Kažu da je Dome Glass jedina zaštita koja bez pose

poruka: 5
|
čitano: 3.006
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kažu da je Dome Glass jedina zaštita koja bez pose".
6 godina
offline
Kažu da je Dome Glass jedina zaštita koja bez pose

Par puta sam ih več probao na S2 i na S4 ali me svaka živicirala do boli, puno ugodnije mi je radit direktno na ekranu. Evo trenutni S7 star cca 3 godine samo sa bumperom (koji mu je spasio život par puta jer voli klizit iz ruku) bez ikad ikave zaštite za ekran, pa bome ja ne vidim na njemu nikakvu ogrebotinu koliko god da se trudim.

Ali svako ima svoje gušte, neki novi kauč niti ne odpakiraju godinama (vidio u živo) da se nebi uništio, ili ostavljaju one folijice na ekranu kad kupiš telefon dok ne otpadnu same, tast eto svaki put kad završi sa laptopom vrati sve nazad kako ga je dobio novog, naljepnicu na ekran, krpicu na tatstaturu, pa ljepo u kutijicu.... iz dana u dan....

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Kažu da je Dome Glass jedina zaštita koja bez
Wtf, jesi siguran da nije nasljedno?
13 godina
offline
Re: Kažu da je Dome Glass jedina zaštita koja bez
u biti svako staklo koje ima ljepilo preko cijelog ekrana ce radit, nije whitestone doskocio nicemu
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kažu da je Dome Glass jedina zaštita koja bez
Zeppelin kaže...
u biti svako staklo koje ima ljepilo preko cijelog ekrana ce radit, nije whitestone doskocio nicemu

 Jok, ti si doskocio tom problemu i napravio isto, pa sada prodajes stotine milijuna zastitnih stakala u svijetu.

13 godina
offline
Kažu da je Dome Glass jedina zaštita koja bez pose

Stakla sa samoljepljivom folijom po cijelom ekranu vrlo vjerojatno neće raditi ali će raditi ona koja za ljepljenje koriste uv ljepilo i lampu, a takve ne prodaje samo whitestone dome već ih ima za puno manje novaca od drugih dobavljača kod nas. Za instalaciju treba prakse.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice