Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 125 eu

poruka: 22
|
čitano: 17.677
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 125 eu".
16 godina
offline
Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 125 eu

Koja je svrha ove vijesti? Kopija kod kineza nije nikada manjkalo, pa ne razumijem čemu još jedna vijest o tome. Ajde da ima iste ili skoro iste specifikacije kao i original, pa su Kinezi napravili jeftinije, ali nema! Novinar za ....

 
5 0 hvala 2
13 godina
offline
Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 125 eu

Totalno bezveze. Ajd da su uspjeli nekako ubacit iOS pa ajde ok (mada mislim da je to nemoguće), al ovo ne bi badava htio...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 125 eu

iOS je smeće

 
4 9 hvala 0
4 godine
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
BlueMax kaže...

iOS je smeće

 Jel možeš to malo argumentirati? Koji dio operativnog sustava točno ne valja?

16 godina
offline
Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 125 eu

Kada bismo viješću pratili svaku kopiju proizvoda od strane kineskih proidvođača imali bismo 200 članaka dnevno.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 125 eu

fora su im ove tri kamere od kojih je samo jedna funkcionalna 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
Kako reci ‘nemam novaca’ ili ‘ja sam sirotinja’ bez da kazes:
-Iphone je smece
-Macbook je smece
-iOS je smece
4 godine
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
Horned Reaer kaže...

fora su im ove tri kamere od kojih je samo jedna funkcionalna 

 Zato i radi možda jedne i od najboljih video snimki među mobitelima. 

12 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
gnautix kaže...
Kako reci ‘nemam novaca’ ili ‘ja sam sirotinja’ bez da kazes:
-Iphone je smece
-Macbook je smece
-iOS je smece

 Kako reći ja sam polupismeni kompleksaš koji misli da imati iPhone znači imati novca?

Macbook je super laptop kojem ne bi loše došao još koji priključak. iPhone je smeće zbog iOS-a.

4 godine
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
BlueMax kaže...
gnautix kaže...
Kako reci ‘nemam novaca’ ili ‘ja sam sirotinja’ bez da kazes:
-Iphone je smece
-Macbook je smece
-iOS je smece

 Kako reći ja sam polupismeni kompleksaš koji misli da imati iPhone znači imati novca?

Macbook je super laptop kojem ne bi loše došao još koji priključak. iPhone je smeće zbog iOS-a.

 Ti za jedan od najstabilnijih mobilnih OS-ova kažeš da je smeće bez da imalo objasniš. Možeš reći da je ograničavajući ali da je smeće nikako. 

5 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
gnautix kaže...
Kako reci ‘nemam novaca’ ili ‘ja sam sirotinja’ bez da kazes:
-Iphone je smece
-Macbook je smece
-iOS je smece

 A meni upravo ti licis na takvog. Vjerovatno ne mozes zamisliti nekog ko ima para a ne zeli iPhone.... Evo i ja sam od tih....

16 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
Dondo, daj malo te droge kaj konzumiras.
iOS je smece. Upravo prodao svoj ip14 plus.
Odvratno nekonzistentan ui, ekstra koraci koje moras radit, bugovi (ukucaj Brandon Butch na youtube), kasnjenje notifikacija...
Nije ni android savrsen, ali ios nije bolji ni u kojem pogledu. Svako voli nekaj drugo.

12 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
gnautix kaže...
Kako reci ‘nemam novaca’ ili ‘ja sam sirotinja’ bez da kazes:
-Iphone je smece
-Macbook je smece
-iOS je smece

 

Madre de Dios ! 

Kad pročitam ovakav komentar odmah mi je kava slađa.

A sad malo sarkazma......

 

Kako reći 'imam novaca' ili 'ja nisam ovca' bez da kažeš:

-ovo mi je 140ti iPhone

-250ti Macbook

-iOS rula nadmoćno ?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*# @Frk #*/
12 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
dd.inc kaže...

Koja je svrha ove vijesti? Kopija kod kineza nije nikada manjkalo, pa ne razumijem čemu još jedna vijest o tome. Ajde da ima iste ili skoro iste specifikacije kao i original, pa su Kinezi napravili jeftinije, ali nema! Novinar za ....

 zato sto je to iphone 14 pro kojeg je nemoguce iskopirati, a le eco je u tom uspio.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
BlueMax kaže...
gnautix kaže...
Kako reci ‘nemam novaca’ ili ‘ja sam sirotinja’ bez da kazes:
-Iphone je smece
-Macbook je smece
-iOS je smece

 Kako reći ja sam polupismeni kompleksaš koji misli da imati iPhone znači imati novca?

Macbook je super laptop kojem ne bi loše došao još koji priključak. iPhone je smeće zbog iOS-a.

 Kaj fali novim Macbookovima? Imas nekoliko USB-C prikljucaka, HDMI i citac SD kartica. A mozes ih puniti ili preko USB-C prikljucka ili Magsafea. Mislim da vecini ljudi nista drugo ne treba.

12 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
emerik kaže...

 Kaj fali novim Macbookovima? Imas nekoliko USB-C prikljucaka, HDMI i citac SD kartica. A mozes ih puniti ili preko USB-C prikljucka ili Magsafea. Mislim da vecini ljudi nista drugo ne treba.

 Nekoliko? Air ima 2 a Pro 3 što te u slučaju spajanja monitora ostavlja na 1 ili 2 USB-a i to samo C priključka iako je velika većina periferije s klasičnim USB-om. Čemu SD čitač, ko to koristi, to mi stvarno nije jasno. Zadnji put sam ga upotrijebio prije 10 godina. Da su umjesto SD čitača stavili klasični USB laptop bi bio puno upotrebljiviji. Ovako ostaje odličan laptop s ogromnom manom.

13 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
BlueMax kaže...
emerik kaže...

 Kaj fali novim Macbookovima? Imas nekoliko USB-C prikljucaka, HDMI i citac SD kartica. A mozes ih puniti ili preko USB-C prikljucka ili Magsafea. Mislim da vecini ljudi nista drugo ne treba.

 Nekoliko? Air ima 2 a Pro 3 što te u slučaju spajanja monitora ostavlja na 1 ili 2 USB-a i to samo C priključka iako je velika većina periferije s klasičnim USB-om. Čemu SD čitač, ko to koristi, to mi stvarno nije jasno. Zadnji put sam ga upotrijebio prije 10 godina. Da su umjesto SD čitača stavili klasični USB laptop bi bio puno upotrebljiviji. Ovako ostaje odličan laptop s ogromnom manom.

 Kolega, da se imalo bavite fotografijom znali bi ste iznimno dobro čemu SD čitač kartica! 

Obzirom postoje neki komadi periferije koji trebaju USB priključak, slažem se možda su tribali staviti jedan (nisam dizajnirao MBP pa neznam stvaran razlog izostavljanja) dok ne učine i te komade periferije dostupne na USB C tipu priključivanja! 

ATJ Lučko
15 godina
online
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
BlueMax kaže...

 Nekoliko? Air ima 2 a Pro 3 što te u slučaju spajanja monitora ostavlja na 1 ili 2 USB-a i to samo C priključka iako je velika većina periferije s klasičnim USB-om. Čemu SD čitač, ko to koristi, to mi stvarno nije jasno. Zadnji put sam ga upotrijebio prije 10 godina. Da su umjesto SD čitača stavili klasični USB laptop bi bio puno upotrebljiviji. Ovako ostaje odličan laptop s ogromnom manom.

 Ako radiš za stolom, spojiš USB-c monitor na njega i monitor ti radi kao HUB. Imaš Dell monitore koji na sebi imaju USB-A, USB-c, Ethernet portove. Također i puniš laptop preko jednog kabela. Ako si na terenu, onda imaš dongle na istu foru koji ima par usb-A, ethernet, HDMI i sl.

 

Ekipa koja nam ima macove u uredu na taj način spajamo i nikakvih problema sa nedostatkom portova. Ja svoj air doma na isti način spajam (imam još jedan ekstra usb hub koji je u monitor spojen radi praktičnosti) i nemam nikakvih problema sa 2xUSB-c porta na Airu.

Stoja
12 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
ATJLučko kaže...

 Kolega, da se imalo bavite fotografijom znali bi ste iznimno dobro čemu SD čitač kartica! 

Obzirom postoje neki komadi periferije koji trebaju USB priključak, slažem se možda su tribali staviti jedan (nisam dizajnirao MBP pa neznam stvaran razlog izostavljanja) dok ne učine i te komade periferije dostupne na USB C tipu priključivanja! 

S obzirom da se fotografijom bavim 30 i kusur godina čim dođem doma fotografije mi se bežično uplodaju na stolno računalo i na cloud, a ako sam negdje drugo onda aparat spojim kabelom. SD vadim samo ako crkne ili ako se slučajno napuni pa moram ubaciti dodatni. Za takve slučajeve koji mi se dogode jednom u 5 godina imam USB čitač kartica koji košta 3$. S laptopom mi je fotoaparat također povezan bežično.

Čak i da iz nekog razloga svakodnevno očitavam SD karticu opet bi mi bilo draže da na laptopu koji boluje od nedostatka USB-a imam dodatni USB u koji ću po potrebi uštekati čitač a inače ga imati za drugu namjenu.

12 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
Stoja kaže...
BlueMax kaže...

 Nekoliko? Air ima 2 a Pro 3 što te u slučaju spajanja monitora ostavlja na 1 ili 2 USB-a i to samo C priključka iako je velika većina periferije s klasičnim USB-om. Čemu SD čitač, ko to koristi, to mi stvarno nije jasno. Zadnji put sam ga upotrijebio prije 10 godina. Da su umjesto SD čitača stavili klasični USB laptop bi bio puno upotrebljiviji. Ovako ostaje odličan laptop s ogromnom manom.

 Ako radiš za stolom, spojiš USB-c monitor na njega i monitor ti radi kao HUB. Imaš Dell monitore koji na sebi imaju USB-A, USB-c, Ethernet portove. Također i puniš laptop preko jednog kabela. Ako si na terenu, onda imaš dongle na istu foru koji ima par usb-A, ethernet, HDMI i sl.

 

Ekipa koja nam ima macove u uredu na taj način spajamo i nikakvih problema sa nedostatkom portova. Ja svoj air doma na isti način spajam (imam još jedan ekstra usb hub koji je u monitor spojen radi praktičnosti) i nemam nikakvih problema sa 2xUSB-c porta na Airu.

 Praktičnost i hubovi u istoj rečenici :)

Meni u normalnom radu trebaju 3 USB-a i jedan slobodan + priključak monitora. Ako vi volite hubove, uživajte.

 

16 godina
online
Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 125 eu

Imaš pogrešan monitor. Kod mene (neka 27" Iiyama, morao bih proveriti model) se spojiš na USB-C i imaš sliku, zvuk (zvučnici + 3.5mm), USB3 (više komada), LAN, DisplayPort out za drugi monitor i puni ti se laptop.  Ok, malo trolujem, obavezan hub i praktičnost - suprotni pojmovi.

 

On topic: Le Eco je, ako se dobro sećam, već jednom propao. Ista kompanija, ili neko koristi "poznato" ime?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2023 15:08 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kinezi napravili 'iPhone 14 Pro' koji košta 12
Ova kopija je još i ok.Pogledajte na slici šta ljudi prodaju na njušci također pod imenom 14 pro max za 150 eura.

https://www.njuskalo.hr/ostali-mobiteli/14-pro-max-oglas-39446276
Sve da i imam,otkud mi
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2023 19:00 (ZdravkoZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice