Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

poruka: 254
|
čitano: 322.893
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?".
13 godina

Trebao bih preporuku perilice rublja np 7-8 kg, ali mi je najbitinije da se može podešavat razina vode i da može prat na 90 stupnjeva jer vidim da ove novije nemaju pranje na 90 samo do 60 stupnjeva. Da li ima neka koja uzima puno vode.

0 0 hvala 0
4 godine

Pozdrav, trebao bi pomoć oko spajanja perilice na odvod, tj htio bi na taj odvod dodati i sušilicu.. dal' je to moguće il' mora imati posebni odvod?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Re: Koju perilicu biste kupili ili nekome preporuč

Moraš imati odvod sa dva ulaza i nepovratnim "ventilima" (ili kak se to već zove za odvode).

Vjerovatno ima za kupiti kombinirani odvod za perilicu i sušilicu, samo kaj moraš onda izvaditi iz zida postojeći.

Jedino ako postoji neki koji se spaja na postojeći, ali to ne bi funkcioniralo ako oba aparata rade u isto vrijeme (zato kaj je odvod premalog promjera), tak da sumnjam da to uopće proizvode.

Edit: ipak postoji https://www.sifon-slivnik.hr/product/hl2-dvostruki-prikljucak-za-perilice-s-osiguracem-povratnog-toka/

https://www.kingtrade.hr/geberit-sifon-za-perilicu-dvostruki-152767111/4556/product/

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 10:08 (fer-de-lance).
4 godine

Vidio sam i ja kasnije da je onda nedostatak to što može samo jedno radit, a kod mene se često istovremeno pere i suši.. hvala na pomoći!

14 godina

Pozdrav,kakve su midea perilice,ima li neko iskustva sa njima ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Ja samo bosch uzimam... čisto radi servisa (shvatit će oni koji nisu u Zg)... aktivirao se aquastop na perilici rublja, poslao mail u bosch odmah me zvali nazad iz centrale, a za sat vremena me serviser zove da dogovorimo kad mi je zgodno da dođe... sve odradili pod garancijom (2+3... u ove +3 bio kvar). Prije imao svašta od gorenja, whirpoola, liebherra, faber napa (još u kvaru bikoz nitko ne zna), siemensa (mada moram priznati da mi je suđerica crkla poslije 12+godina... tako da RIP... odradila je)... tako da gledaj di imaš dobar servis i po tome biraj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 19:07 (miki_the_pirat).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina

Kupio sam electrolux sa 2+3 god. garancije,registriram proizvod i dobijem meil,da imam 2 god. garancije.

U čemu je tu kvaka ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Link? Ne vidim nigdje da electrolux daje 2+3... možda ne gledam na dobrom mjestu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 20:54 (miki_the_pirat).
14 godina
10 godina
Gorenje W7203 kupljena krajem 2015.te godine od 7kg, i dalje radi.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina

U određenim promotivnim periodima možete ostvariti 5 godina garancije (2 godine redovne + 3 godine dodatne garancije) uz online prijavu. Za više informacija odaberite željenu kategoriju.

Trenutno je akcija na usisavače (određene): Ukoliko ste kupili određeni Electrolux usisavač u periodu od 01.02.2022. do 31.12.2022., možete ostvariti 5 godina garancije na proizvod uz online prijavu kupnje. Registraciju treba izvršiti najkasnije do 31.01.2023.

Pretpostavka je majka svih zajeba - uvijek bilo.

14 godina

U trgovini mi rekli da je 2+3....

3 godine
zzz kaže...

Na takve odgovore ja trazim na licu mjesta da oni to odrade a ne poslije nismo mi to rekli.... 

14 godina
Posmatrač kaže...
zzz kaže...

Na takve odgovore ja trazim na licu mjesta da oni to odrade a ne poslije nismo mi to rekli.... 

Kontaktirao sam trgovinu,kažu mi ,do sada je bilo 2+3,tražili su kopiju računa i slike onih naljepnica na mašini,te da če mi se javiti za 6 dana.

Pa javim kasnije,kako sam prošao.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice