Koji borbeni avion je najbolji izbor za Hrvatsku?

poruka: 74
|
čitano: 6.598
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koji borbeni avion je najbolji izbor za Hrvatsku?".
9 godina
Google prikazuje reklame po onome sto si gledao, nista tu nije ciljano.

0 0 hvala 0
4 tjedna
Re: Koji borbeni avion je najbolji izbor za Hrvats
Pokušavaju,pokušavamo i mi a znamo da Ameri dobivaju i guraju nas u bankrot.

0 0 hvala 0
11 godina
ivanzu kaže...
Google prikazuje reklame po onome sto si gledao, nista tu nije ciljano.

Ok, to shvaćam, ali zašto reklamirati borbeni avion? Čak i kad bih ga želio nekako nabaviti, kao fizička osoba (a bome ni kao pravna) to nikako ne mogu.

9 godina
I dalje, pored sjebanog zdravstva, školstva i općenito komplet države, vi i dalje o jebenim avionom....
Nije ni čudo što nam je takvo...
Moj PC  
1 1 hvala 0
4 tjedna
Nije ciljano Gripenu 1000 glasova, nikom nit 1 jučer malo duže vrimena?
4 tjedna
Avionu slomit ću ti krila piva Bora. Sjebano je sve, a pare se troše ionako. Ima se za sve,vlast ima ali politika je zajebana stvar.

0 0 hvala 0
12 godina

U međuvremenu dok se biraju aviončeki, eto traže se donacije dakle imamo para na bacanje.

https://www.24sata.hr/news/vlada-trazi-donacije-za-borbu-protiv-korone-novac-oprema-724158

Realno neče bit ništa od kupovine, nema para i ubuduče u proračunu ne treba očekivat višak love to sigurno.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2020 22:19 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 tjedna
Moraju tražiti,skupi su Američki avioni i korona. Korona je bolest kao i sve ostale,samo će nju dobro naplatit.

0 0 hvala 0
3 mjeseca
protjeran

kad me se već pita i ako ih već kupujemo glasao bih za najljepše, najjeftinije, najbolje i neka budu zeleni sa smeđim i sivkastim tufnicama ili plavi, sva sreća što anketa traje do 31.10.2020. tako da ću moći dobro razmisliti prije nego upišem svoje mišljenje marice koja se u avione razumije ko u krivi  a koje je čini mi se pretežito i kod ostalih forumaša, svaka ćas iznimkama koje nažalost ne znam prepoznati, naravno pohvale autoru teme koji se potrudio u čak nekoliko navrata

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2020 23:53 (nemrem_stara_mi_sere).

0 0 hvala 0
2 godine
Dex.pwn kaže...
I dalje, pored sjebanog zdravstva, školstva i općenito komplet države, vi i dalje o jebenim avionom....
Nije ni čudo što nam je takvo...

Dakle, ti se čudiš komentarima na članak koji su vezani na tematiku članka. 

12 godina
4x4 kaže...
O,ho,ho Saab-ovi plaćenici su zadnja 2 h uspjeli napumpat situaciju u korist gripena. Netko se potrudio.

Nebih rekao da su placenici vec oni zbog kojih treba i ici u nabavku novih aviona, zlu ikada ne trebali.

Iznenadio sam se koliko je ova tema vise pracena u nasem susjedstvu nego kod onih koji ce ih platiti. :)

Nije mi samo jasno zasto se smije vise nego jednom glasati s istog IP-a.

I inace, 1 milijarda dolara/eura, nije to veliki novac ljudovi, za jednu cak i polu funkcionalnu drzavu.

-Da dode ''samo'' do ozbiljne prijetnje a ne sukoba, mi cemo samo to jedno ljeto na turizmu izgubiti x10 tu svotu.

Ne treba tu odvazavati kruske i jabuke, zdravstvo vs obrana, ustede u obrani nece biti potrosene u zdravstvu ili obratno, samo ce se jos opustenije voditi financijska politika ako se ne potrosi.

Potrosen novac nije novac koji moze otici na neefikasno vodenje drzavne aparature, vec nesto i ostane iza toga.

Malo tko je otisao u krizu jer je nesto ozbiljnije kupio vec sto nema nekakvu dugorocnu (2+mandata) politiku, pa sve otislo na ''birtiju''.

''Dok nisam kupio kucu/auto/obitelj, sve sam trosio na birtiju. Ne znam sto mi je vise ili manje (ili uopce) trebalo od toga troje, ali birtija je samo kratkorocno usrecenje, koje vodi u zatvoren krug''.

7 mjeseci

Koji ce nam qurac avioni, helihopteri itd? Vidis da nasi ne znaju ni letiti, samo padaju kao kamikaze. Veliko nase zrakoplovstvo!

Bolje da stave mitraljeze na onim malim avioncicima kako se ono zovu krila oluje.. nego da letaju i bezveze trose gorivo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2020 2:51 (SuperHeroj).

0 2 hvala 0
12 godina

Kakav je to način izražavanja?

Naši dečki znaju letjeti, padaju letjelice uključujući potpuno nove i u najmoćnijim vojskama svijeta.

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
4 tjedna
Gripen kolo vodi,da je bar bolji od Mig 29!

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice