Kratka priča Stephena Kinga ekskluzivno na Humble

poruka: 3
|
čitano: 6.175
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kratka priča Stephena Kinga ekskluzivno na Humble ".
Kratka priča Stephena Kinga ekskluzivno na Humble

Super mi je Stephen King i volim čitati brojne njegove knjige. Ipak, ONO i Isijavanje mi nisu najbolje, "Langolijeri" su mi zakon, "djevojčica koja je voljela Toma Gordona" također, a zadnje što sam "pročitao" (pogledao mini seriju) jest 11.22.63, koja me stvarno emotivno dodirnula. 

 

Malo koju knjigu sam općenito pročitao, čisto jer nisam knjigočitalac, dosadna mi je ta aktivnost, ali Stephen King, njega se ne propušta. Strahovito jednostavan za čitanje, a tematika vrlo interesantna i originalna.

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kratka priča Stephena Kinga ekskluzivno na Humble

najbolji američki pripovjedač poslije samuela clemensa. ne samo da ću pročitati (kako ću doći do teksta je drugi par kobasa), nego ću i pričekati film snimljen prema priči. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Kratka priča Stephena Kinga ekskluzivno na Humble

kad sam bio mlađi volio sam gledati mini serije po njegovim knjigama sa vremenom sam ga prerastao

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 16:30 (blackalbum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice