iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, nego i

poruka: 86
|
čitano: 18.857
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, nego i".
12 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
Bitanga kaže...

 

ipad pro ima USB-C.

 Jel inovativnije što iPad ima USB ili što ga iPhone nema?

5 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
kerum kaže...

Za slusalice mi je i drago sto su ih izbacili jer su oduvijek i bile smece, a osobito kada su izbacili jack te ih s lightning konektorom nisi mogao nigdje drugdje koristiti. Od kada imam bezicne slusalice sam se preporodio i za mene vise nema povratka na staro.

 

Sto se punjaca tice, ako ce cijena mobitela biti niza, a moci ce se puniti i sa punjacem bilo kojeg drugog proizvodaca, podrzavam taj potez, jos samo da zamjene sugavi lightning sa USB-C.

 Moci ces koristiti punjac bilo kojeg proizvodjaca? Ti vjerujes u to? 

Sad mozes jer si vec platio jedan appleu ali da ne platis niti jedan appleu e taj film neces gledati....

BlueMax kaže...
lizard_ago kaže...
Probaj s ovim...
list of iphone innovations

 Evo trudim se već dugo i nalazim samo gomilu stvari kao:

 

First front camera on iPhone

Microsoft Exchange for iPhone

YouTube App

iMessage

Retina Display

64 bit processor

..... i brdo sličnih gluposti

 

Konkretno na ovom linku: https://www.techrepublic.com/article/10-years-of-iphone-innovation-the-top-features-apple-launched-with-each-new-iphone/

u kojem se navode sve Appleove inovacije kroz sve modele iPhonea, ja ne mogu naći ama baš ništa za što bi se reklo "ovo ja Apple izmislio". Čak je veoma teško naći nešto za što se može reći "Apple ovo nije izmislio ali je prvi implementirao u smartphone".

 

Možda ti i ja imamo drukčija mjerila o pojmu "inovacija".

 Inovacija nastaja nakosto 100puta kazes amazing.....

BlueMax kaže...
CalvinRi kaže...

 

 

Ako mozes kupit mob bez tih extra stvari koje vec imas, i takav paket bude jeftiniji, ja sam definitivno za to. 

 To vodi iPhoneu 15 kojeg nema u kutiji jer več doma imaš mobitel.

A kad je to Apple svoje ukidanje nečega popratio nižom cijenom? Dovoljno je vidjeti da sad uz mobitele isporučuju punjač koji nema mogućnost brzog punjenja. A koliko bi ih u proizvodnji skuplje došao brzi punjač? 0,5$?

Ako cijena iPhonea bude niža najebali smo jer će to značiti da je globalna kriza uzela maha.

 Dobices samo papir na kojem pise da je 15 isti kao i 14 samo ce ti poslati masku druge boje.... PO jako povoljni 299 USD...

5 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
BlueMax kaže...
Bitanga kaže...

 

ipad pro ima USB-C.

 Jel inovativnije što iPad ima USB ili što ga iPhone nema?

 To je posebna smijurija sto unutar apple eco sistema trebas koristiti adaptere da spojis uredjaje....

ALi hej "just works". Ako imas adapter....

15 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
BlueMax kaže...
Bitanga kaže...

 

ipad pro ima USB-C.

 Jel inovativnije što iPad ima USB ili što ga iPhone nema?

 

Ne znam, ipad mi je zanimljiv proizvod, iphone nimalo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
Posmatrač kaže...
kerum kaže...

Za slusalice mi je i drago sto su ih izbacili jer su oduvijek i bile smece, a osobito kada su izbacili jack te ih s lightning konektorom nisi mogao nigdje drugdje koristiti. Od kada imam bezicne slusalice sam se preporodio i za mene vise nema povratka na staro.

 

Sto se punjaca tice, ako ce cijena mobitela biti niza, a moci ce se puniti i sa punjacem bilo kojeg drugog proizvodaca, podrzavam taj potez, jos samo da zamjene sugavi lightning sa USB-C.

 Moci ces koristiti punjac bilo kojeg proizvodjaca? Ti vjerujes u to? 

Sad mozes jer si vec platio jedan appleu ali da ne platis niti jedan appleu e taj film neces gledati....

Ako ne bude moguce, slijedi im masna tuzba. Nisam siguran da bi se s tim igrali. To bi znacilo da krse odredbe EU o koristenju univerzalnog USB-C punjaca, odnosno da su ilegalno izmijenili USB-C standard kako bi radio samo s njihovim punjacima. Puno je vjerojatnije da punjac kompletno izbacuju kako se ne bi morali prilagoditi EU propisima, a cijenu ce ostaviti istu jer racunaju da korisnici nece kupovati njihove (inferiorne) punjace. Ali prokleti lightning port ce ostaviti i EU ih nece dirati jer njima otpad u vidu kabela nije toliko bitan kao otpad u vidu punjaca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 12:14 (kerum).
12 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
makopos kaže...

Ljudi jel itko pročitao članak prije paljbe po Appleu?

 

Kao prvo BUG je objavio prije nekog vremena da EU izdaje novu regulativu da SVI punjači za nove mobitele moraju biti ujednačeni, isti. Zašto? Iz ekoloških razloga da ljudi mogu koristiti stare punjače i da ne mora sa svakim novim mobitelom dolaziti novi punjač.

Unificirani punjač znači da ako imaš od Samsunga punjač uzmeš ga i spojiš ovim kabelom od Applea i radit će.

 

Dakle EU regulativa vrijedi za sve proizvođače mobitela, Apple je samo prvi najavio to, odnosno glasine su za sada.

 Da, čuo sam da Apple striktno prati EU regulative. Baš me zanima hoće li biti standardni priključak, kako piše u toj regulativi.

Tragikomični ste s tim traženjem opravdanja kad vas prave budalama. 

15 godina
offline
iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, nego i

Sta se zalite...

Pa i Ferarri i Bentley ne dolaze sa pumpom za gorivo...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
BlueMax kaže...
makopos kaže...

Ljudi jel itko pročitao članak prije paljbe po Appleu?

 

Kao prvo BUG je objavio prije nekog vremena da EU izdaje novu regulativu da SVI punjači za nove mobitele moraju biti ujednačeni, isti. Zašto? Iz ekoloških razloga da ljudi mogu koristiti stare punjače i da ne mora sa svakim novim mobitelom dolaziti novi punjač.

Unificirani punjač znači da ako imaš od Samsunga punjač uzmeš ga i spojiš ovim kabelom od Applea i radit će.

 

Dakle EU regulativa vrijedi za sve proizvođače mobitela, Apple je samo prvi najavio to, odnosno glasine su za sada.

 Da, čuo sam da Apple striktno prati EU regulative. Baš me zanima hoće li biti standardni priključak, kako piše u toj regulativi.

Tragikomični ste s tim traženjem opravdanja kad vas prave budalama. 

 

Priča se o toj regulativi već godinama. Kad se prvi put pričalo još je bio micro USB. Sad je glavni favorit USB-C, ali mislim da nisu još konkretno donijeli odluku.

Ili?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
BlueMax kaže...
makopos kaže...

Ljudi jel itko pročitao članak prije paljbe po Appleu?

 

Kao prvo BUG je objavio prije nekog vremena da EU izdaje novu regulativu da SVI punjači za nove mobitele moraju biti ujednačeni, isti. Zašto? Iz ekoloških razloga da ljudi mogu koristiti stare punjače i da ne mora sa svakim novim mobitelom dolaziti novi punjač.

Unificirani punjač znači da ako imaš od Samsunga punjač uzmeš ga i spojiš ovim kabelom od Applea i radit će.

 

Dakle EU regulativa vrijedi za sve proizvođače mobitela, Apple je samo prvi najavio to, odnosno glasine su za sada.

 Da, čuo sam da Apple striktno prati EU regulative. Baš me zanima hoće li biti standardni priključak, kako piše u toj regulativi.

Tragikomični ste s tim traženjem opravdanja kad vas prave budalama. 

 Sad jedan ne trolerski komentar.

 

Kako on to misli da ce svi punjaci biti ujednaceni, isti? Kvadrastog je oblika? Bijele je boje? Ima zice?

 

Ili su bitne neke druge karakteristike punjaca, pa je zato najjednostavnije puniti sa onime koji dodje u kutiji, ili traziti ekvivalent. Tehnicki moze ga puniti i punjac Alcatela za penzice iz poste, ali do kad ce ga puniti?

 

Kolika mora biti opsesija brendom da u glavi zamjenis pojam kabela i prikljucka sa punjacem, i mislis da si pametno poentirao i argumentirao :D.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
wyks kaže...

Kako on to misli da ce svi punjaci biti ujednaceni, isti? Kvadrastog je oblika? Bijele je boje? Ima zice?

Ujednaceni je neprecizan izraz - bolje bi bilo reci interoperabilni. Dakle isti utor, punjac jednog proizvodaca moze puniti uredaj drugoga bez potrebe za ikakvom prilagodbom (npr uz koristenje adaptera).

15 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
Dead kaže...

Sve će to bit okay ako cijena bude niža. Ako ne bude onda im .eben mater. Punjača imam i ne znam koliko. Slušalica neraspakiranih isto tako. Snizi cijenu i sve okay.

Vrhunski si mestar. Postavljas keramiku, naplacujes kvadrat sedan ipo iljada eura po kvadratu. Svi te traze. Niko nema tako okomite fuge ko ti. Zovu te Mikelanđelom keramike. Postavljao si keramiku Simoni Gotovac u obliku Gospe Međugorske. Slave te u svim kotarima, zvoni ti Ajfon cili dan.

 

No rikne Makitina fleksa, a taman si Luki Nizeticu postavljao mural Fredija Merkurija u prirodnoj velicini.

 

Lipo se ispricas, sjednes u svog Ferarija, i pravac u PevecX. Platis Makitinu fleksu Apple pejom, i eto te nazad u Luke za pola sata.

 

Pritisces botun, kad ono baterija prazna, jelte. Otvaras kutiju, a ono natpis - ČARĐER SOLD SEPERETLI.

 

Luka te izbestima, Simona obrise broj, istjeraju te iz Vatikanske Gilde certificiranih Kermicara.

 

(Ova tragikomedija u tri cina na satirican nacin oslikava sto bi se dogodilo da svaki proizvodjac icega na svijetu slijedi "duh poslovanja" kojeg si dopustaju smartphone kompanije. Da se nelazemo, Samsung bi isti cas ucinio isto da Appleu prodje finta)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
kerum kaže...
wyks kaže...

Kako on to misli da ce svi punjaci biti ujednaceni, isti? Kvadrastog je oblika? Bijele je boje? Ima zice?

Ujednaceni je neprecizan izraz - bolje bi bilo reci interoperabilni. Dakle isti utor, punjac jednog proizvodaca moze puniti uredaj drugoga bez potrebe za ikakvom prilagodbom (npr uz koristenje adaptera).

 Aha, adapter. genijalno.

 

A one brojke na punjacu su tu da bi nali ucio matematiku?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne

Oćeš reći da Apple kopira Lidl - njihovi alati su počeli dolaziti bez baterije. Lidl je još napredniji!

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
7 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
wyks kaže...
Dead kaže...

Sve će to bit okay ako cijena bude niža. Ako ne bude onda im .eben mater. Punjača imam i ne znam koliko. Slušalica neraspakiranih isto tako. Snizi cijenu i sve okay.

Vrhunski si mestar. Postavljas keramiku, naplacujes kvadrat sedan ipo iljada eura po kvadratu. Svi te traze. Niko nema tako okomite fuge ko ti. Zovu te Mikelanđelom keramike. Postavljao si keramiku Simoni Gotovac u obliku Gospe Međugorske. Slave te u svim kotarima, zvoni ti Ajfon cili dan.

 

No rikne Makitina fleksa, a taman si Luki Nizeticu postavljao mural Fredija Merkurija u prirodnoj velicini.

 

Lipo se ispricas, sjednes u svog Ferarija, i pravac u PevecX. Platis Makitinu fleksu Apple pejom, i eto te nazad u Luke za pola sata.

 

Pritisces botun, kad ono baterija prazna, jelte. Otvaras kutiju, a ono natpis - ČARĐER SOLD SEPERETLI.

 

Luka te izbestima, Simona obrise broj, istjeraju te iz Vatikanske Gilde certificiranih Kermicara.

 

(Ova tragikomedija u tri cina na satirican nacin oslikava sto bi se dogodilo da svaki proizvodjac icega na svijetu slijedi "duh poslovanja" kojeg si dopustaju smartphone kompanije. Da se nelazemo, Samsung bi isti cas ucinio isto da Appleu prodje finta)

 Ovo je trebao biti humorističan post?

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 12:57 (Tvpronlem).
15 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
MrBlc kaže...

Oćeš reći da Apple kopira Lidl - njihovi alati su počeli dolaziti bez baterije. Lidl je još napredniji!

Ozbiljno?

 

Evo bas vidio, stvarno dolaze bez baterije, divota :D

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
Tvpronlem kaže...

Ovo je trebao biti humorističan post?

 Ma ne, ovo sam napisao iskljucivo da ispadnem glup pred tobom. Kakav humor, pa ja sam cijepljen.

 

Vidim uspio sam, hvala!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
online
iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, nego i

Nije li motorola prije 5+ godina prodavala neki svoj model bez punjaca? mislim da je bio Moto G u pitanju i da su bili kao u fazonu, kupac moze koristiti punjac od prethodnog telefona?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
wyks kaže...
MrBlc kaže...

Oćeš reći da Apple kopira Lidl - njihovi alati su počeli dolaziti bez baterije. Lidl je još napredniji!

Ozbiljno?

 

Evo bas vidio, stvarno dolaze bez baterije, divota :D

 Tako je oduvijek.... Pogotovo kod kvalitetnijih proizvodjaca... Ali imas mogucnost kupiti sa i bez baterije plus alat bez baterije je bitno jeftiniji...

A koliko uopste ce apple ustedjeti jer oni jadni punjaci sto su dolazili uz iphone kostaju koliko? 1 usd?

12 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
wyks kaže...
kerum kaže...
wyks kaže...

Kako on to misli da ce svi punjaci biti ujednaceni, isti? Kvadrastog je oblika? Bijele je boje? Ima zice?

Ujednaceni je neprecizan izraz - bolje bi bilo reci interoperabilni. Dakle isti utor, punjac jednog proizvodaca moze puniti uredaj drugoga bez potrebe za ikakvom prilagodbom (npr uz koristenje adaptera).

 Aha, adapter. genijalno.

 

A one brojke na punjacu su tu da bi nali ucio matematiku?

Kao sto sam i napsao - mora biti bez adaptera ili nije interoperabilno. A brojke na punjacu su takoder dio interoperabilnosti. Ako se budu toga drzali i smanje cijenu mobitela - sve 5. Vidjet cemo uskoro.

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, nego i

Moj punjac od 11-stice stoji u kutiji neotpakiran. Nemam namjeru imati letvu da poslazem sve punjace jedan do drugog, kupio sam kocku s 2 x USB-C i 2 x USB-A od 75 W i na to kopcam sve uredjaje.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
Posmatrač kaže...
Tako je oduvijek.... Pogotovo kod kvalitetnijih proizvodjaca... Ali imas mogucnost kupiti sa i bez baterije plus alat bez baterije je bitno jeftiniji...

A koliko uopste ce apple ustedjeti jer oni jadni punjaci sto su dolazili uz iphone kostaju koliko? 1 usd?

Shvacam, i to je ok, ako se ne mjenjaju svojstva baterija, jer svaki proizvodjac alata ima linije kompatibilnih proizvoda. Pa ti ziblja ne treba 7 punjaca, ako imas cijelu liniju proizvoda.

 

No ovdje pricamo o novom modelu, koji ce trebati imati svoj punjac jer ce , pretpostavljam, biti promjenjene tehnologije punjenja. Ako se reklamira neka tehnologija Fast Chargea, onda se treba upotrijebiti tocno takav punjac kako bi se iskoristila blagodat te tehnologije.

 

Iako, i do sada su tehnicki imali istu politiku, u kutiju su stavljali obican punjac, dok su punjac za fast charge prodavali posebno, sto bi kupca dovelo do jednakog rezultata - kupnje punjaca.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
wyks kaže...
Posmatrač kaže...
Tako je oduvijek.... Pogotovo kod kvalitetnijih proizvodjaca... Ali imas mogucnost kupiti sa i bez baterije plus alat bez baterije je bitno jeftiniji...

A koliko uopste ce apple ustedjeti jer oni jadni punjaci sto su dolazili uz iphone kostaju koliko? 1 usd?

Shvacam, i to je ok, ako se ne mjenjaju svojstva baterija, jer svaki proizvodjac alata ima linije kompatibilnih proizvoda. Pa ti ziblja ne treba 7 punjaca, ako imas cijelu liniju proizvoda.

 

No ovdje pricamo o novom modelu, koji ce trebati imati svoj punjac jer ce , pretpostavljam, biti promjenjene tehnologije punjenja. Ako se reklamira neka tehnologija Fast Chargea, onda se treba upotrijebiti tocno takav punjac kako bi se iskoristila blagodat te tehnologije.

 

Iako, i do sada su tehnicki imali istu politiku, u kutiju su stavljali obican punjac, dok su punjac za fast charge prodavali posebno, sto bi kupca dovelo do jednakog rezultata - kupnje punjaca.

 Nisam ja to napisao da opravdam taj potez jer se to ne moze porediti. Takav alat se kupuje da traje i ne mijenja se svake godine kao telefon....Ja recimo imam makitu 2 komada na 12 volti i sad kad mi nesto treba kupim samo alat bez baterije jer nisam profic i 2 baterije su mi vise nego dovoljne pogotovo jer podrzavaju brzo punjenje....

 Sto se tice brzog punjenja kod applea tu se apsolutno slazem. Ako ne dodje u kutiji onda to i nema... Logikom  moze se dokupiti onda se svaki android moze reklamirati da ima endoskop, mikroskop, ODB scaner i sve one gluposti koje mozes kupit na aliju....

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 13:15 (Posmatrač).
12 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
Bitanga kaže...

 Da, čuo sam da Apple striktno prati EU regulative. Baš me zanima hoće li biti standardni priključak, kako piše u toj regulativi.

Tragikomični ste s tim traženjem opravdanja kad vas prave budalama. 

 

Priča se o toj regulativi već godinama. Kad se prvi put pričalo još je bio micro USB. Sad je glavni favorit USB-C, ali mislim da nisu još konkretno donijeli odluku.

Ili?

 Đava odnija prišu!

12 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
wyks kaže...

 Sad jedan ne trolerski komentar.

 

Kako on to misli da ce svi punjaci biti ujednaceni, isti? Kvadrastog je oblika? Bijele je boje? Ima zice?

 

Ili su bitne neke druge karakteristike punjaca, pa je zato najjednostavnije puniti sa onime koji dodje u kutiji, ili traziti ekvivalent. Tehnicki moze ga puniti i punjac Alcatela za penzice iz poste, ali do kad ce ga puniti?

 

Kolika mora biti opsesija brendom da u glavi zamjenis pojam kabela i prikljucka sa punjacem, i mislis da si pametno poentirao i argumentirao :D.

 

 Ne, koliko benast moraš biti da povjeruješ kako je neka odluka vođena ekologijom ako u kutiji dobivaš kabel, ili EU regulativama ako se punjač neće isporučivati globalno.

6 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
kad kupite neku tekućinu u staklenoj boci s čepom...ne dobije se otvarač....nije Apple kriv što ste potrošili bateriju do kraja...dobili ste punu bateriju... vaša je krivica ako je isprazniti do kraja...još da izbace ambalažu i to bi bilo to
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, nego i

Ajme kakva se diskusija razvila samo oko toga hoce li ili ne eple stavljati USB punjac u kutiju. Ovo jos nista niti nije potvrdjeno, stoji kao rekla kazala.

 

Cak i da ne isporuce, mislim, ... pogledajte si u ladice i vidite koliko punjaca vec imate. Meni doma 4 USB punjaca stoje, nemam blagog pojma odakle mi. Sad si bas gledam kupiti produzni kabel koji osim uticnica ima i 4 USB porta, to mi je daleko prakticnije nego pikati debele kutije u rupe i uvijek, ali uvijek si time onemoguciti koristenje 1-2 uticnice (kutija predebela).

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
zoki.zlikowski kaže...

Moj punjac od 11-stice stoji u kutiji neotpakiran. Nemam namjeru imati letvu da poslazem sve punjace jedan do drugog, kupio sam kocku s 2 x USB-C i 2 x USB-A od 75 W i na to kopcam sve uredjaje.

 Bravo za tebe! Ali ako to nije genuine Apple kutija od 100$ uređaji će ti dobiti nekakvu nekompaktibilnu struju i izgoriti. Ja sam odlučio počupati sve instalacije u kući i zamijeniti ih genuine Apple kabelima odsamo 10kn po centimetru.

Brine me jedino trafostanica.

Sreća pa sam uz ajfon dobio spori punjač pa ga ni ja ne moram otpakirati već sam dobio mogućnost kupovine drugoga. 

14 godina
online
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ajme kakva se diskusija razvila samo oko toga hoce li ili ne eple stavljati USB punjac u kutiju. Ovo jos nista niti nije potvrdjeno, stoji kao rekla kazala.

 

Cak i da ne isporuce, mislim, ... pogledajte si u ladice i vidite koliko punjaca vec imate. Meni doma 4 USB punjaca stoje, nemam blagog pojma odakle mi. Sad si bas gledam kupiti produzni kabel koji osim uticnica ima i 4 USB porta, to mi je daleko prakticnije nego pikati debele kutije u rupe i uvijek, ali uvijek si time onemoguciti koristenje 1-2 uticnice (kutija predebela).

Ajmo ovako, da si pažljivije čitao vidio bi da neće isporučivat strujni punjač uopće, pa ni onaj spori, a ako ćeš htjeti brzo punjenje onda ćeš naravno opet kupiti brzi strujni punjač. Druge marke mobtela, ajmo reći 90% ako imaju mogućnost brzog punjenja sa uređajem isporučuju i brzi punjač i većinom jedino taj orginal brzi punjač i brzo puni. Znači malte ne niti jedna druga kompanija to ne naplaćuje zasebno, tako da braniti to što Apple radi je van svake razine pameti i ljudskog razuma. Da ne idem u priču kao su inovativni kada im je brzo punjenje, punjenje od 20W pa većini današnjih uređaja to je manje od brzine sporog punjenja.

 

Bravo Apple nova razina idiotizma je dostignuta.

5 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
MasterOfDisaster kaže...
...

Ajmo ovako, da si pažljivije čitao vidio bi da neće isporučivat strujni punjač uopće, pa ni onaj spori, a ako ćeš htjeti brzo punjenje onda ćeš naravno opet kupiti brzi strujni punjač. Druge marke mobtela, ajmo reći 90% ako imaju mogućnost brzog punjenja sa uređajem isporučuju i brzi punjač i većinom jedino taj orginal brzi punjač i brzo puni. Znači malte ne niti jedna druga kompanija to ne naplaćuje zasebno, tako da braniti to što Apple radi je van svake razine pameti i ljudskog razuma. Da ne idem u priču kao su inovativni kada im je brzo punjenje, punjenje od 20W pa većini današnjih uređaja to je manje od brzine sporog punjenja.

 

Bravo Apple nova razina idiotizma je dostignuta.

 Otkud ti ovo? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 13:48 (Posmatrač).
11 godina
offline
Re: iPhone 12 dolazit će ne samo bez slušalica, ne
wyks kaže...
MrBlc kaže...

Oćeš reći da Apple kopira Lidl - njihovi alati su počeli dolaziti bez baterije. Lidl je još napredniji!

Ozbiljno?

 

Evo bas vidio, stvarno dolaze bez baterije, divota :D

 Mislim da je ova firma bila prije Applea u tome, tako da niti u tome Apple nije originalan.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice