Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 684.111
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
12 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ima još netko problema s revolutom? Nisam par dana ulazio i sad pokušam i kad se ulogiram samo mi stoje prazni tabovi, otišao na Google play store, ne mogu naći uopće revolut app. Odem na njihov web, idem na download i otvori mi play store ali piše da moj uređaj više nije podržan??
Jučer sam imao ažuriranje na Android 10 a vidim i da je sam revolut app imao jučer ažuriranje i sad ne znam jel problem do jednog od toga. Mobitel je Redmi note 8t.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
meni sve normalno, redmi note 7, android 10
12 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Sad sam probao na stari galaxy a5 i isto radi bez problema. A poslao sam im mail pa ću vidjeti šta će reći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Da li imaš rootan mob? Možda je to razlog
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Nope, nije rootan
8 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
ja imam rootan i radi, cak prije tjedan stavio lineage for microg znaci bez googla, i ide bez problema
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 10:26 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Riješio nakon malo googlanja.
Uglavnom ako se netko još susretne s ovim problemom, treba otići u postavke telefona, apps, manage apps, Google play store i onda na dnu odabrati uninstall updates.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Da li još funkcioniraju pozivnice za Revolut ( dobiješ 55kn i besplatno karticu )

Uvijek Vaš nikad svoj
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Mentor kaže...

Da li još funkcioniraju pozivnice za Revolut ( dobiješ 55kn i besplatno karticu )

 Nema više toga, ali baš sam prekjučer vidio da kad pošalješ nekome payment link da ti nešto uplati, nakon što upiše karticu i izvrši transakciju, ponudi mu se free kartica ako se registrira.

Tako da ako imate nekoga za koga znate da će vam vratiti novce kad napravite račun, možete besplatnu karticu skombat. 

It is hard being a person!
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
bed-boy11 kaže...
Mentor kaže...

Da li još funkcioniraju pozivnice za Revolut ( dobiješ 55kn i besplatno karticu )

 Nema više toga, ali baš sam prekjučer vidio da kad pošalješ nekome payment link da ti nešto uplati, nakon što upiše karticu i izvrši transakciju, ponudi mu se free kartica ako se registrira.

Tako da ako imate nekoga za koga znate da će vam vratiti novce kad napravite račun, možete besplatnu karticu skombat. 

 Aaaaa, ženi sam prekjučer naručio karticu :(

Ali svejedno, hvala na info!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Da li je netko koristio prebacivanje eura sa Bitstampa ne Revolut. Da li će Revolut raditi probleme.

Uvijek Vaš nikad svoj
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Trebao bi pomoć...otvorio sam račun i pokušavam dodati novce zadnjih par dana, nikako ne uspijevam. Koristio sam od RBA i Zabe kartice - debitne.

 

"Nešto nije u redu. Pokušajte ponovno kasnije" - to je poruka koja mi se svaki put pokaže prilikom uplate novca.

 

 

Hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pique kaže...

Trebao bi pomoć...otvorio sam račun i pokušavam dodati novce zadnjih par dana, nikako ne uspijevam. Koristio sam od RBA i Zabe kartice - debitne.

"Nešto nije u redu. Pokušajte ponovno kasnije" - to je poruka koja mi se svaki put pokaže prilikom uplate novca.

Hvala

 Pa idi linijom manjeg otpora.. Zovi banku i reci da ti ne prolazi transakcija. Oni bi trebali znati zašto.

 

Sve provjere i slike si poslao i to je ok prošlo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pique kaže...

Trebao bi pomoć...otvorio sam račun i pokušavam dodati novce zadnjih par dana, nikako ne uspijevam. Koristio sam od RBA i Zabe kartice - debitne.

 

"Nešto nije u redu. Pokušajte ponovno kasnije" - to je poruka koja mi se svaki put pokaže prilikom uplate novca.

 

 

Hvala

 

 

 I mene zeza zabina maestro kartica, al kad ju obrišem pa ponovno dodam radi.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pozdrav, da li mi može netko objasniti tečaj na Revoult-u, ne znam da li nešto krivo gledam. Želim kupiti eure i nudi mi kupovinu po 7,54, a u isto vrijeme kupovni u Zabi mi je 7,49. Zadnja 3 dana pratim i tečaj je povoljniji u banci, postoji li neki razlog? Hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Nije povoljniji u banci, kad ti kupuješ od banke računa ti se po prodajnom, a kad banka kupuje od tebe po kupovnom. Znači kad ti dođeš u banku sa kunama daješ 759 za 100€, a kad dođeš sa eurima dobiješ 749kn za 100€. Revolut radi po srednjem tečaju i povoljniji je od banke.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Jasno, tnx!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Kao što je Hacker napisao, prodajni/kupovini tečaj je kad BANKA kupuje ili prodaje Eure, ne gledaš sebe
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Napravim jednokratnu virtualnu karticu, platim nešto s njom, status transakcije dovršen, ali ta jednokratna mi i dalje stoji u karticama i ne mogu napraviti novu. Trebam li ovu ručno obustaviti da bih mogao novu napraviti ili mi ova jednokratna virtualna ostaje za stalno ali se samo mijenjaju podatci nje nakon svake kupnje?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Nakon što iskoristiš jednokratnu virtualnu karticu, ona je i dalje vidljiva, ali je novi broj i ccv. Kad ju iskoristiš dobiješ i push obavijest da je kartica uništena i da je generirana nova
Moj PC  
2 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

ja sam išao prebacit 2.700 kuna sa otp visa web kartice i nešto je štekalo, ali je uspilo nekako povući, mešutim kada sam kune prebacivao poljske zlote, nije mi to uspjelo, možda zato jer sam prosli mjesec prebacio u zlote i uplatio na racun, pa još nije prošlo mjesec dana ili...?

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Izgleda da opet daju 50 kn, ali samo onom koji pozove nekog. Pa ako se neko misli registrirat nek se javi, podijelimo po pola :)

Earn HRK50 for every friend that signs up
Help your friends meet their 2021 money goals and tell them about Revolut.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
foofajter kaže...
Izgleda da opet daju 50 kn, ali samo onom koji pozove nekog. Pa ako se neko misli registrirat nek se javi, podijelimo po pola :)

Earn HRK50 for every friend that signs up
Help your friends meet their 2021 money goals and tell them about Revolut.

 

Što moji prijatelji moraju učiniti?

  1. Registrirati se za Revolut račun koristeći se vašom jedinstvenom vezom za preporuku
  2. Dodati novac povezivanjem svoje banke ili debitne kartice
  3. Naručiti fizičku Revolut karticu
  4. Izvršiti tri transakcije novom Revolut karticom (mogu se koristiti virtualnom karticom dok im fizička ne stigne)

Što ja time dobivam?

Nagradit ćemo vas s iznosom od HRK50 na vašem Revolut računu za svakog korisnika koji se registrira na vašu preporuku i ispunjava uvjete, do ukupno 100 registriranih korisnika.

15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Jel netko zna dolazi li i besplatna dostava kartice ili se to i dalje plaća?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Opet daju 50 kn bonusa ako se uzme Revolut kartica,pa ako netko treba moža mi se javiti u PP

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Koja je fora da mi nudi visu besplatno i kad 

kliknem onda je 55kn mjesecno iako na prvoj strani

pise 43 ili sam nesto pobrkao ? 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Jedno je dostava kartice, a drugo je mjesečna cijena premium paketa, u kojoj je dostava besplatna.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Elles D. kaže...

Jedno je dostava kartice, a drugo je mjesečna cijena premium paketa, u kojoj je dostava besplatna.

 znaci to je samo dostava o boze, dobro da i "pise".
 platim ja dostavu, samo daj karticu besplatno :D

 hvala ti u svakom slucaju.

14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
gamer001 kaže...
Evo ljudi ako nekome nesto znaci, trenutno se “dodijeljuju” Mastercard fizicke kartice na revolutu za razliku od proteklih godinu dana kada su bile iskljucivo Visa-e. Ovo govorim jer mislim da je sad onda savrsen trenutak za otvorit account pa imat mastercard fizicku, a virtualne su i dalje visa pa je to vrhunska kombinacija. Ja sam narucio sad ovu novu mastercard pa cu imat 2 fizicke, ali morao sam platit dostavu 42kn jer sam vec postojeci korisnik. Nadam se da nekome ova informacija znaci nesto i da ste shvatili sta sam htio rec. 😁

 Da li još uvijek idu mastercard kartice ili su opet prebacili na Visu?

13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
stiffler13 kaže...
gamer001 kaže...
...

 Da li još uvijek idu mastercard kartice ili su opet prebacili na Visu?

 
E sad zbog nekakve promjene u izgledu aplikacije, ja koji vec imam fizicku karticu ti to ne znam rec, Mogu ti jedino rec da je virtualna kartica koju mozes dobit sigurno mastercard, a za fizicku nek kaze netko ako je radio acc nedavno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice