Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n

poruka: 11
|
čitano: 5.142
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n".
9 godina
offline
Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n

Lijepo sam ja napisao da je Autopilot iskočio u zadnji tren iz automobila. Sad je i službeno potvrđeno da je iskočio...

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n

kum: u kršćanskoj tradiciji svjedok pri obredu krštenja, vjenčanja (uključujući građansko) ili porinuća broda. u rvackoj tradiciji (dodatno), osoba koja ima prednost pri dobivanju poslova i provizije, zaštićena od kaznenog progona u granicama državljanstva i objektivnih mogućnosti. u talijanskoj tradiciji ... kako se u ovo uklapa automobilska elektronika "kumovanjem" i k tome u "fri kantri"? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 4 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tes
"Nedugo po objavi senzacionalističkih članaka u raznim medijima.. "

Nisu to samo razni mediji objavljivali senzacionalistički članak nego i ovaj medij.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 13:16 (ccc2002).
 
12 1 hvala 0
15 godina
offline
Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tes
sve dok taj autopilot ne bude na visokoj razini...ne bih dopustio izlazak na cestu s obzirom na broj budala iza volana
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n

Da, jedini svjedoci su izgorili, auto isto, Elon ima para, istražitelji su ljudi...

 
0 6 hvala 0
13 godina
offline
Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n

Ideja da se to zove Autopilot i reklamira ko tako je apsurd.

gramatika bljak
Moj PC  
3 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tes
Rekoh ja, nije kriv (auto)Pilot nego Peting. I to u troje: između vozača, suvozača i autopilota.
Pis on ju :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tes
GUID kaže...

Da, jedini svjedoci su izgorili, auto isto, Elon ima para, istražitelji su ljudi...

 
A ljudi kao ti izmisljaju stvari jer eto, nije ispalo onako kako si ti to zelio, sto odmah znaci da je neka zavjera.


15 godina
offline
Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n

.. U njemu stoji kako je sa snimki nadzornih kamera vidljivo kako su dvojica putnika sjeli u vozilo, jedan na vozačko, a drugi na suvozačko sjedalo, te kako su prevalili tek oko 165 metara.

 

- ostaje pitanje koliko je us-policija glupa, pa istrčava s izjavama prije nego pregleda dokaze i nadzorne snimke. Glasnogovornici klase kreten.

 

stvar je vrlo jednostavna, vozač je kriv. Da nema vozača-osobe, bio bi jedini preostali, ai.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Istražitelji potvrdili da nedavnoj nesreći Tesle n

znači AutoPilot (imena osoba se pišu velikim slovom) je znači u nudie-baru ašikovo s cicnceker-free konobaricom u trenutku nesreće ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice