iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri kamer

poruka: 3
|
čitano: 1.661
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri kamer".
12 godina
neaktivan
offline
iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri kamer

Jos malo i kupovat cemo farmu kamera i uz nju dobiti tablet for free

 

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri k
Mislim da na tabletu nema smisla imati toliko kvalitetnih kamera jer većina korisnika ne fotografira tabletom - osim naravno Azijaca koji dođu kao turisti, svaki drugi fotka sa tabletom i to još onako da objesi cover da visi sa njega 🙄
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri k
southy kaže...
Mislim da na tabletu nema smisla imati toliko kvalitetnih kamera jer većina korisnika ne fotografira tabletom - osim naravno Azijaca koji dođu kao turisti, svaki drugi fotka sa tabletom i to još onako da objesi cover da visi sa njega 🙄

 Apple ce ti i ovako i onako za tablet naplatiti 10-15 tisuca kuna, pa zasto onda ne imati tri kamere za tu cijenu? Meni bi recimo bas trebala telephoto kamera za daljinu i kvalitetnije slike za plocu i zabiljeske. Ne boj se da ce Apple jeftinije prodavati ipade tako sto ce izostaviti kamerice koje ih ionako kostaju simbolicno u proizvodnji, sto se mene tice neka stave sve sto se moze staviti i da kad covjek vec plati 10-15 tisuca kuna, onda barem i ima sve ono sto je moguce staviti na jedan takav uredjaj! 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice