Kako je Signal pokušao trolati Facebook, pa dobio

poruka: 36
|
čitano: 8.498
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako je Signal pokušao trolati Facebook, pa dobio ".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako je Signal pokušao trolati Facebook, pa do
NoDe31 kaže...

Pokupili su ban, dakle nešto nije bilo po volji Facebooka i tu svaka diskusija prestaje...

 Možeš li shvatiti irazliku između nečije volje i pravila? Shvaćaš li da pravila postoje, čak i kada ih netko proizvoljno određuje, upravo zato da budu unaprijed poznata i da se ljudi znaju po njima ravnati? FB ima pravo postaviti pravila, ali ih onda mora i poštivati. Ako mu se ne sviđaju može ih promijeniti, ali prvo to mora učiniti, a tek onda može postupati po novim pravilima. U suprotnom se radi o samovolji. Tebi očito nije jasna razlika između samovolje i pravila.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
offline
Re: Kako je Signal pokušao trolati Facebook, pa do
Visak kaže...
NoDe31 kaže...

Pokupili su ban, dakle nešto nije bilo po volji Facebooka i tu svaka diskusija prestaje...

 Možeš li shvatiti irazliku između nečije volje i pravila? Shvaćaš li da pravila postoje, čak i kada ih netko proizvoljno određuje, upravo zato da budu unaprijed poznata i da se ljudi znaju po njima ravnati? FB ima pravo postaviti pravila, ali ih onda mora i poštivati. Ako mu se ne sviđaju može ih promijeniti, ali prvo to mora učiniti, a tek onda može postupati po novim pravilima. U suprotnom se radi o samovolji. Tebi očito nije jasna razlika između samovolje i pravila.

 Stvarno? Radi se o samovolji? Nemoj me zezat...  Naravno biseru da se radi o samovolji... Problem je što se "pametnjakoviči" poput tebe odjednom čude toj samovolji kao da im je ovo prvi puta. Kao da si senilan pa se ne sjećaš da je Facebook istu samovolju primjenio na Trumpu koji u tom momentu nije ni postao na Facebooku, pa da bi mogli reči  "prekršio je pravila" na toj mreži... Kada su pojedinci na ovom forumu ukazali na tu problematiku, tada je ta ista samovolja bila ok... Nevjerovatno kako netko može biti toliki naivac, misleći da će sve to stati samo na Trumpu i njegovim fanaticima, to je bio samo test ako može ta samovolja proći, a pošto je prošla, sada doslovce mogu raditi što ih volja...

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 12:05 (NoDe31).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako je Signal pokušao trolati Facebook, pa do
NoDe31 kaže...

 Stvarno? Radi se o samovolji? Nemoj me zezat...  Naravno biseru da se radi o samovolji...

 Prvo si tupio da su prekršena pravila. Ajde se odluči.

NoDe31 kaže...

 

FB je zaključio da ovi krše pravila njihove platforme i sukladno tome su ih blokirali.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Kako je Signal pokušao trolati Facebook, pa dobio

Dobili "po nosu" ili odradili odlican PR potez? Mislim da je ipak ovo drugo.

Try and fail, but never fail to try.
 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Kako je Signal pokušao trolati Facebook, pa do
Visak kaže...
NoDe31 kaže...

 Stvarno? Radi se o samovolji? Nemoj me zezat...  Naravno biseru da se radi o samovolji...

 Prvo si tupio da su prekršena pravila. Ajde se odluči.

NoDe31 kaže...

 

FB je zaključio da ovi krše pravila njihove platforme i sukladno tome su ih blokirali.

 

"Pošto si ti u temama o patološkom lašcu govorio da FB (kao privatna korporacija) ima svako pravo na takvo postupanje i da ne postoji potpuna sloboda govora, ovo ti ne bi trebalo predstavljati problem."

 

Mislim da ti je već u prvom citatu trebalo biti jasno da se radi o popriličnoj dozi sarkazma i provokacije. Al ajd da ti nacrtam... Ja sam apsolutno protiv takvih prljavih poteza od strane facebooka, no za razliku od tebe, nisam licemjer i bez obzira o kome se radi stojim iza tog stava... Test je izvršen na Trumpu (svakome sa gramom mozga je bilo jasno o čemu se radi), to je prošlo bez posljedica i sada se igra samo nastavlja... 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako je Signal pokušao trolati Facebook, pa do

Pošto FB ovdje nije prisutan, ne mogu se s njim raspravljati, ali mogu s onima koji su prisutni, a pogrešno prikazuju situaciju.

 

Stvarno misliš da FB ne bi banao Signal, da nije prethodno banao Trumpa? Na ovom forumu će te banati ako stavljaš linkove na druge forume ili sajtove koje smatraju konkurencijom.

 

Nije bananje Trumpa bio veliki test grandioznog zločinačkog plana, nego odluka za koju su mislili da im u tom trenutku odgovara. Sada su to procijenili i za Signal. Nije sve u životu velika zavjera.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice