Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz stanj

poruka: 10
|
čitano: 7.037
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz stanj".
13 godina
offline
Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz stanj

Revolucionarno

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
23 0 hvala 0
8 godina
offline
Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz stanj

 

 

 

  

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz s
Sickness kaže...

Revolucionarno

 Miriše na patent 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
14 godina
offline
Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz stanj

To izgleda baš po onoj židovskoj, dao ti Bog da imaš, a potom nemaš! I sada apple opet da da imaš! Ergo, apple je Bog! 

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz stanj

Realno nemam pojma kojeg su Boga micali.
Ok, maknuli kad je došao notch jer im nije postotak stao pored ikone baterije.
Kao da najbogatija i najvrjednija kompanija svijeta to nije mogla odmah implementirati.
Ne, trebalo je čekati 4-5-6 godina na implementaciju postotka, i to sad, revolucionarno, unutar ikone.

 

Apple please...

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz s
sudy_freak kaže...

Realno nemam pojma kojeg su Boga micali.
Ok, maknuli kad je došao notch jer im nije postotak stao pored ikone baterije.
Kao da najbogatija i najvrjednija kompanija svijeta to nije mogla odmah implementirati.
Ne, trebalo je čekati 4-5-6 godina na implementaciju postotka, i to sad, revolucionarno, unutar ikone.

 

Apple please...

 Ti to ne razumijes. Svi ostali urade prvi a apple to napravi kako treba... Cekali su da tehnologija sazri....;)

15 godina
offline
Re: Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz s
Jehonan kaže...

.. apple je Bog! 

 -bog marketinga.

 

sudy_freak kaže...

Realno nemam pojma kojeg su Boga micali.
..

 -to je zapravo srž, to se tako radi, to znaju i zato imaju rezultat, novac.

 

-indikator baterije? što s win-start menijem? u čemu je razlika osim što je ovo 'samo' indikator, dok je start meni stvar rada na računalu, navike korisnika, radne ergonomije pri čemu svaki dio ima svoju ulogu kao desktop-radni stol, taskbar .. i meni za ostalo. Čak nam je normalno da za isključivanje računala idemo u 'start..' :) (lexički-logično bi bilo 'end..').

 

-što s modnim krpicama, kad je jednu sezonu in neka pastelna pizdaćio boja (sorry for frenč) a druge je to out i mora biti u neon-crvenoj, nešto kao torbica kojoj je funkcija samo posjedovanje branda, ne ono što bi torba-torbica inače uporabno bila. Kako se pragmatično kaže, nije važno koje je boje mačka, nego da lovi miševe.. pri čemu je ta poslovica i dalje točna, miš je kupac-novac, mačka je predmet želja koja promjenom boje stvara potražnju, pa je dovoljno da ajfon kaže sad je crna mat boja out, novi ajfon je silver ili pinky.. kao i zarezi-notchevi, kao i ostalo u bizu.

-no.. tko to ekšli radi? tko je 'kriv' za takve besmislene-sporedne izmjene? oni koji time zarađuju, mi koji to plaćamo? .. mi, jer oni tako pogađaju-kreiraju želju-potražnju, mi jer ekšli mi želimo novo-promjenu a oni je isporuče, čak i kad je besmislena jer njima je nevažna boja mačke dok lovi miševe, dok donosi zaradu, dakle nisu oni 'krivi' što to nude nego mi koji to tražimo i plaćamo. Ponuda-potražnja, obje strane su jednake. Istina, mase su povodljive, pa ako netko 'veliki' kaže da je recimo ove sezone zelena boja in, tad mase traže zeleno.. ako kaže žuto, tad žuto. .. mase su povodljive a oni koji te trendove koriste samo umjesto nas to izmisle-odrede, kao kad se pita 'što ćemo danas kuhati'.. što svaka domačica (ah žene..) razumije, nitko od ukućana nema ideju, .. što želimo? za ručak? .. ovako dobijemo servirano, meni, čak i kad ubiju meni ili kad je 'vijest' indikator baterije u postotku.. ono, neš ti tehnološkog fičera!! kao da je nova fuzijska elektrana u pogonu ili portabilna vezrija za osobni auto pa time riješeni svi energetski problemi svijeta..

 

-krivi smo mi, potrošači, krivi smo jer ne znamo ni što bi za ručak a kuharica gubi živce dok se ukućani smisle ili kao u bizu predviđa ili postavlja trendove kao što restoran postavi meni pa biraj.. nešto kao izbor boje fordovog auta, može bilo koja pod uvjetom da je crna.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz stanj

ihush 

 

 

 

već hitam do najbliže eplarnice po najskuplji model (i to bar deset komada). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 9:54 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz stanj

Ovakvi komentari uvijek čovjeku poprave dan 

 

Amejzing.

 

круха и игала...
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2022 16:02 (fer-de-lance).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kao da je 2017.: Apple vraća postotni prikaz s
Kad je Apple ukinuo postotak baterije bacio sam brijači aparat koji je to imao jer je to tako lame.
Trebao sam ga sačuvati dok to ne postane in.
Samo da ne vrate 3.5mm Jack, tek sam onda u debelom minusu.
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice