Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba pand

poruka: 9
|
čitano: 4.908
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba pand".
4 godine
offline
Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba pand

To se već zna odavno i o tome se već piše dugo, ali ne zbog covid-a (Gdje držite četkicu za zube? Na 60 posto njih nalaze se fekalne bakterije - Večernji.hr (vecernji.hr)).

 

Plus, javni WC koristiš samo kad baš moraš (pogotovo onaj u kinu ili negdje slično koji se besramno slabo čiste i nerijetko su i začepljeni, pa se sve prelijeva van). Bolje je pišati kraj stabla u parku nego u javnom wc-u.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2021 12:48 (zelenapaprika).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba pand

 A kada se vratimo u stvarnost shvatimo da nekoliko kapljica nije najveci problem javnog WC-a... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba
S jedne strane nije dobro živjeti u sterilnim uvjetima, a s druge mi se gadi kakav sve zahod znam zateći na poslu. Jedan od benefita rada od kuće je i vlastiti zahod.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba
kerum kaže...

 A kada se vratimo u stvarnost shvatimo da nekoliko kapljica nije najveci problem javnog WC-a... 

 Ovo sam doživio u jednom supermarketu samo u manjem obujmu nego ovdje, ali dovoljno da mi se ureže u psihu. Iskreno i duboko mi je bilo žao čistačice koja je to morala očistiti. Nemam pojma kakav slon moraš biti da to napraviš.

14 godina
offline
Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba pand

samo trebaš biti samoživi gad, a la Luj XIV - Poslije mene , potop !!!!

 

Kad znaju da neka jadnica mora tvoja sranja počistiti, neki valjda ni guzicu ne obrišu (imaju valjda doma jadnicu za gaće prati)...

 

U bivšoj firmi, nova hala, gazda "demonstrira" šljakerima kako se koristi četka u WCu... podsmjesi... i za tjedan dana, čistačica se požalila....

 

gazda poslikao, postavio na oglasnu ploču uz odluku - 10% dolje cijeloj smjeni... par likova se prijetilo čistačici... njima posebno još 10% dolje...

 

i odmah nakon toga su našli lika koji je zasrao stvar i dobio knjižicu...

 

i više nije bilo nikakvih latrinalijskih ekscesa...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
11 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba pand

 

Nikad u javni WC, uvjek u gace!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba
Da je tog sefa poslati malo po ostalim firmama i sluzbama.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
Re: Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba
zelenapaprika kaže...

To se već zna odavno i o tome se već piše dugo, ali ne zbog covid-a (Gdje držite četkicu za zube? Na 60 posto njih nalaze se fekalne bakterije - Večernji.hr (vecernji.hr)).

 

Plus, javni WC koristiš samo kad baš moraš (pogotovo onaj u kinu ili negdje slično koji se besramno slabo čiste i nerijetko su i začepljeni, pa se sve prelijeva van). Bolje je pišati kraj stabla u parku nego u javnom wc-u.

 Oprez, "prema neprovedivom zakonu" niti u šumi ili na livadi ne smiješ pišat.

 

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Koliko je opasno ispiranje javnog WC-a u doba pand

čudi me da ti tzv. znanstvenici (ma tko to bio; opća, bezlična imenica u množini) nisu pojmili kako je čitav svijet zapravo restoran s grabežljivcima i/ili plijenom te, posljedično, wc je svuda oko nas (javan - povremeno ga ponetko nakratko privatizira) - sere se i piša na sve strane nemilice (politika, religije, ekonomije ...). sve dok je sranje sve osim pišanja (minus uz vjetar), ovakva su "istraživanja" bespredmetna, osim za ig nobela. mikrolokacije su samo odraz čitave slike*. 

 

*sponzor nihilizma: osobno iskustvo, uz promatranje prirode i društva.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.4.2021 4:36 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice