Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da

poruka: 33
|
čitano: 7.484
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da".
15 godina
offline
Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da

Jedva čekam 2023. vjerojatno negdje tamo u Rujnu... top vrijeme za ovako "džešno ogledalo" telefon.
Već sam se pretplatio na jedan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da

Neznam za druge, ali ja se ne vidim u jatu preklopnih gadgeta! 
Moj prijatelj je imao ono "čudo" od laptopa/tableta/tipkovnice koji se može razdvojiti, niti je on bio too much zadovoljan, a nisu se nešto previše raširili kao marketinško "must have" gadget! 
Opet, ne tvrdim da taj segment neće biti uspješan, ali kažem da to nije kada je nekoć davno "MOTOROLA" učinila jedan V30/V60 i slične dijamante preklopnih mobitela, ali starije generacije! 
Da budem malo još ciničniji, pa niti SAMSUNG ne dela više "Note" seriju, a bila je WooooOoooooW zanimljiva čak i meni! 

Dok postoje gadgeti tipa touch kao iPhone 12 Max Pro, ja apasolutno prezadovoljan! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da

nevidljivi ajfon ugledat će svjetlo dana u rujnu 2029. 

svi koji se hvale da ga već imaju i pokušavaju prodati na njuški su fejkeri.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da

Jedva cekam da jos jednom pokrenu odredeno trziste s mrtve tocke u potpuni mainstream.
I onda jedva cekam ekipu da krene pljucat jer nije nista novo.
I onda jedva cekam da me se vrijeda ko zadnjeg pasa kad kupim taj mobitel.

Balkane, Balkane, Balkane moj
budi mi silan i dobro mi stoj

(2x)

Moj PC  
10 4 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
E ako će biti protkan nanožicama onda će to, ipak, biti revolucionarno ;)
Pis on ju :P
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da

Drago mi je da se iPhone blizi dizajnu koji ce mi dopustit jednog dana da ga zguzvam i bacim u smece.

- Psiho246
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da

šta to apple hvata korak sa galaxy z flip, galaxy fold i mate x?

bit će amazing inovacija

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Ako ga i izdaju sigurno će imati svoju publiku, no mislim da takvi uredjaji nemaju previše smisla, clamshell tip Flip Z još nekako da, ali ovak koncept ni dobar telefon ni dobar tablet bas nikako. Glavni razlozi su “bulky” dizajn (ne znam kako bih to preveo osim kao ‘bikasto’), cijena koja je neisplativa te ne vidim use case za takve uredjaje. To je uredjaj za niše i (možda) prese***ore koji će nešto kupiti samo zato sto je skuplje. Uglavnom, potpuno promašeni uredjaj za mene
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Nebitno je kad ga Apple izda, nebitno je da li su prvi u tome. Jedino je bitno da ga malo ispoliraju, a ekipa ce kupovati na kile.
15 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Lagano se naziru početci mekanih mobitela koji će se prilagoditi guzici kad ga stavim u džep. Baterije i ekrani to izgleda već mogu, još samo da elektroniku isfleksibiliziraju.

Nervira ovo vađenje mobitela svaki put kad moram sjesti.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetlo da

Ne vjerujem da ce Apple da izbaci takav uredjaj, vjerujem samo da testiraju takve uredjaje, koncepte unutar kompanije i da je tako taj lik dosao do informacija. Ali da ce Apple da izbaci savitljivi uredjaj, nisam siguran.

Darko
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
kako se nitko nije toga prije dosjetio...da nema jabuke...mobiteli bi još bili na razini Nokia 3310

samo nek oni to dobro zaštite patentom...da konkurencija ne pođe tim putem

jel se zna cijena...brat bratu to mora biti minimalno x2...2499$... ajme kod nas to neće biti ispod 2499$*10kn:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 12:39 (HCMAA).
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl

Još samo fali fizička tipkovnica na ovaj clam shell form faktor. I možemo reći da smo napravili puni krug
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 13:04 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
veliki pero kaže...
Nebitno je kad ga Apple izda, nebitno je da li su prvi u tome. Jedino je bitno da ga malo ispoliraju, a ekipa ce kupovati na kile.

Za ovo ne vjerujem, iz već gore opisanih razloga, a to je i razlog zašto nisam siguran da će ga Apple izdati. Kuo kaže da bi ga mogao izdati, ne i da će sigurno izaći. Apple ima 2 tipa proizvoda koji ga zanimaju - oni koje može prodati bar u desecima milijuna ili oni koji će se prodati u manjim količinama, ali će se višestruko isplatiti. Ono što analiza vjerojatno govori je to da je Samsung došao u fazu da taj ekran više nije PoS nego da je upotrebljiv. Dodatno proizvodnja takvog uređaja je skuplja, više je prostora za reklamaciju, a cijena po svemu tome sigurno ne bi bila ispod 2500 USD što je cijena MBP-a. A što se tiče primjene, mislim da "normalan" čovjek to ne treba, postoje niše u kojima bi se mogao isplatiti, ali mislim da Appleu to nije previše zanimljivo. Moguće da griješim, ali po meni su šanse da to izbace na tržište 30%. Ovo sve govorim za veći model tipa Fold. Clamshell uređaj tipa Filp Z mislim da ima puno više šanse i interesa, pogotovo Amera. Gledao sam neke clipove kad je izašao Samsung Flip Z i za to postoji vjerna publika, neki su bili neopisivo oduševljeni time. Plus, cijena za Flip model ne bi trebala preći 1500 USD

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Dead kaže...

Nema od toga ništa. Stremi se ka uređajima debljine lista papira pa mi ovakav koncept nema smisla.

Ima, telefon je "najavljen" za 2023. do tada razvit će i Xioami i Huawei i Samsung tehnologiju za koje bi u Appleu rekli da je zrela i da je sada kao njihov izum... ono amejziiiing!

Upakovati u svoj eko-sustav i eto im para sa nekih 10-tak nula iznad prve cifre.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Envy kaže...
Dead kaže...

Nema od toga ništa. Stremi se ka uređajima debljine lista papira pa mi ovakav koncept nema smisla.

Ima, telefon je "najavljen" za 2023. do tada razvit će i Xioami i Huawei i Samsung tehnologiju za koje bi u Appleu rekli da je zrela i da je sada kao njihov izum... ono amejziiiing!

Upakovati u svoj eko-sustav i eto im para sa nekih 10-tak nula iznad prve cifre.

 

Zar je grijeh bit pametan?
Ili su mozda trebali i oni izbaciti samozapaljujuce baterije, raspadajuce ekrane itsl da budu u toku s tehnologijom?

Smijes se uspjesnom poslovnom planu kompanije vrijedne 2 trilijuna. Koliko ono imas ti na racunu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 16:34 (leo_91).
9 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
leo_91 kaže...
Envy kaže...
Dead kaže...

Nema od toga ništa. Stremi se ka uređajima debljine lista papira pa mi ovakav koncept nema smisla.

Ima, telefon je "najavljen" za 2023. do tada razvit će i Xioami i Huawei i Samsung tehnologiju za koje bi u Appleu rekli da je zrela i da je sada kao njihov izum... ono amejziiiing!

Upakovati u svoj eko-sustav i eto im para sa nekih 10-tak nula iznad prve cifre.

 

Zar je grijeh bit pametan?
Ili su mozda trebali i oni izbaciti samozapaljujuce baterije, raspadajuce ekrane itsl da budu u toku s tehnologijom?

Smijes se uspjesnom poslovnom planu kompanije vrijedne 2 trilijuna. Koliko ono imas ti na racunu?

 nije grijeh bit "pametan" kao oni, grijeh je biti glup i preplaćivati njihove proizvode ;)

i još se hvaliti tuđim novcima na njihovom računu koje imaju zbog takvih... lol

15 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
leo_91 kaže...
Envy kaže...
Dead kaže...

Nema od toga ništa. Stremi se ka uređajima debljine lista papira pa mi ovakav koncept nema smisla.

Ima, telefon je "najavljen" za 2023. do tada razvit će i Xioami i Huawei i Samsung tehnologiju za koje bi u Appleu rekli da je zrela i da je sada kao njihov izum... ono amejziiiing!

Upakovati u svoj eko-sustav i eto im para sa nekih 10-tak nula iznad prve cifre.

 

Zar je grijeh bit pametan?
Ili su mozda trebali i oni izbaciti samozapaljujuce baterije, raspadajuce ekrane itsl da budu u toku s tehnologijom?

Smijes se uspjesnom poslovnom planu kompanije vrijedne 2 trilijuna. Koliko ono imas ti na racunu?

Ja se smijem poslovnom planu Applea? Da ti nisi pobrkao lončiće malo?!

Ja kažem da je 2023. sasvim moguć preklopni iPhone i da je taj datum sasvim realan za Apple, i nemam ništa protiv toga plana, već sam rekao u nekoj temi da će ovakvo ponašanje Applea pretvoriti tvrtku sa koliko 12, na 13 nula iza prve cifre.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Envy kaže...
leo_91 kaže...
Envy kaže...
Dead kaže...

Nema od toga ništa. Stremi se ka uređajima debljine lista papira pa mi ovakav koncept nema smisla.

Ima, telefon je "najavljen" za 2023. do tada razvit će i Xioami i Huawei i Samsung tehnologiju za koje bi u Appleu rekli da je zrela i da je sada kao njihov izum... ono amejziiiing!

Upakovati u svoj eko-sustav i eto im para sa nekih 10-tak nula iznad prve cifre.

 

Zar je grijeh bit pametan?
Ili su mozda trebali i oni izbaciti samozapaljujuce baterije, raspadajuce ekrane itsl da budu u toku s tehnologijom?

Smijes se uspjesnom poslovnom planu kompanije vrijedne 2 trilijuna. Koliko ono imas ti na racunu?

Ja se smijem poslovnom planu Applea? Da ti nisi pobrkao lončiće malo?!

Ja kažem da je 2023. sasvim moguć preklopni iPhone i da je taj datum sasvim realan za Apple, i nemam ništa protiv toga plana, već sam rekao u nekoj temi da će ovakvo ponašanje Applea pretvoriti tvrtku sa koliko 12, na 13 nula iza prve cifre.

Reko si ti jos tog. amejziiiing odgovor impresioniran sam 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
digitall kaže...

 nije grijeh bit "pametan" kao oni, grijeh je biti glup i preplaćivati njihove proizvode ;)

i još se hvaliti tuđim novcima na njihovom računu koje imaju zbog takvih... lol

I upravo radi takvog stava nikada si neces moci priustiti tako nesto. Sam ti napadaj, vise od tog vjerojatno ni ne mozes 

Edit: ipak mi je bilo glupo ostaviti komentar samo kao provokaciju. ne hvalim se ja njihovim novcem, samo iznosim cinjenicu. ta cinjenica je veoma pohvalna i veoma veoma daleko od hvalisanja. da li to mozes pojmiti?
i upravo si jako mnogo pametnih i radisnih ljudi koji si mogu priustiti sto zele bez razmisljanja nazvao glupim. objektivno, to tebe cini glupim.

I evo, zabave radi prokomentirati cu pretplacivanje.

Ako uzmemo u obzir raznovrsnost trzista ne mozemo izolirati samo jednu kompaniju u toj izjavi. Postoji veliki broj brandova koji ciljaju na srednju i visu klasu.
Znaci izjavu moramo postaviti na ovaj nacin:
"grijeh je biti glup i pretplacivati proizvode".

I sada postaje mnogo zabavnije.  
Da li si ikada u zivotu kupio brendirani proizvod? Ako jesi, glup si.
To je to.
Necu vise prosto mi je bed.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 2:57 (leo_91).
9 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
leo_91 kaže...
digitall kaže...

 nije grijeh bit "pametan" kao oni, grijeh je biti glup i preplaćivati njihove proizvode ;)

i još se hvaliti tuđim novcima na njihovom računu koje imaju zbog takvih... lol

I upravo radi takvog stava nikada si neces moci priustiti tako nesto. Sam ti napadaj, vise od tog vjerojatno ni ne mozes 

Edit: ipak mi je bilo glupo ostaviti komentar samo kao provokaciju. ne hvalim se ja njihovim novcem, samo iznosim cinjenicu. ta cinjenica je veoma pohvalna i veoma veoma daleko od hvalisanja. da li to mozes pojmiti?
i upravo si jako mnogo pametnih i radisnih ljudi koji si mogu priustiti sto zele bez razmisljanja nazvao glupim. objektivno, to tebe cini glupim.

I evo, zabave radi prokomentirati cu pretplacivanje.

Ako uzmemo u obzir raznovrsnost trzista ne mozemo izolirati samo jednu kompaniju u toj izjavi. Postoji veliki broj brandova koji ciljaju na srednju i visu klasu.
Znaci izjavu moramo postaviti na ovaj nacin:
"grijeh je biti glup i pretplacivati proizvode".

I sada postaje mnogo zabavnije.  
Da li si ikada u zivotu kupio brendirani proizvod? Ako jesi, glup si.
To je to.
Necu vise prosto mi je bed.

 točno u slovo očekivan odgovor uvrijeđenog fanbojčića ;)

 

zaboravio si još nekoliko činjenica;

- lako je moguće da pričaš s nekim tko ovog trena može kupiti sve tvoje organe i ne osjetiti to na računu.. 

- ipak nisu ljudi glupi (kako kažeš i vrijeđaš puno ljudi) ako imaju novaca i ne žele ih razbacivati na stvarčice za pokazivanje i štovanje presvetog apple loga na apple oltaru, kažeš da to nisu pametni i radišni ljudi? samo oni koji kupuju apple proizvode su pametni i radišni i oni zaslužuju to preplatiti i hvaliti se da bi drugi vidjeli njihov uspjeh u životu, a svi koji nemaju apple stvarčice su jadni, siromašni, glupi, lijeni i naravno još fali najpoznatija rečenica u svemiru; "da imaš para i ti bi ga imao"

- kako znaš da ne pričaš s nekim tko je kupio i koristio popriličan broj apple proizvoda, i još ih koristi

- moguće da je netko skupio hrpu para upravo prestankom kupovanja preskupih stvarčica...

- i najbitnija i najpoznatija činjenjica; jedini cilj applea je ukinuti što je više moguće stvari koje su po defaultu free na drugim platformama/hardverima i to na neki način dodatno naplatiti, i to im jako dobro ide zahvaljujući takvima kao ti koji uživaju u tome, i skidam im kapu do poda

 

15 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
leo_91 kaže...
* * *

Reko si ti jos tog. amejziiiing odgovor impresioniran sam 

 

leo_91 kaže...
* * *

I upravo radi takvog stava nikada si neces moci priustiti tako nesto. Sam ti napadaj, vise od tog vjerojatno ni ne mozes  * * *
* * *

Necu vise prosto mi je bed.

 

Vidio sam što si napisao pod MOJ PC i mene je sada iskreno bed.

Pazi ovo: "I upravo radi takvog stava nikada si neces moci priustiti tako nesto." Kakvo takvo nešto? pa imao sam Machintosh 1996 kada jebio pojam kupiti ga i za najbogatije zemlje svijeta, iPhone također i sl.. A i na kraju da si ne mogu priuštiti, jesam li time nešto manje vrijedan? Imam manji uspijeh u životu? Bukvalno me sramota odgovarati ti na poruku.

Što bi rekao Informatičar Starog Kova odeš na Media Markt na Zapadu i tamo radnja veličine kao dva nogometna igrališta, i onda odjednom na uglu te radnje Appleov dio veličine košarkaškog igrališta i na svemu izloženom imaju 3 proizvoda, pa majko draga ima i muzeja gdje imaju više exponata.. kao da ispod Appleovih trgovina prolaze ZEN vode.

16 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
digitall kaže...

nije grijeh bit "pametan" kao oni, grijeh je biti glup i preplaćivati njihove proizvode ;)

i još se hvaliti tuđim novcima na njihovom računu koje imaju zbog takvih... lol

Čak nije toliko niti grijeh preplaćivati proizvode (svatko to napravi prije ili kasnije), ali je svakako grijeh misliti da si iznad drugih jer si možeš priuštiti nešto što oni ne mogu.

A to dvoje u principu ide u paketu što je lijepo pokazala ona debilna aplikacija za debile od 1000 dolara sa slikom dijamant koja se, gle čuda, nije pjavila na niti jednoj drugoj platformi nego na Apple-ovoj.

Inače, ovo je vrlo čest "argument" Apple-ovaca (pun intended).

 

Gledam te!
9 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Veliki Brat kaže...
digitall kaže...

nije grijeh bit "pametan" kao oni, grijeh je biti glup i preplaćivati njihove proizvode ;)

i još se hvaliti tuđim novcima na njihovom računu koje imaju zbog takvih... lol

Čak nije toliko niti grijeh preplaćivati proizvode (svatko to napravi prije ili kasnije), ali je svakako grijeh misliti da si iznad drugih jer si možeš priuštiti nešto što oni ne mogu.

A to dvoje u principu ide u paketu što je lijepo pokazala ona debilna aplikacija za debile od 1000 dolara sa slikom dijamant koja se, gle čuda, nije pjavila na niti jednoj drugoj platformi nego na Apple-ovoj.

Inače, ovo je vrlo čest "argument" Apple-ovaca (pun intended).

 

 upravo to, i to je ono što oni non stop rade. oni su viša rasa lol.

 

samo što im se u priču ne uklapa polovica kupaca koji su razmaženi tatini i mamini sinovi/ kćeri imućnijih ljudi, kojima je vrhunac života napraviti selfie u ogledalu da se vidi iphone i staviti to na društvene mreže..

također se ne uklapaju i ovi koji ga kupe na 36 rata uz 300kn/mj tarife i sl. budalaštine...

ah ti uspješni i radišni ljudi...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
digitall kaže...
leo_91 kaže...
digitall kaže...

 nije grijeh bit "pametan" kao oni, grijeh je biti glup i preplaćivati njihove proizvode ;)

i još se hvaliti tuđim novcima na njihovom računu koje imaju zbog takvih... lol

I upravo radi takvog stava nikada si neces moci priustiti tako nesto. Sam ti napadaj, vise od tog vjerojatno ni ne mozes 

Edit: ipak mi je bilo glupo ostaviti komentar samo kao provokaciju. ne hvalim se ja njihovim novcem, samo iznosim cinjenicu. ta cinjenica je veoma pohvalna i veoma veoma daleko od hvalisanja. da li to mozes pojmiti?
i upravo si jako mnogo pametnih i radisnih ljudi koji si mogu priustiti sto zele bez razmisljanja nazvao glupim. objektivno, to tebe cini glupim.

I evo, zabave radi prokomentirati cu pretplacivanje.

Ako uzmemo u obzir raznovrsnost trzista ne mozemo izolirati samo jednu kompaniju u toj izjavi. Postoji veliki broj brandova koji ciljaju na srednju i visu klasu.
Znaci izjavu moramo postaviti na ovaj nacin:
"grijeh je biti glup i pretplacivati proizvode".

I sada postaje mnogo zabavnije.  
Da li si ikada u zivotu kupio brendirani proizvod? Ako jesi, glup si.
To je to.
Necu vise prosto mi je bed.

 točno u slovo očekivan odgovor uvrijeđenog fanbojčića ;)

 

zaboravio si još nekoliko činjenica;

- lako je moguće da pričaš s nekim tko ovog trena može kupiti sve tvoje organe i ne osjetiti to na računu.. 

- ipak nisu ljudi glupi (kako kažeš i vrijeđaš puno ljudi) ako imaju novaca i ne žele ih razbacivati na stvarčice za pokazivanje i štovanje presvetog apple loga na apple oltaru, kažeš da to nisu pametni i radišni ljudi? samo oni koji kupuju apple proizvode su pametni i radišni i oni zaslužuju to preplatiti i hvaliti se da bi drugi vidjeli njihov uspjeh u životu, a svi koji nemaju apple stvarčice su jadni, siromašni, glupi, lijeni i naravno još fali najpoznatija rečenica u svemiru; "da imaš para i ti bi ga imao"

- kako znaš da ne pričaš s nekim tko je kupio i koristio popriličan broj apple proizvoda, i još ih koristi

- moguće da je netko skupio hrpu para upravo prestankom kupovanja preskupih stvarčica...

- i najbitnija i najpoznatija činjenjica; jedini cilj applea je ukinuti što je više moguće stvari koje su po defaultu free na drugim platformama/hardverima i to na neki način dodatno naplatiti, i to im jako dobro ide zahvaljujući takvima kao ti koji uživaju u tome, i skidam im kapu do poda

 

  Znaci tocno si uzeo sarkasticnu provokaciju koju sam napisao i kompletno ignorirao suvislu poruku koju sam ti ostavio.
Ta moja poruka je nista drugo nego objektivni nastavak tvog razmisljanja, koje je samo po sebi krivo na toliko nivoa da uopce nema smisla ulaziti.
TI si upravo nazvao sve Apple-ove kupce glupima. I TI upravo radis istu stvar koju meni nabijas na nos, i deset put gore. Pa do kud ide licemjerje?
Moj komentar je bio nista drugo nego provokacija jer mi idete na  u svim apple-ovim temama. Prestanite vise naporni ste, molim vas.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Envy kaže...
leo_91 kaže...
* * *

Reko si ti jos tog. amejziiiing odgovor impresioniran sam 

 

leo_91 kaže...
* * *

I upravo radi takvog stava nikada si neces moci priustiti tako nesto. Sam ti napadaj, vise od tog vjerojatno ni ne mozes  * * *
* * *

Necu vise prosto mi je bed.

 

Vidio sam što si napisao pod MOJ PC i mene je sada iskreno bed.

Pazi ovo: "I upravo radi takvog stava nikada si neces moci priustiti tako nesto." Kakvo takvo nešto? pa imao sam Machintosh 1996 kada jebio pojam kupiti ga i za najbogatije zemlje svijeta, iPhone također i sl.. A i na kraju da si ne mogu priuštiti, jesam li time nešto manje vrijedan? Imam manji uspijeh u životu? Bukvalno me sramota odgovarati ti na poruku.

Što bi rekao Informatičar Starog Kova odeš na Media Markt na Zapadu i tamo radnja veličine kao dva nogometna igrališta, i onda odjednom na uglu te radnje Appleov dio veličine košarkaškog igrališta i na svemu izloženom imaju 3 proizvoda, pa majko draga ima i muzeja gdje imaju više exponata.. kao da ispod Appleovih trgovina prolaze ZEN vode.

 mozebit da sam krivo protumacio tvoj komentar i reagirao nepotrebno, moze bit da i ne. Uglavnom vrijedi i za tebe sto sam napisao gore. Adio.
PS: taj moj pc je takav upravo da takve kao ti malo izbaci iz takta. reko ja, puno entuzijazma 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 0:44 (leo_91).
9 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
leo_91 kaže...
digitall kaže...
leo_91 kaže...
digitall kaže...

 nije grijeh bit "pametan" kao oni, grijeh je biti glup i preplaćivati njihove proizvode ;)

i još se hvaliti tuđim novcima na njihovom računu koje imaju zbog takvih... lol

I upravo radi takvog stava nikada si neces moci priustiti tako nesto. Sam ti napadaj, vise od tog vjerojatno ni ne mozes 

Edit: ipak mi je bilo glupo ostaviti komentar samo kao provokaciju. ne hvalim se ja njihovim novcem, samo iznosim cinjenicu. ta cinjenica je veoma pohvalna i veoma veoma daleko od hvalisanja. da li to mozes pojmiti?
i upravo si jako mnogo pametnih i radisnih ljudi koji si mogu priustiti sto zele bez razmisljanja nazvao glupim. objektivno, to tebe cini glupim.

I evo, zabave radi prokomentirati cu pretplacivanje.

Ako uzmemo u obzir raznovrsnost trzista ne mozemo izolirati samo jednu kompaniju u toj izjavi. Postoji veliki broj brandova koji ciljaju na srednju i visu klasu.
Znaci izjavu moramo postaviti na ovaj nacin:
"grijeh je biti glup i pretplacivati proizvode".

I sada postaje mnogo zabavnije.  
Da li si ikada u zivotu kupio brendirani proizvod? Ako jesi, glup si.
To je to.
Necu vise prosto mi je bed.

 točno u slovo očekivan odgovor uvrijeđenog fanbojčića ;)

 

zaboravio si još nekoliko činjenica;

- lako je moguće da pričaš s nekim tko ovog trena može kupiti sve tvoje organe i ne osjetiti to na računu.. 

- ipak nisu ljudi glupi (kako kažeš i vrijeđaš puno ljudi) ako imaju novaca i ne žele ih razbacivati na stvarčice za pokazivanje i štovanje presvetog apple loga na apple oltaru, kažeš da to nisu pametni i radišni ljudi? samo oni koji kupuju apple proizvode su pametni i radišni i oni zaslužuju to preplatiti i hvaliti se da bi drugi vidjeli njihov uspjeh u životu, a svi koji nemaju apple stvarčice su jadni, siromašni, glupi, lijeni i naravno još fali najpoznatija rečenica u svemiru; "da imaš para i ti bi ga imao"

- kako znaš da ne pričaš s nekim tko je kupio i koristio popriličan broj apple proizvoda, i još ih koristi

- moguće da je netko skupio hrpu para upravo prestankom kupovanja preskupih stvarčica...

- i najbitnija i najpoznatija činjenjica; jedini cilj applea je ukinuti što je više moguće stvari koje su po defaultu free na drugim platformama/hardverima i to na neki način dodatno naplatiti, i to im jako dobro ide zahvaljujući takvima kao ti koji uživaju u tome, i skidam im kapu do poda

 

  Znaci tocno si uzeo sarkasticnu provokaciju koju sam napisao i kompletno ignorirao suvislu poruku koju sam ti ostavio.
Ta moja poruka je nista drugo nego objektivni nastavak tvog razmisljanja, koje je samo po sebi krivo na toliko nivoa da uopce nema smisla ulaziti.
TI si upravo nazvao sve Apple-ove kupce glupima. I TI upravo radis istu stvar koju meni nabijas na nos, i deset put gore. Pa do kud ide licemjerje?
Moj komentar je bio nista drugo nego provokacija jer mi idete na  u svim apple-ovim temama. Prestanite vise naporni ste, molim vas.

jako loš odgovor bez ikakvog odgovora...

 

ajmo onda završiti s jednom činjenicom; postao sam puno pametniji s vremenom i više ne kupujem apple proizvode, izvukao sam se iz najgoreg mulja društva i retardiranosti. doslovno sam nekoliko klasa iznad po pameti, a tko se uvrijedi na činjenicu to je njegov problem, nije moj. nhf ;)

5 godina
protjeran
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
@digital
"... izvukao sam se iz najgoreg mulja društva i retardiranosti. doslovno sam nekoliko klasa iznad po pameti ..."

Na ovom si levelu samo ako si se, uz navedeno, skinuo i s religije.
Pis on ju :P
9 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
Antiseptik kaže...
@digital
"... izvukao sam se iz najgoreg mulja društva i retardiranosti. doslovno sam nekoliko klasa iznad po pameti ..."

Na ovom si levelu samo ako si se, uz navedeno, skinuo i s religije.

 u religijske bajke sam prestao vjerovati prije tridesetak godina...

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 13:02 (digitall).
15 godina
offline
Re: Kuo: preklopni iPhone mogao bi ugledati svjetl
leo_91 kaže...
* * *

 mozebit da sam krivo protumacio tvoj komentar * * *

Da, krivo si protumačio moj komentar... da se ne mučiš sa ostalim opcijama. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice