Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad prod

poruka: 7
|
čitano: 3.757
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad prod".
8 godina
offline
Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad prod

Pitanje,

kad je riječ o starijoj robi, koja je bila aktualna prije 2-3 god i više se ne moze kupiti, meni je trgovac prodao nesto sto mi treba i za sto nije siguran dali je nova roba jer je dobio skupno, puno komada i preprodaje ih na sitno. Paket dolazi iz amerike i zanima me, mogu li ja kako izbječi carinu ako im nekako dokažem da je riječ o rabljenoj robi ?

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad

Rabljenost robe nije nikakav faktor. Pročitaj FAQ: https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 

Inače to o čemu pričaš lako moguće je da je licitirao vraćenu robu s Amazona. Znači, kad kupci s Amazona nisu zadovoljni robom ili je zbog nekog drugog razloga ne žele, onda je vrate Amazonu, a Amazon onda tu robu pakira u pakete s raznoraznom robom, ponudi na licitaciju i onda ljudi koji kupe te pakete provjere, popišu pa prodaju preko eBaya, oglasnika i sl.

 

Evo primjer:

14 godina
offline
Re: Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad
Ima li opcija da se filtrira roba po drzavi?
Nekad je to bilo ako se dobro sjecam a sad je sve odvratno na ebay...nisam tamo vec dugo nista kupio... i kad filtriras opet baca iz amerike i neznam sta....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad

Moze naravno. ides gore desno na advanced i tu imas po drzavi da filtriras... Sad probao i radi....

 
3 0 hvala 3
14 godina
odjavljen
offline
Re: Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad
Posmatrač kaže...

Moze naravno. ides gore desno na advanced i tu imas po drzavi da filtriras... Sad probao i radi....

 Svaka čast, nisam ni znao :)

 

Upravo isprobao, i radi, a nekako kolega kaže da ne radi :)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
6 godina
offline
Re: Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad
Da su naše glavonje pametne...pa se dogovore s kinezima....da hrvatska bude centralno za europu....ali ne....oni moraju...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupovanje na eBayu - koliko je sigurno to kad
Ajde makar su u pregovorima s Amazonom sta se tog tice... pa bi napokon mogli odande kupovat....
VenAtoR#2231
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice