Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

poruka: 186
|
čitano: 34.723
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat".
12 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Jedva čekam da nam krenu tetovirati bar kodove na potiljak

- 47
 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
kbenzema kaže...
Kakav debilizam. Koji kurac se ne unose podaci o osobama koje imaju gripu, rak, i ne znam koje sve ne bolesti.

Ja sam mislio da su glasači hdz-a idioti, ali sad je sve više jasno da je u pitanju cijeli svijet.

 Sta mislis zasto se ne unosi rak?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Nije opasan kao korona, ta grozna bolest koja je sad razotkrila koliko je svijet retardiran
8 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
kbenzema kaže...
Nije opasan kao korona, ta grozna bolest koja je sad razotkrila koliko je svijet retardiran

 hm...ok. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Bez brige, znam zakaj se ne unosi. Ali i dalje sam istog mišljenja kao i prvog dana kad se pojavila ta gripica
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
ok, ako je logika first party (apple i Google), a front end je bornfight, što je zapravo razvio Apis i za koliko para?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Vau, pa tko izmišlja ovako besmislene uratke. Ajde da radi i na starijim verzijama androida, ali ovako... lol
K
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
digitall kaže...

https://www.24sata.hr/news/ako-bude-potrebe-aplikacija-stop-covid-bit-ce-obavezna-708181

 

lol

na koji nacin ce oni mene prisiliti na instalaciju toga?

 

Mislim da te prisilit ne mogu, ali mogu uvjetovati... Ja mislim bar... Ko npr sada, ne mozes u bus ili ducan bez maske.

Tako ce moza i stom aplikacijom napravit, neces moc negdje il nekamo ako je nemas instalirano...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
7 godina
online
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

Budale neka instaliraju, ja neću.

Nisu me prisilili da nosim brnjicu(masku), neće ni ovo.

 
2 8 hvala 0
15 godina
online
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
kbenzema kaže...
Bez brige, znam zakaj se ne unosi. Ali i dalje sam istog mišljenja kao i prvog dana kad se pojavila ta gripica

 Zakaj se ne zarazis onda kad je gripica 

 

I da, inace je rak zarazan pa treba app..

14 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Umbel kaže...
Pretpostavljam da i USB vadiš "safely remove device"?

 ne

Gale
6 godina
protjeran
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
24v kaže...
digitall kaže...

https://www.24sata.hr/news/ako-bude-potrebe-aplikacija-stop-covid-bit-ce-obavezna-708181

 

lol

na koji nacin ce oni mene prisiliti na instalaciju toga?

 

Mislim da te prisilit ne mogu, ali mogu uvjetovati... Ja mislim bar... Ko npr sada, ne mozes u bus ili ducan bez maske.

Tako ce moza i stom aplikacijom napravit, neces moc negdje il nekamo ako je nemas instalirano...

 nećeš moći surfat mobitelom dok ne instaliraš tu aplikaciju 

16 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

Jednostavno: ako ne želiš da ti se niti prisilno instalira aplikacija, nabaviš si Huawei i problem riješen 

Gledam te!
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
kbenzema kaže...
Bez brige, znam zakaj se ne unosi. Ali i dalje sam istog mišljenja kao i prvog dana kad se pojavila ta gripica

 Neću komentirati aplikaciju, niti vidim ikakvog smisla od nje, ali moram konstatirati da samo idiot kao ti može bolest koja je ubila 700.000 ljudi nazvati gripicom. Ne volim nikoga vrijeđati, ali ovakvi mudrijaši me stvarno izbace iz takta, a na žalost, ima ih...Da li pri svojim balavim, adoloscentsko-drkačkim izjavama misliš na ljude s komorbiditetima ili na starije ljude? To može biti sutra tvoj djed, rođak, prijatelj! A ti ne želiš nositi brnjicu, čak i pod uvjetom da si zaražen i da nesvjesno virus prenosiš na druge? Jer ti si mlad, jak, balav, umišljen i misliš da možeš sve?  Ja bi te odmah strpao u prdekanu ili dobro udario po džepu pa bi tvoj pačji mozak možda i proradio.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
15 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

živjela 3310! tko se nije skrio, magarac je bio. iza pika ne pali. 

 

usput: ne postoji nikakva bilo zdravorazumska, logična ili pravna osnova kojom bi se instaliranja ovakvih besmislenih sranja (tipa onaj adrija ili ovo) učinilo obaveznim. izvan onoga što dolazi s androidom (a i to prorijeđeno), ne istaliram ništa. nisam niprija. dakle, vlado i "stožeru", apliciraj si mami doma, u čušpajz. a ako je nošenje maski "stvar javnog zdravlja", dijelite ih besplatno (kao vrećice za plastiku, slobodno ih bacite u dvorište). ionak plaćam porez. svojim ću novcem kupovati samo ono što smatram da mi je potrebno i ako/kad mi je dostpuno po (meni) prihvatljivoj cijeni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 11:18 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

A gdje je zamro onaj virtualni umjetno inteligentan andrija - koronaški glasnogovornik? jel se zvao andrija?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

Nekada je bilo svi moraju imati osobnu..

Eto sad smo na aplikacijama..

 

Napredujemo kao vrsta..

 

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

I tak... Voziš se 15 minuta u prometnoj  gužvi autom i "pokupiš" kontakt s koronom na putu do posla... Dok gledaš guzicu od auta ispred...

 

I onak, sjediš u uredu cjeli dan do drugog ureda/firme i kroz tanji zid "pokupiš" kontakt s koronom....

Prema tehničkim mogućnostima bluetooth tehnologije, mjerenje distance jačinom signala nije pouzdano (ako to aplikacija uopće radi) jer razne stvari mogu utjecati na jačinu signala..

 

Ali zapravo je ovo dobro jer je tek preporučeno da se ideš testirati...

U neku ruku kao da prebacuju odgovornost na same ljude, tako da se društvo čim prije prokuži ispod radara... Kako bi mogli reći da su tehnički sve napravili i da smo si samo krivi što se ne javljamo na testiranja.

 

 

 

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
BlackMoon kaže...

 Neću komentirati aplikaciju, niti vidim ikakvog smisla od nje, ali moram konstatirati da samo idiot kao ti može bolest koja je ubila 700.000 ljudi nazvati gripicom. Ne volim nikoga vrijeđati, ali ovakvi mudrijaši me stvarno izbace iz takta, a na žalost, ima ih...Da li pri svojim balavim, adoloscentsko-drkačkim izjavama misliš na ljude s komorbiditetima ili na starije ljude? To može biti sutra tvoj djed, rođak, prijatelj! A ti ne želiš nositi brnjicu, čak i pod uvjetom da si zaražen i da nesvjesno virus prenosiš na druge? Jer ti si mlad, jak, balav, umišljen i misliš da možeš sve?  Ja bi te odmah strpao u prdekanu ili dobro udario po džepu pa bi tvoj pačji mozak možda i proradio.

 Pitanje je tko zapravo ima "pačji" mozak ovdje..

 

Ovakve kao ti treba ignorirati..Ali toliko si preuzetan da ti treba napisat nešto..

Evo, daj sad koju uvredljivu i mudru..

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 5:59 (boatenga).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont

@BlackMoon dokaži da je tih 700k ljudi umrlo od korone. Dam se kladit da je u istom razdoblju puno više ljudi umrlo od drugih bolesti.

@Mitch evo od početka tog igrokaza, dakle od ožujka svaki dan tražim da me neko zarazi, još nisam uspio. Očito je problem u meni ili okolini koja me nije sposobna zarazit. I btw, imao sam početkom ožujka gripu, možda je bila i korona. Radio sam cijeli tjedan u takvom stanju, niko se nije zarazio, a radim sa strankama, tak da mi nije jasno di je zapelo. I rak je zarazan samo da znaš!


Evo slika u prilogu. Ovo nije moglo biti bolje rečeno kaj god vi mislili

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 6:57 (kbenzema).
16 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
@kbenzema
Rak se ne prenosi tako.

Sezona gripe je prosla. A i ne prenosi se tako lako s čovjeka na čovjeka.

Zato bih rekao.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 7:12 (Pero Dinamit).
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
24v kaže...
digitall kaže...

https://www.24sata.hr/news/ako-bude-potrebe-aplikacija-stop-covid-bit-ce-obavezna-708181

 

lol

na koji nacin ce oni mene prisiliti na instalaciju toga?

 

Mislim da te prisilit ne mogu, ali mogu uvjetovati... Ja mislim bar... Ko npr sada, ne mozes u bus ili ducan bez maske.

Tako ce moza i stom aplikacijom napravit, neces moc negdje il nekamo ako je nemas instalirano...

 

 

Evo, ne mogu instalirati aplikaciju na svoj smartphone jer nije podrzan. Nemamo svi do 2 godine stare smartphone uredjaje (moj je star 4-5 godina), a takodjer ja recimo smartphone niti ne nosim nigdje sa sobom, jer mi ne treba i smeta mi u djepu. 

 

Na koji tocno nacin mislis da bi oni mogli uvjetovati koristenje aplikacije? Nije moguce izvesti, sto god kaze Beros ali on je ministar zdravstva, ne funkcionira tako pravna drzava i kakav god ti ministar bio protiv zakona ne mozes, osim da ne doneses nove. Ako i nekim slucajem prodje novi zakon on ce vrlo brzo biti ponisten na ustavnom sudu. Nije tako jednostavno kao u Rusiji.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Mislim ja sam rak spomenul jer je bolest, mogel sam napisat i tuberkuloza, a svi ste se primili tog ko pijan plota.
12 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Imam Android 10 i piše da app nije kompatibilna s uređajem....Sumnjam da je zbog 32 bitnog Androida.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 7:51 (ZdravkoZ).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Nemate koronu pa vam zato ne radi aplikacija.
 
5 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
overhaul kaže...

A gdje je zamro onaj virtualni umjetno inteligentan andrija - koronaški glasnogovornik? jel se zvao andrija?

Imao je puno kontakta sa zaraženima, pa ga je ubilo...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Mitch kaže...
Pa ja imam ideju kako da te prisile.

Imas HRV IP - stave wall i za pristup netu moras imat drzavni CA na mobu koji se ponasa kao profile management u firmama...i taj ti instalira prisilno.

ok, ja nemam smartphone. gotovo. zaobisao sam sustav.

 

drzava ce mi kupit smartphone? ok, ostavim ga kuci, baterija non stop prazna. nemam internet prometa.. 

 

a u drugom depu imam 3 komada. naravno s vpn-om kao i do sada..

 

sansa ne postoji da me netko natjera na to, apsolutno ni teoretska.

jedina mogucnost je kao sto je vec netko napisao, da prilikom ulaska u trgovinu ili negdje moras dokazat da je imas.. sto me opet ne sprijecava da je deinstaliram na izlasku svaki puta.. mozda bi programirao da mi to sam radi automatikom 

 

a sto se tice aplikacije, koliko to moze biti pouzdano kada postoji hrpa bt verzija s razlicitim dometima, a pogotovo ako ne koristi lokaciju..

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 8:07 (digitall).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Dignem Lumiu iz mirovine.
5 godina
offline
Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kontakat

Evo na mome Doogee Mix Lite sa Android 7 radi odlično samo što ga uglavnom isključim ;)  ...već gledam za koju godinu uđeš negdje u wc a na izlasku ti automatski naplati uslugu ;)

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Lansirana hrvatska aplikacija za praćenje kont
Ima li uopće 60% Hrvata Android 6 ili noviji?
Mislim da je i teoretski nemoguće da aplikacija zaživi kako treba.
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice