Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

poruka: 19
|
čitano: 12.065
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan".
15 godina
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

baš me zanima hoće li tko odgovoriti nakon 48 000 godina na poruku 

be Cool
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
Horned Reaer kaže...

baš me zanima hoće li tko odgovoriti nakon 48 000 godina na poruku 

 hoće no za pošiljateljem će odavno ostati samo štakori (ako pojedu sve žohare). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2022 10:25 (Ajar).
12 godina
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

I sve to pod pretpostavkom da je ta druga inteligencija posve neovisno o nama došla do potpuno istih ili sličnih znanstvenih otkrića. 

 

To me uvijek nasmije kod Star Treka, npr. Dođu na planet na kojem nikad nisu bili, ekipa tamo sjedi u birtiji, pije iz čaša za šankom, sluša glazbu i računaju vrijeme u tjednima i godinama.

 

Za očekivati je da bi svaka druga inteligencija došla do sasvim drugačije krivulje razvoja i otkrića, a ne one koja se nama čini logičnom jer drugu ni ne znamo.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
Q-Tip kaže...

I sve to pod pretpostavkom da je ta druga inteligencija posve neovisno o nama došla do potpuno istih ili sličnih znanstvenih otkrića. 

 

To me uvijek nasmije kod Star Treka, npr. Dođu na planet na kojem nikad nisu bili, ekipa tamo sjedi u birtiji, pije iz čaša za šankom, sluša glazbu i računaju vrijeme u tjednima i godinama.

 

Za očekivati je da bi svaka druga inteligencija došla do sasvim drugačije krivulje razvoja i otkrića, a ne one koja se nama čini logičnom jer drugu ni ne znamo.

 Ili su u drugim dimenzijama koje mi ne možemo ni vidjeti.

14 godina
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

Našoj ovozemaljskoj patnji skoro će doći kraj.

 

(Moje ime nije Džizs, nego se zovem Cochrane. Zefram Cochrane. Evo, samo što nisam gotov u svome poslu.)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
Zamisli za 48000 godina dobijemo odgovor "seen" :D
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
15 godina
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

Je li neki novi asistent slučajno pobrkao o čemu se radi, jer realnije je da NSA ima detaljan plan kako komunicirati sa "illegal aliens" nego sa "I want to believe aliens".

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
Logicno je da inteligentnija vrsta odradi komunikaciju i prvi kontakt....

Srecom, mi nismo ta inteligentnija vrsta.......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

Kako izvući novac iz budžeta pomoću smiješnih objašnjenja. Ovi ovdje vanzemaljci su državna tajna, pa se udica prebacuje na druge zvijezde. Jer njih niko nije "zabranio". Kao kad novinar smije da piše o kriminalu u istoriji i općenito, ne o lokalnom dileru sa slikom, imenom i prezimenom. Inače dobije betonske cipele.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
pa zna se s engleskim jezikom... prema star trek-u... engleski jezik je službeni svemirski jezik
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
HCMAA kaže...
pa zna se s engleskim jezikom... prema star trek-u... engleski jezik je službeni svemirski jezik

 Mislis u star warsu?

 

U star treku ipak moraju jadni prevodit...  

14 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
Damir22 kaže...
Logicno je da inteligentnija vrsta odradi komunikaciju i prvi kontakt....

Srecom, mi nismo ta inteligentnija vrsta.......

 Nažalost, kad uzmeš u obzir da je evoluciji trebalo nešto manje od 4 milijarde godina da dosegne intelekt razine "mislim, dakle jesam", a oko 300.000 godina da taj isti "naš" intelekt nauči kako jednim dugmićem uništiti sve i svakoga sa natruhama intelekta u glavi, izvjesno je da nećemo nikad s nikim komunicirati.

 

Neka daleka vrsta čiji je genetski materijal prošao kroz pakao evolucije i kaosa procjenit će da je inteligentnije s nama ne komunicirati.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2022 19:41 (ivan dragi).
16 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
Prime i odmah im iskoci bsod
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

Mozda ih trazimo na krivom mjestu? Sta ako su tu među nama samo ih mi ne mozemo vidjeti? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2022 23:29 (dec54).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

Koje će biti prvo pitanje  svemircima kad se oni spuste na travnjak Bijele kuće?  "Do you speak English?"

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
danen kaže...

Koje će biti prvo pitanje  svemircima kad se oni spuste na travnjak Bijele kuće?  "Do you speak English?"

pitat će ih ...da li žena voli, duvaju li na flašu il koriste rolly? koji dan po gebiru idu, i zašto nikad, baš nikad ne zovu nas na gidu? da li imaju u vidu davat vize za strance, hoće li primat ko izbjeglice nas bosance? nek me prime prvog ovdje nemam plana kuće stana životnog elana ni volana da vozim, ovdje mi je neugodno al kod vas ću da prosim!

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2022 11:50 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima p
danen kaže...

Koje će biti prvo pitanje  svemircima kad se oni spuste na travnjak Bijele kuće?  "Do you speak English?"

 
Vavilonsku ribicu u uho i udri :) (kad sam čitao vodiča za autostopere, bilo je samo srpsko izdanje)

 

2 godine
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

upravo s kolegom dr. Harold White-om surađujem na ovom projektu; 

 

Znanstvenik u NASA-i dr. Harold White koji je surađivao s Rademarkerom na modelu broda tvrdi da je 'brzinsko' putovanje kroz svemir moguće.

- Koristeći Alcubierre pogon moguće je 'svinuti' prostor i vrijeme te prijeći velike udaljenosti u trenu. Svemirski brod će putovati bilo gdje u malom djeliću vremena - tvrdi Dr. White.

 

https://www.24sata.hr/tech/brzi-od-svjetlosti-grade-brod-koji-ce-saviti-prostor-i-vrijeme-371056

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kako komunicirati s izvanzemaljcima? NSA ima plan

Đes ba mali zeleni

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice