iPhone SE neće biti jedini "jeftini" uređaj iz App

poruka: 36
|
čitano: 11.171
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone SE neće biti jedini "jeftini" uređaj iz App".
14 godina
offline
Re: iPhone SE neće biti jedini "jeftini" uređaj iz
zelenapaprika kaže...
EZY-E kaže...
zelenapaprika kaže...
Posmatrač kaže...

 Vrlo sam pažljiv s uređajima kojem kupim ali se pojedini među njima doslovno raspadnu od upotrebe. Konektor za punjenje, gumbi, kamera, tu su još padovi uređaja nakon kojih neka vidljivih oštećenja ali su ona nastala u elektronici uređaja, pa su tu i vidljiva oštećenja u obliku ogrebotina i oštećenja. Nikada neće popušiti priču da je nakon 2 godine korištenja baterija jednakog kapaciteta kao i prvog dana, pa popisu dodaj i bateriju. Na kraju na popis dodaj i sve pohlepnije aplikacije koje uspore rad mobitela do točke kada to zaista počne smetati.

 

 Ovo dvoje ne ide zajedno.

Javi se na izlazu po nagradu.

 

Dok čekaš da ti ju uruče, pitaj proizvođače zašto rade mobitele s tako skliskim površinama.

 A ja evo pitam tebe kako možeš biti vrlo pažljiv s uređajima i da ti padaju?

Jer evo meni se to uopće ne događa, nikad, jesam li ja ultra pažljiv?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
4 godine
offline
Re: iPhone SE neće biti jedini "jeftini" uređaj iz
EZY-E kaže...
zelenapaprika kaže...
EZY-E kaže...
zelenapaprika kaže...
Posmatrač kaže...

 Vrlo sam pažljiv s uređajima kojem kupim ali se pojedini među njima doslovno raspadnu od upotrebe. Konektor za punjenje, gumbi, kamera, tu su još padovi uređaja nakon kojih neka vidljivih oštećenja ali su ona nastala u elektronici uređaja, pa su tu i vidljiva oštećenja u obliku ogrebotina i oštećenja. Nikada neće popušiti priču da je nakon 2 godine korištenja baterija jednakog kapaciteta kao i prvog dana, pa popisu dodaj i bateriju. Na kraju na popis dodaj i sve pohlepnije aplikacije koje uspore rad mobitela do točke kada to zaista počne smetati.

 

 Ovo dvoje ne ide zajedno.

Javi se na izlazu po nagradu.

 

Dok čekaš da ti ju uruče, pitaj proizvođače zašto rade mobitele s tako skliskim površinama.

 A ja evo pitam tebe kako možeš biti vrlo pažljiv s uređajima i da ti padaju?

Jer evo meni se to uopće ne događa, nikad, jesam li ja ultra pažljiv?

Pitanje 1: Da, pazim na svoje mobitele koji mi traju godinama kao glavni i backup mobiteli. Svejedno mi se dogodilo da mi je prethodni mobitel 3 puta izletio iz ruke jer su mu rubovi metalni, tanki i skliski. U tom trenutku za njega još nisam imao silikonsku maskicu bez koje inače nikada ne koristim novi mobitel. Ovo je bila iznimka koja me je u par dana čekanja na maskicu mogla koštati veće štete na mobitelu. Srećom se to nije dogodilo. K tom su mobiteli sve veći i nije lako baratati njima jednom rukom. Za to sam, prema tvojem svjetonazoru kriv ja sam. Jer nemam lopatu od šake koja raste s veličinom mobitela. Sve što sam napisao je sigurno kontradiktorno, nelogično i van svaka pameti, pa me ti poduči životu. Sorry ostalima na ovakoj rečenici. U Hrvatskoj naprosto ima previše onih koji misle da sve znaju o svemu i da su centar Svemira. Na poslu imamo jednog takvog kojeg kolega upravo spušta na majčicu zemlju. Riječima. Ne šakom.

 

Pitanje 2: Ti si Superman, Batman, Captain America i Wonder Woman u jednoj osobi. Zato tebi mobiteli ne ispadaju iz ruke.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone SE neće biti jedini "jeftini" uređaj iz
zelenapaprika kaže...
EZY-E kaže...
zelenapaprika kaže...
EZY-E kaže...
zelenapaprika kaže...
Posmatrač kaže...

 Vrlo sam pažljiv s uređajima kojem kupim ali se pojedini među njima doslovno raspadnu od upotrebe. Konektor za punjenje, gumbi, kamera, tu su još padovi uređaja nakon kojih neka vidljivih oštećenja ali su ona nastala u elektronici uređaja, pa su tu i vidljiva oštećenja u obliku ogrebotina i oštećenja. Nikada neće popušiti priču da je nakon 2 godine korištenja baterija jednakog kapaciteta kao i prvog dana, pa popisu dodaj i bateriju. Na kraju na popis dodaj i sve pohlepnije aplikacije koje uspore rad mobitela do točke kada to zaista počne smetati.

 

 Ovo dvoje ne ide zajedno.

Javi se na izlazu po nagradu.

 

Dok čekaš da ti ju uruče, pitaj proizvođače zašto rade mobitele s tako skliskim površinama.

 A ja evo pitam tebe kako možeš biti vrlo pažljiv s uređajima i da ti padaju?

Jer evo meni se to uopće ne događa, nikad, jesam li ja ultra pažljiv?

Pitanje 1: Da, pazim na svoje mobitele koji mi traju godinama kao glavni i backup mobiteli. Svejedno mi se dogodilo da mi je prethodni mobitel 3 puta izletio iz ruke jer su mu rubovi metalni, tanki i skliski. U tom trenutku za njega još nisam imao silikonsku maskicu bez koje inače nikada ne koristim novi mobitel. Ovo je bila iznimka koja me je u par dana čekanja na maskicu mogla koštati veće štete na mobitelu. Srećom se to nije dogodilo. K tom su mobiteli sve veći i nije lako baratati njima jednom rukom. Za to sam, prema tvojem svjetonazoru kriv ja sam. Jer nemam lopatu od šake koja raste s veličinom mobitela. Sve što sam napisao je sigurno kontradiktorno, nelogično i van svaka pameti, pa me ti poduči životu. Sorry ostalima na ovakoj rečenici. U Hrvatskoj naprosto ima previše onih koji misle da sve znaju o svemu i da su centar Svemira. Na poslu imamo jednog takvog kojeg kolega upravo spušta na majčicu zemlju. Riječima. Ne šakom.

 

Pitanje 2: Ti si Superman, Batman, Captain America i Wonder Woman u jednoj osobi. Zato tebi mobiteli ne ispadaju iz ruke.

 

tek sada sam shvatio da su mobiteli metalni i tanki da ti skliznu iz ruke i da moraš kupit novi  

14 godina
offline
Re: iPhone SE neće biti jedini "jeftini" uređaj iz
zelenapaprika kaže...

Pitanje 1: Da, pazim na svoje mobitele koji mi traju godinama kao glavni i backup mobiteli. Svejedno mi se dogodilo da mi je prethodni mobitel 3 puta izletio iz ruke jer su mu rubovi metalni, tanki i skliski. U tom trenutku za njega još nisam imao silikonsku maskicu bez koje inače nikada ne koristim novi mobitel. Ovo je bila iznimka koja me je u par dana čekanja na maskicu mogla koštati veće štete na mobitelu. Srećom se to nije dogodilo. K tom su mobiteli sve veći i nije lako baratati njima jednom rukom. Za to sam, prema tvojem svjetonazoru kriv ja sam. Jer nemam lopatu od šake koja raste s veličinom mobitela. Sve što sam napisao je sigurno kontradiktorno, nelogično i van svaka pameti, pa me ti poduči životu. Sorry ostalima na ovakoj rečenici. U Hrvatskoj naprosto ima previše onih koji misle da sve znaju o svemu i da su centar Svemira. Na poslu imamo jednog takvog kojeg kolega upravo spušta na majčicu zemlju. Riječima. Ne šakom.

 

Pitanje 2: Ti si Superman, Batman, Captain America i Wonder Woman u jednoj osobi. Zato tebi mobiteli ne ispadaju iz ruke.

 

 Ako kažeš da si vrlo pažljiv onda to znači upravo to, VRLO pažljiv, sve ostalo su isprike i prebacivanje krivice.

Nitko ne osporava skliskost i veličinu mobitela, ali da nekome padaju mobiteli a kažu da su vrlo pažljivi... pa ne bih rekao.

Ja sam većinu svojih mobitela nosio bez maske (pogledaj kolko sam ih imao) i pogodi kolko njih mi je ispalo?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9
4 godine
offline
Re: iPhone SE neće biti jedini "jeftini" uređaj iz
EZY-E kaže...

 

 Ako kažeš da si vrlo pažljiv onda to znači upravo to, VRLO pažljiv, sve ostalo su isprike i prebacivanje krivice.

Nitko ne osporava skliskost i veličinu mobitela, ali da nekome padaju mobiteli a kažu da su vrlo pažljivi... pa ne bih rekao.

Ja sam većinu svojih mobitela nosio bez maske (pogledaj kolko sam ih imao) i pogodi kolko njih mi je ispalo?

 

"ali da nekome padaju mobiteli a kažu da su vrlo pažljivi... pa ne bih rekao." - tebi je dosadno u životu.

 

EDIT: upitaj me za statistički uzorak: jedan pad na milijun hvatanja mobitela. Koje je granica nepažljivosti? 2 pada na milijun?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 14:49 (zelenapaprika).
4 godine
protjeran
offline
Re: iPhone SE neće biti jedini "jeftini" uređaj iz
ned kaže...
U smislu da radi zadovoljavajućom brzinom i da redovno dobiva zakrpe. Npr. iPad mini 2 radi presporo i ne dobiva zakrpe već neko vrijeme.

 Znam zato sam ga prodao na vrijeme ( prosle godine ), ali da me sluzio dobro je.
 i planiram svakako nabaviti ipad mini ( neki noviji ) jednog dana. Jedna od rijetkih
 appleovih igracaka koja me ostavila s wow i odusevljenjem.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice