Kako učiniti običnu kiruršku masku učinkovitijom i

poruka: 33
|
čitano: 14.917
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako učiniti običnu kiruršku masku učinkovitijom i".
15 godina
odjavljen
offline
Kako učiniti običnu kiruršku masku učinkovitijom i
Inače, Nizozemci nisu ignorirali preporuke WHO-a zato što nema dokaza da maske ne djeluju, već nema dokaza da je ukupan efekt pozitivan. Maska je značajno neučinkovitija ako se ne nosi ispravno, a čak ni ispravno nošenje nije zamjena držanju distance, već samo dopuna. Pozitivan efekt je proporcionalan ispravnom nošenju, a negativni nastaje zbog lažnog osjećaja sigurnosti zbog mojeg ljudi ne drže razmak.

Naš stožer se vodi mišlju da maske podsjećaju ljude na razmak, a Nizozemci da osjećaj lažne sigurnosti prevagnjuje. Prema onom što vidim oko sebe, mislim da su Nizozemci ipak u pravu.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako učiniti običnu kiruršku masku učinkovitij
Tupsone, prije nego počneš laprdati ontuđim kapacitetima, najprije probaj shvatiti o čemu ti netko govori. A to je u ovom slučaju tvoje uvjerenje da maske ne pomažu niti minimalno, a što je, kolko god tebe to osobno pogodilo, prdež u buri.
Razlog je jednostavan - zapravo nemaš pojma o tome i tvoje laičko uvjerenje više od prdeža na buri i nemere značit.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako učiniti običnu kiruršku masku učinkovitij
ludizao kaže...

Ali moje uvjerenje nije da maske ne pomaži niti minimalno. Upravo to sam ti objašnjavao u prethodnoj poruci. Čitaš li ti uopće i razumiješ li išta? Moje takozvano uvjerenje je samo tvoja izmišljotina i podrazumijevanje da tako moram misliti, jer ti se inače ne uklapa u preduvjerenje koje imaš od prije. 

 ti očito imaš više likova u glavuši, jelda 

ludizao kaže...

Uvjeren sam da nošenje maskih ne pravi gotovo nikakvu razliku. Većina ih nosi tako da ih drže na bradi, po džepovima i torbicama, a onda netom prije ulaska u zatvoreni prostor prljavim rukama namještaju po licu. Masku koju ne peru nakon svakog nošenja. 

ludizao kaže...

Da, napisao sam gotovo ne pravi. To znači da postoji određen mizeran postotak zaštite, vrlo vjerojatno nevrijedan cijele  oko nošenja maski.

 dodatno 'objašnjenje' kako većina ih ne nosi pravilno je također još jedno tvoje uvjerenje, i opet upitno jer već mjesecima gledam u većinu koja ih nosi preko nosa i usta, onako kako treba

 

odustajem, na isti način izvrćeš, trolaš i razjebavaš i sve one teme o svemiru koje se na kraju svedu na prejebavanje svih ostalih s tobom, sve dok svi ostali ne zaključe da si ono što jesi - trolčina

jedino što je sve jasnije da očito imaš nekih psihičkih problema jer je nevjerojatno da ne shvaćaš da radiš istu onu pizdariju iz viceva o luđacima - vičeš da su svi drugi ludi, samo ne ti

bit će da to objašnjava i nick koji si sam sebi dao, podsvjest valjda shvaća, jbga

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice