Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 437.760
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
11 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
I ovako su rekli da maske ne vrijede za zdrave. Samo za bolesne. Tako da neka bolesni stavljaju brnjice.Trenutno nosim tu usranu masku samo iz razloga sto eto... MORAM. I ako dobim koronu,šta onda? Jel mogu reci da maske štite? Normalno da ne. Onda koji racku uopce nosimo to sranje. Ljudi se ponasaju kao da su te maske sveta krava. A budimo realni iz više smjerova se mozes zaraziti.Takneš nešto, protrljaš oko i eto ti virusa. Još kao što govore da se širi i aerosolno, onda maske nemaju prakticki nikakvog smisla.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 8:55 (Endymon).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Hazar kaže...

 Mene samo zanima jeste li vi tako brižni i odgovorni i inače kad je bila sezona gripe, jer i ona je nekome kuga nekome ništa, ne u ovoj mjeri kao korona, ali ljudi umiru od gripe. Ja nosim masku trenutno i pridržavam se mjera, ali mi je simpatično kak je sad odjednom svima stalo do svakog života.

 ti nešto u rukavicama želiš plasirat..da ne rečem ..podmuklo?

to su obično oni mudraci što stoje po strani mutavi dok će netko ukazivat nekontroliranom elementu da pokuša ispoštovat neke kriterije.

 

nosiš masku i poštuješ mjere,ali ti je simpatično promatrat mene galamđiju koji lopata po elementima?

 

retorička komparacija sa gripom je podmukla. a ako te baš zanima, punac kojeg sam spominjao bio je bezbrižan dok je bio prvi karcinom prije par godina.. uvijek bi sve radili u dogovoru. neće se dolaziti i zadržavati kod njega dok je onaj period glavnog udara gripe.  ni djecu se ne bi puštalo da šmrču pored njega.

 

isto bi postupio i prema tvojoj babi.  ostavi se ćorava posla i etiketiranja današnjih odgovornih pojedinaca, da su licemjeri koji 2018 nisu doživljavali gripu i varijacije.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Da sad je na cijeni ekologija i briga za čovječanstvo nesto sto su missice odavno govorile... 

Ne znam što ja ko pojedinac mogu napravit da bude s moje strane ok?  Prat ruke nosit masku drzat razmak? 

Sve tri mjere JA poštujem ali ako netko drugi to ne poštuje čemu onda to cijeli kolektiv pada u vodu? 

Kad smo tako zabrinuti za dobrobit čovjeka zabranimo duhansku industriju zabranimo automobile zatvorimo sve junk food štandove  zabranimo sve zamrznuto meso i slicno jer to izaziva puno puno puno vise stvari od korone...  Ali ne to nećemo jer smo licemjerni jer ovo je ipak gore od tumora koji se dobija zbog plastike stakla i slicnih sranja sto nam serviraju u hrani zraku vodi.... Ali ok je to dok nema korone... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Endymon kaže...
I ovako su rekli da maske ne vrijede za zdrave. Samo za bolesne. Tako da neka bolesni stavljaju brnjice.Trenutno nosim tu usranu masku samo iz razloga sto eto... MORAM. I ako dobim koronu,šta onda? Jel mogu reci da maske štite? Normalno da ne. Onda koji racku uopce nosimo to sranje.

 i nisi uspio iz ove tvoje nakupine izvuć banalan zaključak?

"Tako da neka bolesni stavljaju brnjice".. pa ne zna se tko je asimptomatičan, zato se i nosi.

 

 

"I ovako su rekli da maske ne vrijede za zdrave".. na osnovu čega ti znaš da si zdrav i da nisi među 40% asimptomatičnih?

 

"I ako dobim koronu,šta onda? Jel mogu reci da maske štite? "  ... dokazano je da je bitna količina primljenog-danog.  nije isto primit preko maske malu količinu aerosola i žvalit se sa zaraženom prostitutkom.  test pokaže da su ovi prikopčani na aparate u nosu imali enormne količine i kontakti su ih dobro zasuli vegetom.  ne štiti te maska od covida, nego od drastično manjeg unosa shita

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
torrente kaže...
Hazar kaže...

 Mene samo zanima jeste li vi tako brižni i odgovorni i inače kad je bila sezona gripe, jer i ona je nekome kuga nekome ništa, ne u ovoj mjeri kao korona, ali ljudi umiru od gripe. Ja nosim masku trenutno i pridržavam se mjera, ali mi je simpatično kak je sad odjednom svima stalo do svakog života.

 ti nešto u rukavicama želiš plasirat..da ne rečem ..podmuklo?

to su obično oni mudraci što stoje po strani mutavi dok će netko ukazivat nekontroliranom elementu da pokuša ispoštovat neke kriterije.

 

nosiš masku i poštuješ mjere,ali ti je simpatično promatrat mene galamđiju koji lopata po elementima?

 

retorička komparacija sa gripom je podmukla. a ako te baš zanima, punac kojeg sam spominjao bio je bezbrižan dok je bio prvi karcinom prije par godina.. uvijek bi sve radili u dogovoru. neće se dolaziti i zadržavati kod njega dok je onaj period glavnog udara gripe.  ni djecu se ne bi puštalo da šmrču pored njega.

 

isto bi postupio i prema tvojoj babi.  ostavi se ćorava posla i etiketiranja današnjih odgovornih pojedinaca, da su licemjeri koji 2018 nisu doživljavali gripu i varijacije.

 

 Svaka čast onda, jer ne sjećam se da sam vidio ikog s maskom do prije korone, štoviše, takve se čudno gledalo.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Hazar kaže...

 

 Svaka čast onda, jer ne sjećam se da sam vidio ikog s maskom do prije korone, štoviše, takve se čudno gledalo.

 znači i ti si pokvarenjak koji izvrće i dodaje ono što ja nisam naveo.  gdje sam spomenuo da sam ja bio s maskom 2018?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
torrente kaže...
Hazar kaže...

 

 Svaka čast onda, jer ne sjećam se da sam vidio ikog s maskom do prije korone, štoviše, takve se čudno gledalo.

 znači i ti si pokvarenjak koji izvrće i dodaje ono što ja nisam naveo.  gdje sam spomenuo da sam ja bio s maskom 2018?

 

Nisam, samo sam onda ovo "isto bi postupio i prema tvojoj babi.  ostavi se ćorava posla i etiketiranja današnjih odgovornih pojedinaca, da su licemjeri koji 2018 nisu doživljavali gripu i varijacije." onda krivo shvatio.

 

Što si time htio reći, kako bi postupio prema mojoj babi?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
torrente kaže...
Što si time htio reći, kako bi postupio prema mojoj babi?

 pa nisam napisao da bi ti babu nalupao štapom, nego ako bi ti rekao da idemo kod tvoje babe na kafu,a ja da sam balav, šmrkav i zajapuren na 37,8.. rekao bi prvo tebi, odmakni se od mene vidiš me kakav sam i nema potrebe da baba što pokupi.

 

pa to se smatra elementarnom kulturom.  pa nisu azijati nosili maske radi smoga... nose posebno u zimskom periodu jer je NEČASNO cirkulirati kroz društvo u vrijeme viroza bez maske.

baš Japan, opterećen sa pojmom časti...eto ne rade harakiri,ali imaš za pronaći bizarni skup tips& tricks savjeta ako putujete u Japan... jedna točka je.. ne pušite nos u javnom prijevozu.  sama pojava balave maramice u ruci je hereza.  kako oni čiste nos , ne znam,ali je to jedna od 50 natuknica.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
torrente kaže...
torrente kaže...
Što si time htio reći, kako bi postupio prema mojoj babi?

 pa nisam napisao da bi ti babu nalupao štapom, nego ako bi ti rekao da idemo kod tvoje babe na kafu,a ja da sam balav, šmrkav i zajapuren na 37,8.. rekao bi prvo tebi, odmakni se od mene vidiš me kakav sam i nema potrebe da baba što pokupi.

 

pa to se smatra elementarnom kulturom.  pa nisu azijati nosili maske radi smoga... nose posebno u zimskom periodu jer je NEČASNO cirkulirati kroz društvo u vrijeme viroza bez maske.

baš Japan, opterećen sa pojmom časti...eto ne rade harakiri,ali imaš za pronaći bizarni skup tips& tricks savjeta ako putujete u Japan... jedna točka je.. ne pušite nos u javnom prijevozu.  sama pojava balave maramice u ruci je hereza.  kako oni čiste nos , ne znam,ali je to jedna od 50 natuknica.

znači, ne bi bio kod kuće (današnjim rječnikom: u samoizolaciji), nego bi hodao okolo i širio dalje.. za svaku pohvalu

15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ludizao kaže...

Europu i svijet polako šora tzv. drugi val, a Švedi mogu svima koji su im srali pokazati 

 

Naravno, pametnjakovići će odmah zaključiti da lažiraju podatke 

 

 Nažalost i njih zahvaća drugi val - https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/

 

Ono što jest obećavajuće kod njih je što za razliku od većine Europe naspram prvog vala nemaju nekoliko puta više oboljelih nego tek za četvrtinu više.

 

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ministar kaže...

znači, ne bi bio kod kuće (današnjim rječnikom: u samoizolaciji), nego bi hodao okolo i širio dalje.. za svaku pohvalu

 čuj.. ostali se donekle trude obrazložit svoje BMK stavove.

ovo tvoje i već gore pokrenute ŠBBKBB opservacije koje će sa gripe završit na airbagovima i pojasu u autu su klasičan smijer kada se nema što negirat činjenicom.

 

nije još ni podne,a na ovu temu će se sjatit do večere autobus indijanaca.  ŠBBKBB.

 

stoga, ja pomalo završavam.. ne budite šupci, nosit masku ne znači nosit vreću cimenta.  ako vidite da nekom vaša ignorancija smeta, jebo ga hrt u guzicu.. ispoštuj taj momenat što treba i vozi dalje.

a ako se skroz prolupalo...kao što sam svjedočio na ulazu jedne institucije.  žena urla kao na inkvizicijskoj lomači, mičite taj toplomjer kojim pogađate moju hipofizu...imam ja svoj sa živom.. onda tu nema pomoći.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ministar kaže...
torrente kaže...
torrente kaže...
Što si time htio reći, kako bi postupio prema mojoj babi?

 pa nisam napisao da bi ti babu nalupao štapom, nego ako bi ti rekao da idemo kod tvoje babe na kafu,a ja da sam balav, šmrkav i zajapuren na 37,8.. rekao bi prvo tebi, odmakni se od mene vidiš me kakav sam i nema potrebe da baba što pokupi.

 

pa to se smatra elementarnom kulturom.  pa nisu azijati nosili maske radi smoga... nose posebno u zimskom periodu jer je NEČASNO cirkulirati kroz društvo u vrijeme viroza bez maske.

baš Japan, opterećen sa pojmom časti...eto ne rade harakiri,ali imaš za pronaći bizarni skup tips& tricks savjeta ako putujete u Japan... jedna točka je.. ne pušite nos u javnom prijevozu.  sama pojava balave maramice u ruci je hereza.  kako oni čiste nos , ne znam,ali je to jedna od 50 natuknica.

znači, ne bi bio kod kuće (današnjim rječnikom: u samoizolaciji), nego bi hodao okolo i širio dalje.. za svaku pohvalu

 Bome, svjesno bi ugrozio moju babu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 10:07 (Hazar).
16 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

toliko od mene za danas.

evo jedna fina sličica.  a ovdjeprisutni štovatelji slobode na nepokrivenu labrnju, mogu poć kod ovoga u župu dubrovačku na rakiju.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Šveđani su dokazali nažalost da imunitet krda ne igra nikakvu pozitivnu ulogu s koronom.

 

A specijalci koji pričaju priče, uspoređuju koronu i običnu gripu u stilu (zakaj se nisu nosile maske i pazilo da se netko ne zarazi običnom gripom od koje se isto može umrijeti), moraju uzeti u obzir da se obična gripa nemože tako brzi širiti ko korona.

 

Nažalost svi je moramo dobiti, svi je mroamo preboljeti. E sad hoćemo li ko Talijani u proljeće napraviti kolaps zdrastvenog sustava, ili nećemo, to ovisi o nama. A kako se odnosimo jedni prema drugima, i dalje vjerujemo kako je to sve 5g, čipovi, maske nas guše i sl. čini se da ćemo sjebati sve.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Dakle, činjenica da su se zarazili na svadbi je dokaz da treba nositi maske, a ne zabraniti svadbe 

 

Uz takvo rezoniranje broj antimaskaša uopće ne čudi...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Jarvan kaže...

Šveđani su dokazali nažalost da imunitet krda ne igra nikakvu pozitivnu ulogu s koronom.

 

A specijalci koji pričaju priče, uspoređuju koronu i običnu gripu u stilu (zakaj se nisu nosile maske i pazilo da se netko ne zarazi običnom gripom od koje se isto može umrijeti), moraju uzeti u obzir da se obična gripa nemože tako brzi širiti ko korona.

 

Nažalost svi je moramo dobiti, svi je mroamo preboljeti. E sad hoćemo li ko Talijani u proljeće napraviti kolaps zdrastvenog sustava, ili nećemo, to ovisi o nama. A kako se odnosimo jedni prema drugima, i dalje vjerujemo kako je to sve 5g, čipovi, maske nas guše i sl. čini se da ćemo sjebati sve.

 

Nema veze, i dalje se širi, i dalje ljudi umiru od nje. Da smo recimo nosili maske u sezoni gripe i držali ste ovih mjera koje su trenutno na snazi umrlo bi manje ljudi od nje. Bilo je jakih sezona gripe kad je zdravstveni sustav bio pred kolapsom i opet nisu uvođene nikakve mjere. Mislim da će tako biti u budućnosti, da će ovo jednostavno promijeniti kako gledamo na viruse i ponašanje u društvu. Čak i ako ne bude obveza, možda bude preporuka nosite maske za vrijeme gripe, a i ako ne bude preporuke, vjerujem da će biti dobar dio ljude na koje će ovo ostavit trajne ožiljke i da će u sezoni gripe nosit maske bez obzira bilo preporuka ili ne. Sad, je li to dobro ili loše, ne znam.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
MrBlc kaže...

Dakle, činjenica da su se zarazili na svadbi je dokaz da treba nositi maske, a ne zabraniti svadbe 

 

Uz takvo rezoniranje broj antimaskaša uopće ne čudi...

 pošto ne gravitiraš mom području koje graniči sa hercegovačkim zaleđem, samim tim i ne znaš koliko je folklor sveti zapis.

problem svadbi je 200 kuverata po 200€.  ako bi se radila anketa kod slavljenika, jesi za turu ebole uz 200 kuverata, odgovor bi bio " dašta kućo, pali harmoniku"

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Da naleti teža gripa, kao ona prije sto godina, radilo bi se sve kao i sada, a vi bi cvilili uz neka druga jadna opravdanja.

Standardna gripa ne radi štetu u tolikoj mjeri kao korona. Najteže pogođena područja u Americi su već blizu 2000 mrtvih na milijun stanovnika, to je 0.2% ukupne populacije. Znači to je smrtonosni potencijal ove zaraze koji se može realizirati i bilo gdje drugdje, pa i kod nas.

Oni pametniji su to shvatili čim je počelo u Italiji, a neki izgleda nikada neće.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
Da naleti teža gripa, kao ona prije sto godina, radilo bi se sve kao i sada, a vi bi cvilili uz neka druga jadna opravdanja.

Standardna gripa ne radi štetu u tolikoj mjeri kao korona. Najteže pogođena područja u Americi su već blizu 2000 mrtvih na milijun stanovnika, to je 0.2% ukupne populacije. Znači to je smrtonosni potencijal ove zaraze koji se može realizirati i bilo gdje drugdje, pa i kod nas.

Oni pametniji su to shvatili čim je počelo u Italiji, a neki izgleda nikada neće.

 

To nigdje nisam poricao, samo sam rekao zašto ne bismo inače u sezoni gripe nosili maske i pazili na distancu kad je poznato da i gripa odnosi živote i da bismo na taj način smanjili broj mrtvih. Šta nas to košta, maske nije problem nosit, kao i pripazit koliko stojimo jedni od drugih.

11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Da i sigurno se kod gripe broje zarazeni umrli i slicni nitko tocno ni ne zna koliko je ljudi zarazeno osim onih sto su stvarno fasovali pa su morali ic u doktora... 

Ei sto sad da su se ljudi zarazili na svadbi?  Dakle svi se trebamo zatvorit u 2 za 2 i ne izac sljedecih par godina? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Za gripu imaš cjepivo.
Maske nisu svemoćno rješenje, nisu čak ni neko jako dobro, ali u ovakvoj situaciji kad nemamo boljih koristimo maske kao jednu od mjera, da bi na bilo koji način spriječili stvarno teške posljedice.

Ni u doba obične gripe ne preporuča se neodgovorno ponašanje, ali pošto ugroza nije ni približno ovako velika, a ranjivi se mogu cijepiti, maske nisu toliko potrebne.
Zbog efekta kuhanja žabe gripu nismo doživljavali posebno opasnom jer smo se saživjeli s njom. Ponavljam, da je došla pandemija gripe s ovakvim brojevima vjerojatno bi se isto reagiralo.

No cijela rasprava o gripi je čisti whataboutizam i traženje dlake u jajetu.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
torrente kaže...

 pošto ne gravitiraš mom području koje graniči sa hercegovačkim zaleđem, samim tim i ne znaš koliko je folklor sveti zapis.

problem svadbi je 200 kuverata po 200€.  ako bi se radila anketa kod slavljenika, jesi za turu ebole uz 200 kuverata, odgovor bi bio " dašta kućo, pali harmoniku"

Što i dalje ne povezuje tvoje rezoniranje da su za svadbu krivi oni koji ne nose maske...

 

Takvim lupetanjem samo zbunjuješ one koji bi možda poslušali struku, pa traže dodatne informacije, a kad nalete na ovakve tvrdnje, onda im teoretičari zavjere zvuče suvislije.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Kakve su to nebuloze. Pa virus ako pokupis, on se razmnozava u tvom tijelu. Dovoljno je da pokupis i najmanju kolicinu, on pocne kuhati u tvom tjelu. Ono sto te ustvari spasava je tvoj imunitet. A ne nekakva maska.
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Cjepivo za gripu je ucinkovito ko klima u yugu 

According to the CDC's estimates for the 2018-19 season, vaccinating only half of all Americans prevented 4.4 million cases of the flu, 58,000 hospitalizations, and 3,500 deaths. That was in a year that the vaccine was only 29% effective.

Znaci pricamo od skoro 180 miljuna ljudi(pola populacije).. 

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Sry, ali izgleda da ne znam dobro ingleski.

Pa učinkovito je, što nije? prevented piše. Znači spriječilo. Da nije, bilo bi toliko slučajeva više. I to samo kada je bilo učinkovitno 29%.

 

 

Ti znaš da ako se cijepiš protiv gripe da to ne znači da ju nećeš dobiti, jel da?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Endymon kaže...
Kakve su to nebuloze. Pa virus ako pokupis, on se razmnozava u tvom tijelu. Dovoljno je da pokupis i najmanju kolicinu, on pocne kuhati u tvom tjelu. Ono sto te ustvari spasava je tvoj imunitet. A ne nekakva maska.

Virus prvo treba probiti prvu crtu obrane - sluznicu. Ako je količina mala, to se ne mora dogoditi.

 

Dalje, virus se razmnožava dok ga imunološki sustav ne krene potiskivati. Imunološkom sustavu treba neko vrijeme za reakciju, a što je inicijalna količina virusa veća, to će se i više razmnožiti prije nego imunološki sustav krene suzbijati infekciju, tako ga to nisu gluposti.

 

Naravno, uvijek postoji pitanje u kojem rasponu količine virusa taj efekt je primjetan...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Male količine virusa mogu dovesti do blagog oblika zaraze u kojem imunološki sustav reagira, ali ima lagan posao, pa se stekne imunitet bez težih posljedica.

U tom slučaju maske čak i ako ne sprečavaju zarazu doprinose blažem tijeku bolesti i manjem broju žrtava.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
8 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
MrBlc kaže...

Što i dalje ne povezuje tvoje rezoniranje da su za svadbu krivi oni koji ne nose maske...

 

Takvim lupetanjem samo zbunjuješ one koji bi možda poslušali struku, pa traže dodatne informacije, a kad nalete na ovakve tvrdnje, onda im teoretičari zavjere zvuče suvislije.

 najjači si. nastrano svestran, ali za teže teme..smisao postojanja, crne rupe, splačine onog pedijatra, elona muska i sl... ne budi partibrejker, pusti nas sitnozube trećeligaše da i mi imamo svojih socioloških 5 min oko glođanja ove covid-koske.

to je naš domet rezoniranja tj distorzije.

 

btw nekim čudom se pojavljujete zajedno u svim  temama koje iziskuju neke kalibre emisije "peti dan".  Viska baš popratim češće.. dosta je pitkije štivo.

 

a ontopic je jednostavan.  za svadbu je kriv glavonja koji je napravio 200 pozivnica.  gdje sam ja spomenuo maske na svadbama?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Nema veze, post u kojem povezuješ antimaskaše i taj pir je ostao na prošloj stranici, pa eto, možemo se praviti da ne postoji.

 

I ne, nisam nigdje tvrdio da si spomenuo maske na svadbama, već da tu svadbu trljaš na nos onima koji su protiv maski.

 

Tu uopće nije u pitanju da li neka mjera funkcionira, već tvoje nepovezano lupanje s argumentima koji sa tom situacijom nemaju veze.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

moja lupanja na prošlim stranicama su događaji kojima sam svjedok. od autobusa, do svadbe sa koje znam ljude koji su bili.

 

čak se nitko ne dotiče BITNE teme.  i to sam naveo lupetajući. čovjek radi gdje i ja... otvoreno i bez srama kaže "ja da prijavim kontakte, ne pada mi na pamet da nekoga ukopam".

evo neka se na ovoj stranici izjasne ovi kojima moje trljanje nosa ide na živce ,te popune anketu

 

 

btw ću vam podijelit sličice za avatare

 

12 prijavio bih sve kontakte
7 ne bih prijavio
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice