iOS 13 na 70 posto iPhonea, a iPad OS na 57 posto

poruka: 4
|
čitano: 1.428
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 13 na 70 posto iPhonea, a iPad OS na 57 posto ".
16 godina
offline
iOS 13 na 70 posto iPhonea, a iPad OS na 57 posto

zanimljiva je ta statistika kao zbroj netočnih podataka

 

Bilo bi korisno da obradite temu korištenja tableta kao laptopa!

https://www.zdnet.com/article/ipad-pro-vs-surface-pro-can-a-tablet-laptop-hybrid-really-replace-your-pc/

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 13 na 70 posto iPhonea, a iPad OS na 57 po

Imaš toga podosta na netu. Odgovor je taj da tablet (možda) (ne) (može) zamijeniti laptop, sve ovisi o tome za što ti treba. Prema mojem osobno iskustvu moram se složiti s jednim reviewom koji kaže da Surface (uglavnom) neuspješno glumi tablet, a iPad (uglavnom) neuspješno glumi laptop. Ima niša u kojima iPad pro može zamijeniti laptop, no nije to baš za svakoga. S druge strane Surface je više laptop nego tablet i Windows tableti su mi osobno teška gnjavaža (mogu elaborirati ako te zanima).

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 13 na 70 posto iPhonea, a iPad OS na 57 po
Riskirat ću: zanima me elaborat 😁
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it
16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 13 na 70 posto iPhonea, a iPad OS na 57 po

Ono što mene smete na Windows tabletima je sljedeće:

- Touch funkcionalnost je lošija od Androida i iOS-a, nepreciznija (isprobao na nekoliko modela Lenovo, Dell). Vjerojatno je to i iz razloga što je Windows ipak desktop OS. Tablet mode tu ne pomaže previše.

- Windows kao OS ima naviku konstantno u pozadini "izvršavati aktivnosti" što na kraju rezultira time da je baterija uglavnom potrošena koristio ti tablet ili ne. iPad ako ne koristim tjedan dana praktički ne potroši ništa, Lenovo mi je nakon tjedan dana bio na crvenom statusu baterije

- Najbolja aplikacija na Windows tabletu mi je bila Edge jer je bio lightweight, sad su zamijenili Chrome verzijom

- Ne znam da li je to do modela tableta, no skrolanje pomoću toucha unutar stranica u PDF-u i na webu je sve samo ne glatko.

 

Tablet koristim kao tablet, Windows je za desktop.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice