iPhone 13 mogao bi imati i do 1 TB prostora za poh

poruka: 35
|
čitano: 7.321
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 13 mogao bi imati i do 1 TB prostora za poh".
12 godina
offline
Re: iPhone 13 mogao bi imati i do 1 TB prostora za
Cordas kaže...

Svaka čast. Moje čestitke. 

 Postoji nešto što se naziva endurance rating. Razni portali imaju razne načine testiranja ali u osnovi je to serija uobičajenih radnji za koje se smartphone koristi. U svim tim testiranjima iPhone mini se pokazao kao loš. Ni obični iPhone 12 nije neka sreća, a mini je užas. Koristiš li ti ili moja mater mobitel 5 minuta ili 5 sati dnevno totalno je irelevantno. Ovo što govoriš kako su ti draži dani kad ga ne koristiš je ko da netko kaže kako je u dućanu za 10kn bolje dobiti kilogram, nego dva kilograma brokule jer ti brokulu ne voliš. Ta slaba autonomija je mana koja možda kod tvojih navika ne dolazi puno do izražaja, ali je mana. Velikoj većini korisnika autonomija je najbitnija karakteristika.

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 13 mogao bi imati i do 1 TB prostora za
Posmatrač kaže...

 Imam 500 gb ssd portable pa ne znam cime bih ga napunio ;) Sta bi sa mobom od 1tb? ;)

 Ne znam za tvoje potrebe, ali mob (nekakav) je uvik samnom, i da postoji jednostavan nacin da na njega stavim desetke image-a, hrpu podataka, i to sve po potrebi prikazem kao najobicniju usb memoriju, meni bi takav mob i njegov kapacitet bio koristan. 

S druge pak strane, bez problema napunim 1TB fotografijama i videima. Kad ti jedna fotografija u RAW formatu uzme priko 50MB, a video gigabajte, onda je lako zamislit da bi mi prvi backup sa sd kartice triba bit nesto sto mi je pri ruci, npr. mobitel takvog kapaciteta. 

Ono gdje svi zaostaju, slucajno, namjerno, je odgovarajuca implementacija i lakoca koristenja. 

4 godine
protjeran
offline
Re: iPhone 13 mogao bi imati i do 1 TB prostora za
wifi kaže...
Posmatrač kaže...

 Imam 500 gb ssd portable pa ne znam cime bih ga napunio ;) Sta bi sa mobom od 1tb? ;)

 Ne znam za tvoje potrebe, ali mob (nekakav) je uvik samnom, i da postoji jednostavan nacin da na njega stavim desetke image-a, hrpu podataka, i to sve po potrebi prikazem kao najobicniju usb memoriju, meni bi takav mob i njegov kapacitet bio koristan. 

S druge pak strane, bez problema napunim 1TB fotografijama i videima. Kad ti jedna fotografija u RAW formatu uzme priko 50MB, a video gigabajte, onda je lako zamislit da bi mi prvi backup sa sd kartice triba bit nesto sto mi je pri ruci, npr. mobitel takvog kapaciteta. Ono gdje svi zaostaju, slucajno, namjerno, je odgovarajuca implementacija i lakoca koristenja. 

 Pa dobro to stoji kolega, ali tu onda opet dolazimo do onog djela

 da ne snimas fotografije u RAW formatu ako ih kasnije nemas namjeru

 obraditi i samim time prebaciti na pc/laptop sto vec i time

 rasteretiti  memoriju.

 

Sto se tice videa meni osobno to nikada nije bila  neka bitna stavka jer prvo ne znam sta bi snimao, drugo i to malo sto  sam znao snimiti nisam vise nikad pogledao. 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 8:13 (bloodborne).
5 godina
offline
Re: iPhone 13 mogao bi imati i do 1 TB prostora za
wifi kaže...
Posmatrač kaže...

 Imam 500 gb ssd portable pa ne znam cime bih ga napunio ;) Sta bi sa mobom od 1tb? ;)

 Ne znam za tvoje potrebe, ali mob (nekakav) je uvik samnom, i da postoji jednostavan nacin da na njega stavim desetke image-a, hrpu podataka, i to sve po potrebi prikazem kao najobicniju usb memoriju, meni bi takav mob i njegov kapacitet bio koristan. 

S druge pak strane, bez problema napunim 1TB fotografijama i videima. Kad ti jedna fotografija u RAW formatu uzme priko 50MB, a video gigabajte, onda je lako zamislit da bi mi prvi backup sa sd kartice triba bit nesto sto mi je pri ruci, npr. mobitel takvog kapaciteta. 

Ono gdje svi zaostaju, slucajno, namjerno, je odgovarajuca implementacija i lakoca koristenja. 

 Moj note 10 ima relativno lak pristup memoriji ali nemam potrebe da ga koristim za to.... Tvoj slucaj je drugaciji...

12 godina
offline
Re: iPhone 13 mogao bi imati i do 1 TB prostora za
bloodborne kaže...

 Pa dobro to stoji kolega, ali tu onda opet dolazimo do onog djela

 da ne snimas fotografije u RAW formatu ako ih kasnije nemas namjeru

 obraditi i samim time prebaciti na pc/laptop sto vec i time

 rasteretiti  memoriju.

 

Sto se tice videa meni osobno to nikada nije bila  neka bitna stavka jer prvo ne znam sta bi snimao, drugo i to malo sto  sam znao snimiti nisam vise nikad pogledao. 😃

 Stvar je vrlo jednostavna, pohrane nikad dosta. Ja imam 64 GB storage (Galaxy S8) i nije mi napunjen ali to je zato što znam da imam 64GB i sve veće fileove (video) uploadam na cloud i izbrišem iz mobitela. Imam i SD karticu u njemu s 256GB na kojoj je isključivo glazba (iako uvijek imam aktivan barem jedan glazbeni stream servis). Kad govorim o mobitelima koji nemaju mogućnost proširenja memorije (SD) onda naravno da bi bilo super imati veći storage, ALI po normalnoj cijeni. Kod iPhonea 12 pro max razlika u cijeni 256 i 512GB modela je 2500kn ili 350€ u Njemačkoj. Dakle 256GB pohrane oni naplaćuju 350€. To je duplo više nego što Huawei naplaćuje kompletan mid range smartphone (9X Pro) s 256GB storagea. I sad tu dolazimo do principa. Tih 350€ meni ne znače puno u životu ali ne bi ih dao, nema šanse. To su 3 pećena janjaca i 3 gajbe pive. To je Tina Katanić + sve što ide uz nju. Nećete razbojnici!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice