdravstveni sustav do kraja. Nisu razmišljali ni sekunde. U nekim normalnim vremenima bi im se svima sudilo za veleizdaju.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
7 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Ljudi bi htjeli da postoji magicni proizvod koji ce u potpunosti eliminirati covid. Nazalost toga (jos uvijek) nema. Idealno bi bilo kada bi se bas svi zatvorili doma na 2-3 tjedna. Jedino bi tada mozda nestalo virusa. Kako to bas i ne mozemo onda se barem mogu postivati neke mjere da se stupanj zaraze svede na nekakav minimum. Maske ne stite 100%, ali smanjuju vjerojatnost zaraze za par posto. Drzanje distance nije garancija sprecavanja zaraze, ali smanjuje vjerojatnost za neki postotak. I tako malo po malo odredjenim akcijama se da smanjiti vjerojatnost zaraze, ali dolazimo na najvecu prepreku, a to je da se pouzdajemo u zdrav razum svakog pojedinca. Mislim da je po tom pitanju svaki komentar suvisan.
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Dupli post....
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 17:04 (tokyu).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Da se čitav svijet zatvori sinkronizirano, 3 tjedna ne bi bila dovoljna. Takav lockdown mora biti 100% siguran jer u protivnom radiš više štete nego koristi, a za koronu je pitanje bi li bio 100% siguran i da je 3 mjeseca, s obzirom da je potreban dulje nego je moguće stati sa svim djelatnostima.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Hrpa "čvrstih" stavova i pljuvanja u tvom postu je temeljena na tvom znanju kao epidemiologa "višeg" stupnja (to je nešto poput Velikog meštra?) ili kao i svi ovdje lupetaš temeljem onog što si čuo i vidio?

Za zatvaranje ekonomije se slažem da nije bilo razloga no udijeli nam savjet koji bi ti preporučio nama običnim smrtnicima i neepidemiolozima.

Cijeli svijet se borio lockdownom osim par država no ti očito imaš bolje savjete pa bih te zamolio da nam ukažeš na njih i prosvijetliš nas
Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
online
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
genije_čudo_prirode kaže...
Hrpa "čvrstih" stavova i pljuvanja u tvom postu je temeljena na tvom znanju kao epidemiologa "višeg" stupnja (to je nešto poput Velikog meštra?) ili kao i svi ovdje lupetaš temeljem onog što si čuo i vidio?

Za zatvaranje ekonomije se slažem da nije bilo razloga no udijeli nam savjet koji bi ti preporučio nama običnim smrtnicima i neepidemiolozima.

Cijeli svijet se borio lockdownom osim par država no ti očito imaš bolje savjete pa bih te zamolio da nam ukažeš na njih i prosvijetliš nas

 

Ma pusti ga, to ti je ekipa koji su generali poslije bitke. Dok nitko nije ništa znao o virusu, on je sve znao. I točno je znao kako nas "oni" žele porobiti nošenjem maski.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
MrBlc kaže...
Da se čitav svijet zatvori sinkronizirano, 3 tjedna ne bi bila dovoljna. Takav lockdown mora biti 100% siguran jer u protivnom radiš više štete nego koristi, a za koronu je pitanje bi li bio 100% siguran i da je 3 mjeseca, s obzirom da je potreban dulje nego je moguće stati sa svim djelatnostima.

Prije ove histerije oko korone su doneseni nekakvi zajednički dokumenti/smjernice u slučajevima velikih pandemija. U njima je vrlo jasno napisano sve oko karantena, nošenja maski i drugih mjera. Samo se je Švedska(i još nekoliko drugih država) pridržavala tih smjernica. Svi ostali su radili i još uvijek rade potpuno suprotno od tih smjernica. Sve ti glavni epidemilozi i političari imaju ime i prezime i treba ih konačno pozvati na odgovornost za veleizdaju i zločine proptiv čovječanstva.

 

Također treba iz temelja promjeniti modele poslovanja/djelovanja internetskih medija/socijalnih mreža. Zarađivanje na tuđoj nevolji, crna kronika, lažne vijesti i klikbajt dnovinarastvo treba biti ukinuto za sva vremena i drakonski kažnjeno za sve zločine učinjene ove godine.

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
8 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Ukinuti crnu kroniku?
Neviđene ideje kolaju forumom.
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
bloodborne kaže...
MadDogMattis kaže...

Budale neka instaliraju, ja neću.

Nisu me prisilili da nosim brnjicu(masku), neće ni ovo.

 med. radnik kojemu u prosjeku smjena traje 12h ju nosi istih tih 12h,
 a ljudi poput tebe ju ne mogu staviti na 5 min da u ducanu pokupe kruh i mlijeko.

 i onda se ja pitam kako mi zapravo ne mozemo biti mala svicarska
 i onda naletim na ljude poput tebe i odgovor postane bistar kao nase
 jadransko more. obicna banalna stvar minimalne zastite sebe i okoline
 se ne moze postivati. ali zato za gluposti vjerujem da smo vodeci u europi.

 @Umbel da bluetooth palim kad ulazim u auto i gasim kad izlazim iz njega,
 palim kad spajam mob na slusalice, zvucnik i gasim kad ne treba.
 isto i sa lokacijom i sl.

 moje pitanje je zar postoje ljudi koji to sve ne gase nego drze on 24/7 ?

 
Šta nam nije uzor Skandinavija ?

Tamo maske nisu ni preporuka a kamoli obavezne..

Ali vi ste pametni jer slušate Svetog Vilija i HDZ.

14 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

dobro, jel itko instalirao app?

 

koliko ste ID-eva skupili otkad imate app?

 

meni se cini da to skoro nitko nije instalirao...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
flash6 kaže...

dobro, jel itko instalirao app?

 

koliko ste ID-eva skupili otkad imate app?

 

meni se cini da to skoro nitko nije instalirao...

 

 

Ja sam instalirao.

 

Bio je članak jučer, 35k instalacija. :-D

https://www.telegram.hr/zivot/ozbiljan-debakl-aplikacije-za-pracenje-kontakata-zarazenih-koronom-instaliralo-ju-je-oko-35-tisuca-gradana/

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

Ja instalirao jer me zanimalo i brisao zato što udavi obavijestima da mi je bluetooth isključen, po 10 puta dnevno!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Bitanga kaže...
flash6 kaže...

dobro, jel itko instalirao app?

 

koliko ste ID-eva skupili otkad imate app?

 

meni se cini da to skoro nitko nije instalirao...

 

 

Ja sam instalirao.

 

Bio je članak jučer, 35k instalacija. :-D

https://www.telegram.hr/zivot/ozbiljan-debakl-aplikacije-za-pracenje-kontakata-zarazenih-koronom-instaliralo-ju-je-oko-35-tisuca-gradana/

 u jednom danu sam imao 5 kontakata, i od tada nista...
zato pitam, u vise od pola mjeseca koristenja, osim taj jedan dan, nista...

drugim rijecima beskorisno...ne zato sto ne radi, vec zato sto se ne koristi masovno... sto zbog gluposti, sto zbog paranoje...

14 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
BlackMoon kaže...

Ja instalirao jer me zanimalo i brisao zato što udavi obavijestima da mi je bluetooth isključen, po 10 puta dnevno!

 jebiga, trebao si i mobitel iskljuciti da te ne ometa

15 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
I sad si ti ispao pametan?
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
16 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
flash6 kaže...

drugim rijecima beskorisno...ne zato sto ne radi, vec zato sto se ne koristi masovno... sto zbog gluposti, sto zbog paranoje...

Čak i prije ove korona histerije se znalo da je to potpuno beskorisna mjera, ali ništa drugo i ne možeš očekivati od beskorisnih idiota koji sebe odmila nazivaju 'strukom'. Najgore od svega je da i oni znaju da je to potpuno beskorisno.

 

Dakle čista tvz. PRdac mjera, a koja služi da se umire uspaničene ovce i da se uvuče još dublje u analne otvore EU birokrata.

 

Zamisli samo da nas svi stave na crvenu listu, a ovce od panike se razbježe kud koja. Ono nema turizma i nema ovaca sa šišanje. Uhljebi i 'struka' bi doslovno umrli od gladi u roku od nekoliko mjeseci.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
16 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/debakl-hrvatske-aplikacije-za-koronu-unatoc-rekordnim-brojkama-koristi-je-zanemariv-broj-ljudi-15014588

 

Nacionalni stožer civilne zaštite izvijestio je danas da je u Hrvatskoj prijavljeno 255 novih slučajeva zaraze koronavirusom, što je najveći broj novooboljelih od početka pandemije. Rekordne brojke novozaraženih pratile su nas i prošlih dana, no one nisu uopće potaknule građane da instaliraju mobilnu aplikaciju preko koje bi mogli dobiti obavijest u slučaju da su bili u kontaktu sa zaraženom osobom.

Naime, na Trgovina Google Play stoji da aplikacija Stop Covid-19 ima više od 10.000 preuzimanja, no iz Ministarstva zdravstva za Telegram su prošli tjedan naveli da je aplikaciju ukupno instaliralo 44.893 građana.

To je izuzetno niska brojka jer da bi se mogla smatrati korisnom, potrebno je da je na mobitelu ima 60 posto ljudi u zemlji, a u ovom trenutku koristi je nešto više od 1 posto Hrvata.

 

Molim veliki aplauz podrške za našu 'struku' i njihovo uporno potkivanje žaba.

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
memulica kaže...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/debakl-hrvatske-aplikacije-za-koronu-unatoc-rekordnim-brojkama-koristi-je-zanemariv-broj-ljudi-15014588

 

Nacionalni stožer civilne zaštite izvijestio je danas da je u Hrvatskoj prijavljeno 255 novih slučajeva zaraze koronavirusom, što je najveći broj novooboljelih od početka pandemije. Rekordne brojke novozaraženih pratile su nas i prošlih dana, no one nisu uopće potaknule građane da instaliraju mobilnu aplikaciju preko koje bi mogli dobiti obavijest u slučaju da su bili u kontaktu sa zaraženom osobom.

Naime, na Trgovina Google Play stoji da aplikacija Stop Covid-19 ima više od 10.000 preuzimanja, no iz Ministarstva zdravstva za Telegram su prošli tjedan naveli da je aplikaciju ukupno instaliralo 44.893 građana.

To je izuzetno niska brojka jer da bi se mogla smatrati korisnom, potrebno je da je na mobitelu ima 60 posto ljudi u zemlji, a u ovom trenutku koristi je nešto više od 1 posto Hrvata.

 

Molim veliki aplauz podrške za našu 'struku' i njihovo uporno potkivanje žaba.

 

 

 

 

Naporan si! Ili instaliraj ili nemoj. Ne moraš se opravdavati s glupostima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

 O čemu ti to? Kome se i zašto opravdavam?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
memulica kaže...

 O čemu ti to? Kome se i zašto opravdavam?

 

Pa upravo to ja tebe pitam?! Što pokušavaš?

Ili koristi aplikaciju, ili nemoj. Ništa ne košta ni jedno ni drugo.

No, aplikacija nije toliko beskorisna koliko su tvoji postovi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 23:41 (Bitanga).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice