Kvantni mikroskop vidi dosad nevidljive biološke s

poruka: 10
|
čitano: 2.000
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kvantni mikroskop vidi dosad nevidljive biološke s".
7 godina

Da li vidi i virus Corone koji još nije snimljen.

Moj PC  
0 13 hvala 0
12 godina
Re: Kvantni mikroskop vidi dosad nevidljive biološ

Eh kako je teško googlat... Bolje piskarati gluposti po forumu.

https://www.nature.com/articles/s41598-020-73162-5

13 godina

Please, do not feed the trolls.

Thank you!

Object reference not set to an instance of an object
12 godina
Corona je izraz kada se desi pomračenje Sunca i postoji od kada je svijeta tj. Mjeseca i Zemlje.
Pod mikroskopom virusi iz skupine corone vidljivi su baš po tome - "svijetlećem" prstenu i izučavaju se više od 40 godina a trenutni virus koji "hara svijetom" zove se SARS-CoV-2.

Eto sad i to znaš.
Because anything Korea does, Japan does it better.
11 godina
Envy kaže...
Corona je izraz kada se desi pomračenje Sunca i postoji od kada je svijeta tj. Mjeseca i Zemlje.
Pod mikroskopom virusi iz skupine corone vidljivi su baš po tome - "svijetlećem" prstenu i izučavaju se više od 40 godina a trenutni virus koji "hara svijetom" zove se SARS-CoV-2.

Eto sad i to znaš.

mislim da je ta irusna skupina dobila ime od riječi kruna, jer su šiljci sa virusa podsjećali na kraljevsku krunu.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
13 godina
13 godina
Envy kaže...

Corona je vanjski dio Sunčeve atmosfere i postoji i bez pomračenja Sunca samo što se tada teško vidi.

Svemir.
12 godina

eo, nek još izmisle neakav alat za ćapit to što se tako vidi i napokon ću moći pišati stojećki. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
To ide po principu - tko ćapi ćapi, ostali u gaće :D
12 godina

Vau, vau, muuuu, hrrrrr, mikroskop, makroskop, skop, op -  vidim da se natječete tko će napisati veću glupost, pa sam se i ja pridružio. Nadam se da ću pobijediti iako je konkurencnija žestoka. 

:)

3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice