Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 437.724
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Ne zna se, u tome je stvar. Ali se piše da je od covida jer treba narod držat pod kontrolom, a paničari puše te priče.

Ja sam od prvog dana istog mišljenja, a od onda pa do danas, 90% mojih poznanika, što mlađih, što starijih, je promijenilo mišljenje i više niko nema živaca slušati o koroni i svi manje više komentiraju da je to politički igrokaz u suradnji sa farmaceutskom industrijom.

Naravno da virus postoji, ali ono...aj skulirajmo se više
9 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Da da i ja sam cuo isto od lazljivih ljudi svasta pa eto.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Ja mislim da kbenzemu Capak plaća da priča gluposti po forumu, kako bi i oni koji osnovano kritiziraju neke stvari izgledali ko budale.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

Ja smao kazem da nema sanse da su svi umrli umrli od covida ako se uzme u obzir da je idredeni dio imao tumor kronicne bolesti i drugo... 

Pa se pitam kako se zna da su ljudi unrli od korone? 

Ti stvarno misliš da kad nekoga pregazi auto i pozitivan je na covid medicina to bilježi pod preminuo od covida?

Za svakog preminulog se bilježi osnovna bolest, bolesti i komplikacije koje su proizašle iz nje i dodatne bolesti koje su uzrokovale dodatne komplikacije.

Za pretpostaviti je da uvijek ima jedan mali postotak pogrešno ispunjenih obrazaca, evo kod amerikanaca je to bilo 6% pogrešno ispunjenih obrazaca.

 

Prema forumašima ispada da se sada svakome piše da je preminuo od covida, ali objasnite mi onda kako smo to imali mjesece bez preminulih od covida, ne samo kod nas nego i u drugim državama, kad se sve bilježi pod covid i kad su svi pozitivni jer su testovi preosjetljivi. Što su ljudi na par mjeseci prestali umirati od bilo koje bolesti ili nesreće? Kako to?

 

kbenzema kaže...
Ne zna se, u tome je stvar. Ali se piše da je od covida jer treba narod držat pod kontrolom, a paničari puše te priče.

Ja sam od prvog dana istog mišljenja, a od onda pa do danas, 90% mojih poznanika, što mlađih, što starijih, je promijenilo mišljenje i više niko nema živaca slušati o koroni i svi manje više komentiraju da je to politički igrokaz u suradnji sa farmaceutskom industrijom.

Naravno da virus postoji, ali ono...aj skulirajmo se više

 

Ako nekoga baš zanima kako sistem ispunjavanja obrazaca za preminule funkcionira ovdje može pronaći objašnjenje od strane više stručnjaka, a ne od ekipe koja zna koristiti google.

Sve tu lijepo i jasno piše, pa ako vas stvarno zanima pročitajte i naučite nešto novo.

 

https://respectfulinsolence.com/2020/08/31/only-six-percent-gambit-latest-viral-covid-19-disinformation/

15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Ja evo ovaj tjedan opet čuo za dva slučaja di su ljudi umrli od raka, ali su ih za par dana zvali iz bolnice da ako dođu potpisati da su umrli od korone, da će im svi troškovi sahrane i ostali biti pokriveni.

Mislim ne znam, meni je to idiotizam bio kad sam čuo, ali ovo je sad već četvrti slučaj. Kaj ljudima došlo tak u glavu pa su počeli gluposti izmišljati? A i to me ne bi čudilo s obzirom da više niko nije normalan zbog ove prevare.

A i frendica mi baš jučer rekla kako su joj sestrična i teta krenule na testiranje u zg, ali kad su vidjele kakva je gužva, odustale su. Za tri dana im stiže nalaz da su pozitivne, a nisu se ni testirale hahahahaha

 Ovo ljudi pišu i po komentarima na 24 sata itd. Pa me interesira... Kada se ideš testirati, najaviš se i zabilježi se da ta i ta osoba dolazi na testiranje? Kako stvar funkcionira? Jer ako je nekim ljudima stigao nalaz da su pozitivni, a nisu testirani, kako imaju njihove podatke i znaju da su imali namjeru testirati se?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 21:47 (Izzy).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Ja samo prenosim gluposti koje sam čuo od više ljudi.

Po meni bi bila glupost kad bi to čuo od jednog, ali kad čujem od više ljudi za više različitih slučajeva, ne znam.

Evo sad ti je virus mutirao da zaobilazi i maske i pranje ruku...čuvaj se, pitanje je dana kad buš na respiratoru.
9 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Od ljudi koji nemaju iq veci od 20.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

I jeli nos netko primjetio da zadnjih mjesec dana broj umrlih je u porastu?

Interesira me dali umrli su umrli zbog korone ili su umrli zbog neceg drugog jer eto za split provjereno znam da nema bas velikih sansi za obdukcijom i da se na obdukciju ceka... 

Dali se provodi obdukcija ili je to rekla kazala informacija? 

WHO je od početka obeshrabrivao obdukcije kovid umrlih. Ne vjerujem da se stanje promijenilo. Što se tiče umrlih, mogu reći da ih je umrlo 124, a ti probaj provjerit. 

15 godina
odjavljen
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob
U UK je službeno objavljeno da se radi revizija jer je bilo slučajeva da su se i stradali u prometnoj nesreći brojali pod mrtve od covida.

Kod nas je bio slučaj da je žena primljena s teškim ozljedama prsnog koša bila pozitivna i preminula, međutim, nitko nije dao dokaz da je stvarno ušla u službenu statistiku.

Imali smo i slučaj sa "potpuno zdravim" tetraplegičarom koji je umro od covida. Taj slučaj jest možda i najveći skandal kod nas. Službeno objašnjenje jest bilo da se zagubila dokumenatacija. Ono, liječiš tetraplegičara, a nemaš pojma da je tetraplegičar jer se zagubila dokumenatacija. Za takve stvari se u normalnoj državi pokreće istraga, pa ako se ustanovi da, zbog izgubljene dokumenatacije, čovjek nije adekvatno liječen, onaj tko je odgovoran za tu dokumentaciju bude optužen za ubojstvo iz nehaja, a kod nas je kriv virus.



Takve stvari su dovoljne teoretičarima zavjere da od njih kreiraju bajke, ali na kraju najviše koristi od tih bajki imaju oni koji su za to odgovorni, jer ako ih netko prozove, sad mogu odmahnuti rukom i reći da su to samo teorije zavjere.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
5 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Kukiću, znam, iq veći od 20 imaju samo oni koji zagovaraju mjere, maske, distance itd...
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Nisam teoreticar ali sve skupa mi nema smisla jer za izjavit ok umro je od korone od korone umire netko bez drugih bolesti pa mi je problem to prihvatit da ljude koji su debelo u 7 destljecu zivota ili imaju druga neizljeciva stanja proglase umrlim od korone... 

Ja sam u obitelji nazalost imao slucaj da je sluzbena smrt bila upala pluce a osoba je bila nepokretna 3 godine i uz sva kronična stanja jednostavno su joj se pluca punila vodom...  Nakon trazenja obdukcije doktori nisu htjeli jer kako netko u bolnici moze dobiti upalu pluce ako se netko brine za tu osobu...  Nazalost ja nisam bio doma i nisam moga doktoru i sestrama susnit 1000 eura... Ali mrtvozornik u st ne stigne nista skoro ni ono sto treba a kamoli sad ovo... 

Tako da jeli netko umra od korone ili sa koronom je odokativna metoda ili test je pozitivan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Greške i propusti se događaju oduvijek, no ima i slučajeva kad se umrli kod kuće nisu upisivali u korona statistiku, nego samo oni u bolnicama koji su bili testirani. Znači griješilo se u oba smjera.

 

Vi pak tvrdite da su se svi liječnici u svim bolnicama urotili da sve pripisuju koroni. To je suluda ideja. Pogotovo jer se po općem povećanju smrtnosti vidi da postoji višak umrlih baš u istom periodu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...

..Pogotovo jer se po općem povećanju smrtnosti vidi da postoji višak umrlih baš u istom periodu.

- smanjena je smrtnost, za nas, većinu zemalja.. tj to je direktna posljedica lockdowna (ne pandemije-mjera..) a nikad nećemo znati ŠBB-KBB.

- statistika se ne smije gledati po jednom danu ili mjesecu, tj prosječan broj umrlih u nekom mjesecu je samo podatak-mjerenje, dok je recimo godišnji broj važan i pri tome je nevažno-pogrešno uspoređivati npr 3-4-5 mjesec zasebno kao što bi to bilo pogrešno s danima u tjednu ili mjesecu.

.. hr + 1000 više živih, jedna osoba poginula u potresu itd..

-posljednjih tjedana zaraženi i preminuli malo u porastu, pa se do kraja godine očekuje ipak prosječan broj koji će tad opet jednako pokazati da covid19 nije taj koji je uzrok-povezan sa smrtnosti, ne u nekom značajnijem postotku osim statistička greška (ili zloupotreba statisitike kako tko želi prikazati brojke..).

-ako će broj umrlih (kao i rođenih..) biti u nekom statističkom nizu, tad se može tumačiti da je pandemija nevažna ili da su mjere te koje su to kvalitetno anulirale. Pošto mjere nisu dovoljne, nije zaustavljeno, nije riješeno, maskice ne pomažu .. tad se mjere ne mogu smatrati onime što je protuteža smrtonosnoj pandemijit tj tad je to nesmrtonosna pandemija. Činjenice, ne nečije interpretacije i stvarnost vs teorija.. zna se što se odbacuje ako su rezultati različiti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Još tri dana da se ostvare predviđanja svjetskih stručnjaka koje je naš super epidemiolog demantirao i rekao da može biti i gore. Bit će napeto.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...

Greške i propusti se događaju oduvijek, no ima i slučajeva kad se umrli kod kuće nisu upisivali u korona statistiku, nego samo oni u bolnicama koji su bili testirani. Znači griješilo se u oba smjera.

 Rodbina ovih što su umrli doma treba dignuti kolektivnu tužbu protiv odgovornih za zločine protiv čovječnosti.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
14 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

a priča se da u bolnici kad umre netko ponude rodbini da se upiše pod žrtvu korone, jer se dobiju EU sponzorirana sredstava za pogreb i lijes i bla bla bla...

 

da je to istina, nitko u Hrvatskoj ne bi umro od ničega drugog osim korone, jer se prosječan Hrvat proda za jeftinije nego.....

 

dakle budite sretni da je na cca 230 broj mrtvih i da naše sjebano zdravstvo još (nekako) funkcionira...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Upravo uplatio 500E za random meksikanca, preminuo jučer, no htjeli ga upisat pod koronu a nisu imali s čime isplatit...Pa se odazvah na uplatu, da se može pisati pod COVID-19. 

 

Baš jutros čujem da je u općoj bolnici špičkovina jedna gospođa stajala u redu dok je čitala brošuru od dr.sc. Davida Ickea i prof.dr. emer. Sladoljeva, čekala testiranje na koronu, a uslijed gužve odlučila se ipak vratiti doma i nije se stigla testirati. Poslije je zovu i kažu joj da je pozitivna HAHAHAHAHAHAHA 

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Hahahahahahhahahahahahahahaa baš jaka fora. Kolko ti je trebalo da to izmisliš?

Očito duže nego ljudima koji izmišljaju te gluposti hahahahahhahahahahahaahahahahahahhaahahahahhahahahahahaha
12 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Hahahahahahhahahahahahahahaa baš jaka fora. Kolko ti je trebalo da to izmisliš?

Očito duže nego ljudima koji izmišljaju te gluposti hahahahahhahahahahahaahahahahahahhaahahahahhahahahahahaha

 Pa nije valjda da ti vjeruješ u ovu izmišljotinu koronu? Ti i dalje nisi svjestan da je sve ovo dio zavjere i mržnje od ljudi s marsa koji žele uništiti nas na zemlji? Farmaceutski divovi su se prije par godina preselili na mars, i sada im ostaje samo ovdje davati ljudima cjepivo koje u sebi ima tragove abortirane djece i elektromagnetskih polja i sila. Nisi nikad čuo za prof.dr.sc. Srećka Sladoljeva? 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-PlTgRjm5n0 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Mišljenje srećka sladoljeva me zanima isto kao i tvoje.

Radije slušam Branka Kolarića, eksperta koji prognozira više od 1500 mrtvih do 1.10.2020., a kad ono na kraju jedva 1/7 toga hahaha.

Čak ni ubitačna korona nam nije pomogla da se riješimo branitelja i penzionera s 5 godina staža pa da olakšamo proračun.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 9:22 (kbenzema).
4 godine
protjeran
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

U Njega se jedino uzdajem, njemu jedinome vjerujem.

 
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
A možda bi trebalo ugasit i svjetlo, i klimu, i grijanje.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Koji su to klaunovi to je nevjerovatno. Samo su političari gori od njih.

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

 

 

Zakaj se svi ovi antikoronaši i negatori(pogotovo ovi kaj žale što nije umrlo više ljudi od korone) jednostavno ne prijave dragovoljno da budu pokusni kunići za testiranje cjepiva kontra C-19? 

Doktori te namjerno zaraze i cijepe kontra istoga. Pošto C-19 ne postoji ništa vam ne može biti, a još zaradite neke pare.

Mislim ne moraju baš oni sudjelovati u tome. Mogu i njima drage osobe,poput njihovih roditelja, baka i djedova ili pak djece. Znate da djeci korona ne može ništa?

 

Okay može biti nuspojava od cjepiva, al' će barem dokazati da vjeruju u ono u što se kunu. Da korona ne postoji.

 

Mislim, ovi današnji vjernici u nepostojanje korone bi sve htjeli, a ne bi htjeli da poginu zbog svojih uvjerenja? Samo se deru, araluču, žele da se čuje njihov glas, što gluplji to su bolji između sebe.

Ta, neki vjernici kaj vjeruju u jednoga boga idu namjerno u smrt samo kako ne bi zanijekali svoju vjeru u istoga.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Što se tu ima vjerovati? Extremno mi je glupo upotrebljavati riječ vjerovanje u kontekstu "Korone". To pranje mozga kroz medije je katastrofa. Opasno je, opasno, opasno... Doslovno se ljude nastoji uvjeriti u opasnost. To mi odmah pali "lampicu" da je tu nešto čudno. Bolest je tu, ali da je tako opasna kako nas se uvjerava... Na sreću, zadnjih par tjedana je ipak smanjeno medijsko maltretiranje. Primjeti se.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 23:28 (Izzy).
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Izzy kaže...

Što se tu ima vjerovati? Extremno mi je glupo upotrebljavati riječ vjerovanje u kontekstu "Korone". To pranje mozga kroz medije je katastrofa. Opasno je, opasno, opasno... Doslovno se ljude nastoji uvjeriti u opasnost. To mi odmah pali "lampicu" da je tu nešto čudno. Bolest je tu, ali da je tako opasna kako nas se uvjerava... Na sreću, zadnjih par tjedana je ipak smanjeno medijsko maltretiranje. Primjeti se.

baš to, pa pomrli bi svi već dvaput dosad.. sad će se opet više čuti kad se stiša glazba po lokalima, nije se od buke čulo 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Kome da se prijavim za testiranje cjepiva? papku? alemki? kretenu kurčinoviću?

Čekam koronu od trećeg mjeseca da me baci na respirator pa ništa. Družim se s kim treba i ne treba, idem po birtijama, utakmicama, radim sa strankama, bio na krstitkama, rođendanima, dva koncerta...maske nosim rijetko kad, nitko me nije ni na pošti, ni na fini, u dućanima, vlaku, tramvaju, busu prisilio da ju nosim. Dezinfekcijska sredstva ne koristim, voda i sapun su oke, distancu ne držim. U biti ponašam se ko i prije korone, jedino kaj me stožer jebe s glupostima...

Stvarno ne znam više kaj da napravim da se zarazim...

I btw, nitko nije rekao da korona ne postoji, već da je ovo maltretiranje prevršilo svaku mjeru.

edit: jedna lijepa vijest za čovječanstvo, uvaženi saborski zastupnik Josip Đakić je na respiratoru 😀

edit2: nažalost, ovo je gore bila informacija od prije dva dana, u međuvremenu se dotični izvukao
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 9:56 (kbenzema).
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Necujem vas nista pa dajte smanjite malo tu glazbu mogla bi korona na elektromagnetakim valovima zajahat do mog nosa... 

😂  i onda to su visoko strucni obuceni ljudi koji bi nam trebali reci kako da prezivimo ovu pandemiju... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

Necujem vas nista pa dajte smanjite malo tu glazbu mogla bi korona na elektromagnetakim valovima zajahat do mog nosa... 

😂  i onda to su visoko strucni obuceni ljudi koji bi nam trebali reci kako da prezivimo ovu pandemiju... 

 Vidim, pročitao si sve, a ne samo naslov. Nije glasna muzika kao muzika problem, nego kod glasne muzike ljudi se teže čuju dok razgovaraju, pa moraju glasnije pričat i više se približavat jedno drugome, a to olakšava prijenos virusa, ne samo korone, nego bilo kojeg virusa. Čista logika, ništa više.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 13:24 (Filox).
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Kome da se prijavim za testiranje cjepiva? papku? alemki? kretenu kurčinoviću?

Čekam koronu od trećeg mjeseca da me baci na respirator pa ništa. Družim se s kim treba i ne treba, idem po birtijama, utakmicama, radim sa strankama, bio na krstitkama, rođendanima, dva koncerta...maske nosim rijetko kad, nitko me nije ni na pošti, ni na fini, u dućanima, vlaku, tramvaju, busu prisilio da ju nosim. Dezinfekcijska sredstva ne koristim, voda i sapun su oke, distancu ne držim. U biti ponašam se ko i prije korone, jedino kaj me stožer jebe s glupostima...

Stvarno ne znam više kaj da napravim da se zarazim...

I btw, nitko nije rekao da korona ne postoji, već da je ovo maltretiranje prevršilo svaku mjeru.

edit: jedna lijepa vijest za čovječanstvo, uvaženi saborski zastupnik Josip Đakić je na respiratoru 😀

edit2: nažalost, ovo je gore bila informacija od prije dva dana, u međuvremenu se dotični izvukao

 Znaš kako se možeš zarazit? Odi malo u bolnice, na zarazne odjele, po mogućnosti uleti di su ovi na respiratoru, pa ih grli, ljubi, liži... Siguran sam da ćeš se jako brzo razbolit, eto kad si već tu u bolnici, ne trebaš je ni napustit.

 

Jebete vi svi sami sebe s glupostima, šta to stožer jebe normalan narod? Ja od svog tog pustog terora samo moram stavit masku na lice 2 minute dok sam u dućanu i ostatak od 23 sata i 58 minuta mog dana prođe kao da nema nikakve korone. Šta izmišljate pizdarije, pa sve normalno funkcionira. Treba malo plakat, kme, kme, mene stožer maltretira. Manje plakat.

Live long and prosper.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice