Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?

poruka: 37
|
čitano: 6.887
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?".
16 godina
offline
Re: Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?

naravno, i nostalgija igra veliku ulogu.

change my mind, ali, kad je dosao masovni boom tehnologija i drustvenih mreza od ajd 2005. naovamo veliki dio razvoja mozemo zahvaliti samo jednoj stvari - zeljom za skupljanjem podataka i uvaljivanjem reklama/mainpulacijom.

totalno naopako.

s druge strane tehnologija je isla naprijed i zbog ratovanja, opet nije bilo dobro..

blazene 60-te kad se razvoj projicirao na svemirsku utrku i hladni rat (ni to nije bas dobro).

al da me ova izopacenost unazad 10-15 godina smeta, smeta me. nema to veze sa godinom proizvodnje :D

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
15 godina
offline
Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?

Volim Hrvatsku (iako nisam hrvat) više nego grudu svog oca koji mi ostavio u nasljedstvo (doduše i ona ima svoju čar), a posebno Jadran, ali ove godine Damir ide uTursku, Egipat ili sličnu.. samo nek je pustinja, more i bliski istok... može i srednji.

PS: Ali to svake godine kažem pa opet odem u HR, ponekad pored ovih gore destinacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?

Imaš onu poznatu: hard times create strong men, strong men create good time, good times create weak men, weak men creates hard time.

Progresivni neoliberalizam jer očito way to go za današnji svijet jer više ne trebaš niti misliti, samo uzmeš mobitel i on sve napravi umjesto tebe. Stvarno se film Idiocracy čini kao dokumentarac svakim danom sve više i više...

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 10:22 (Brki1994).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?

Ja nikad nisam povjerova u to kako je današnje vrijeme najbolje dosad. Uvijek san priželjkiva život u nekom starijem vremenu, pa makar i prije ovladavanja vatrom. Sve ovo danas je iluzorno i naopako, te smatram da nikad nije bilo teže, jer je u pitanju sama bit čovjeka, a ne samo ono vidljivo i opipljivo. Nije problem u općem napretku i tehnologiji ili bilo kakvom alatu, problem je u nama ljudima, prije svega onima koji stvaraju te alate i upravljaju njima, ali i onima poput nas, koji se njima koristimo. Sve te stvari su ogledalo naše prirode, kakvi smo - takvi su nam i plodovi. Drugim riječima, da smo bili bolji, imali bismo bolje, bilo bi dobro svakoj osobi na Zemlji, kojoj bi bilo jednako dobro.  

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?
Batista kaže...
Hazar kaže...
Batista kaže...

Ak je ovo pandemija, kak onda nazvat kugu i ostale zesce bolestine ?

Kakva debilna vremena preuvelicavanja i forsiranje tog preuvelicavanja - za ne povjerovat...

 To ti je normalno danas kada su se ljudi uljuljkali u sigurnost i udobnost svijeta gdje im je sve dostupno, sve servirano, sve je nadomak ruke, first world problems i to pa onda imaš borce za razna ljudska prava iako ti ljudi za čija se prava bore žive bolje nego prije, pa generaciju instagramera influencera koji žive od lajkova i subskrajbova pa onda sukladno tom imaš i pandemiju koronavirusa.

 Da...

 Ne moze bit jednostavno ok dok zenska pokazivanjem guzicetine preko instagrama zaradi vise nego covjek koji proizvodi hranu, stvari, stogod vec...

 Jasno mi je da je sve otislo u vrazju mater i 98% da nema povratka, bit ce samo gore...

 

Pa nije ženska kriva, krivi su konzumenti tog sadržaja...

3 godine
offline
Re: Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?
Batista kaže...
nixass kaže...
Brki1994 kaže...

 

Činjenica je da živimo u nikad boljem i zanimljvijem vremenu koje je koliko dobro, toliko i loše. Imaš sve, a nemaš ništa...

peak time je bio krajem 90-ih i pocetkom 00-ih, globalno govoreci.

drustvene mreze su kasnije poprilicno toga sjebale.

 Par puta mi neki klinci rekli da sam staromodan jer koristim Viber... Trudim se al ne mogu skuzit zbog cega sam zastario sa koristenjem Vibera... (?)

 A što oni koriste za komunikaciju? :P

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 12:56 (Gallu).
12 godina
offline
Kako će turizam preživjeti nakon pandemije?

Nek otegne papke više... turizam...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice