Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 437.732
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
16 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Trumpastični ne može biti gazda ni doma; u Ameriki, ali svejedno im želim brzi oporavak. Siguran sam da ima bolju zdravstvenu skrb od nas običnih smrtnika, pa nebi trebalo bit nekih problema.

 

 

Osobno nemam što posebno pisati, jer čekam da krene sezona gripe i ostalih zimski boleština. To će biti kakti 'drugi val', jer sad testiraju i muhe u letu na SARS-CoV-1. Po svemu sudeći nam idioti spremaju drugi 'lockdown'. Pri tom ne mislim na ove naše 'stručnjake', već gledam što rade 'stručnjaci' po V.Britaniji i Ameriki. Ovi naši samo znaju poslušno klimati i provoditi tuđe odluke; ko pravi namjesnici iz banane republike.

 

 

Usput se iza brda valja nekakva kolektivna tužba pred američkim sudovima, pa budemo i to malo pratili:

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 21:44 (memulica).
Moj PC  
1 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...
Odjednom tišina čim gazda teorija zavjera oko korone odjednom ima koronu. Kako sad naprijed? Tko će sad voditi vojske trolova?

 možda sad uz tretmane maske od mrkve posluša svoj savjet i ubrizga izbjeljivača u venu ili izloži pluća UV svjetlu ili bar eksa litru brlje, može mu samo pomoći

ali lako za trumpa, što će biti s čepom za čupak , kako će sam u izolaciji bez simbiotičke veze sa stražnjicama viđenijih ljudi hdza, zabrinut sam

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 22:55 (nemrem_stara_mi_sere).
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Haha ko trumpa moze shvacat ozbiljno ali opet amercki presjednicki izbori su najbolji pokazatelj da ipak ima drzava s gorim politicarima od nasih.... 

A e evo cekam da me korona pokosi... Tu sam na granici 1925 godiste.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
dreadmoore kaže...
A ti vjeruješ pcr testu ja mu ne vjerujem, to je čista izmišljotina jer kaze 50% da će biti pozitivan 50% da nece.Cisto uzimanje novaca od napačenog svijeta, da a uzrok moje prehlade je zato što sam se prije dvije noći smrzao kao pička.Jer sam spavao na ne baš tako dobrom mjestu mojom greškom jbg.Ni vreća za spavanje mi nije pomogla.Tocnije u prostoriji gdje nema nikakvog grijanja i na dušeku koji je od poda 5cm.A vani 5°C

 Ne vjerujes jednom od najtocnijih testova koji se mogu napravit. Gdje tocno mozes vidjet dijelove virusnog genoma i na taj nacin detektirati da li postoji zaraza ili ne.

PCR se radi na 3 dijela genoma kako bi bio 100% siguran da je to COVID19 a ne neki drugi virus. Nema tu 50/50. Tu ima pravilno odradena priprema master mixa, pravilno uzorkovanje i pravilno namjestene temperature na masini.

Zato se jedan od master mixova uzima kao blank i gleda da li je doslo do zagadenja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Broj multiplikacijskih ciklusa je ustanovljen u vrijeme kad je kapacitet testiranja bio nekoliko redova veličine manji, virus se smatrao zaraznijim nego jest, te je broj izloženih pojedinaca bio daleko manji. Na temelju tih parametara je određen veći broj ciklusa, a kasnije se taj broj nije revidirao.

Danas je postalo očito da je taj broj ciklusa prevelik jer može detektirati i zaostali materijal nakon preboljelog virusa. Zato se ljude koji su pozitivni više ne testira već se kraj bolesti određuje po završetku simptoma, međutim, tako si prebolio bez simptoma ili ako si bio izložen virusu nakon što si stekao imunitet, pa se testiraš, primjerice zbog medicinskog zahvata, možeš biti pozitivan iako nisi bi bolestan ni zarazan.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...
Odjednom tišina čim gazda teorija zavjera oko korone odjednom ima koronu. Kako sad naprijed? Tko će sad voditi vojske trolova?

 I? Eno ga, živ i spreman da se vrati na predsjedničke dužnosti. Pisalo je da je dan-dva imao groznicu, ali isto tako ju je proveo" na nogama". Mediji seru i vlast će nas nastaviti pritiskati sa idiotskim mjerama. Situacija nije kritična (200 i koliko već, je hospitalizirano zbog COVID-19 - u cijeloj državi), a najavljuju pojačanje mjera. Zbog dolaska hladnijeg vremena. Tako govore. Iskreno se nadam da ovo što svi trpimo već 7 mjeseci je polučilo rezultate i da su te mjere stvarno razlog što kod nas situacija nije gadna što se tiče same zaraze. No, sumnjam... Jednostavno se ne mogu oteti dojmu da se apsolutno pretjerano reagiralo!

 

A ljudi su postali degenerici. Promatram ljude kada uđu u dućan, a nemaju masku, prekriju usta i nos majicom ili maramicom i vidiš da im je nelagodno jer nemaju masku. Osjećaju sram. A opet ovi s maskama znaju s prijezirom gledati ove bez njih. Ljudima je ispran mozak! Eto što su mediji! Uvjere te da si potencijalni nositelj tj. širitelj zaraze. Da, masku nije problem staviti, ALI to ponašanje ljudi mi je katastrofalno.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

https://www.snh.hr/koja-je-cijena-krivog-pitanja-za-novinare-u-hrvatskoj/?fbclid=IwAR0MiEXdQSFJx9BywiZFxlPNIjxtbuh-SPJvP3cm4wkmCkGlDbk7eu4-26c

 

Evo neki su odlučili izaći iz mišje rupe i objasniti ljudima na koji način funkcioniraju mediji. 

 

Potvrđeno da je sve to farmaceutsko-medijski-politički biznis

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 6:42 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

 Gdje je potvrđeno? U članku se ne spominje nikakva veza s farmacijom.

 

Koji si i lažov. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...

https://www.snh.hr/koja-je-cijena-krivog-pitanja-za-novinare-u-hrvatskoj/?fbclid=IwAR0MiEXdQSFJx9BywiZFxlPNIjxtbuh-SPJvP3cm4wkmCkGlDbk7eu4-26c

 

Evo neki su odlučili izaći iz mišje rupe i objasniti ljudima na koji način funkcioniraju mediji. 

 

Potvrđeno da je sve to farmaceutsko-medijski-politički biznis

 Mene samo zanima gdje su ljudi-gušteri u svemu tome. Nitko ih ne spominje a znamo da su oni sve to pokrenuli.

Nadglednik dina
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...
kbenzema kaže...

https://www.snh.hr/koja-je-cijena-krivog-pitanja-za-novinare-u-hrvatskoj/?fbclid=IwAR0MiEXdQSFJx9BywiZFxlPNIjxtbuh-SPJvP3cm4wkmCkGlDbk7eu4-26c

 

Evo neki su odlučili izaći iz mišje rupe i objasniti ljudima na koji način funkcioniraju mediji. 

 

Potvrđeno da je sve to farmaceutsko-medijski-politički biznis

 Mene samo zanima gdje su ljudi-gušteri u svemu tome. Nitko ih ne spominje a znamo da su oni sve to pokrenuli.

 Često mijenjaju kožu, pa ih ne primjetimo.

Live long and prosper.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Pa naravno da nije potvrđeno, isto kao što ni političari neće potvrditi da vrše pritisak na medije. Ali sve je to povezano i znamo ko ima koristi iz svega toga.

Ko npr, samo u 2020. godini je moguće da otkad su uvedene maske, sve više imamo zaraženih, a političarima malo fali da uvedu mjeru da budu obavezne i na otvorenom, jer eto, očito je da maske djeluju 😂😂😂
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Pa naravno da nije potvrđeno, isto kao što ni političari neće potvrditi da vrše pritisak na medije. Ali sve je to povezano i znamo ko ima koristi iz svega toga.


 Naravno da nije potvrđeno, ali ti staviš link i napišeš "Potvrđeno da je sve to farmaceutsko-medijski-politički biznis"...

 

Odluči se, da li je potvrđeno ili nije?

 

Live long and prosper.
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

https://www.globaldata.com/globaldata-presents-top-20-global-innovative-pharma-companies-by-market-capitalization-in-q1-2019/

Jadni ti farmaceuti nemaju za papar a kamoli da ce profitirat na nekom virusu testovima maskama i slicno.... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

https://www.globaldata.com/globaldata-presents-top-20-global-innovative-pharma-companies-by-market-capitalization-in-q1-2019/

Jadni ti farmaceuti nemaju za papar a kamoli da ce profitirat na nekom virusu testovima maskama i slicno.... 

 Ti imaš 5 godina pa ne razumiješ kako business funkcionira ili se praviš blesav namjerno? Skini tu aluminijsku foliju s glave.

Nadglednik dina
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Ti malo ukljuci mozak pa stavi aluminijsku foliju na glavu mozda se i upali koja lampica. Zapravo stavi masku i budi ovca. 

Ili ova situacija nije win win za sve od farmaceutskog lobija do drzava koje mogu uvodit represivne mjere pod izlikom virusa... Jer eto pokosilo ovo kao Ghengis Khan sve predsobom... 

Moj PC  
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

Ti malo ukljuci mozak pa stavi aluminijsku foliju na glavu mozda se i upali koja lampica. Zapravo stavi masku i budi ovca. 

Ili ova situacija nije win win za sve od farmaceutskog lobija do drzava koje mogu uvodit represivne mjere pod izlikom virusa... Jer eto pokosilo ovo kao Ghengis Khan sve predsobom... 

 Naravno da nije win-win, vidi se da nemaš pojma o ekonomiji ništa, pa bi ti bilo bolje da se ne crniš ovako. Apsolutno svi gube pare u ovo vrijeme, svega se manje prodaje, pa tako i ljekova, a ti misliš da su big-pharme zaradile miljarde na maskama? Ili misliš da će na cjepivima zaraditi miljarde? Očito nemaš pojma o cjepivima ništa, a još manje o ekonomiji.

 

Jako tužno je čitat pojedine komentare, stvarno se čovjek mora dobro zamislit... Pa koliko vam je teško naučit nešto, za gospu blaženu?

Live long and prosper.
13 godina
online
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Sad i WHO kaže da je prema njihovim procjenama smrtnost 0,13%

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Da, smrtnost je manja kad mjerama postigneš da bolnice imaju dovoljno kapaciteta.

Cijelo vrijeme vam je logika da mjere nisu potrebne jer eto s mjerama nema puno mrtvih.

A vidjeli smo kako to izgleda kad se otme kontroli. No čak i na takvim mjestima su se uvele mjere, pa zapravo nismo uopće vidjeli kako bi izgledalo da negdje epidemija krene potpuno bez mjera.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Daj molim te ne prdi, takvo je stanje u medijima već godinama i novinare se gazi i jebe daleko prije korone. Najprije je krenulo s tiskanim medijima jer su tiraže drastično pale, a zatim i sa svim ostalima.
Općepoznatu priču o posljedicama srozavanja medija koja se događa godinama ti interpretiraš kao dokaz belosvetske urote.
A zamisli, kako to da dosad nitko nije iznio uplate farmaceutske industrije svima koji su u toj zavjeri - liječnicima, političarima, novinarima, nama pizdunima s foruma... milijuni potplaćenih, a niti jedna uplatnica
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
picajzla0707 kaže...
Daj molim te ne prdi, takvo je stanje u medijima već godinama i novinare se gazi i jebe daleko prije korone. Najprije je krenulo s tiskanim medijima jer su tiraže drastično pale, a zatim i sa svim ostalima.
Općepoznatu priču o posljedicama srozavanja medija koja se događa godinama ti interpretiraš kao dokaz belosvetske urote.
A zamisli, kako to da dosad nitko nije iznio uplate farmaceutske industrije svima koji su u toj zavjeri - liječnicima, političarima, novinarima, nama pizdunima s foruma... milijuni potplaćenih, a niti jedna uplatnica

 Čekaj, vi dobijate pare za branit maske, mjere i koronu? Daj mi na PP javi kome da se obratim, ja to sve pišem bez naknade, pa da i meni netko plati.

 

Live long and prosper.
11 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Je je, evo jučer mi pfizer uplatio 100 keka eura za tekstove o novinama, čekam još 50 keka od bayera za seredanje po forumu :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 14:49 (picajzla0707).
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

Ti malo ukljuci mozak pa stavi aluminijsku foliju na glavu mozda se i upali koja lampica. Zapravo stavi masku i budi ovca. 

Ili ova situacija nije win win za sve od farmaceutskog lobija do drzava koje mogu uvodit represivne mjere pod izlikom virusa... Jer eto pokosilo ovo kao Ghengis Khan sve predsobom... 

 "Farmaceutski lobij" spašava stotine milijuna ljudi ljekovima svake godine. Spasit će tebe i nekog u tvojoj obitelji kad tad. Ljekovi koštaju, da. Košta i njihovo istraživanje, ljudi koji rade na njima, proizvodnja, distribucija, marketing i još mnogo toga. Ali to tebi ne ide u glavu. Ne. Mora biti zavjera. Oni imaju lijek za rak samo za bogate i slične kompletne gluposti koje se mogu čuti od tvoje ekipe.

 

"Represivne mjere" kako ih vi zovete ne odgovaraju nikome. Ono što vi ne razumijete jest da pad i propast ekonomije ne odgovara BAŠ NIKOM. Ako bi mućnuli glavom znali bi da zdrava ekonomija znači socijalni mir, stratešku prednost i uz to novac za obranu, napredovanje i slično. Baš je svima u interesu da ti se dignu milijuni ljudi i rastave državu na sastavne djelove i još k tome si ugroziš nacionalnu sigurnost. Što vi mislite da političari žive u drugim dimenzijama i da su nedodirljivi? Manje blogova, youtube-a i filmova, malo više razmišljanja.

 

Zadnje: Jesu ti lijepe bile slike masovnih grobnica u New York-u, Italiji, Iranu? To je tebi okej? Jel ti iole razumiješ što znače javnozdravstvene mjere??! Na stranu naš stožer i njihove nebuloze, mjere su potrebne, ne samo da ljudi ne umiru od virusa (ma koliko bi vi htjeli određivati tko je dosta živio), nego da ne umiru i ljudi koji nisu zaraženi zbog kolapsa sustava. Ali ne, ne ide to u glavu, ne ide i ne ide, ma koliko puta objašnjavali oni 100x obrazovaniji i iskusniji od internet doktora.

 

Cijela 2020 je vrlo dobra kritika globalnog obrazovanja. Pokazalo se da je preveliki udio stanovništva kompletno neobrazova i kao takav vrlo laka meta luđaka, teoretičara zavjera i stranih (i domaćih) malicioznih aktera.

Nadglednik dina
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
picajzla0707 kaže...
Je je, evo jučer mi monsant uplatio 100 keka eura za tekstove o novinama, čekam još 50 keka od bayera za seredanje po forumu :)

 Daj nemoj bit đubre, odgovori mi na PP, i ja bi htio malo para od Monsanta. Ma može meni i od Bayera ili Pfizera, svejedno, samo ne znam kome da se javim. Aj pliiiz mi odgovori... Velika je lova u pitanju, baš mi treba, nisam dobro financijski.

 

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...

 "Farmaceutski lobij" spašava stotine milijuna ljudi ljekovima svake godine. Spasit će tebe i nekog u tvojoj obitelji kad tad. Ljekovi koštaju, da. Košta i njihovo istraživanje, ljudi koji rade na njima, proizvodnja, distribucija, marketing i još mnogo toga. Ali to tebi ne ide u glavu. Ne. Mora biti zavjera. Oni imaju lijek za rak samo za bogate i slične kompletne gluposti koje se mogu čuti od tvoje ekipe.

 

"Represivne mjere" kako ih vi zovete ne odgovaraju nikome. Ono što vi ne razumijete jest da pad i propast ekonomije ne odgovara BAŠ NIKOM. Ako bi mućnuli glavom znali bi da zdrava ekonomija znači socijalni mir, stratešku prednost i uz to novac za obranu, napredovanje i slično. Baš je svima u interesu da ti se dignu milijuni ljudi i rastave državu na sastavne djelove i još k tome si ugroziš nacionalnu sigurnost. Što vi mislite da političari žive u drugim dimenzijama i da su nedodirljivi? Manje blogova, youtube-a i filmova, malo više razmišljanja.

 

Zadnje: Jesu ti lijepe bile slike masovnih grobnica u New York-u, Italiji, Iranu? To je tebi okej? Jel ti iole razumiješ što znače javnozdravstvene mjere??! Na stranu naš stožer i njihove nebuloze, mjere su potrebne, ne samo da ljudi ne umiru od virusa (ma koliko bi vi htjeli određivati tko je dosta živio), nego da ne umiru i ljudi koji nisu zaraženi zbog kolapsa sustava. Ali ne, ne ide to u glavu, ne ide i ne ide, ma koliko puta objašnjavali oni 100x obrazovaniji i iskusniji od internet doktora.

 

Cijela 2020 je vrlo dobra kritika globalnog obrazovanja. Pokazalo se da je preveliki udio stanovništva kompletno neobrazova i kao takav vrlo laka meta luđaka, teoretičara zavjera i stranih (i domaćih) malicioznih aktera.

 

Ma je, šta ti trubiš, naravno da bogati imaju svoje posebne ljekove. Eno, onaj japanac Kenzo Takada (vlasnik marke Kenzo), nije umro nego je ko i Elvis otišao na Karibe živit, a nama prodao priču da ga je ubila nepostojeća korona. Glupan ko viruje, a mi pametni znamo ćemu služi novac...

 

Live long and prosper.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

https://www.newsbreak.com/news/2075539327855/mit-covid-19-test-could-be-made-so-cheap-that-people-test-themselves-every-day

 

Dojde bauštelac u konzum po pol kile francuza, 15 deka podriguše i 2l desetke. Pita teta, još nešto, imamo vam jeftine testove za covid, sad su na akciji 5,99. I bauštalec pristane...uzeti još jednu desetku od 2l

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 15:27 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Old Iggy kaže...

Pa realno mi i nemamo neke mjere.

A vani je bilo dosta sranja pa pušu i na hladno kad možda i ne bi trebali.

A to što je od ožujka do lipnja, 50 000 'rvata popušilo posao? Nisu mjere krive. Krivi su tenkrenčići koji su ih donijeli i tupsončići koji ih podržavaju. To što obitelj ne može vidit babu koja leži u bolnici gdje broji zadnje dane života, kukajući ti na telefon da je osoblje jedva poviri jednom dnevno, kad je presvlače, i kad joj gurnu normabel u čvalju da zaspe... Ili kad moraš djetetu objašnjavat da ne smije dati prijatelju, koji nema marendu, komad sendviča... Ili kad mater sa sinom pod 40C temperaturom, blijed ko krpa, mora čekati pola sata ispred ambulante na olujnom jugu, samo kako bi došao dežurni doktor i uputio ih u drugo mjesto... I tako to. Kakve mjere, koje mjere? Nema mjera?

 

Kakav faking padobranac. 

 

No, dosta o teorijama zavjera i negirateljstvu korone...

 

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...

 "Farmaceutski lobij" spašava stotine milijuna ljudi ljekovima svake godine.

 

Ono kad te lobi firme koja zarađuje od tvoje bolesti uspije uvjerit da želi da budeš zdrav... vrijeme je za test inteligencije.

 

Ali jedno si pogodio, 2020. je fakat ispala kao jebeno dobar test inteligencije.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Filox kaže...

 Daj nemoj bit đubre, odgovori mi na PP, i ja bi htio malo para od Monsanta. Ma može meni i od Bayera ili Pfizera, svejedno, samo ne znam kome da se javim. Aj pliiiz mi odgovori... Velika je lova u pitanju, baš mi treba, nisam dobro financijski.

 

 

 Ne moraš ti njih kontaktirati, oni prate sve što se piše po forumima. Navodno im jedino Huawei 5G oprema radi probleme, ali to već rješavaju.

 

Mene su zvali neki dan i pitaju hoću li isplatu u dolarima, zlatu ili lijekovima za rak.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
DCQE kaže...
Old Iggy kaže...

Pa realno mi i nemamo neke mjere.

A vani je bilo dosta sranja pa pušu i na hladno kad možda i ne bi trebali.

A to što je od ožujka do lipnja, 50 000 'rvata popušilo posao? Nisu mjere krive. Krivi su tenkrenčići koji su ih donijeli i tupsončići koji ih podržavaju. To što obitelj ne može vidit babu koja leži u bolnici gdje broji zadnje dane života, kukajući ti na telefon da je osoblje jedva poviri jednom dnevno, kad je presvlače, i kad joj gurnu normabel u čvalju da zaspe... Ili kad moraš djetetu objašnjavat da ne smije dati prijatelju, koji nema marendu, komad sendviča... Ili kad mater sa sinom pod 40C temperaturom, blijed ko krpa, mora čekati pola sata ispred ambulante na olujnom jugu, samo kako bi došao dežurni doktor i uputio ih u drugo mjesto... I tako to. Kakve mjere, koje mjere? Nema mjera?

 

 

 

Da, nema nikakvih posebnih mjera.

Ista količina bi ljudi izgubila posao (ako ne i bitno više, ako bi propala sezona) i bez mjera.

zdravtsvo bi bilo potpuno neupotrebljivo, ne parcijalno. Makar iz vlastitog iskustva zdravstvo radi, nekad gnjave malo više, ali nije da nema usluge.

 

U odnosu na mnoge Europske zemlje, mi praktički nemamo mjera. Čak nismo ništa posebno imali ni na proljeće, danas imamo nešto manje ozbiljnih mjera nego Švedska i slično.

4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...

 

Mene su zvali neki dan i pitaju hoću li isplatu u dolarima, zlatu ili lijekovima za rak.

Ali, ti znaš bolje pa tražiš isplatu u maskama. Jebo dolare, zlato ili lijekove. Maska glavu čuva!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice