Isprobali sam digitalno automobilsko osiguranje LA

poruka: 6
|
čitano: 4.444
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali sam digitalno automobilsko osiguranje LA".
6 godina
offline
Isprobali sam digitalno automobilsko osiguranje LA

da je ovog bilo prije 7 godina...sad bih imao 4000kn u djepu...danas sam ugovorio laqo... još imam samo platiti...u odnosu na prošli račun 40% manje...taman za ulje promijeniti

 

pitanje za Dragu... znači ne moram imati nikakve papire isprintane...niti kod registracije(produljenje) niti u slučaju nezgode

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Isprobali sam digitalno automobilsko osiguranje LA

Zalosno da je ovo u Europi na snazi vec 10ak godina a kod nas tek sad. Ovdje u Irskoj imas stranicu s kojom usporedis sva osiguranja ili odes kod svih i zatrazis Quote te onda posaljes drugim kolko ti je konkurencija dala i oni ti jos snize :D jos ako si dobar u photoshopu malo izmjenis i da vidis cijena 100-200€ dolje bez problema.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali sam digitalno automobilsko osiguranj
Baš me zanima koliko je bug dobio para za ovo
 
0 1 hvala 0
8 godina
online
Re: Isprobali sam digitalno automobilsko osiguranj
Gadgeti kaže...

Zalosno da je ovo u Europi na snazi vec 10ak godina a kod nas tek sad. Ovdje u Irskoj imas stranicu s kojom usporedis sva osiguranja ili odes kod svih i zatrazis Quote te onda posaljes drugim kolko ti je konkurencija dala i oni ti jos snize :D jos ako si dobar u photoshopu malo izmjenis i da vidis cijena 100-200€ dolje bez problema.

 Pa ista usluga postoji u RH već valjda 4-5 godina, Kompare.hr

 

Upišeš podatke na webu, izabereš najjeftiniju, platiš, polica stiže poštom ili osobno pokupiš u njihovim uredima.

13 godina
offline
Re: Isprobali sam digitalno automobilsko osiguranj

razmisljam o istome....

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
15 godina
offline
Isprobali sam digitalno automobilsko osiguranje LA

mene je zanimalo što je sve zamutio na snimkama zaslona. datum rođenja? svi znaju da si "đe je vašar? đe je vašar? ja b' tamo!" blizanac 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice