Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako je p

poruka: 138
|
čitano: 30.263
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako je p".
7 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
konjRR kaže...

E i definiraj propasti? Pokemon karte se jos skupljaju i imaju neku vrijednost https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313&_nkw=pokemon+card&_sacat=0

Ne da se skupljaju, nego (za one koji su pali s Marsa) je Pikachu neki dan razvalio Charizarda i Ash je svjetski prvak 

Znači kripto je mala beba u odnosu na kolko budu sad karte narasle u cijeni.

Mi HODLeri polako dolazimo na svoje, a svi koji kažu nekaj protiv Pokemon karata idu instant na block 

 

(šalim se, da ne bi netko krivo skužio, socijalno osjetljiva vremena...)

pan y agujas
14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
wyks kaže...

To bolje vidiš po NFTu - jer nijedan NFT nije stvorio ni umjetničku ni sentimentalnu vrijednost i zato je trgovina NFT propala u manje od godinu dana. 

 NFT nije nikad niti trebao imati ikakvu vrijednost. Njegova jedina svrha je prodaja neke totalno glupe i bezvrijedne kreacije samom sebi kako bi oprao onih 650k dolara koje držiš u garaži iz vremena dok si dilao kokain i meth na uglu 143rd W street i Smičiklasove.

 

P.S. fer-de-lance zanimaju me te pokemom (bocni mamu) karte na e-baju, jel ovo 0 bids označava izrazito vrijedne i rijetke karte? Tak da znam koje da kupim. Štel bi si i ja nekaj zaradit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 11:31 (jozef).
16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
HUMANNISAM kaže...

Ja sam rudario od 2015 do 2020. Dobro sam zaradio a nisam nikom ništa ukro. U tom je cjela stvar

 Rudarenje je dosta drugačija stvar od "ulaganja u kriptovalute". Rudar pruža realnu uslugu (obrada transakcija na izabranom blockchainu) i za to biva plaćen (u tokenima koji se mogu zameniti za izvesnu sumu novca).

 

Takođe, kupovina kriptovaluta kao sredstva čuvanja kapitala je drugačija stvar od ulaganja u kriptovalute da bi se zaradilo na fluktuacijama kursa ili zato jer će cena "dugoročno samo ići gore". Prvo bi u teoriji moglo da funkcioniše (za moj ukus, kripto je previše nestabilan te niko ne zna gde će mu biti vrednost kad meni bude zatrebao novac, ali, teoretski, moglo bi, pogotovo kad ne bi bilo ovog drugog, "špekulantskog" ulaganja, jer je to IMO glavni uzrok nestabilnosti; mada, opet, bez tog drugog, pitanje je i koliko bi bilo vrednosti u tokenima). Ovo drugo, priče tipa "istorijski, svako ko je ikad kupio, posle x godina je uvek bio u plusu", i ulaganje s uverenjem da će rasti, što kratkoročno ispada samoispunjavajuće proročanstvo (ljudi kupuju jer misle da će rasti, cena raste jer ljudi kupuju, još više ljudi počinje da kupuje jer vide da je to nešto čija vrednost raste, vrednost ide dalje nagore), ali onda u jednom trenutku dolazi do "korekcije", taj mehanizam u nekoj meri liči na razne šeme koje se ne smatraju dobrim ulaganjima.

 

Dodatna kategorija su stvari poput onih iz ovog članka, to jest to što veliki procenat aktera, poput menjačnica, pa i samih osnivača pojedinih projekata, ili igra nepošteno, ili barem u nekoj sivoj zoni, i radi stvari koje u tradicionalnom finansijskom sektoru (s razlogom) ne bi bile dozvoljene.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 11:30 (Ivan(4)).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Kako misliš da je to neki tuđi novac? Nitko nije izgubio, samo što je netko izašao kad je BTC bio na maksimumu.
Onda možemo reć da je i inflacija/deflacija ista stvar.
7 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
jozef kaže...

 

P.S. fer-de-lance zanimaju me te pokemom (bocni mamu) karte na e-baju, jel ovo 0 bids označava izrazito vrijedne i rijetke karte? Tak da znam koje da kupim. Štel bi si i ja nekaj zaradit.

 Tajne zanata 

 

pan y agujas
15 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
silvio3105 kaže...
Kako misliš da je to neki tuđi novac? Nitko nije izgubio, samo što je netko izašao kad je BTC bio na maksimumu.
Onda možemo reć da je i inflacija/deflacija ista stvar.

 Što ti misliš da je dobitak u kriptu?

Kako cijena ide gore?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Dobitak je kad pokupiš vrhnje kad izađeš kad treba.
To isto možeš i s papirnatim novcem radit. Npr. zimi mijenjaš eure u kune(nije neko vrhnje).

Ili prodaja dolara kad je bio na svom maksimumu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 11:44 (silvio3105).
15 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako

A od kuda dolazi dobitak?

 

Tj. bolje pitanje: od kuda dolazi razlika u vrijednosti na maksimumu u odnosu na neku početnu vrijednost?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 11:47 (wyks).
14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
wyks kaže...
konjRR kaže...
U cemu sam u krivu?

Kada kazem da crypto currency i block chain nisu krivi sto ih netko koristi pri makretingu svojih prevara, muljaza itd?

 Pa već u ovome - ni kripto ni blockchain nemaju svrhe osim da su mehanizam u prevari.

 

Polaziš od krive točke - Blockchain ima druge primjene - dok je primjena u validaciji kritpotokena suluda, glupa i nije izvediva. To nije samo problem tehnologije same po sebi već jer je i ideja neautoriziranog tokena, (bez centralnog autoriteta) promašena.

 

Gdje griješiš oko poimanja što je kripto:

1. Kuna, euro i dolar su već društveni, nenametnuti konsenzus, koji su nastali kao pozitivno rješenje - kripto to nanovo izmišlja

2. Sve regulacije oko valuta su tu radi zaštite ne radi totalitarnog ograničenja

3. Svaka ispravka koja bi kripto činila sigurnijim - direktno vodi jedino u stvaranje valute (jer ne postoji drugo rješenje - univerzalnost) što kripto čini redundantnim

Zaključak - kripto nema svrhe sa ili bez sigurne tehnologije iza.

 

No griješiš i oko tehnologije:

1. Blockchain ne može osigurati kripto

2. Smart contract je katastrofalno glupa ideja što se dokazuje po količini prevare, bugova i živih odvjetnika koje svaka "smart-contract" orijentirana tvrtka ipak ima. Ljudski odnosi se ne mogu šablonizirati, to nije problem tehnologije već društva.

3. Ne znaš što je Blockchain uopće jer bi ti tad bilo jasnije sve i više nikad ne bi spominjao tehnologiju kao nekakav pozitiv kripta niti bi činio nekakve distinkcije.

 

konjRR kaže...

Kada kazem da nisu ikakav "gamechanger"?

Istina, ali ne iz razloga zbog kojih to misliš. Imaš dobar zaključak, argumenti ti ne valjaju

 

konjRR kaže...

Kada kazem da sve sto se pomocu njih radilo se radilo i prije i raditi ce se i dalje?

Da, ali na teži način, Kripto je omogučio ransomware, kojeg ne bi bilo da nije bilo kripta. Kripto i pobornici su krivi za milijarde dolara štete, zbog koje je kripto i abnormalni negative sum game - što je rijetkost u svojevoljnom ljudskom poslovanju mimo rata/nasilja.

 

konjRR kaže...

Da ce se ispuhati kao i svaka nova "topla voda" i da ce je onda nasljediti neka nova "topla voda"?

Ovo je nekakv cinizam-nihilizam kojeg bi valjalo istrijebiti iz društva. Možda da su mediji i vlasti kritičniji prema ovako očito suludim idejama ne bi dolazilo do novih toplih voda?

 

konjRR kaže...

E i definiraj propasti? Pokemon karte se jos skupljaju i imaju neku vrijednost https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313&_nkw=pokemon+card&_sacat=0

Prije pokemona su bili Pogsi i kojekakvi drugi predmeti za skupljanje. Njima se vrijednost drži dok je autoritet iza toga aktivan. Pokemoni su i dalje aktivni, izdavač je uspješan, a materijal popularan.

Pogsi nisu, pregazilo ih vrijeme.

 

No kripto tih obilježja nema, jer je vrijednost Pokemona sentimentalna i vrijediti će/neće propasti dok god društvo bude gajilo te sentimente. Pogsi više nisu sentimentalna vrijednost zato su i propali.

Kripto će i iz tog razloga propasti jer nema:

1. Proizvodnu vrijednost

2. Sentimentalnu vrijednost

(Ni teoretski nema načelo univerzalnosti zato nikada neće postati koristan)

 

To bolje vidiš po NFTu - jer nijedan NFT nije stvorio ni umjetničku ni sentimentalnu vrijednost i zato je trgovina NFT propala u manje od godinu dana.

 

Uglavnom, imaš okej zaključke, ali mislim da je indikativno i to da i ti kao i mnogi niste informirani što kripto u biti jest, u čemu i leži razlog popularnosti.

 

 1. Koji je smisao pistolja? Jeli pistolj kriv? Tehnologija nemoze biti kriva, moze bit losa, lose primjenjena itd. I nemoze se kazati da je se moze koristiti iskljucivo za nesto. Nisam je ni spominjao u pozitivu. Sa kim ti raspravljas? Ljudi su krivi i ljudi odlucuju sto ce uciniti. Upravo zbog takvog tvog razmisljanja oni koji su "maznuli" novce ne bivaju okrivljeni jer se cuje da je crypto block piso palac kriv. Nije. Ljudi su ti koji bi trebali snositi odgovrnost. Crypto je kriv sto nije reguliran? WTF? Grijesim oko poimanja sto je kripto? Ti ga antropomorfiziras. 

 

 

2. Koji to moji argumenti nevaljaju? Nisam ih ni iznio samo sam iznio misljenje....

 

 

3. Ja bi rekao da su regulatori krivi za to sto je omoguceno, dakle demokratski izabrani predstavnici i zakonodavci a onda nakon njih i oni koji ne provode iste zakone koje se krsi svakodnevno. Samo se ponavlja i ponavljati ce se. Kako ono ide dont blame the player blame the game... Narod i dalje bira to. Rat i nasilje su biznis. A marketing je marketing, neznam sto te uznemirava posebno kod crypto marketinga? Nista novo pod suncem. Otkrice mehanizma nuklearne fisije pa fuzije je omogucilo bombe koje imaju kakve mogucnosti? Pa sto bi sad trebao fizicare krivit ili koga?

 

4. Biti "realistican" ti vidis kao cinizam-nihilizam? Da su mediji i vlast "kritičniji prema ovako očito suludim idejama" bi bili bolji mediji i vlast. Ja bi to rado ali nije bas "realno" to ocekivat. Ne slazes se? 

 

5. Znas sta je u biti kripto? Ez money bejbi. Tocka. To je u glavi svima koji ga zagovaraju meni uzivo ili online. Sve ostalo je samo prica da pokrije tu cinjenicu. Najcesce dok slusam praznu slamu koju mlate je jeli meni prodaju tu pricu ili sebi...

I eto odmah da priznam da nebi bilo da sam neki pop, papa veci od pape, imao sam laganu priliku usicarit nesto i naravno da jesam. Za to uciniti ne trebam sebi ili kome drugome prodavati pricu da sam cinio ista drugo osim usicaro nesto i da je crypto piso palac, nesto sto nije. Ne razumijem tu potrebu vecine koji se bave njime. Jebote mogu zamisliti situaciju da sjedim sa vlasnikom lanca kasina kako mi objasnjva kako su casina super za drustvo jer on na njima zaraduje velike novce. Argument za celom u zid... 

16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
konjRR kaže...
Grijesim oko poimanja sto je kripto?
...

Ja bi rekao da su regulatori krivi za to sto je omoguceno,

...

Jebote mogu zamisliti situaciju da sjedim sa vlasnikom lanca kasina kako mi objasnjva kako su casina super za drustvo

Ja volim uvijek postaviti to pitanje pa ću opet - što je točno crypto?

Regulatori čega, kad em što je ideja da nije regulirano em ne postoje regulatori?

Casina jesu super za društvo, dižu se fine pare od igara na sreću.

14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...
Grijesim oko poimanja sto je kripto?
...

Ja bi rekao da su regulatori krivi za to sto je omoguceno,

...

Jebote mogu zamisliti situaciju da sjedim sa vlasnikom lanca kasina kako mi objasnjva kako su casina super za drustvo

Ja volim uvijek postaviti to pitanje pa ću opet - što je točno crypto?

Regulatori čega, kad em što je ideja da nije regulirano em ne postoje regulatori?

Casina jesu super za društvo, dižu se fine pare od igara na sreću.

 crypto je aktualni buzzword, hype marketing trendy bullshit pr.... nekima cak mozda ideologija?

Regulatori ne postoje? Kako ne postoje? Mozda je ideja dilerima da se heroin ne regulira. Pa sta onda?

Kasina smatram groznim za drustvo i jedna od stetnijih pojava. To sto se na necemu dizu fine pare nije argument za drustvenu korisnost. 

 

16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...

Ja volim uvijek postaviti to pitanje pa ću opet - što je točno crypto?

Regulatori čega, kad em što je ideja da nije regulirano em ne postoje regulatori?

Casina jesu super za društvo, dižu se fine pare od igara na sreću.

 crypto je aktualni buzzword, hype marketing trendy bullshit pr.... nekima cak mozda ideologija?

Regulatori ne postoje? Kako ne postoje? Mozda je ideja dilerima da se heroin ne regulira. Pa sta onda?

Kasina smatram groznim za drustvo i jedna od stetnijih pojava. To sto se na necemu dizu fine pare nije argument za drustvenu korisnost. 

 

Upravo tako, još nemam odgovor na pitanje.

Regulatori ne postoji. Tko su točno regulatori, imenom, lokacijom? Kako reguliraju, kojim pravilima, zakonima, ičim?

Casina su samo jedan vid zabave, koji kao i mnogi drugi mogu imati i negativan efekt. Društvena "korisnost" je jako upitna na nizu stvari, a ne može se sve zabraniti niti bi imalo smisla.

14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...
....

Upravo tako, još nemam odgovor na pitanje.

Regulatori ne postoji. Tko su točno regulatori, imenom, lokacijom? Kako reguliraju, kojim pravilima, zakonima, ičim?

Casina su samo jedan vid zabave, koji kao i mnogi drugi mogu imati i negativan efekt. Društvena "korisnost" je jako upitna na nizu stvari, a ne može se sve zabraniti niti bi imalo smisla.

 Imas odgovor na pitanje. To sto ti se ne svida, nije taj koji si trazio itd. ne znaci da ga nemas. Smatras da je kriv? Opet imas odgovor... 

Regulatori postoje. To sto netko glumi da ne postoje, cak i oni sami, to ne znaci da ne postoje. Zakoni koji reguliraju prevare postoji? Ah da cekaj kryptici su u pitanju pa se na njih zakon ne odnosi jer ajmo glumiti da neznamo sto je to pa cemo blablabla....

Mogu sa sigurnoscu tvrditi da je crypto nekima vid zabave. Nekima je i samoozljedivanje... Tko kaze da treba sve zabraniti? Sto je to sve?

16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...
....

Upravo tako, još nemam odgovor na pitanje.

Regulatori ne postoji. Tko su točno regulatori, imenom, lokacijom? Kako reguliraju, kojim pravilima, zakonima, ičim?

Casina su samo jedan vid zabave, koji kao i mnogi drugi mogu imati i negativan efekt. Društvena "korisnost" je jako upitna na nizu stvari, a ne može se sve zabraniti niti bi imalo smisla.

 Imas odgovor na pitanje. To sto ti se ne svida, nije taj koji si trazio itd. ne znaci da ga nemas. Smatras da je kriv? Opet imas odgovor... 

Regulatori postoje. To sto netko glumi da ne postoje, cak i oni sami, to ne znaci da ne postoje. Zakoni koji reguliraju prevare postoji? Ah da cekaj kryptici su u pitanju pa se na njih zakon ne odnosi jer ajmo glumiti da neznamo sto je to pa cemo blablabla....

Mogu sa sigurnoscu tvrditi da je crypto nekima vid zabave. Nekima je i samoozljedivanje... Tko kaze da treba sve zabraniti? Sto je to sve?

Znači, od tri pitanja, odgovora nigdje.

14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Old Iggy kaže...
...

Znači, od tri pitanja, odgovora nigdje.

 Sto je to odgovor?

16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...
...

Znači, od tri pitanja, odgovora nigdje.

 Sto je to odgovor?

Jednoznačna izjava koja jednoznačno objašnjava određeno pitanje.

14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...
...

Znači, od tri pitanja, odgovora nigdje.

 Sto je to odgovor?

Jednoznačna izjava koja jednoznačno objašnjava određeno pitanje.

 Kao sto sam i mislio, nemas odgovor....  

16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...

 Sto je to odgovor?

Jednoznačna izjava koja jednoznačno objašnjava određeno pitanje.

 Kao sto sam i mislio, nemas odgovor....  

Pa ta rečenica i je odgovor.

No i dalje ja nemam odgovor na "što je kripto" i "tko su regulatori".

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Zanimljivo. Dok netko digne pare, drugi vjerojatno prodaju sve za ovisnost o kocki. Odlično razmišljanje imaš!
14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...
Old Iggy kaže...
konjRR kaže...

 Sto je to odgovor?

Jednoznačna izjava koja jednoznačno objašnjava određeno pitanje.

 Kao sto sam i mislio, nemas odgovor....  

Pa ta rečenica i je odgovor.

No i dalje ja nemam odgovor na "što je kripto" i "tko su regulatori".

 Pa one recenice i jesu odgovor, no ja i dalje nemam odgovor na "Sto je to odgovor?" 

16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
silvio3105 kaže...
Zanimljivo. Dok netko digne pare, drugi vjerojatno prodaju sve za ovisnost o kocki. Odlično razmišljanje imaš!

Da bi u kriptu netko digao pare, netko drui je morao izgubiti pare.

Iliti, time je kripto najsličniji kladionici.

A gdje si ti vidio ovisnost o kocki, to bi tek volio znati...

konjRR kaže...
Old Iggy kaže...

Pa ta rečenica i je odgovor.

No i dalje ja nemam odgovor na "što je kripto" i "tko su regulatori".

 Pa one recenice i jesu odgovor, no ja i dalje nemam odgovor na "Sto je to odgovor?" 

Odgovor su na što?

Znači, što je kripto i tko su regulatori?

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
U kripto ulaze jedino debili s all in. U kocku/kladušu ulaze djeca poslije škole. Ne znam ni jednog ovisnika o kriptu, al bome znam njih par ovisnika o kocki/kladuši.
16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
silvio3105 kaže...
U kripto ulaze jedino debili s all in. U kocku/kladušu ulaze djeca poslije škole. Ne znam ni jednog ovisnika o kriptu, al bome znam njih par ovisnika o kocki/kladuši.

Nisam imao neko visoko mišljenje o tvom načinu razmišljanja ni prije, ali daj malo razmisli o čemu i kako pišeš, pobogu...

14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
silvio3105 kaže...
Zanimljivo. Dok netko digne pare, drugi vjerojatno prodaju sve za ovisnost o kocki. Odlično razmišljanje imaš!

 A gledaj, nemozes mu suditi jer vecina tako razmislja. Jeli to odlicno? Tko zna.

U nekim zemljama se uvode regulative i zakoni koji mogu sprijeciti ovisnicima pristup kockarnicama... Hoce li takvi naci srecu onda na cryptoburzama? Mislim da se "payoff" predugo ceka. Trebale bi biti jos nestabilnije.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Razmisli ti malo. Uzdižeš kocku kao nešto korisno za društvo kao da su kockari gospoda u oblekama ko u filmovima, a dobar dio kockara su ljudi koji su spušili sve na to...
Nadam se da ti dijete neće postat ovisno o društveno korisnoj aktivnosti - kocki.
14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Old Iggy kaže...

Odgovor su na što?

Znači, što je kripto i tko su regulatori?

 Na ono sto si pitao.

Znaci, sto je to odgovor? 

14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
silvio3105 kaže...
Razmisli ti malo. Uzdižeš kocku kao nešto korisno za društvo kao da su kockari gospoda u oblekama ko u filmovima, a dobar dio kockara su ljudi koji su spušili sve na to...
Nadam se da ti dijete neće postat ovisno o društveno korisnoj aktivnosti - kocki.

 Ja sam zlocest pa se nadam da mu dijete hoce kockati, i da ce kako je on rekao netko fino zaraditi... I sto sad?

16 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
konjRR kaže...
silvio3105 kaže...
Razmisli ti malo. Uzdižeš kocku kao nešto korisno za društvo kao da su kockari gospoda u oblekama ko u filmovima, a dobar dio kockara su ljudi koji su spušili sve na to...
Nadam se da ti dijete neće postat ovisno o društveno korisnoj aktivnosti - kocki.

 Ja sam zlocest pa se nadam da mu dijete hoce kockati, i da ce kako je on rekao netko fino zaraditi... I sto sad?

Jesi zločest, ali i priglup.

Meni su djeca bila u casinu, učim ih što je kocka, ovisnost i slično.

To su potpuno različite stvari koje vas dvojica i da želite ne možete shvatiti. Niti je casino vezan s ovisnošću, niti je kripto vezan uz išta (što i je najveći problem).

Kao ni dati jednostve odgovore na jednostavna pitanja - kao, npr., što je to kripto i tko su regulatori.

14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
Old Iggy kaže...
....

Jesi zločest, ali i priglup.

Meni su djeca bila u casinu, učim ih što je kocka, ovisnost i slično.

To su potpuno različite stvari koje vas dvojica i da želite ne možete shvatiti. Niti je casino vezan s ovisnošću, niti je kripto vezan uz išta (što i je najveći problem).

Kao ni dati jednostve odgovore na jednostavna pitanja - kao, npr., što je to kripto i tko su regulatori.

Sa loseg trolanja na vrijedanje? Mozda i jesam priglup sto sam drugo ocekivao... 

Eto i ocjenio me zlocestim netko tko kaze da je kockarnica drustveno korisna a ja kazao da se nadam da cu mu djeca kockati, kada vec smatra kockarnicu drustveno korisnom. 

Zasto su tvoja djeca bila u kockarnici? Sto im kazes za kocku? Ucis djecu da su kockarnice drustveno korisne ili ih ucis nesto sto sam ne mslis?

Jos nisi u mogucnosti dati odgovor na jednostavno pitanje "Sto je odgovor?"

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 14:08 (konjRR).
14 godina
online
Re: Od "kripto kralja" do kriminala i kaosa: kako
konjRR kaže...
...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 14:07 (konjRR).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice