Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

poruka: 123
|
čitano: 22.058
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen ".
7 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
darkborg kaže...

 

@Čitatelj, ako ćeš ti posredovati narudžbe ljudima ok. Inače koliko vidim nema dostave za RH. 

 

 

n!Cola kaže...

NEma dostava u HR ?

 

Posaljite im mail - to su Nizozemci, ako moze za Sloveniju, ne vidim razloga zasto ne moze u HR.

Ja sam se s njima preporodio, bas zbog glave - koristim sensitive, probao sam i ultra-sensitive,

oboje zadovoljavajuce za brijanje glave.

 

service@boldking.com

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Čitatelj kaže...

U 30+ godina brijanje glave, ali i lica jos duze, na kraju sam se zadrzao

na Boldking britvicama - savrsene su i za glavu i za lice, ne kostaju kao

jajca Petrovog jarca, ne tupe se brzinom Gillette proizvoda, jedna britvica

mi je dovoljna da se 10 dana svaki dan brijem, lice, glavu - bez problema,

a nekad i duze.

 

www.boldking.com

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCzs4QAjrsztDAmqDY5C1DhQ/videos

 

Nikad vise necu kupit ni Gillette ni Wilkinson Sword (Schick u nekim zemljama, isti drek),

precjenjeni i preskupi proizvodi sa veoma slabim nozevima, koji se brzo istupe.

Dvaput obrijes glavu i mozes ih bacit.

 

 

Ako se itko odluci isprobati Boldking britvice, evo mu kod za 10€ pri prvoj kupnji:

MTU2NDK2MQ

Kaže kolega dolje niže da nema dostave u HR.

 

Daj link gdje to kupuješ a da dostavljaju u HR.

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Stric_Jura kaže...

Ja sam si uzeo OneBlade, napunim ga i 2 tjedna miran... dovoljno i za putovanja...

+1

isprobao sve zive klasicne zilete, uzeo neki Braun 9-series pa prodao, pa onda neki Panasonic koji kosta ko rabljeni auto pa prodao, pa onda isao na klasicne safety razor al nemam zivaca isprobavat koji kombo mi najvise pase (jos uvijek imam doma dva paketa Feather razora..

onda sam jedan dan uzeo OneBlade i sa dva nastavka sam miran godinu dana, a brije poprilicno dobro za moje potrebe, pogotovo po vratu sa kojim imam najvise problema.

inace sam lijencina za brijanje, uglavnom se brijem jednom tjedno (maksimalno)

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 15:09 (nixass).
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
drpetric kaže...
MP7 kaže...

 

Nego Dragane, jesi probao po jajcima?

 Je li more mokro? 

 E ali i ona stara primorska:

 

More je hladnije ako su jajca glatko obrijana.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
nixass kaže...
Stric_Jura kaže...

Ja sam si uzeo OneBlade, napunim ga i 2 tjedna miran... dovoljno i za putovanja...

+1

isprobao sve zive klasicne zilete, uzeo neki Braun 7-series pa prodao, pa onda neki Panasonic koji kosta ko rabljeni auto pa prodao, pa onda isao na klasicne safety razor al nemam zivaca isprobavat koji kombo mi najvise pase (jos uvijek imam doma dva paketa Feather razora..

onda sam jedan dan uzeo OneBlade i sa dva nastavka sam miran godinu dana, a brije poprilicno dobro za moje potrebe, pogotovo po vratu sa kojim imam najvise problema.

inace sam lijencina za brijanje, uglavnom se brijem jednom tjedno (maksimalno)

 Elektricni su za one koji se redovno briju...

12 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Ja iskreno mislim da oni ni sami ne znaju što bi nam i kako upakirali i prodali.
A to mogu potkrijepiti i ovim:
Ista kompanija koja stoji iza ovog brijača u suradnji - Braun, nudi svoj električni brijač koji ima učinak hlađenja.
Za hlađenje tvrdi da smanjuje iritacije, crvenilo i svrbež.

Radi se o Braun Series 3 °CoolTec brijaču koji i sam koristim. Čak je jeftiniji od ovog čuda i britva mu duže traje.
Pa se sada logično pitam što ovi u Braunu misle i postoje li ikakva istraživanja u njihovim labaratorijima?
Jer kako onda objašnjavaju da za dvije suprotne stvari poput grijanja i hlađenja tvrde da imaju isti učinak?

Inače ja sam zadovoljan s tim hlađenjem i bas zbog tog sam skeptičan da ovo grijanje može umiriti kožu...
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
drpetric kaže...
MP7 kaže...

 

Nego Dragane, jesi probao po jajcima?

 Je li more mokro? 

 dragane, hvala za nesto drugo, pun mi je neobrijanik politike i oruzja.

 

ovdje je kolega bio preskromno smion.

 

parafrazirat cu jedan stih iz blagoupokojenog ferala, mislim da je sricao isto tako pokojni predrag lucic neki anticki stih - ispricavam se ako sam fulao:

 

zasto brijes sve do koze

svoje lice, prsa 

cak i svoga tvrdu?

 

to se tvojoj maloj svidjat moze,

al za koga

obrijo si - prdu?

 

 

 

14 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Ja sam kupio od AquaTouch od Philipsa 1800kn i služi mi jedino kao priprema brade za obični brijač. Po obrazu i obrije kako bi trebalo ali brkove i dole po vratu ne vata ništa i to izgleda katastrofa ako se ne završi sa brijačem. Brijač je Gillete Fusion 5 Proglide. Imam sve njihove kako su izlazili ali smatram da nakon Fusion 5 Proglide-a stvarno ne treba bolje. I vibrira i pomiče se glava točno kao na ovom. Možda sam puno očekivao od električnih brijača ili možda treba kupit električni brijač od 500+€ da obrije kako treba ali sumnjam nakon što sam pročitao komentare. Svakako ću sad probat OneBlade. Još sam u procesu traženja idealnog setup-a.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 15:31 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

 Pa za ove pare uzmes elektricni brijac srednje ili vise kategorije i miran godinama... Sad tek pogledah cijenu.... WOW.......

Baš. Električni brijači pogotovo top modeli koštaju više nego VEš-Mašina, Sušilica, i OLED televizor zajedno... stvarno mi ne ide u glavu šta se to u njima nalazi da košta, lupam, 700€ i sl. 

 Hm nisam siguran na koji to tacno model mislis da kosta 700EUR? Braun series 9 koji je najskuplji kosta 300 EUR. Series 7 je vec u domeni ovog brijaca.....Ja imam vec godinama series 5 koji sada kosta 100 eur i nikad se bolje obrijao nisam.... Upravo danas cu vjerovatno kupiti series 9 za 150 EUR......

Pa mislio sam malo sarkazma, nekada se zapitam što tako skupo košta.

Inače ja imam Braun ali Iskra ga pravila.. stariji prije no što sams e ja rodio., nikada mrežicu nisam zamjenio i dan-danas radi. Sad kupiš od Panasonica i mijenajj neku mrežicu svakih 6 mjeseci.

Na stranu sada gornja priča: Ima li šta bolje od tog Brauna serije 9 (Možda Panasonic, Philips ili neki deseti) da si probao ili da si čuo da je bolje?

5 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

 Pa za ove pare uzmes elektricni brijac srednje ili vise kategorije i miran godinama... Sad tek pogledah cijenu.... WOW.......

Baš. Električni brijači pogotovo top modeli koštaju više nego VEš-Mašina, Sušilica, i OLED televizor zajedno... stvarno mi ne ide u glavu šta se to u njima nalazi da košta, lupam, 700€ i sl. 

 Hm nisam siguran na koji to tacno model mislis da kosta 700EUR? Braun series 9 koji je najskuplji kosta 300 EUR. Series 7 je vec u domeni ovog brijaca.....Ja imam vec godinama series 5 koji sada kosta 100 eur i nikad se bolje obrijao nisam.... Upravo danas cu vjerovatno kupiti series 9 za 150 EUR......

Pa mislio sam malo sarkazma, nekada se zapitam što tako skupo košta.

Inače ja imam Braun ali Iskra ga pravila.. stariji prije no što sams e ja rodio., nikada mrežicu nisam zamjenio i dan-danas radi. Sad kupiš od Panasonica i mijenajj neku mrežicu svakih 6 mjeseci.

Na stranu sada gornja priča: Ima li šta bolje od tog Brauna serije 9 (Možda Panasonic, Philips ili neki deseti) da si probao ili da si čuo da je bolje?

 Ja sam mao istrazivao ovih dana i manje vise braun 9 je ili prvi ili ponekad drugi ali nijanse su u pitanju. Tipa nacin ciscenja prevlada i sl.... Moj braun 5 meni sluzi savrseno ali vec polako elektronika zeza. Generalno niakd se nisam bolje obrijao nego sa njim. A to mijenjanje mrezice je navlakusa. Juce gledam video nekog berberina iz njujorka koji koristi braun 9 svaki dan po cijeli dan na musterijama i mijenjao mrezicu jednom... Znaci ja i ti nikad ;)

 

A sto se tice cijene ni meni nece biti jasno zasto kuhinjski sto kosta vise nego vrhunski mobilni telefon...Al jbg... Ispade jeftinije napraviti vrhunsku eektroniku nego isjeci komad daske.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 16:11 (Posmatrač).
11 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
BroccDaRock kaže...

Ako nemate 1250 kn za ovo čudo, sličan efekt možete postići ako žilet jednostavno stavite u toplu vodu

Potpuno krivo. Za dobro brijanje koža mora biti što toplija (ne pretjerati da se ne izazovu opekline), a oštrica što hladnija (opet ne pretjerati jer i hladan metal može izazvat opekline). A kad završite brijanje oštrice ponovo isprat hladnom (što hladnije to boje, ovaj put možete pretjerati) vodom. Tako će brijanje biti ugodnije, a oštrice duže oštre.

 

Ovaj princip koristi i Heated Razor, pa bi se moglo reći da Petric i nije previše pretjerao sa hvalospjevima. Druga je stvar da isti efekt možete postić sa daleko jeftinijim sredstvima. Ali ni iPhone nije najjeftini smartphone i isti efekt možete postić sa daleko manje novca.

 

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 16:17 (markoBT).
16 godina
moderator
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
wyks kaže...
More je hladnije ako su jajca glatko obrijana.

 Prednosti su u odnosu na taj jedan nedostatak daleko brojnije... 

drpetric
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

 Pa za ove pare uzmes elektricni brijac srednje ili vise kategorije i miran godinama... Sad tek pogledah cijenu.... WOW.......

Baš. Električni brijači pogotovo top modeli koštaju više nego VEš-Mašina, Sušilica, i OLED televizor zajedno... stvarno mi ne ide u glavu šta se to u njima nalazi da košta, lupam, 700€ i sl. 

 Hm nisam siguran na koji to tacno model mislis da kosta 700EUR? Braun series 9 koji je najskuplji kosta 300 EUR. Series 7 je vec u domeni ovog brijaca.....Ja imam vec godinama series 5 koji sada kosta 100 eur i nikad se bolje obrijao nisam.... Upravo danas cu vjerovatno kupiti series 9 za 150 EUR......

Pa mislio sam malo sarkazma, nekada se zapitam što tako skupo košta.

Inače ja imam Braun ali Iskra ga pravila.. stariji prije no što sams e ja rodio., nikada mrežicu nisam zamjenio i dan-danas radi. Sad kupiš od Panasonica i mijenajj neku mrežicu svakih 6 mjeseci.

Na stranu sada gornja priča: Ima li šta bolje od tog Brauna serije 9 (Možda Panasonic, Philips ili neki deseti) da si probao ili da si čuo da je bolje?

 Ja sam mao istrazivao ovih dana i manje vise braun 9 je ili prvi ili ponekad drugi ali nijanse su u pitanju. Tipa nacin ciscenja prevlada i sl.... Moj braun 5 meni sluzi savrseno ali vec polako elektronika zeza. Generalno niakd se nisam bolje obrijao nego sa njim. A to mijenjanje mrezice je navlakusa. Juce gledam video nekog berberina iz njujorka koji koristi braun 9 svaki dan po cijeli dan na musterijama i mijenjao mrezicu jednom... Znaci ja i ti nikad ;)

 

A sto se tice cijene ni meni nece biti jasno zasto kuhinjski sto kosta vise nego vrhunski mobilni telefon...Al jbg... Ispade jeftinije napraviti vrhunsku eektroniku nego isjeci komad daske.....

Nisam nikada mijenjao na 40+ godina starom Braunu (Iskra pravila, i Made in Yugoslavia na njemu) dok meni lično nije počela da puca pa onda mi oštrice doslovce "spale lice" tak oda ga koristim.. rijetko.

Ono što me zanima jeste recimo Braun serije 9 je li stvaarno (barem tebi) tako dobro da može zamjeniti klasičan žilet (meni logika kaže da ne može).

Eh kod mene je čisto baby face, i ja kada se izbrijem.. ubacim prvo neka krema za tijelo par kapi pa je dobro obrišem ručnikom (ili peškirom) pa onda po licu pospem guzičara.. to je Johnsonsov puder za bebe.. lice bude kao niti u jedne cure..

Ali problem je ako to uradim ujutru u 7h naveče hoću u 20h da izađem i već bi se možda opet mogao obrijati, ali ako to uradim 12 sati poslije ili ponovo ujurtru.. ide osip i sva ostala sran*a koje viđamo na reklama.

Da ponovim pitanje: može li Braun serije 9 zamjeniti i/ili biit bolji od klasične britve iliti žileta.

4 godine
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Pixel kaže...

 

Na akcijama se uzme neki braun serije 9 

 

 Ja brijem lice braunom serije 5. Serija 9 je preskupa, čak i na akcijama. Za razliku od britvica, ovdje moraš kupovati mrežice koje isto tako propadnu nakon par mjeseci, ovisno koliko često se briješ (ja uvijek radnim danom, dok vikendom prođem i bez brijanja, ako baš negdje ne moram doći ulickan) i koliko su ti jake dlake. Na ambalaži mrežice nacrtan je kalendar na kojem simbol kaže da se mrežica mora zamijeniti svakih 18 mjeseci. Meni izdrži max. 6 mjeseci i tih zadnjih mjesec dana derem po istom mjestu na licu stoput, a ne obrijem se pošteno. Sve je to papilova, poput ink jet printera i tinti.

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
drpetric kaže...
wyks kaže...
More je hladnije ako su jajca glatko obrijana.

 Prednosti su u odnosu na taj jedan nedostatak daleko brojnije... 

dodaje prividnih 2cm na total lenght, we got you

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
4 godine
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

 Pa za ove pare uzmes elektricni brijac srednje ili vise kategorije i miran godinama... Sad tek pogledah cijenu.... WOW.......

Baš. Električni brijači pogotovo top modeli koštaju više nego VEš-Mašina, Sušilica, i OLED televizor zajedno... stvarno mi ne ide u glavu šta se to u njima nalazi da košta, lupam, 700€ i sl. 

Braunova serija 5 je prije par mjeseci koštala 950 kuna u HG Spotu na akciji, a nova serija 7 jedno 1500 kuna. I svaki takav aparat mi izdrži po 10 godina gotovo svakodnevnog brijanja. Ovaj sadašnji Braun serije 5 imam jedno 5 godina, a kupio sam ga zato jer je prethodni naprosto previše galamio (taj sam koristio točno 10 godina i još je ok i služi kao backup jer može raditi i na struju, dok sadašnji radi samo na bateriju).

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 16:49 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Posmatrač kaže...
 Generalno niakd se nisam bolje obrijao nego sa njim. A to mijenjanje mrezice je navlakusa. Juce gledam video nekog berberina iz njujorka koji koristi braun 9 svaki dan po cijeli dan na musterijama i mijenjao mrezicu jednom... Znaci ja i ti nikad ;)

 

A sto se tice cijene ni meni nece biti jasno zasto kuhinjski sto kosta vise nego vrhunski mobilni telefon...Al jbg... Ispade jeftinije napraviti vrhunsku eektroniku nego isjeci komad daske.....

 Mijenjanje mrežice nije navlakuša. S vremeno se i mrežica istupi ili jednostavno pukne, a onda je opasna jer te može porezati.

4 godine
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Envy kaže...


Ali problem je ako to uradim ujutru u 7h naveče hoću u 20h da izađem i već bi se možda opet mogao obrijati, ali ako to uradim 12 sati poslije ili ponovo ujurtru.. ide osip i sva ostala sran*a koje viđamo na reklama.


 Za to postoje razni after shave losioni. Netko voli i podnosi alkohol u njima. Ja sam takav. Onda znam da mi je lice dezinficirano. Ako to ne napravim, pojavit će se prištevi. Meni nikakvi balzami ne pomažu. Pokušao sam ih koristiti, ali sam vidio da mi je alkoholni after shave bolji. Kasnije možeš namazati lice nekom kremom jer će ti ju alkoholom isušiti. 

 

 

11 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Identičan problem s tim crvenilom, prištevima i sl. sranjima sam imao i ja. Trpio nekih pola godine, kad sam se zaposlio iza faksa (mladost ludost ;) ), pa odjebao brijanje.

Sad samo mašinicom za glavu, jednom u tjedan-dva i super, ne znam šta bi me natjeralo da se brijem češće.

Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Zauzet nadimak kaže...

Identičan problem s tim crvenilom, prištevima i sl. sranjima sam imao i ja. Trpio nekih pola godine, kad sam se zaposlio iza faksa (mladost ludost ;) ), pa odjebao brijanje.

Sad samo mašinicom za glavu, jednom u tjedan-dva i super, ne znam šta bi me natjeralo da se brijem češće.

 Možeš biti uredan i s kratko podšišanom bradom jer se vidi da ju šišaš. Ako imaš bradu poput drvosječe ili pravoslavnog prote, onda je to problem za sebe, jer to treba i održavati, a to mene ne zanima.

11 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Kratko podšišana, nikakve hipsterske fore koje, kako si i sam rekao, donesu još više problema oko održavanja.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavljen

Ja niveu kremu koristim nakon brijanja

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
nixass kaže...

isprobao sve zive klasicne zilete, uzeo neki Braun 9-series pa prodao, pa onda neki Panasonic koji kosta ko rabljeni auto pa prodao

 Ima ljudi koji kupuju korištene brijače ? To mi zvuči kao kupci korištenih četkica za zube .

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Moje prvo brijanje sam čekao kao djeda mraza, sa uzbuđenjem što konačno prolazim neku vrstu inicijacije u svijet odraslih.
No, kako sam postajao stariji, sve mi je teže padala ta muška rabota. Em su "žileti" bili nekvalitetni i teško dostupnim (tokom rata), em nisam vidio svrhu svakodnnog brijanja u tim okolnostima.
No, prva serija Gillette Mach3 (koju sam dobio od neke rodbine s one strane Atlantika krajem devedesetih) je bio space shuttle, što izgledom što kvalitetom, u odnosu na moj dotadašnji soc-komunistički brijač. To mi je probudilo ugašenu radost i uživanje u procesu brijanja uz pjevušenje pred ogledalom.
No, radost nije dugo potrajala. U početku su britvice bile jednake kvalitete kao i one prve, uskoro su po paprenoj cijeni počele dolaziti znatno nekvalitetnije britvice koje bi se istupile nevjerovatnom brzinom.
Zatim je uslijedila cijela plejada modela svemirskog izgleda (i cijene), tako da je lakše bilo kupiti ženi odgovarajuće tampone i uloške nego naći odgovarajuću kombinaciju brijač-britvica. Jbg, vremena metroaeksualaca su došla.
Ja sam sve češće preskakao brijanje, a ženi sam prodavao priču da je to dio mog ličnog imidža. Dok me jednom nije obavijestila da ja nemam bradu od 3 dana, nego bradetinu i ličim na Badžu iz Popeye crtanog filma.
U zadnje vrijeme sam, da bih ostao uredan kupio trimer za bradu i obuzdavam rastinje da bih se još mogao zvati civilizovanim, a Gillette i ostala kapitalistička dŽubrad neka muzu neke druge ovce.

P.s.
Zbog mira u kući, žena veli da se navikla da je škakilja.
P.p.s.
Momci, na prvi spoj idite neobrijani i odmah postavite ljestvicu tolerancije visoko.
morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 18:20 (morrisoN).
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Brijač dolazi SA PUNJAČEM u kutiji - daklem već u startu je ZASTARIO.

Džilet uopće ne prati trend super duper kul mobitela

Bezveze
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
Envy kaže...

Nisam nikada mijenjao na 40+ godina starom Braunu (Iskra pravila, i Made in Yugoslavia na njemu) dok meni lično nije počela da puca pa onda mi oštrice doslovce "spale lice" tak oda ga koristim.. rijetko.

Ono što me zanima jeste recimo Braun serije 9 je li stvaarno (barem tebi) tako dobro da može zamjeniti klasičan žilet (meni logika kaže da ne može).

Eh kod mene je čisto baby face, i ja kada se izbrijem.. ubacim prvo neka krema za tijelo par kapi pa je dobro obrišem ručnikom (ili peškirom) pa onda po licu pospem guzičara.. to je Johnsonsov puder za bebe.. lice bude kao niti u jedne cure..

 vidim da si klasicar, ali sad bez zeke - provjeri si taj puder - Johnson je platio silne milijarde odstete i povlaci taj baby powder i iz ameike i kanade najsvjeze jer je - kancerogen.

https://www.bbc.com/news/business-44816805

 

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
morrisoN kaže...
P.s.
Zbog mira u kući, žena veli da se navikla da je škakilja.
P.p.s.
Momci, na prvi spoj idite neobrijani i odmah postavite ljestvicu tolerancije visoko.

 nema poljupca dok ne zazhezhu brkovi.

njeni...

 

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
overhaul kaže...
nixass kaže...

isprobao sve zive klasicne zilete, uzeo neki Braun 9-series pa prodao, pa onda neki Panasonic koji kosta ko rabljeni auto pa prodao

 Ima ljudi koji kupuju korištene brijače ? To mi zvuči kao kupci korištenih četkica za zube .

 I ja sam se začudio. Kupio sam ih na Amazonu i logično, tamo nisam mogao vratit pa sam stavio na eBay. Oba sam prodao za nekih 65-70% cijene što je sasvim ok obzirom o čemu se radi i da je rabljeni. 

Oba su kupile žene, valjda muževima, kajaznam 😅

Mislim da na ebayu možeš svašta prodat bez problema, pa čak i ovakve stvari

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
3 godine
offline
Re: Isprobali smo Gillette Heated Razor, predstavl
markoBT kaže...

Potpuno krivo. Za dobro brijanje koža mora biti što toplija (ne pretjerati da se ne izazovu opekline), a oštrica što hladnija (opet ne pretjerati jer i hladan metal može izazvat opekline). A kad završite brijanje oštrice ponovo isprat hladnom (što hladnije to boje, ovaj put možete pretjerati) vodom. Tako će brijanje biti ugodnije, a oštrice duže oštre.

 

Ovaj princip koristi i Heated Razor, pa bi se moglo reći da Petric i nije previše pretjerao sa hvalospjevima.

 Ovo su po meni obične besmislice. Na slici je vidljivo da je grijaći element iza žileta. S obzirom da metal odlično provodi toplinu, grijaći element na Heated Razoru očigledno grije prvenstveno žilete (a takav je i naziv samog aparata - Heated Razor). Žilete možeš zagrijati i u toploj vodi, ne treba ti grijaći element.

 

A ispiranje žileta što hladnijom vodom da bi duže bili oštri mi je u rangu s pričama "ne hodaj ispod ljestvi" i "pljuni tri puta za crnom mačkom".

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice