Konoplja i kava lete u svemir

poruka: 9
|
čitano: 3.908
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Konoplja i kava lete u svemir".
12 godina
offline
Konoplja i kava lete u svemir

Konoplja leti u svemir, a u Krkanlandu je još uvijek tabu

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Konoplja i kava lete u svemir
Nemojte tako o konoplji govoriti! Konopljino sjeme (zrno) je izuzetno vrijedna namirnica, bogata uljem i aminokiselinama. Može se samljeti u brašno - i evo recepta: 4 mjere kukuruznog brašna, 1 mjera brašna od konoplje, malo soli i vode toliko da se može izliti iz posude (za svemirske uvjete neprimjerena uputa). Izlije se u nauljenu tavu i peče pola sata na 200 oC. Okus? Najviše me podsjeća na makovnjaču. Na onome što od biljke (konpolje) ostane, mogu se uzgajti gljive (bukovače npr.). Ovo poljednje je super - jer gljivama za rast ne treba osigurati svjetlo.
 
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Konoplja i kava lete u svemir

Dragi bugovci, kakve to poveznice stavljate na vašu stranicu, kaj je to? (vidi sliku).

 

Trava u svemiru (da su barem u svemiru, neg tu par kilometri iznad nas, pa sad misliju da su bog zna kaj), kaj misliš.....

 

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Konoplja i kava lete u svemir
danen kaže...
Nemojte tako o konoplji govoriti! Konopljino sjeme (zrno) je izuzetno vrijedna namirnica, bogata uljem i aminokiselinama. Može se samljeti u brašno - i evo recepta: 4 mjere kukuruznog brašna, 1 mjera brašna od konoplje, malo soli i vode toliko da se može izliti iz posude (za svemirske uvjete neprimjerena uputa). Izlije se u nauljenu tavu i peče pola sata na 200 oC. Okus? Najviše me podsjeća na makovnjaču. Na onome što od biljke (konpolje) ostane, mogu se uzgajti gljive (bukovače npr.). Ovo poljednje je super - jer gljivama za rast ne treba osigurati svjetlo.

Pa upravo tako, konoplja (industrijska) se može skoro 100% iskoristiti, sam tu kod nas čim se čuje riječ konoplja odmah se asocira sa hašamanima, ubojicama i jugoslavenima.

Nekad se na ovim prostorima proizvodila zavidna količina konoplje, šteta što u ministarstu i vladi nema pametnih ljudi koji bi poticali proizvodnju ove i one druge konoplje, tu leži velika lova, a ulaganja ne bi trebala biti prevelika, sama biljka je korov.

 

 

8 godina
offline
Re: Konoplja i kava lete u svemir
mGT kaže...

Pa upravo tako, konoplja (industrijska) se može skoro 100% iskoristiti, sam tu kod nas čim se čuje riječ konoplja odmah se asocira sa hašamanima, ubojicama i jugoslavenima.

Nekad se na ovim prostorima proizvodila zavidna količina konoplje, šteta što u ministarstu i vladi nema pametnih ljudi koji bi poticali proizvodnju ove i one druge konoplje, tu leži velika lova, a ulaganja ne bi trebala biti prevelika, sama biljka je korov.

 

 

  mi ćemo na konopljin vlak uskočiti tek kada će se cijelo eu tržište biti formirano, a karte velikim (stranim) igračima podijeljene. kao debili za svaki drek moramo čekati druge, a kad se sjetimo, prošla baba s konopljinim kolačima. osobno ju ne konzumiram u nijednom agregatnom stanju, ali savršeno podupirem legalizaciju i ukidanje restrikcija za industrijsku i rekreativnu konoplju. ako je duhan legalan, alkohol, onda neka bude i trava. zaradi država, zaradi poljoprivreda, industrija, uposle se ljudi, a i turisti bi bili sretniji, uz naravno restrikcije o mjestu konzumacije, vožnja pod utjecajem, posao...

15 godina
offline
Konoplja i kava lete u svemir

o, pa ja sam onda odavno u svemiru, s obje biljke, no ne uzgajam. još. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Konoplja i kava lete u svemir

Ne treba ti svemir za mikrogravitaciju, dovoljna je konoplja.

U slijedećoj high-down iteraciji ide belo-žuto?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Konoplja i kava lete u svemir
Ovo je komično - koliko li se nekoć kod nas konpolje uzgajalo! A sada toliki problemi...
 
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Konoplja i kava lete u svemir
Eto prije ce se konoplja uzgajati u svemiru nego u hrvatistanu lol xD
Glih_x HD
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice