Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 684.163
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
3 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
A da jednostavno napraviš top up na revolut?
3 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
foofajter kaže...
A da jednostavno napraviš top up na revolut?

 Neznam jel se razumijemo ili šta  Što znači top up

Znači unesem podatke svoje kartice od računa kojeg imam u našoj banci i nemogu prebaciti na Revolut račun bez naknade, što više prebacivam naknada (fee) mi je veća.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 15:34 (user2206).
3 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Točno to, nadoplata.

Ne znam, ili nešto krivo radiš ili te banka zeza, revolut sigurno ne. Nema šanse da ti revolut uzima za nadoplatu računa.

Daj ti nama baci koji screenshot kak nadoplaćuješ plus ovo di veliš da ti stoji fee.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 15:49 (foofajter).
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pritisneš tipku Dodaj novac i nema nikakvih naknada. Naravno, prenosi se domicilna valuta.
Ne bi ni uzeo Revolut da ima ikakvih naknada, koliko sam škrt prema bankama.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Veliki minus transferi sa revoluta na zaba, poslao sam u srijedu ujutro jos nije stiglo, znaci racunam ponedeljak, i to je vec drugi put da je tako
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Zaba je jedna od najskupljih banaka u pogledu naknada. Naplaćuju i slanje e-maila.
I nemaju instantni prijenos sa/na račun.
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Jel se isplati preko Revoluta plaćati račune, struja, voda, plin, kolike su naknade?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Naknada kod plaćanja pravnim osobama (na njihov žiro račun) je cca 60kn po nalogu. Tih 60kn neće biti skinute s tvog računa, već će HTu uzeti naknadu zbog priljeva iz vana. E sad, to može a i nemora značiti da će tebe teretiti za tu proviziju. Kolegu je vrtić teretio. Platio 3 računa po 60kn, i nakon 3 mjeseca ga zvali da uplati 180kn duga jer je banka vrtiću skidala 60kn po nalogu za naknadu odnosno obradu za priljev iz inozemstva. Treba razlikovati naknade za fizičke i pravne osobe. Kad sebi uplatiš na PBZ/Zabu uzet će ti 7,5kn po priljevu, ali za pravnu osobu je osjetno više.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ajmo ljudi, revolut mi opet povećao bonus za dovođenje novih članova. Nudim 100kn od svog bonusa svakome tko se registrira preko mene, javite se na pm za invite.

Da bih dobio bonus od njih (a i vi od mene) morate :

1. Registrirati se preko mog invite linka

2. Dodati novce na svoj revolut

3. Naručiti fizičku karticu

4. Izvršiti tri plaćanja revolut karticom (može i virtualnom koju odmah dobijete, ne treba čekati fizičku. Iznos plaćanja nije bitan.)

Vrijedi do 01.06.


Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
izzy007 kaže...
Naknada kod plaćanja pravnim osobama (na njihov žiro račun) je cca 60kn po nalogu. Tih 60kn neće biti skinute s tvog računa, već će HTu uzeti naknadu zbog priljeva iz vana. E sad, to može a i nemora značiti da će tebe teretiti za tu proviziju. Kolegu je vrtić teretio. Platio 3 računa po 60kn, i nakon 3 mjeseca ga zvali da uplati 180kn duga jer je banka vrtiću skidala 60kn po nalogu za naknadu odnosno obradu za priljev iz inozemstva. Treba razlikovati naknade za fizičke i pravne osobe. Kad sebi uplatiš na PBZ/Zabu uzet će ti 7,5kn po priljevu, ali za pravnu osobu je osjetno više.

 

 

Žena plaća svoj Tele2 preko revoluta. I uvijek uplati euro ili dva više nego je sam racun. I od početka preplaćuje, te joj svaki mjesec dolazi račun umanje za par kuna što je preplatila prošli mjesec. 

8 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
darkborg kaže...
Ajmo ljudi, revolut mi opet povećao bonus za dovođenje novih članova. Nudim 100kn od svog bonusa svakome tko se registrira preko mene, javite se na pm za invite.

Da bih dobio bonus od njih (a i vi od mene) morate :

1. Registrirati se preko mog invite linka

2. Dodati novce na svoj revolut

3. Naručiti fizičku karticu

4. Izvršiti tri plaćanja revolut karticom (može i virtualnom koju odmah dobijete, ne treba čekati fizičku. Iznos plaćanja nije bitan.)

Vrijedi do 01.06.

 

meni nudi samo 130kn za svakog novog. ako nema do sada šaljem invite.

15 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Ne mogu se logirati u revolut , samo loading se vrti. jel i kod vas isto ili mene nešto jebe?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
JackIsBack kaže...

Ne mogu se logirati u revolut , samo loading se vrti. jel i kod vas isto ili mene nešto jebe?

 

 Uredno radi.

Samo nešto sere za ažuriranje poreznih podataka :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
CyberDemonVZ kaže...
JackIsBack kaže...

Ne mogu se logirati u revolut , samo loading se vrti. jel i kod vas isto ili mene nešto jebe?

 

 Uredno radi.

Samo nešto sere za ažuriranje poreznih podataka :)

Ovo i meni ide na zivce. Trazi poreznu rezidentnost, odaberem HR i onda trazi PIN za Hrvatsku, wtf??? Je li netko popunjavao ovo i di naci taj podatak.

13 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Pin bi trebao biti nas OIB

5 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
darkborg kaže...
Ajmo ljudi, revolut mi opet povećao bonus za dovođenje novih članova. Nudim 100kn od svog bonusa svakome tko se registrira preko mene, javite se na pm za invite.

Da bih dobio bonus od njih (a i vi od mene) morate :

1. Registrirati se preko mog invite linka

2. Dodati novce na svoj revolut

3. Naručiti fizičku karticu

4. Izvršiti tri plaćanja revolut karticom (može i virtualnom koju odmah dobijete, ne treba čekati fizičku. Iznos plaćanja nije bitan.)

Vrijedi do 01.06.

 Tesko da ce ti ovo proci... svi koraci trebaju biti napravljeni do 1.6., a fizicka kartica nece doci dotad

3 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Kakve veze ima kad će kartica stići? Uvjet je da se kartica naruči.
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

I još 3 plaćanja (bilo virtulanom ili fizičkom).

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pozdrav ekipa.
Aktivirao sam revolut, sve radi i sve štima. samo da malo utvrdim gradivo. otvorio sam osnovni račun u kunama, a ostale u eurima i dolarima. da li se sve kartice (fizička, virtualna) odnose na različite valute tj. jedna kartica za sve valute?
naravno skužio sam, da je kod kupovine preko weba, najbolje prethodno kupiti eure, ako je npr. cijena majice u eurima (zbog povoljnog tečaja)
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Nema nikakvog smisla konvertirat jer ako ideš naručit nešto sa ebaya, aliexpressa ili nekog trećeg shopa, revolut radi automatsku konverziju i nećeš nikakvu razliku vidjet u odnosu da sam konvertiraš.

Kupnja eura ti se isplati samo ako želiš imat za svaki slučaj da ti nešto uleti za vikend kaj moraš platit u eurima jer je vikendom dosta lošiji tečaj, tipa preko tjedna je euro 7,50, a za vikend 7,60, pa ako kupuješ nešto skuplje i želiš uštedjeti za vikend, onda ti je bolje konvertirat preko tjedna. Valjda si me skužio 😀
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 15:37 (foofajter).
12 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
encoding kaže...
darkborg kaže...
Ajmo ljudi, revolut mi opet povećao bonus za dovođenje novih članova. Nudim 100kn od svog bonusa svakome tko se registrira preko mene, javite se na pm za invite.

Da bih dobio bonus od njih (a i vi od mene) morate :

1. Registrirati se preko mog invite linka

2. Dodati novce na svoj revolut

3. Naručiti fizičku karticu

4. Izvršiti tri plaćanja revolut karticom (može i virtualnom koju odmah dobijete, ne treba čekati fizičku. Iznos plaćanja nije bitan.)

Vrijedi do 01.06.

 Tesko da ce ti ovo proci... svi koraci trebaju biti napravljeni do 1.6., a fizicka kartica nece doci dotad

Pa kao prvo, to sam objavio 15.05., čak i da treba fizička kartica, stigla bi. Meni je moja došla za manje od tjedan dana.

Drugo, kao što su kolege gore već rekle, potrebno je samo naručiti fizičku karticu, ona 3 plaćanja možeš obaviti i s virtualnom koju dobiješ odmah. 

13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Koliko sad računaju dostavu kartice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Meni su upravo dostavu naplatili 45,99kn...a registrirao sam se preko frendovog linka. Zar nije bilo govora da će shipping biti besplatan ako se ide preko invite linka?

 

I još nešto, napravili su mi i poslali VISU? Jedan od razloga zašto sam ovo uopće napravio je taj da dobijem MasterCard. To nešto novo ili? Prijatelj ima MasterCard njihov naravno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Cadus kaže...

Meni su upravo dostavu naplatili 45,99kn...a registrirao sam se preko frendovog linka. Zar nije bilo govora da će shipping biti besplatan ako se ide preko invite linka?

 

I još nešto, napravili su mi i poslali VISU? Jedan od razloga zašto sam ovo uopće napravio je taj da dobijem MasterCard. To nešto novo ili? Prijatelj ima MasterCard njihov naravno.

 Pa VISU djele vec godinama. Nekad u pocetku je bio Master, u zadnje vrijeme svi moji prijatelji koji su narucili dobili su VISU.

12 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Da, master ne šalju već dosta dugo.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
U čemu je razlika između Vise i Mastercarda da ti je bitno koju šalju?
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Jel netko podizao gotovinu s Revolut oviha dana na bankomati? Jesu banke počele naplaćivati naknade?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Jucer sa erste atm, normalno sve kao i prije
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

MasterCard zna imati promocije u određenim dućanima pa budu OK popusti, čisto sam je radi toga htio.

16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

PBZ je isto ok, ja nisam nikada podizao ali imam kolegicu koja stalno to koristi i ne skida joj nikakve naknade prema informacijama koje mi je rekla.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice