Koristite li dark mode na aplikacijama koje ga pod

poruka: 35
|
čitano: 9.978
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koristite li dark mode na aplikacijama koje ga pod".
13 godina
offline
Re: Koristite li dark mode na aplikacijama koje ga
Once you go black, you never go back :-)
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Koristite li dark mode na aplikacijama koje ga

Imam i ja tu mogucnost preko huawei-evog preglednika medutim inverzija boja je ono.

Radije bih da promjeni slova u blaho sivkasta ili bijela jer ovako tamno plavu na crnu pozadinu nikako nejde.

Mislim vidljivo mi je kad pojacam svjetlinu, ali ja svjetlinu drzim jako nisko. Kako na mobu tako i na pcu.

Tako da je meni ovaj nocni nacin prakticki neupotrebljiv jer nista ne vidim, a i kada pojacam svjetlinu bode me u oci.

14 godina
neaktivan
offline
Koristite li dark mode na aplikacijama koje ga pod

Ja ne podnosim te tmurne boje, light teme kod mene sta god koristio. Ali dobra stvar da ima izbor. iOS mi ima nekako bolje odrađen taj dark mode nego Android.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koristite li dark mode na aplikacijama koje ga

Ja  nemam problem sa  time, ujedno uz dark theme koji sam stavio gdje god mogu  , imam i opciju za filt. plavog svjetla build in u mobitelu  i nemam nikakvih problema sa čitanjem (Note 9 )

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
15 godina
offline
Koristite li dark mode na aplikacijama koje ga pod

Imam Dark Mode addon, ali je polufunkcionalan. U neke stranice se dobro uklopi, a na nekima je užas. Jedan od užasa je i prebaciti BOL u dark koristeći ovaj dodatak. Osim toga, primjetio sam da usporava učitavanje web stranica. Od aplikacija, sve što mogu prebacio sam u dark mode.

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice