iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivosti

poruka: 16
|
čitano: 4.335
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivosti".
15 godina
offline
iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivosti

Tko mu donira sve ove telefone?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
Envy kaže...

Tko mu donira sve ove telefone?

 Kupi? Mislim da mu je to s 5.5 mil pretplatinka beznačajan trošak, a ubiti to mu i donosi lovu. Uloženo - višestruko vraćeno...

15 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
SHELBY_09 kaže...
Envy kaže...

Tko mu donira sve ove telefone?

 Kupi? Mislim da mu je to s 5.5 mil pretplatinka beznačajan trošak, a ubiti to mu i donosi lovu. Uloženo - višestruko vraćeno...

"Kupi?" sa znakom upitnikom. Je li to znaš sigurno ili nagađaš?

Mislim ajde i nebitan je toliko. Ja mu i nisam pretplatnik a moj uBlock ionako blokira sve reklame od Googla i FB-a.

7 godina
offline
iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivosti

Istina je negdje između.

Da, nije mu nikakav problem ni kupiti, ali je puno vjerovatnije da mu sami proizvođači doniraju probrane primjerke, jer nemaju baš računice da on kupi random primjerak pa da taj baš nije bolji primjerak.

 

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivosti

Ne vjerujem da je netko lud da mu da mobitel na recenziju. Mislim da je par puta dobio mobitel i to je to. Svaki mobitel kupi svojim novcem. Zaradi od videa, a kasnije vjerojatno proda za dijelove, ili ostavi mobitel da kasnije može uspoređivati s drugim modelima. 

A vjerojatno se bavi i servisom mobitela. Ima uspješan biznis u svakom slučaju. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivosti

manijak, manijak, to ne može biti svak' ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
Envy kaže...
SHELBY_09 kaže...
Envy kaže...

Tko mu donira sve ove telefone?

 Kupi? Mislim da mu je to s 5.5 mil pretplatinka beznačajan trošak, a ubiti to mu i donosi lovu. Uloženo - višestruko vraćeno...

"Kupi?" sa znakom upitnikom. Je li to znaš sigurno ili nagađaš?

Mislim ajde i nebitan je toliko. Ja mu i nisam pretplatnik a moj uBlock ionako blokira sve reklame od Googla i FB-a.

 Rekao je u nekom videu da ih 90%+ kupi a manji postotak ih dobije.

12 godina
offline
iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivosti

dobro se čovek snašao i iskoristio priliku za zaradu. ali osim njegovih diy projekata, ovo drepanje i paljenje mobitela mi je dosadno do bola.

Halo Bing! Kako bratac?
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
sirka666 kaže...
* * *

 Rekao je u nekom videu da ih 90%+ kupi a manji postotak ih dobije.

To je već odgovor.
 

Hornet_93 kaže...

dobro se čovek snašao i iskoristio priliku za zaradu. ali osim njegovih diy projekata, ovo drepanje i paljenje mobitela mi je dosadno do bola.

Eh... kada vidim kako se netko snađe u životu - dođe mi da u pećini živim. 

16 godina
offline
iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivosti

Evo ovdje odgovara na pitanja pa između ostalog da li kupuje ili dobija aparate na testiranje

 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
Nefil kaže...

Evo ovdje odgovara na pitanja pa između ostalog da li kupuje ili dobija aparate na testiranje

Eh sad ne mogu gledati 12 minuta video da nađem odgovor. Trebao si Copy URL at current time. A možda i ti ne znaš odakle pitaš.

U svakom slučaju fala :-D 

16 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
Envy kaže...
Nefil kaže...

Evo ovdje odgovara na pitanja pa između ostalog da li kupuje ili dobija aparate na testiranje

Eh sad ne mogu gledati 12 minuta video da nađem odgovor. Trebao si Copy URL at current time. A možda i ti ne znaš odakle pitaš.

U svakom slučaju fala :-D 

 

Evo morao sam ovako staviti između navodnika. Znači copy paste bez navodnika. Jer bilo što drugo napravim pokrene video od početka. Ili na 4:28

"https://www.youtube.com/watch?v=Y5iY0monNBM&feature=youtu.be&t=268"

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 22:58 (Nefil).
15 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
Nefil kaže...
Envy kaže...
* * *

 

Evo morao sam ovako staviti između navodnika. Znači copy paste bez navodnika. Jer bilo što drugo napravim pokrene video od početka. Ili na 4:28

"https://www.youtube.com/watch?v=Y5iY0monNBM&feature=youtu.be&t=268"

 

Ovo t=268 je najbitnije u URL-u, ali eto ne znaju svi kako da to ubace u sam URL :-D

U svakom slučaju hvala.. dobio sam odgovor.

16 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
Envy kaže...

Tko mu donira sve ove telefone?

 
Nije mu to nikakav trosak. Ima 2.2M pregleda, a racunica je ova:

 

They could expect to earn $3 – $7 per 1,000 views or $3000 – $7000 per 1 million views.

9 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
Nije bas tako, to je 1000 prikaza reklame a ne 1000 pogleda. Ne zavrsi svaki pogled prikazanom reklamom, realna brojka za 1000 pogleda ti je 1-2$. Recimo, Marquez Brownle prosječno zarađuje 1.8$ po 1000 pogleda. Ako mu je prosjecan CPM, ovo o čemu ti govoriš 4$, Marquezu treba oko 2200 pogleda za 1000 prikaza reklame. Pogledi i prikazi reklame nisu isto
8 godina
offline
Re: iPhone SE (2020) na Zackovom testu izdržljivos
Gogy7 kaže...
Nije bas tako, to je 1000 prikaza reklame a ne 1000 pogleda. Ne zavrsi svaki pogled prikazanom reklamom, realna brojka za 1000 pogleda ti je 1-2$. Recimo, Marquez Brownle prosječno zarađuje 1.8$ po 1000 pogleda. Ako mu je prosjecan CPM, ovo o čemu ti govoriš 4$, Marquezu treba oko 2200 pogleda za 1000 prikaza reklame. Pogledi i prikazi reklame nisu isto

 Al racunaj jos da ima dodatnog sponzora u ovom slucaju dbrand

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice