iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri kamer

poruka: 3
|
čitano: 1.008
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri kamer".
9 godina
iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri kamer

Jos malo i kupovat cemo farmu kamera i uz nju dobiti tablet for free

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it

0 1 hvala 0
13 godina
Re: iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri k
Mislim da na tabletu nema smisla imati toliko kvalitetnih kamera jer većina korisnika ne fotografira tabletom - osim naravno Azijaca koji dođu kao turisti, svaki drugi fotka sa tabletom i to još onako da objesi cover da visi sa njega 🙄
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: iPad Pro 2020 na poleđini bi mogao imati tri k
southy kaže...
Mislim da na tabletu nema smisla imati toliko kvalitetnih kamera jer većina korisnika ne fotografira tabletom - osim naravno Azijaca koji dođu kao turisti, svaki drugi fotka sa tabletom i to još onako da objesi cover da visi sa njega 🙄

Apple ce ti i ovako i onako za tablet naplatiti 10-15 tisuca kuna, pa zasto onda ne imati tri kamere za tu cijenu? Meni bi recimo bas trebala telephoto kamera za daljinu i kvalitetnije slike za plocu i zabiljeske. Ne boj se da ce Apple jeftinije prodavati ipade tako sto ce izostaviti kamerice koje ih ionako kostaju simbolicno u proizvodnji, sto se mene tice neka stave sve sto se moze staviti i da kad covjek vec plati 10-15 tisuca kuna, onda barem i ima sve ono sto je moguce staviti na jedan takav uredjaj! 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice