Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 438.508
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Jeli ti onda ljubis doma zenu curu zbog korone ili sa maskama vi to?  Jeli izlazis uopce iz svoga bunkera vani?  Znas vani je super... Ali naravno da kad pricamo pljucamo ili sad glazba utjece na to koliko pljucamo?  Ali je bitna kolicina ili je to mali nanometarski virus?  Sto je sljedece vjetar utjece na pisanje?  Ma ne znam sto bi vise rekao svi smo strucnjaci a najgore je sto pametni ljudi poput tebe eto sudeci po tvome stavu zivis u strahu opusti se popij pice izadi na nogomet zivi punim plucima ako si ispod 55 godina ako si stariji otidi malo na more ako nisi na moru otidi se prosetat malo na neko selo udahni zrak i prestani slusat ove pizdarije jer da imas obitelj doma sto bi napravio kad bi ti netko kihnuo u kući jesi siguran da su ti svi clanovi kucanstva uvijek sa maskama na razdaljini od dva metra bez kontakata? Manje se zamarat glupostima tipa korona virusa pa sto da ga pokupim kolike su sanse za nesto ozbiljno?  Jako jako male jednake skoro da ce ti se nesto desiti na cesti dok je prolaziš tako da pusti medije i članke di svi umiru od korone ukljuci mozak cuvaj sam sebe nekom logikom ali nemoj dozvoliti da ti to diktira zivot...  Problem je onda sto ako ti dozvolis sebi to stvara se panika i strah u tvojim ukućanima prijateljima i dalje se siri... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Ubaci koji zarez i tocku, jbt ni kraja ni početka.


Evo ja isto prehlađen grlo me boli itd, ne usudim se javiti u dom zdravlja jer ne gine mi 15 dana izolacije.Ma da ništa ne gubim što se tiče posla, mogu biti na bolovanju i 6 mjeseci svejedno mi. Ali 15 dana ucrvao bi se u kuci.Još da mi policija svaki dan dolazi na vrata da vide jesam li u kuci.Btw nisam bio sa osobama koje su zarazen, tako da sam 80% siguran da je obična prehlada.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:17 (dreadmoore).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Filox ne čujem te, stišaj glazbu.

Odem sutra do đakića, usput ću mu popljugat pa ću spojit ugodno s korisnim. Dobijem koronu i imam super vezu u zločinačkoj organizaciji
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:20 (kbenzema).
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

Jeli ti onda ljubis doma zenu curu zbog korone ili sa maskama vi to?  Jeli izlazis uopce iz svoga bunkera vani?  Znas vani je super... Ali naravno da kad pricamo pljucamo ili sad glazba utjece na to koliko pljucamo?  Ali je bitna kolicina ili je to mali nanometarski virus?  Sto je sljedece vjetar utjece na pisanje?  Ma ne znam sto bi vise rekao svi smo strucnjaci a najgore je sto pametni ljudi poput tebe eto sudeci po tvome stavu zivis u strahu opusti se popij pice izadi na nogomet zivi punim plucima ako si ispod 55 godina ako si stariji otidi malo na more ako nisi na moru otidi se prosetat malo na neko selo udahni zrak i prestani slusat ove pizdarije jer da imas obitelj doma sto bi napravio kad bi ti netko kihnuo u kući jesi siguran da su ti svi clanovi kucanstva uvijek sa maskama na razdaljini od dva metra bez kontakata? Manje se zamarat glupostima tipa korona virusa pa sto da ga pokupim kolike su sanse za nesto ozbiljno?  Jako jako male jednake skoro da ce ti se nesto desiti na cesti dok je prolaziš tako da pusti medije i članke di svi umiru od korone ukljuci mozak cuvaj sam sebe nekom logikom ali nemoj dozvoliti da ti to diktira zivot...  Problem je onda sto ako ti dozvolis sebi to stvara se panika i strah u tvojim ukućanima prijateljima i dalje se siri... 

 Kao što sam i rekao, živim normalno, kao i uvijek. Ženu i djecu nemam, živim sam. Ne izlazim po kafićima, osim kad sam na otoku, onda odem na pivu ili kavu, na otvorenom. Ako ću tulumarit, onda se ide na roštilj, nas 3-5, jer je to najbolje društvo, a ne kad nas je 30. Roštilji su daleko od civilizacije.

 

Nema panike, nema baš ni straha, ali svejedno ne bi želio pokupit koronu zbog svog kroničnog problema sa srcem.

 

Živim najnormalnije, a nisam ni s kim u kontaktu, možda 1 do 2 prijatelja dnevno i kolega na poslu. Minimum kontakta, a masku nosim kad treba, kad ulazim u zatvorene prostore gdje piše da se stavi maska, pa čak i ako ne piše, jer je imam u džepu i navika mi je navuč masku kad negdi ulazim. Ne koristim javni prijevoz.

 

Nemam zašto plakat oko mjera i oko Stožera, jer mi ništa ne remete u životu. Čak mi je dobro došlo, ako se zaželim nekog izlaska ili nečega, neću u grad ni po kafićima, nego ću prošetat po prirodi negdi. 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
dreadmoore kaže...
Ubaci koji zarez i tocku, jbt ni kraja ni početka.


Evo ja isto prehlađen grlo me boli itd, ne usudim se javiti u dom zdravlja jer ne gine mi 15 dana izolacije.Ma da ništa ne gubim što se tiče posla, mogu biti na bolovanju i 6 mjeseci svejedno mi. Ali 15 dana ucrvao bi se u kuci.Još da mi policija svaki dan dolazi na vrata da vide jesam li u kuci.Btw nisam bio sa osobama koje su zarazen, tako da sam 80% siguran da je obična prehlada.

 Krasno razmišljanje, i što sad ako je onih 20% i ako imaš tu koronu i sad to širiš okolo, a nadaš se da si negativan? Svaka čast, dodijeljujem ti titulu najpametnijeg Hrvata. 

 

Najbolje da sad odeš za vikend u neki disko, di muzika na najjače dere, pa probaj pijan zbarit koju curu, malo se deri na uho i slini po njoj...

 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:28 (Filox).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Pa meni remete u životu, tak da imam razloga plakat. Svakom svoje, tebi ovo odgovara, meni ne. I gotovo.

Al ti si zbilja paničar, ali fakat. Slika i prilika pandemičara
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:23 (kbenzema).
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Pa meni remete u životu, tak da imam razloga plakat. Svakom svoje, tebi ovo odgovara, meni ne. I gotovo.

Al ti si zbilja paničar, ali fakat. Slika i prilika pandemičara

 Molim? Ja paničar? Po čemu si to zaključio, živim kao i prije i poslije korone...

 

A usput, imam i zašto bit paničar, imam kroničnu srčanu manu i nije mi pametno dobit koronu. Al molim te da mi pojasniš gdje si ti to vidio mene da paničarim?

 

Ja samo razmišljam logički, a logika nalaže da s glasnom muzikom se glasnije priča, a s glasnijim pričanjem se više prska iz usta. Prskanjem iz usta se šire razni virusi, nije to sad nešto novo izmišljeno, tako i gripa funkcionira i širi se. 

 

Zvuči glupo na prvu, da, kakve veze ima muzika s virusom, ali evo, 10 sekundi treba promislit i svaka inteligentna osoba će shvatiti zašto je to rečeno. Neinteligentne osobe ionako kurca ne razumiju, pa neće ni ovo. Svrstajte se gdje želite.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
A ti vjeruješ pcr testu ja mu ne vjerujem, to je čista izmišljotina jer kaze 50% da će biti pozitivan 50% da nece.Cisto uzimanje novaca od napačenog svijeta, da a uzrok moje prehlade je zato što sam se prije dvije noći smrzao kao pička.Jer sam spavao na ne baš tako dobrom mjestu mojom greškom jbg.Ni vreća za spavanje mi nije pomogla.Tocnije u prostoriji gdje nema nikakvog grijanja i na dušeku koji je od poda 5cm.A vani 5°C
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:31 (dreadmoore).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Eto sad si maloprije digao paniku da čovjek širi zarazu okolo zato jer se ne želi ići testirati.

A ovo o glazbi, sve je to logično, ali takve mjere mogu pasti na pamet samo kretenima iz HDZ-a.

Vidjet ćeš da ćemo sad imati sve manje pozitivnih, i to neće imat nikakve veze ni sa glazbom ni s maskama
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:32 (kbenzema).
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
dreadmoore kaže...
A ti vjeruješ pcr testu ja mu ne vjerujem, to je čista izmišljotina jer kaze 50% da će biti pozitivan 50% da nece.Cisto uzimanje novaca od napačenog svijeta, da a uzrok moje prehlade je zato što sam se prije dvije noći smrzao kao pička, jer sam spavao na ne baš tako dobrom mjestu mojom greškom jbg.Ni vreća za spavanje mi nije pomogla.

 Čudi me kako su do jučer ljudi vjerovali doktorima, a danas su svi doktori debili, zakurac im godine škole i fakulteta, pa onda stažiranje, pa specijalizacija, nemaju oni pojma i to su sve debili. Ništa ti testovi ne valjaju...

 

Aj, ako si se tako prehladio, to ipak ima smisla, onda nemoj govorit da si 80% siguran da nije korona. To je poprilično sigurno što je i kako si to zaradio. Moja preporuka ti je da koristiš hamok, a ne da spavaš na zemlji. Hamok, karimat, pa tek onda vreća za spavanje.

Live long and prosper.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Kome da se prijavim za testiranje cjepiva? papku? alemki? kretenu kurčinoviću?

Čekam koronu od trećeg mjeseca da me baci na respirator pa ništa. Družim se s kim treba i ne treba, idem po birtijama, utakmicama, radim sa strankama, bio na krstitkama, rođendanima, dva koncerta...maske nosim rijetko kad, nitko me nije ni na pošti, ni na fini, u dućanima, vlaku, tramvaju, busu prisilio da ju nosim. Dezinfekcijska sredstva ne koristim, voda i sapun su oke, distancu ne držim. U biti ponašam se ko i prije korone, jedino kaj me stožer jebe s glupostima...

Stvarno ne znam više kaj da napravim da se zarazim...

I btw, nitko nije rekao da korona ne postoji, već da je ovo maltretiranje prevršilo svaku mjeru.

edit: jedna lijepa vijest za čovječanstvo, uvaženi saborski zastupnik Josip Đakić je na respiratoru 😀

edit2: nažalost, ovo je gore bila informacija od prije dva dana, u međuvremenu se dotični izvukao

Živiš najnormalnije, radiš sve što i prije, ali maltretiranje je prevršilo svaku mjeru? 

5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Eto sad si maloprije digao paniku da čovjek širi zarazu okolo zato jer se ne želi ići testirati.

A ovo o glazbi, sve je to logično, ali takve mjere mogu pasti na pamet samo kretenima iz HDZ-a.

Vidjet ćeš da ćemo sad imati sve manje pozitivnih, i to neće imat nikakve veze ni sa glazbom ni s maskama

 Nisam digao paniku, nego mi je glupo razmišljanje da sam možda pozitivan, ali eto neću se testirat, jer mi je teško stajat doma 15 dana. I meni bi bilo teško, ali treba gledat i ljude oko sebe, možda će nekome bit puno teže kad se razboli, nego što će meni bit stajat doma 15 dana.

 

Problem je kad se ne zna točno da li je osoba pozitivna ili ne, a postoji sumnja. Najgore je kad takva osoba zaključi da je sve u redu i ide malo na posao, malo na pivu, malo u autobus... 

Live long and prosper.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
dreadmoore kaže...
A ti vjeruješ pcr testu ja mu ne vjerujem, to je čista izmišljotina jer kaze 50% da će biti pozitivan 50% da nece.Cisto uzimanje novaca od napačenog svijeta, da a uzrok moje prehlade je zato što sam se prije dvije noći smrzao kao pička.Jer sam spavao na ne baš tako dobrom mjestu mojom greškom jbg.Ni vreća za spavanje mi nije pomogla.Tocnije u prostoriji gdje nema nikakvog grijanja i na dušeku koji je od poda 5cm.A vani 5°C

Jučer je kod nas testirano 4494 osoba, a pozitivno je 135. Kako to kad su po tebi šanse 50-50? Odakle sad omjer 97% negativnih i 3% pozitivnih?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Maltretiranje kroz medije i izmišljanje tople vode. I ne, ne živim kao ranije. Ona jedna stvar koja mi fali vrijedi više nego ove sve nabrojane.

@Filox, možda kolega bude pozitivan, a nije zarazan i onda će 15 dana biti zatvoren iz kojeg razloga?

Malo smanjite medije i pročitajte koji status Nenada Bakića, možda neke stvari skužite. Ali vam je bolje živjeti s kočnicom u glavi jer eto vlada super opasan virus koji ubija sve redom
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
I od tih 135, njih možda 3% je zarazno. A ostali moraju bit zatvoreni jer eto, moraju
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
135 osoba je pokazalo da su pozitivni, jesu rekli za tih 5k da su imali bilo kakve simptome prehlade gripe itd.Nisu jer testiraju sve i zdrave i bolesne neka testiraju one koji imaju klasičnu prehladu i oni koji imaju covid.Isto će pokazat
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:52 (dreadmoore).
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
mzopg kaže...

Živiš najnormalnije, radiš sve što i prije, ali maltretiranje je prevršilo svaku mjeru? 

 Živi najnormalnije, a od 6-23 na bugovom forumu. Aktivan internet život.

 

Uglavnom ili je trol, ili je frustriran svojim postojanjem, ili mu fali paleta daski u glavi. 

Nadglednik dina
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Uhljeb sam, uživam u vašim parama, i imam vremena liječiti frustracije na forumu
16 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
dreadmoore kaže...
135 osoba je pokazalo da su pozitivni, jesu rekli za tih 5k da su imali bilo kakve simptome prehlade gripe itd.Nisu jer testiraju sve i zdrave i bolesne neka testiraju one koji imaju klasičnu prehladu i oni koji imaju covid.Isto će pokazat

Problem i je što ne terstiraju ni sve bolesne, kamoli zdrave.

Probaj doći do free testa, samo uz naplatu.

11 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
A ovo o glazbi, sve je to logično, ali takve mjere mogu pasti na pamet samo kretenima iz HDZ-a.

https://www.walesonline.co.uk/news/uk-news/playing-loud-music-pubs-bars-19011498

 

evo hdz osvojio i wales 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
United Kingdom iliti Engleska, Škotska, Wales. Tri države i sve imaju nešto zajedničko; notorno glupe mjere kao da ih vodi božinović.
11 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
United Kingdom iliti Engleska, Škotska, Wales. Tri države i sve imaju nešto zajedničko; notorno glupe mjere kao da ih vodi božinović.

 kako god okreneš, nije da samo kretenima iz adezeja takve mjere padaju na pamet

doduše i inače ljudi kod nas misle da je hrvatska centar svijeta i da se kojekakva sranja događaju samo kod nas, uz klasičnu uzrečicu - toga samo u hrvatskoj ima

14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Opet ce biti lockdown to je ne izbjezno
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
picajzla0707 kaže...
kbenzema kaže...
United Kingdom iliti Engleska, Škotska, Wales. Tri države i sve imaju nešto zajedničko; notorno glupe mjere kao da ih vodi božinović.

 kako god okreneš, nije da samo kretenima iz adezeja takve mjere padaju na pamet

doduše i inače ljudi kod nas misle da je hrvatska centar svijeta i da se kojekakva sranja događaju samo kod nas, uz klasičnu uzrečicu - toga samo u hrvatskoj ima

Pa realno mi i nemamo neke mjere.

A vani je bilo dosta sranja pa pušu i na hladno kad možda i ne bi trebali.

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Što reći za ovog doktora osim jedna velika sramota...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Što reći za ovog doktora osim jedna velika sramota...

 Jel ziv ovaj 

treba ga upitati za covid

13 godina
online
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Hahahaha dabogda im to sve sviralo na sprovodima
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Odjednom tišina čim gazda teorija zavjera oko korone odjednom ima koronu. Kako sad naprijed? Tko će sad voditi vojske trolova?
Nadglednik dina
Moj PC  
1 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice