Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

poruka: 44
|
čitano: 30.519
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode".
16 godina
offline
Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

Sjajno!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Sapphire 7900 XT; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb; Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Cunt kaže...

Sjajno!

 Šta jes' - jes'.

15 godina
offline
Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

joj, dajte mi jedno pol kile plavih kvačica. za van, molim lijepo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
3 godine
offline
Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

Nevjerovatno. Pa po woke stručnjacima, Twitter je trebao već propasti, skupa s Teslom. A kad ono, drugi ih kopiraju?

Ruhe im Puff
 
15 1 hvala 0
11 godina
offline
Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

Socijalne mreze su na strmoglavoj silaznoj putanji,ljudi su takvi da se eventualno zasite svega(osim sexa) i ovo je bilo za ocekivat.Cak ce i nove generacije koje su odrasle uz socijalne mreze eventualno napustit iste radi zasicenja i dosade.

Do sad je svaka nova "platforma" imala boom i zamiranje,radio,televizija.....

Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
online
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Musk for President! Kako lik svima pisa po faci na najjace lol.

Nisam neki Fan Muska ali covek ima prav. Ponudili su proizvod i ko voli nek izvoli. Fizickoj osobi se to cini puno ali kraj svega kaj se danas naplacuje i kolko kaj kosta to nije niti tak strasno.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Kroz 20ak godina sigurno će bit predsjednik
16 godina
offline
Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

"It's free and always will be"

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

Ja bi platio ali nemam Facebook ni Instagram (niti sam ih ikad imao).

 

 
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

Muskova ideja ipak nije bila tako glupa kad su pare u pitanju :)

 

BTW zanimljivo je prisjetiti se Facebookove stranice otprije par godina

 
6 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
ante_etna kaže...
Cunt kaže...

Sjajno!

 Šta jes' - jes'.

 Di se plati ova tvoja značka?

 

Ja sam već dvaput uplatio Facebooku i Twitteru al još mi nije došla značka ovdje? Ne kužim? Nije li Facebook internet?

 

To je sigurno hrvatski jal i woke propaganda i AP birokracija i rabota da Rimac ne dobije značku.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
wyks kaže...
ante_etna kaže...
Cunt kaže...

Sjajno!

 Šta jes' - jes'.

 Di se plati ova tvoja značka?

 

Ja sam već dvaput uplatio Facebooku i Twitteru al još mi nije došla značka ovdje? Ne kužim? Nije li Facebook internet?

 

To je sigurno hrvatski jal i woke propaganda i AP birokracija i rabota da Rimac ne dobije značku.

 

 

 Kupovao sam vutru od Pkwfz-a, nije mi imao 10 eura za vratiti pa mi je rekao da će mi srediti bugovu značku i to po tečaju 7,5345. Rek'o "može".

15 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
ante_etna kaže...

 Kupovao sam vutru od Pkwfz-a, nije mi imao 10 eura za vratiti pa mi je rekao da će mi srediti bugovu značku i to po tečaju 7,5345. Rek'o "može".

 Unti sumpora kud baš kod njega a ja hajdukovac torca HŽV 1950.

 

Ima ko člansku od dinama za posudit?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Mislio sam da Pancer dila nešto jače.
9 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
NEW_MAN kaže...
Musk for President! Kako lik svima pisa po faci na najjace lol.

Nisam neki Fan Muska ali covek ima prav. Ponudili su proizvod i ko voli nek izvoli. Fizickoj osobi se to cini puno ali kraj svega kaj se danas naplacuje i kolko kaj kosta to nije niti tak strasno.

 Hahaha više piša sam sebi po faci. Na twitter blue je pretplaćeno manje 0.2% korisnika. https://www.businessinsider.com/elon-musk-twitter-subscribers-less-users-pay-months-launch-blue-2023-2?op=1

 

Ne znam jel Musk uspjeva gore voditi Twitter ili Teslu.

12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
encoding kaže...

Muskova ideja ipak nije bila tako glupa kad su pare u pitanju :)

 

BTW zanimljivo je prisjetiti se Facebookove stranice otprije par godina

Paa i dalje je besplatan,samo ce se naplacivati ta oznaka....ili sam ja nesto krivo razumio?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
9 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Da, ta oznaka + par drugih funkcija. A s time je i ta oznaka izgubila bilo kakvo značenje, jer joj je originalna funkcija bila smanjiti mogućnost lažnog predstavljanja ko neka institucija ili poznata ličnost, a sada svatko može promijeniti ime i platiti za kvačicu.
10 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u

 

Nadglednik dina
15 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
meme3 kaže...
Da, ta oznaka + par drugih funkcija. A s time je i ta oznaka izgubila bilo kakvo značenje, jer joj je originalna funkcija bila smanjiti mogućnost lažnog predstavljanja ko neka institucija ili poznata ličnost, a sada svatko može promijeniti ime i platiti za kvačicu.

 I dalje moraš proći verifikaciju, u slučaju osobnih profila moraš poslati svoju osobnu + neke druge dokumente, slično kao što moraš i za revolut/kripto mjenjačnice i sl. Tako da ne možeš platiti kvačicu i fejkati nekoga. Ono što jest prednost da sada bilo koji profil koji nije ultra celebrity i poznata ličnost može imati verificiran account, ali da to umjesto jednokratno košta svaki mjesec, to je čista pljačka.

 

Jer gledano, ovo je funkcija koja bi realno trebala biti besplatna, i nuditi se svima, kako bi mreža bila vjerodostojna i isto tako bi i banovi bili teži, ako se više ne bi mogao verificirati sa novim accountom. Slično kao što tinder ima isto svoju plavu kvačicu koja je besplatna i zapravo žele da se verificiraš kako bi se smanjio broj fejk profila.

Stoja
9 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Stoja kaže...
meme3 kaže...
Da, ta oznaka + par drugih funkcija. A s time je i ta oznaka izgubila bilo kakvo značenje, jer joj je originalna funkcija bila smanjiti mogućnost lažnog predstavljanja ko neka institucija ili poznata ličnost, a sada svatko može promijeniti ime i platiti za kvačicu.

 I dalje moraš proći verifikaciju, u slučaju osobnih profila moraš poslati svoju osobnu + neke druge dokumente, slično kao što moraš i za revolut/kripto mjenjačnice i sl. Tako da ne možeš platiti kvačicu i fejkati nekoga. Ono što jest prednost da sada bilo koji profil koji nije ultra celebrity i poznata ličnost može imati verificiran account, ali da to umjesto jednokratno košta svaki mjesec, to je čista pljačka.

 

Jer gledano, ovo je funkcija koja bi realno trebala biti besplatna, i nuditi se svima, kako bi mreža bila vjerodostojna i isto tako bi i banovi bili teži, ako se više ne bi mogao verificirati sa novim accountom. Slično kao što tinder ima isto svoju plavu kvačicu koja je besplatna i zapravo žele da se verificiraš kako bi se smanjio broj fejk profila.

 To su nanovo uveli? Jer na početku nije bila potrebna nikakva provjera što je dovelo da raznih (doduše urnebesnih) situacija

 

https://www.theverge.com/2022/11/9/23450289/twitter-impersonators-official-mario-musk-jesus-valve

15 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
meme3 kaže...

 To su nanovo uveli? Jer na početku nije bila potrebna nikakva provjera što je dovelo da raznih (doduše urnebesnih) situacija

 

https://www.theverge.com/2022/11/9/23450289/twitter-impersonators-official-mario-musk-jesus-valve

 Nemam pojma kako je stanje na twitteru jer ga ne koristim, ali vidim da rade haos od svega. A u konačnici, dolari padaju u kasu bio fejk ili pravi profil koji želi kvačicu 

Za face/instagram sam pročitao da će se prolaziti proces verifikacije tako da bi to definitivno trebalo izbjeći taj problem.

Stoja
5 godina
offline
Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

Sad ne mogu naći, ali bio je na jednom blogu detaljan vodič kako postati Twitter verified makar sa 0 followera. Ideja je bila nešto u stilu: napraviti svoj soundcloud, prijaviti se kao profesionalni artist tamo, uploadati neke mp3ce, napraviti instagram, mail, stranicu i YT, nakon svega toga iskoristiti tu "pozadinu" za legitimitet sebe kao nekakve pjevačke zvijezde.... i prođeš službeni Twitter verifikacijski proces makar imao 0 followera (koji se usput budi rečeno mogu platiti). 

 

Sljedeći korak: BTC scam kampanje

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BroccDaRock kaže...

Nevjerovatno. Pa po woke stručnjacima, Twitter je trebao već propasti, skupa s Teslom. A kad ono, drugi ih kopiraju?

 https://www.bug.hr/drustvene-mreze/messenger-se-uskoro-vraca-u-facebook-aplikaciju-32137

 

Mislio sam komenttirati još ranije, ali nisam imao volje, ali sad je smješnije pa eto.

 

Misliš li zbilja da firma koja od kupnje Instagrama nije predstavila NIJEDAN proizvod osim prodaje tvojih podataka Cambridge Analitici i nedavno je šutke šutnula Metaverse u grob vrijedan milijarde dolara; naplaćuje dosad besplatan proizvod jer silom mogu (poput Applea) ili iz pukog očaja?

 

Misliš li da je vraćanje Messengera unutar 2 tjedna od ove debilne i očajne odluke također "srednji prst woke debilima" ili očajan potez umirućeg diva kojim bi sve koji koriste isključivo Messenger bez Facebooka vratio u krilo mjačici kako bi nakon strmoglavog pada imali prinos korisnika? Kao što je izdvajanje u biti bio potez da prikupe ljude koji ne bi koristili punu FB aplikaciju, ali bi komunicirali sa onima koji imaju profile?

 

Inače prva stvar koju te pitaju u SVu je: kad misliš poćeti naplaćivati odmah, sutra, odmah sutra ili - kad zakačiš dovoljno ljudi da postanu ovisni pa plaćaju iz nužde - kao što su to napravili SVE REDOM KOMPANIJE IKAD U POVIJESTI, a nedavno Netflix?

Čak i da je FB uspješniji - a katastrofalno nije, odluka o naplačivanju bi bio "business as usual" - štoviše, plan od prvog dana.

Ono kad si toliko zatucan da potez kompanije koja tvoje podatke prodaje bez tvoje suglasnosti ideš upakiravati u nekakav "pobjednički potez" protiv "ideološkog protivnika". Ima li išta jadnije....

Kao da BBBovac štuje policiju jer su pretukli Torcidu.

 

A i tvoj idol je jučer skoro izgubio 100 milijuna $ jer je toliko genijalan da ne zna pročitati ugovorne obaveze vlastite kompanije. Još kad se pritom tako ALPHA MALEovski ismijavao sa invalidom, reklo bi se cheffs kiss kakve vi seronje volite.

Pa mu je fiškal malo dojavio što je situacija pa se malo ispričao jelte. Genije Vizionar.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Pa ovo je normalna i ocekivana praksa..pa BUG ima i svoju plavu kvacicu za preplatnike…
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
wyks kaže...

 

A i tvoj idol je jučer skoro izgubio 100 milijuna $ jer je toliko genijalan da ne zna pročitati ugovorne obaveze vlastite kompanije. Još kad se pritom tako ALPHA MALEovski ismijavao sa invalidom, reklo bi se cheffs kiss kakve vi seronje volite.

Pa mu je fiškal malo dojavio što je situacija pa se malo ispričao jelte. Genije Vizionar.

 

 

 Ne vidim nikakav problem u ismijavanju s invalidom. Osoba je kao svaka druga i bilo kakvo suzdržavanje zbog njegove invalidnosti moglo bi se smatrati "invalidizmom" (pandan rasizmu). Razne akcije se pokreću kako bi se osobama s invaliditetom omogućilo integraciju i ravnopravnost u društvu pa je Musk samo dao svoj obol tome.

 

Iako pozdravljam potez Muska kojemu ne smeta nečija invalidnost (nikome ne bi trebala) ne mijenja činjenicu da je idiot.

13 mjeseci
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BlueMax kaže...
wyks kaže...

 

A i tvoj idol je jučer skoro izgubio 100 milijuna $ jer je toliko genijalan da ne zna pročitati ugovorne obaveze vlastite kompanije. Još kad se pritom tako ALPHA MALEovski ismijavao sa invalidom, reklo bi se cheffs kiss kakve vi seronje volite.

Pa mu je fiškal malo dojavio što je situacija pa se malo ispričao jelte. Genije Vizionar.

 

 

 Ne vidim nikakav problem u ismijavanju s invalidom. Osoba je kao svaka druga i bilo kakvo suzdržavanje zbog njegove invalidnosti moglo bi se smatrati "invalidizmom" (pandan rasizmu). Razne akcije se pokreću kako bi se osobama s invaliditetom omogućilo integraciju i ravnopravnost u društvu pa je Musk samo dao svoj obol tome.

 

Iako pozdravljam potez Muska kojemu ne smeta nečija invalidnost (nikome ne bi trebala) ne mijenja činjenicu da je idiot.

Jel ovaj post napisao ChatGP? Podsjeca me na ono Tudjamnovo, zuti vragovi. Inace taj invalid kojem se Musk rugao bi otkazom dobio $100 miljuna. Tako da se Musk ispricao odmah. Da li je Musk woke?


12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Bob Boss kaže...

Jel ovaj post napisao ChatGP? Podsjeca me na ono Tudjamnovo, zuti vragovi. Inace taj invalid kojem se Musk rugao bi otkazom dobio $100 miljuna. Tako da se Musk ispricao odmah. Da li je Musk woke?


 Pojma nemam, ne znam što je woke. Svašta se danas gura pod to. Od stvarnih boraca za ljudska prava, protiv rasizma i sl. do totalnih idiota koji kao da smišljaju kako će svojim debilnim stavovima naškoditi onima za koje se, ko fol, zalažu.

 

Komentirao sam Muskovo izrugivanje s invalidom, ne njihov poslovni odnos. Što se tog odnosa tiče, obojica su u nekakvoj poziciji moći i vidjet ćemo kako će završiti. Kristalna kugla mi govori da će ovaj ipak otići uz znatno manju otpremninu.

Osobno nemam nikakav problem s izrugivanjem invalidima. Neću mu se rugati zbog njegovog invaliditeta jer to i nije stvar za ruganje (osim ako je invalid postao nekom idiotskom radnjom) ali nemam nikakvih kočnica rugati mu se ako je glup. Bio bi glup i da nije invalid (ne mislim konkretno na ovaj slučaj jer ga ne pratim). Sažaljenje je ono što tim ljudima najmanje treba.

13 mjeseci
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BlueMax kaže...
Bob Boss kaže...

Jel ovaj post napisao ChatGP? Podsjeca me na ono Tudjamnovo, zuti vragovi. Inace taj invalid kojem se Musk rugao bi otkazom dobio $100 miljuna. Tako da se Musk ispricao odmah. Da li je Musk woke?


 Pojma nemam, ne znam što je woke. Svašta se danas gura pod to. Od stvarnih boraca za ljudska prava, protiv rasizma i sl. do totalnih idiota koji kao da smišljaju kako će svojim debilnim stavovima naškoditi onima za koje se, ko fol, zalažu.

 

Komentirao sam Muskovo izrugivanje s invalidom, ne njihov poslovni odnos. Što se tog odnosa tiče, obojica su u nekakvoj poziciji moći i vidjet ćemo kako će završiti. Kristalna kugla mi govori da će ovaj ipak otići uz znatno manju otpremninu.

Osobno nemam nikakav problem s izrugivanjem invalidima. Neću mu se rugati zbog njegovog invaliditeta jer to i nije stvar za ruganje (osim ako je invalid postao nekom idiotskom radnjom) ali nemam nikakvih kočnica rugati mu se ako je glup. Bio bi glup i da nije invalid (ne mislim konkretno na ovaj slučaj jer ga ne pratim). Sažaljenje je ono što tim ljudima najmanje treba.

 Tip je prodao firmu twitteru, ponudjeno mu je $100 miljuna odjednom. On je napravio deal da radi tamo i da tu sumu dobije pomalo. U slucaju otkaza garantirano mu je ugovorom $100 miljuna. Morao je preko Twitter da pita status zaposlenja, jer ni HR, ni Musk nisu odgovarali. Uz sve to se debil nadje da mu se izruguje. Podrzavaj i dalje to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2023 12:01 (Bob Boss).
12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Bob Boss kaže...

 Tip je prodao firmu twitteru, ponudjeno mu je $100 miljuna odjednom. On je napravio deal da radi tamo i da tu sumu dobije pomalo. U slucaju otkaza garantirano mu je ugovorom $100 miljuna. Morao je preko Twitter da pita status zaposlenja, jer ni HR, ni Musk nisu odgovarali. Uz sve to se debil nadje da mu se izruguje. Podrzavaj i dalje to.

 Ti nisi shvatio ono što sam napisao. O ovom slučaju nisam znao ništa već sam pisao opčenito o sprdanju s invalidima. Invalid je čovjek kao svaki drugi i ako se sprdaš s njim, osim u vezi invalidnosti, nebitno je uopče spominjati da je invalid. Ako ste prijatelji možeš ga čak sprdati i za invalidnost.

 

13 mjeseci
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BlueMax kaže...
Bob Boss kaže...

 Tip je prodao firmu twitteru, ponudjeno mu je $100 miljuna odjednom. On je napravio deal da radi tamo i da tu sumu dobije pomalo. U slucaju otkaza garantirano mu je ugovorom $100 miljuna. Morao je preko Twitter da pita status zaposlenja, jer ni HR, ni Musk nisu odgovarali. Uz sve to se debil nadje da mu se izruguje. Podrzavaj i dalje to.

 Ti nisi shvatio ono što sam napisao. O ovom slučaju nisam znao ništa već sam pisao opčenito o sprdanju s invalidima. Invalid je čovjek kao svaki drugi i ako se sprdaš s njim, osim u vezi invalidnosti, nebitno je uopče spominjati da je invalid. Ako ste prijatelji možeš ga čak sprdati i za invalidnost.

 

  Sori, ali glup si ko tava.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice