Jeftini laptopi za Windowse 11

poruka: 13
|
čitano: 12.490
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeftini laptopi za Windowse 11".
16 godina
offline
Jeftini laptopi za Windowse 11

 kataklizmične najave kraja kupovine kakve poznamo, čitam konstataciju kad budete pisali o linuxu da je sve otišlo k vragu, u trenu kad se IT časopis hvali nepisanjem o linuxu novinarstvo je otišlo na tamnu stranu.

 
0 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11
Za one koji nemaju osjećaja za sarkazam postoji čak i napomena u tekstu o "šaljivosti", ali valjda nisi došao do tog dijela...
...
Moj PC  
6 0 hvala 3
16 godina
offline
Jeftini laptopi za Windowse 11

Miro, zar vec novi broj? :) Nesto mi brzo prodje ovaj mjesec :D pozdrav

 

Ne izgleda lose na novom Macbook Pro 14 :)

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2021 15:46 (Adin).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Jeftini laptopi za Windowse 11

Odlična tema za M1 procesore za Appleove računare koje viđam - nigdje! I ovaj broj kupujem na lokalnom kiosku!

Hvala @Miro 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11
Adin kaže...

Miro, zar vec novi broj? :) Nesto mi brzo prodje ovaj mjesec :D pozdrav

 

Ne izgleda lose na novom Macbook Pro 14 :)

 

 

 

 Pa lijepo si se opremio, a i iskoristio priliku da se usput pohvališ! 

 

Na tom ekranu sve dobro izgleda (čak i jeftini laptopi), ne sumnjam da ćeš uživati.

...
12 godina
neaktivan
offline
Jeftini laptopi za Windowse 11

Je li koji model Chuwija upao u test? Baš me zanima vaše mišljenje za te low-budget modele. Da nisu uvijek samo HP/Lenovo/Asus/Acer. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11
mzopg kaže...

Je li koji model Chuwija upao u test? Baš me zanima vaše mišljenje za te low-budget modele. Da nisu uvijek samo HP/Lenovo/Asus/Acer. 

 Spomenut je LapBook Pro kao jeftiniji izbor, ali nije bio na testu. Mislim da nema zastupnika koji bi ga ustupio za testiranje, a i svi na testu su ipak znatno skuplji od njega. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11
jozef kaže...
mzopg kaže...

Je li koji model Chuwija upao u test? Baš me zanima vaše mišljenje za te low-budget modele. Da nisu uvijek samo HP/Lenovo/Asus/Acer. 

 Spomenut je LapBook Pro kao jeftiniji izbor, ali nije bio na testu. Mislim da nema zastupnika koji bi ga ustupio za testiranje, a i svi na testu su ipak znatno skuplji od njega. 

 Šteta, bila bi zanimljiva usporedba, u segmentu do 3000kn imaju modele koji nemaju previše konkurencije.

Lapbook Pro, GemiBook Pro, HeroBook Plus sve modeli ispod 3000kn.

16 godina
moderator
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11
mzopg kaže...
jozef kaže...
mzopg kaže...

Je li koji model Chuwija upao u test? Baš me zanima vaše mišljenje za te low-budget modele. Da nisu uvijek samo HP/Lenovo/Asus/Acer. 

 Spomenut je LapBook Pro kao jeftiniji izbor, ali nije bio na testu. Mislim da nema zastupnika koji bi ga ustupio za testiranje, a i svi na testu su ipak znatno skuplji od njega. 

 Šteta, bila bi zanimljiva usporedba, u segmentu do 3000kn imaju modele koji nemaju previše konkurencije.

Lapbook Pro, GemiBook Pro, HeroBook Plus sve modeli ispod 3000kn.

 Da, ali čini mi se da su to sve laptopi s Celeron i Atom klasom procesora, a takve smo htjeli izbjeći. 

Chuvija inače nije nitko poslao na test. Općenito maloprodajne firme nisu sklone slati laptope na testiranje osim ako je u dogovoru sa samim proizvođačem. S obzirom da Chuvi nema ured u Hrvata, nije bilo ni mogućnosti za dogovor. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11
Denis kaže...
mzopg kaže...
jozef kaže...
mzopg kaže...

Je li koji model Chuwija upao u test? Baš me zanima vaše mišljenje za te low-budget modele. Da nisu uvijek samo HP/Lenovo/Asus/Acer. 

 Spomenut je LapBook Pro kao jeftiniji izbor, ali nije bio na testu. Mislim da nema zastupnika koji bi ga ustupio za testiranje, a i svi na testu su ipak znatno skuplji od njega. 

 Šteta, bila bi zanimljiva usporedba, u segmentu do 3000kn imaju modele koji nemaju previše konkurencije.

Lapbook Pro, GemiBook Pro, HeroBook Plus sve modeli ispod 3000kn.

 Da, ali čini mi se da su to sve laptopi s Celeron i Atom klasom procesora, a takve smo htjeli izbjeći. 

Chuvija inače nije nitko poslao na test. Općenito maloprodajne firme nisu sklone slati laptope na testiranje osim ako je u dogovoru sa samim proizvođačem. S obzirom da Chuvi nema ured u Hrvata, nije bilo ni mogućnosti za dogovor. 

Celeroni, ali sa 4 jezgre i jako malom potrošnjom, tako da su dosta zanimljivi upravo u tom entry low budget levelu, jer se na njima može normalno obavljati light office posao uz solidno trajanje baterije. S druge strane imaju dizajn, kvalitetu izrade, display, tipkovnicu s osvjetljenjem za klasu iznad konkurencije u tom cjenovnom rangu. Upravo zato me i zanimalo vaše mišljenje jer smo već imali raspravu na forumu oko toga je li to "škart" procesor ili se ipak može nešto raditi na njemu. Osobno ih koristim već godinama paralelno sa MackBookom Pro i nije mi se problem prebaciti sa jednog na drugi uređaj, mislim da i to nešto govori.

 

Šteta što nema distributera za HR, nadam se da će se to uskoro promijeniti. Ili da i vi "iskoristite" onih 14 dana za online narudžbu. 

6 godina
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11

Meni upravo došla obavijest o nadogradnji na Win 11. 

 

16 godina
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11
Zato ga kolega @mzopg i ja redovito testiramo i koristimo. :-)
Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
6 godina
offline
Re: Jeftini laptopi za Windowse 11

Instalirao Windows 11. Preuzimanje i instalacija, sve skupa je trajalo oko 3 sata. Za sada vidim promjene samo u izgledu, koji mi se, moram priznati, sviđa!

Nije loše za "nekog tako kineza" od 300 EURA 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2021 19:49 (Nemo nemo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice