Kraj jedne ere

poruka: 7
|
čitano: 13.920
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj jedne ere".
16 godina
offline
Kraj jedne ere

Mislim da si na OnePlus prešao s Essential moba.

Koji ti je onda slijedeći favorit ili uži izbor?

Realme ili pak Samsung?

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kraj jedne ere
mali.ivica87 kaže...

Mislim da si na OnePlus prešao s Essential moba.

Koji ti je onda slijedeći favorit ili uži izbor?

Realme ili pak Samsung?

 

Essential sam koristio jedno vrijeme paralelno uz OnePlus 5T, ali naknadno sam se sjetio s čega sam prešao na OnePlus 2 - s Xiaomi Mi Notea 

 

Još ne znam sa sigurnošću na što ću prelaziti, ali trenutačno je najozbiljniji kandidat Samsung. Glasine o Galaxyju S22 zvuče obećavajuće, pogotovo ona o fizički nešto manjem uređaju od današnjeg prosjeka. To mi je vrhunski feature, zbog kojeg sam prije par mjeseci ozbiljno razmatrao kupnju Asus Zenfonea 8.

 

Ali - vidjet ćemo.

Never put Dolby on snake detectors.
14 godina
offline
Re: Kraj jedne ere

Davor slicnog sam razmisljanja kao i to kada su u pitanju mobilni uredjaji.

 

Sjecam se da sam jako jako davno koristio Samsung Galaxy 2 i za mene je bio vrhunski mobilni uredjaj koji je radi vise nego savrseno te su i nadogradnje na njemu bile dobre te ucinkovite do jedne zadnje koja je upropastila mobilni uredjaj i to tako da je usporio se kao kod tebe i poceo enormno zderati bateriju. Za razliku od tebe imao sam srecom neznam zbog cega originalni firmware te kad sam ga vratio te odradio sve nadogradnje do zadnje radio je ucinkovito do kvara modula sa SIM karticom pa sam ga tada trajno umirovio.

 

Poslije njega sam otisao u druge vode i uzeo iPhone SE, mali, praktični i brzi mobac koji je radio upravo ono sto sam trebao te danas još uvijek radi ono sto treba no ima problema za kolicinom memorije (16GB i 5 ili 6 godina starosti, taman su izasli), ludilo od mobitela a jos stane u ruku i sa palcem mozes pokriti 100% ekrana, savrseno.

 

No u firni sam mogao birati mobitel pa sam odabrao prije dvije godine stariju verziju Samsunga Galaxy Note9 i tako se vratio prvobitnoj ljubavi - Samsungu. Samsung sam od prvog dana stavio na 3G brzinu te baterija mi traje cijeli dan i nakon dvije godine intenzivnog koristenja a na njemu imam hrpu toga sto trebam uz 128GB prostora kojeg ne mogu potrositi ni u ludilo. Nadogradnje su za sada ok i nisam imao vecih problema sa istima te moram priznat da mi je drago da nisu superazurne nego da su u principu ispravci tj. razne sigurnosne zakrpe vise-manje. Razmisljam da mozda u buducnosti uzmem za rezervu kada se budu u firmi ponovo uzimali mobiteli Samsung Galaxy Note10 bez (+) jer i sadasnji koji imam mi je preveliki (volim male mobitele) i da je iste kvalitete kao 9 (pouzdan i trajan).

 

Da, zaboravih skoro - kamera mi je na 9 super za ono sto ja trebam te tool-si su super za brzu obradu fotke.

veni vidi didici
12 godina
offline
Kraj jedne ere

Jesi pokusao s Pixelima? Korsitim 4 XL zadnjih godinu dana i bolje android iskustvo je tesko dobit s drugim proizvodjacima

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kraj jedne ere

Jedan odličan (i proročanski) video na tu temu: 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kraj jedne ere
Oneplus 8 mi je prvi i zadnji oneplus mob.
MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kraj jedne ere

@dagoberhr

Eh, ja još uvijek koristim Iphone SE (64GB) nedavno sam zamijenio bateriju (55€) i sve radi kako treba (IOS 13.7). Šteta da novi modeli Iphonea mini nemaju senzor otiska prsta to mi je daleko bolja opcija od opcije prepoznavanja lica.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice